Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Британець поселив у себе Українську біженку, а потім втік із нею від дружини.

Як по мені - то перша дружина привабливіша. А наша дівка - мені такий тип жінок не подобається.
ну бачиш, ти оцінюєш панянок віртуально  а  містер Тоні мав можливість зробити це в реалі і обох по всіх параметрах ну і зробив свій вибір на користь українки  :D
   
В Британії для оформлення статусу біженця потрібен спонсор.
І там не був вибір навмання.
The dad, who works in an NHS drop-in centre, was introduced to Sofiia on Facebook and offered to become her UK sponsor.
   
І з Лорною не зовсім зрозуміло.

Lorna Garnett, 28, said she was left devastated after her partner of eight years ran off with the Ukrainian refugee they brought into their home in Bradford, West Yorks
Lorna — who changed her surname by deed poll but is not married to Tony — has now warned other families about the dangers of inviting a stranger into their home.

Вони офіційно були в шлюбі?
   
Вони офіційно були в шлюбі?
виходить, що ні. так вигідніше навіть.
   
has now warned other families about the dangers of inviting a stranger into their home.
Ця фраза в контексті останніх атак на Украіну цікавіша.
Ніж статус чи були вони жонаті (тим паче партнерство ті ж самі права)
 
Роздувають з тупуватоі Софи ще і хитру сучку
Отжеж хади
   
Ця фраза в контексті останніх атак на Украіну цікавіша.
Ніж статус чи були вони жонаті (тим паче партнерство ті ж самі права)
 
Роздувають з тупуватоі Софи ще і хитру сучку
Отжеж хади

І взагалі ця новина якась вірусна...
Мені от 5 хвилин назад моя мама по вайберу прислала лінк на цю новину , який вона отримала від  якоїсь  подруги з України..     
Підозріло інтенсивно тиражується  така " важлива" новина.... 
   
Як по мені - то перша дружина привабливіша. А наша дівка - мені такий тип жінок не подобається.

Підтримую!
Воно, скотиняка сексуально невитриманая, зірве нам всю програму і політику дружби з Кололевством!
   
Таких історій скоро буде повно.
А також буде повно історій про зловживання біженками.
   
І взагалі ця новина якась вірусна...
Мені от 5 хвилин назад моя мама по вайберу прислала лінк на цю новину , який вона отримала від  якоїсь  подруги з України..     
Підозріло інтенсивно тиражується  така " важлива" новина.... 

Подібна хрінь активно тиражується росією і росіянами. Не дивно.
Ну й подібного я думаю багато, бо від нас за кордон їде багато мотлоху, в яких багато грошей .
   
Схожа на українку з заходу, дуже схожа,

Бздура.
   
Панянка має таке ж відношення до Львова, як корова до конюшні.
...деяким тут на форумі так хочеться обісрати Львів, що з штанів вискакують...
   
Не красивая, да и брит на видон - лошок
   
На 3 мільйони біженок - чисто статистично таких випадків можуть бути сотні - взагалі проблем не бачу
   
бритоса шкода  :-)o
Лох повинен платити
   
бритоса шкода  :-)o
підозрюю, що йому заіпіс зараз  :buba:
   
Бздура.

ну то маю знайомих жінок та дівчат з подібним типом обличчя - всі з заходу.
У нас на Полтавщині жінота зовсім не того типу
   
наши дивчата такие - Сырожа сказав вареники, значит вареники.
вы наших женщин,мабуть, с мусульманками перепутали :laugh:
   
Колишня з обличчя щось східно мадярсько балканське.
Якщо теж колишня "біженка" і не адаптована і не інрегрована то хіба в чувака є план як іх на соціал пересаджувати)
Сам чувак, темноволосий та кароокий теж на типового англо-сакса не схожий, хоч прізвище ніби англійське.
   
На 3 мільйони біженок - чисто статистично таких випадків можуть бути сотні - взагалі проблем не бачу
случаев будет много больше
как рассказывал американский охвицер Табах,
только приедет нещасный гражданин США в Украину - на тебе,
уже пишет начальству рапорт, что очень хочет жениться на туземке
Но проблем в этом нет :D
   
В Британії для оформлення статусу біженця потрібен спонсор.
І там не був вибір навмання.
The dad, who works in an NHS drop-in centre, was introduced to Sofiia on Facebook and offered to become her UK sponsor.

доречі спонсор має бути забезпеченим і надати окрему кімнату,  дивно як місцева влада дозволила таке спонсорство

   
То зараз ціла проблема в Європі :)

Українки дуже стежать за своєю зовнішністю. Особливо в товаристві, в суспільстві. Спрощено кажучи навіть за хлібом в магазин вона піде з повним макіяжем, зачіскою, на каблуках і гарно одягнена. Може то якийсь такий комплекс, але то є. В Європі жіночки часто на то забили і не завжди, м'яко кажучи, стежать за собою. Ну і маємо результат.  :)

п.с. + природня краса украінок. Польки вже б'ють на сполох. Побігли до салонів краси, купляють шмоточки гарні, а не ті джинси з кедами в яких вони лазили.

Останнє редагування: 22 травня 2022 21:21:36 від Перегриневич
   
https://www.facebook.com/100002355059247/posts/5215348585220258/?flite=scwspnss

Це падлюка рудик, якій в сраку віника вставити треба, що відобразить її єбануту суть.
   
https://www.thesun.co.uk/news/18638671/ukraine-refugee-left-partner-love/
29-річний Тоні Гарнетт закохався у 22-річну Софію Каркадим зі Львова. Через 10 днів після того, як українка оселилася у будинку британця, між ними зав'язався роман.
Чоловік пішов від дружини та кинув двох дітей. Він пояснив це тим, що «закохався в українку з першого погляду». Про це повідомляє таблоїд The ​​Sun.
Показати зображення...
до, речі, цю антиукраїнську пропаганду розганяють російські смі, тому цю гілочку треба знести : як і корабель московітів :)))


   
до, речі, цю антиукраїнську пропаганду розганяють російські смі, тому цю гілочку треба знести : як і корабель московітів :)))

   
То зараз ціла проблема в Європі :)

Українки дуже стежать за своєю зовнішністю. Особливо в товаристві, в суспільстві. Спрощено кажучи навіть за хлібом в магазин вона піде з повним макіяжем, зачіскою, на каблуках і гарно одягнена. Може то якийсь такий комплекс, але то є. В Європі жіночки часто на то забили і не завжди, м'яко кажучи, стежать за собою. Ну і маємо результат.  :)

як чесно, то мене оце вштирює.
Що то таке що підбори й бойовий розкрас треба скрізь чіпляти ? Як на мене - то воно дурня.
Головне - щоб зручно було. І західні жінки цілком все правильно роблять.
   
Українки дуже стежать за своєю зовнішністю. Особливо в товаристві, в суспільстві. Спрощено кажучи навіть за хлібом в магазин вона піде з повним макіяжем, зачіскою, на каблуках і гарно одягнена.
Це якийсь міф.
Західні жінки теж стежать, до того ж виглядають значно здоровішими та й поведінка більш природня та вишукана.
   
По темі скажу лише : яке їхало, таке й здибало.
   
Це якийсь міф.
Західні жінки теж стежать, до того ж виглядають значно здоровішими та й поведінка більш природня та вишукана.

Переважно старші. Приблизно після 35. Ті вже мають стиль і т.п. Молодь то не дуже на то зважає.
   
Переважно старші. Приблизно після 35. Ті вже мають стиль і т.п. Молодь то не дуже на то зважає.
А чоловіки, як виявляється, поцінувачі шику та стилю. Еге ж.
   
Його в Британіі чекає перспектива віддати майже всі доходи на аліменти. Тому, можливо, вони плануюють переіхати в Киів після весілля?
   
То зараз ціла проблема в Європі :)

Українки дуже стежать за своєю зовнішністю. Особливо в товаристві, в суспільстві. Спрощено кажучи навіть за хлібом в магазин вона піде з повним макіяжем, зачіскою, на каблуках і гарно одягнена. Може то якийсь такий комплекс, але то є. В Європі жіночки часто на то забили і не завжди, м'яко кажучи, стежать за собою. Ну і маємо результат.  :)

п.с. + природня краса украінок. Польки вже б'ють на сполох. Побігли до салонів краси, купляють шмоточки гарні, а не ті джинси з кедами в яких вони лазили.
:laugh:
У нас 90% вважають себе каралєвами достойними замку чи хоча би вілли з басейном, яхти, спорткара і шуби ... це для початку)
   
Мабуть вона була евакуювалася з Києва в Львів, там зайнялася ріелторством. Потім вирішила знайти собі спонсора в Британіі. На своіх рекламних фото для знайомства вона виглядає гарно - по них багато хто нею би зацікавився.
   
Схожа на українку з заходу, дуже схожа, особливо на фото з тим чуваком.

Не пиши хуйні
Взагалі не схожа
Якраз не той тип
Я точно в тому шарю
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія