Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Canada :facepalm:

Canada  :facepalm:

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив додаткову військову допомогу Україні на суму 50 мільйонів канадських доларів (близько 41 млн доларів США) і анонсував нові санкції проти російських олігархів і наближених до режиму хуйло.
Джерело: сайт прем’єр-міністра Канади

Деталі: Зокрема, йдеться про надання додаткової військової допомоги на 50 мільйонів канадських доларів США до нещодавно наданої у вигляді артилерії, боєприпасів і легких броньованих машин цивільного виробництва.

Новий пакет військової допомоги включатиме 18 камер для дронів, боєприпаси для гаубиць М777, вогнепальну зброю та набої, а також супутникові зображення високої роздільної здатності на 15 млн доларів.

https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/9/7344962/

Це реально треш якийсь.., Канада… без претензій, але жлобством та мізерністю розчарований… по 2 бакса з канадця, навіть нещасна Іспанія, де в 20 разів менше українців, яка бідніша, і та більше допомагає…

Які щури безсоромні  :facepalm1:
   
Re: Canada  :facepalm:

В мене є знайомий американець, що втихаря (1 людина!!!) на допомогу Україні трішки менше половини цієї суми потратив, майже 10% своїх грошей.
А тут ціла країна з 20 млн жлобів, з яких майже 3 млн - українці.

Шок.
   
Re: Canada  :facepalm:

Хотів щось подібне написати після того, як прочитав цю новину на УП, але стримався.
   
Re: Canada  :facepalm:
nik

А тут ціла країна з 20 млн жлобів, з яких майже 3 млн - українці.


тобто всі українці, які проживають в канаді, по-твоєму, жлоби? ти це хотів сказати?
   
Re: Canada  :facepalm:

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив додаткову військову допомогу Україні на суму 50 мільйонів канадських доларів (близько 41 млн доларів США) і анонсував нові санкції проти російських олігархів і наближених до режиму хуйло.
Джерело: сайт прем’єр-міністра Канади

Деталі: Зокрема, йдеться про надання додаткової військової допомоги на 50 мільйонів канадських доларів США до нещодавно наданої у вигляді артилерії, боєприпасів і легких броньованих машин цивільного виробництва.

Новий пакет військової допомоги включатиме 18 камер для дронів, боєприпаси для гаубиць М777, вогнепальну зброю та набої, а також супутникові зображення високої роздільної здатності на 15 млн доларів.
https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/9/7344962/

Це реально треш якийсь.., Канада… без претензій, але жлобством та мізерністю розчарований… по 2 бакса з канадця, навіть нещасна Іспанія, де в 20 разів менше українців, яка бідніша, і та більше допомагає…

Які щури безсоромні  :facepalm1:

Гадаю, поза Вашою увагою лишилось це слово. Бо ці 50 млн - це на додачу до раніше наданої допомоги
   
Re: Canada  :facepalm:

тобто всі українці, які проживають в канаді, по-твоєму, жлоби? ти це хотів сказати?
мабуть, він хотів сказати інше, а саме, що уряд Канади якось непомітно здрейфував в сторону Угорщини
   
Re: Canada  :facepalm:

Гадаю, поза Вашою увагою лишилось це слово. Бо ці 50 млн - це на додачу до раніше наданої допомоги
в умовах розгорнутої кацапами війни цього мало, погодьтеся.
   
Re: Canada  :facepalm:
nik

мабуть, він хотів сказати інше, а саме, що уряд Канади якось непомітно здрейфував в сторону Угорщини


ну то нехай вибачиться за жлобiв

How much does Canada give to Ukraine?
The announcements in the federal budget mean Canada has now committed more than C$1.2 billion in direct contributions to Ukraine
Apr 19, 2022

   
Re: Canada  :facepalm:
nik

В мене є знайомий американець, що втихаря (1 людина!!!) на допомогу Україні трішки менше половини цієї суми потратив, майже 10% своїх грошей.


а ти що потратив?
   
Re: Canada  :facepalm:

Просто можна повернутися в в 2020 рік, і подивитися, які витрати були на так звану боротьбу з так званою пандемією. Можна ще повернутися в Афганістан, і запитати, якого фуя штати 20 років закопували мільярди в пісок. А ще був Кувейт! Просто спустили в кандагарівську пустелю все, а зараз…
Звичайно, украінці не заслуговують на те, щоб наш стратегічний союзник в»їбав по нашому стратегічному ворогу.
   
Re: Canada  :facepalm:

тобто всі українці, які проживають в канаді, по-твоєму, жлоби? ти це хотів сказати?

Статистично ТАК
   
Re: Canada  :facepalm:
nik

Статистично ТАК

скажу тобі без статистики - ти  повний дурень і провокатор.

а далі - доповідь, щоб не патякав дурниць.
   
Re: Canada  :facepalm:

скажу тобі без статистики - ти  повний дурень і провокатор.

а далі - доповідь, щоб не патякав дурниць.
а шо 50 лямів то якась істотна сума? воно попіаритися приїхало в Ірпінь і кинуло оту нещасну подачку?
   
Re: Canada  :facepalm:
nik

а шо 50 лямів то якась істотна сума? воно попіаритися приїхало в Ірпінь і кинуло оту нещасну подачку?

1. The announcements in the federal budget mean Canada has now committed more than C$1.2 billion in direct contributions to Ukraine

2. не треба обзивати мене жлобом. я і окрім держави допомагаю чим можу. і десятки тисяч українців канади, таких, як я.

3. на запитання чим він особисто допомагає, він десь вшився. про друга-американця-мільярдера нехай комусь іншому розкаже.
   
Re: Canada  :facepalm:

1. The announcements in the federal budget mean Canada has now committed more than C$1.2 billion in direct contributions to Ukraine

2. не треба обзивати мене жлобом. я і окрім держави допомагаю чим можу. і десятки тисяч українців канади, таких, як я.

3. на запитання чим він особисто допомагає, він десь вшився. про друга-американця-мільярдера нехай комусь іншому розкаже.

ти допомогаєшь  :S
ти бігаєшь по. форуму. і третіруєшь дописувачєй
ти хвора людина
до мене. приставав до цього гарного пана пристав ти шо там в канаді озвірів
   
Re: Canada  :facepalm:

Статистично ТАК

 :lol: 
   
Re: Canada  :facepalm:

в умовах розгорнутої кацапами війни цього мало, погодьтеся.
Вам уже відповіли, що ці 50 млн, це на додачу до раніше виділених 1,2 млрд. Канада почала надавати нам допомогу одна з перших.І Канада не сказала, що це все. Тож сподіватимемось, що допомога буде ще
   
Re: Canada  :facepalm:

Якій сором канадцям  якій сором
   
Re: Canada  :facepalm:
nik

прсто йди за руським корабльом
   
Re: Canada  :facepalm:

прсто йди за руським корабльом

чого тебє всі так не люблять  8-) 
не можу зрозуміти
   
Re: Canada  :facepalm:

Всі хто тут накидається на Канаду - зрадойоби, яких треба нещадно банити, бо вони дискредетують основних друзів України.

Слова Зеленського з сьогоднішньої прес-конференції: "Гроші - це також зброя. Канада сьогодні ухвалила рішення виділити 1,5 млрд на рік і 0,5 млрд ми вже отримали. Це сильна допомога. Канада друга після США щодо обсягу допомоги"
   
Re: Canada  :facepalm:

Статистично ТАК

То що ти дурбецало і провокатор напевно не здивує навіть тебе і Вуда. Ти дійсно такий йобнутий, чи прикидаєшся?
Для чого твій висер? Щоб зачіпити канадців, то це мимо, щоб образити канадців з України, то твої слова більше кажуть про твій рівень, ніж про їх. Оскільки Українці Канади з якими я особисто знайомий передали на потреби війни стільки, що ти не піднімеш.
От жеж придурок...
   
Re: Canada  :facepalm:

Канада їм мало дає :facepalm: а ви скільки на армію виділяли ( а скільки крали)що зараз з голою сракою по світі бігаєте? 8 років до війни готувались?
   
Re: Canada  :facepalm:

Як вам $ 50 мільйонів мало то треба було арештувати налічкою $17 мільйонів Суркіса і $30 мільйонів ще якоїсь курви( як треба я виставлю фотки чемоданів налічки) що в Угорщині були задекларовані… як раз би і получилось $50 мільйонів
   
Re: Canada  :facepalm:

1. The announcements in the federal budget mean Canada has now committed more than C$1.2 billion in direct contributions to Ukraine

2. не треба обзивати мене жлобом. я і окрім держави допомагаю чим можу. і десятки тисяч українців канади, таких, як я.

3. на запитання чим він особисто допомагає, він десь вшився. про друга-американця-мільярдера нехай комусь іншому розкаже.

1 біл за увесь час то якийсь позор... з країни по суті з такої великої громади Української.

питання не до вас особисто а до Канадської державної допомоги
   
Re: Canada  :facepalm:

Канада їм мало дає :facepalm: а ви скільки на армію виділяли ( а скільки крали)що зараз з голою сракою по світі бігаєте? 8 років до війни готувались?
ну ви теж, пане, не праві. Ніхто з голою сракою по світі не бігає. Крали багато, але ці крадіжки копійки в порівнянні з вкладеннями «західного світу» в Афганістан, а там скільки вкрали, не хочете порахувати? І які результати?
Може ще вам нагадати про вашу епічну «боротьбу» з пандемією, скільки там згноїли грошей, а скільки «вкрали», не хочете порахувати?
   
Re: Canada  :facepalm:

Канада їм мало дає :facepalm: а ви скільки на армію виділяли ( а скільки крали)що зараз з голою сракою по світі бігаєте? 8 років до війни готувались?
і я би подивився на Канаду, її жителів та ЗС, якби на них така орда напала з трьох сторін
   
Re: Canada  :facepalm:

І таки так, «рєбята» з-за океану, доведеться розкошелитися. Десятиліттями ви також вирощували цього монстра, це робили не лише Угорщина, Німеччина чи Франція. Це робили і ви, зі своїми «перезагрузками», подвійними бухгалтеріями, іграшковими санкціями та іншою фуєтою.
   
Re: Canada  :facepalm:
nik

1 біл за увесь час то якийсь позор... з країни по суті з такої великої громади Української.

питання не до вас особисто а до Канадської державної допомоги

є держава, а є громада. ліньки шукати які види допомоги надає канада, яка перша в світі визнала україну як державу. тут і вчать військових, і допомагають фінансово і знімають тарифи... не все виміряєтья прямими вливаннями $$$, є й інші засоби допомоги.

ТС накинув про жлобів, звинуватив всю громаду. ще раз кажу - українська громада допомагає, і допомагає дуже. спілкуюсь з багатьма людьми, тому можу це стверджувати.
   
Re: Canada  :facepalm:

1.ну ви теж, пане, не праві. Ніхто з голою сракою по світі не бігає. 2.Крали багато, але ці крадіжки копійки в порівнянні з вкладеннями «західного світу» в Афганістан, 3.а там скільки вкрали, не хочете порахувати? І які результати?
4.Може ще вам нагадати про вашу епічну «боротьбу» з пандемією, скільки там згноїли грошей, а скільки «вкрали», не хочете порахувати?
1. Зараз Україна бігає з простягнутою рукою 2. Вкладення в Афганістан — це захист інтересів СЕБЕ і західного світу(  а ти бабло хочеш Україні , чужій для них країні ).  Своє вкладали зароблене 3. Своє рахуй, захід своє порахує.
4 на ковід Захід показав що дбає за своїх людей (!) і економіку.  Нагадати що шашличники робили тоді в Україні ?
Коротше Захід Україні нічого не винен.  Прислали $1 — дякуй за це.  Чи ти думаєш $50 мільйонів Канаді з неба впали? Чи вона немає де їх діти? :facepalm:
   
Re: Canada  :facepalm:

Тут закидають Зе за «посмотреть в глаза».
Так це ж були нарративи ваших лідерів, ваших обам, трампів, чи не так?
То що, насмотрєлісь? В очко йому не хочете заглянути?
Це ж були лідери наймогутнішої країни світу, лідери «свободи та демократії». Ви ж казали про «стратегічне партнерство», чи я помиляюсь?
А потім ви свого «стратегічного партнера» були готові здати москалю за три доби!
Це ж ви сука, телились, спочатку два роки давали покривала і аптечки в рамках військової допомоги своєму «стратегічному партнеру», чи я помиляюсь?
Потім ви два роки дрочилися з джавелінами, нарешті трохи дали, але з умовою, щоб жодний кацапський солдат чи беззубий днр-івець від них не постраждав? Чи не так?
   
Re: Canada  :facepalm:

Тут закидають Зе за «посмотреть в глаза».
Так це ж були нарративи ваших лідерів, ваших обам, трампів, чи не так?
То що, насмотрєлісь? В очко йому не хочете заглянути?
Це ж були лідери наймогутнішої країни світу, лідери «свободи та демократії». Ви ж казали про «стратегічне партнерство», чи я помиляюсь?
А потім ви свого «стратегічного партнера» були готові здати москалю за три доби!
Це ж ви сука, телились, спочатку два роки давали покривала і аптечки в рамках військової допомоги своєму «стратегічному партнеру», чи я помиляюсь?
Потім ви два роки дрочилися з джавелінами, нарешті трохи дали, але з умовою, щоб жодний кацапський солдат чи беззубий днр-івець від них не постраждав? Чи не так?
а хулі заходу не дивитись хуйло в очі.  Захід є в стані війни з Росією? А Україна була в стані війни 8 років… тобі згадати мої пости перед війною?  Тримай: дороги 2021рік  — 120 мільярдів гривень.  Закупівля нової зброї — $100 мільйонів. ( це ціна одного приватного літака, а перед війною їх 10 втекло з чемоданами налічки)
   
Re: Canada  :facepalm:

1. Зараз Україна бігає з простягнутою рукою 2. Вкладення в Афганістан — це захист інтересів СЕБЕ і західного світу(  а ти бабло хочеш Україні , чужій для них країні ).  Своє вкладали зароблене 3. Своє рахуй, захід своє порахує.
4 на ковід Захід показав що дбає за своїх людей (!) і економіку.  Нагадати що шашличники робили тоді в Україні ?
Коротше Захід Україні нічого не винен.  Прислали $1 — дякуй за це.  Чи ти думаєш $50 мільйонів Канаді з неба впали? Чи вона немає де їх діти? :facepalm:
зараз Украіна не «бігає з простягнутою рукою», а є жертвою повномасштабної військової агресії в центрі Європи, чого не було майже 100років
«Вкладення в Афганістан - це захист інтересів себе» - сміявсі (Ц). Нарешті можете почуватися захищеними, вітаю вас
Про ковід і «дбає про своїх людей» з тієї ж опери. Результату - нуль, лише інфляція і спущені в унітаз бабки.
Про «своє рахуй, захід своє порахує». Рахую своє, чуже мене не цікавить. Як захід своє рахує, було видно по виходу з Афгану і за прогнозами про «три дні». Хуйово твій захід рахує. Помиляється занадто часто
   
Re: Canada  :facepalm:
nik

нагуя ці чвари зараз? всі наломали дров. Україна змінила світ. треба дивитись уперед, а не назад. і це правильно.
   
Re: Canada  :facepalm:

нагуя ці чвари зараз? всі наломали дров. Україна змінила світ. треба дивитись уперед, а не назад. і це правильно.
ці чвари дійсно ні до чого, але вони виникли через фразу «ви зараз з голою сракою по світу бігаєте»
   
Re: Canada  :facepalm:
nik

не звертай уваги, ніхто не бігає, треба триматись одне одного. світ змінився, це очевидно.
   
Re: Canada  :facepalm:

ці чвари дійсно ні до чого, але вони виникли через фразу «ви зараз з голою сракою по світу бігаєте»

ну це так і є
ще й кацапський газ споживаємо під
   
Re: Canada  :facepalm:

Феєрична гілка.
Канада, одна з найпотужніших в економічному відношенні держав світу додатково виділила Україні аж 41 мільйон доларів США військової допомоги. Тобто, менше, ніж можуть скинутись за кілька днів всі українські жопомиї цієї країни. Або, це ціна одного хорошого палацу з великою площею землі на березі озера. Ну ок, нехай буде два розкішних будинки на березі озера. Це країна союзник, з величезною украінською діаспорою.
А потім приходять певні люди й кажуть наступне: «дякуйте, і не п***а багато, ви ж і так з голою сракою по світу бігаєте»! Мабуть, ці люди підсвідомо згадують себе, коли на початку 90-их бігли в ту ж саму Канаду. Але вони навіть не підозрюють в своїх Канадах про те, що втікали вони в той час фактично з СРСР, а не з України.
З того часу багато змінилось, шановні українські канадійці та американці. Украіна динамічно розвивалась, економічно й соціально зробила значний стрибок, в той час, як ви майже просто тупцювали на місці. Украіна пережила майдани 2004, 2013-2014рр, перенесла потрясіння у вигляді війни 2014-2015рр, а ви в той час поп-корн жували.
І зараз, коли життя багатьох мільйонів людей, будемо відвертими, зруйноване, закидати цим людям «а ви з голою сракою по світу бігаєте»?!
А інші, які воюють в Маріуполі, Попасній чи біля Ізюму теж з «голою сракою бігають»? А мільйони людей, які в тилу допомагають, чим можуть і як лише можуть, теж «з голою сракою бігають»?
Це саме ті слова, які потрібно казатилюдям, які під час великої трагедії, від Харкова до Ужгорода, єдині, як ніколи за останні 30 років?
Давайте мовчки подякуєм уряду Канади за 41 мільйон $




Останнє редагування: 9 травня 2022 06:22:13 від Vovchik
   
Re: Canada  :facepalm:

І найголовніше.
Все, що відбувалось з нашою безпосередньою участю в Кувейті, Югославії, Сирії, Афганістані - це був захист наших національних інтересів
А збереження життів мільйонів українців в коло наших національних інтересів не входить.
   
Re: Canada  :facepalm:

На кожному континенті є свої німці )
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія