Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

США вступились за прямий, еспресо та 5-й канал

Не повторюйте російські шаблони будь ласка


Це  пан про ТС? Оце мерзенне падло, яке один до одного виконує методички Кремля? Разом з соловьєвими та скабєєвими?
   
цирк буде після перемоги, хоть голий доярков на дивані, ваще покую
я б не була такою впевненою, ці хлопчики ще ввійдуть в смак, під ваш повний одобрямс. в кацапів так і почналося на тлі успіхів молодого хуйла.
   
в часі війни нема місця на ігри в плюралізм думок і демократію
амери всіх япошок під час 2св закрилив концлагерях і демократія не вмерла

Тим більше в часи війни не може бути створено штучно умови для ОДНОПАРТІЙНОЇ системи влади.

Проросійські, а значить ворожі сили - нах, а проукраїнськи,  пох хто там має більше прихильників, хто менше, хто зовсім маленька партія, повинні діяти спільно, мати для того всі можливості  і ніякого взаємного чморення не повинно бути, тим більше адміністративного тиску і нищення ЗМІ.
Хто буде чи не буде у владі після війни розберуться виборці.
   
Re: США вступились за прямий, еспресо та 5-й канал

Мы все надеялись что он взялся за голову,все таки война, но видимо ошиблись.Это бесполезная затея
Кто такие "МЫ", и кто такой ОН, который должен был "взяться за готову", Вадег??
   
Re: США вступились за прямий, еспресо та 5-й канал

в кацапів так і почналося на тлі успіхів молодого хуйла
та ви про кацапів так багато знаєте.
аднамєтодічка?
   
Re: США вступились за прямий, еспресо та 5-й канал

Тим більше в часи війни не може бути створено штучно умови для ОДНОПАРТІЙНОЇ системи влади.

Проросійські, а значить ворожі сили - нах, а проукраїнськи,  пох хто там має більше прихильників, хто менше, хто зовсім маленька партія, повинні діяти спільно, мати для того всі можливості  і ніякого взаємного чморення не повинно бути, тим більше адміністративного тиску і нищення ЗМІ.
Хто буде чи не буде у владі після війни розберуться виборці.
От после войны и будете заниматься политиканством. А в условиях военного времени работает политика единого информационного пространства. Сидите на жопке ровно и будет вам счастье.
   
Re: США вступились за прямий, еспресо та 5-й канал

Кто такие "МЫ", и кто такой ОН, который должен был "взяться за готову", Вадег??
Он -это тот ,которого когда видишь на экране телевизора сразу вспоминаешь поговорку: мы с Тамарой ходим парой.
   
На даний момент
- багато ватних ведучих з щвк і 112  працює на уа24
- Інтер працює
- 1+1 ( з долею Коломийського і Медведчука ) працює
- ут1 має маленький ефір серед інших


П.с. знайомі почали говорити фразами з цього марафону
Там вже перегинають з пропагандою як на мене

П.п.с. дійсно марафон ут1 було б краще якби він вів



   
 З огляду на те, як працюють плюралісти на цьому форумі - прикриття каналів до закінчення військового стану - цілком виправданий захід, бо в прямому ефірі модераторів немає. Ну а послу треба ще зрозуміти, що інфополітика під час військового стану навіть у демократичних країнах має певні обмеження. Скоріш за все питання застало її зненацька й вона відповіла у стилі "за все хороше проти всього поганого".
   
Re: США вступились за прямий, еспресо та 5-й канал

З огляду на те, як працюють плюралісти на цьому форумі - прикриття каналів до закінчення військового стану - цілком виправданий захід, бо в прямому ефірі модераторів немає. Ну а послу треба ще зрозуміти, що інфополітика під час військового стану навіть у демократичних країнах має певні обмеження. Скоріш за все питання застало її зненацька й вона відповіла у стилі "за все хороше проти всього поганого".
:facepalm1: ты сам хоть понял что написал и о чем разговор идёт?
   
От после войны и будете заниматься политиканством. А в условиях военного времени работает политика единого информационного пространства. Сидите на жопке ровно и будет вам счастье.
:pooh_lol:

28 вересня 2009
Тимошенко про диктатуру:
"Чого ви вирішили, що після такого хаосу, який влаштували в політиці, після цього безвладдя, безвідповідальності, отакої, вибачте за непарламентське слово, гавкатні люди не хочуть диктатури? Та я вже хочу, щоб в країні був порядок, стрункість, а, може, достатньо сильна система влада. А не те, що ми сьогодні маємо. І абсолютно вам не відомо, люди хочуть диктатури чи не хочуть".



25.102012
Юлія Тимошенко:
У мене є велика потреба вибачитися перед вами за кожну свою дію, за кожне своє рішення, які проти моєї волі вплинули на повернення в Україну неодиктатури. Прийміть, якщо можете, мої вибачення.
Якщо Янукович завдяки вашим голосам виживе як політик на цих виборах, він завершить установлення диктатури та мирним шляхом більше владу не віддасть.
Диктатура, як пожежа, випалить благополуччя та спокій у кожній вашій родині, на кожному вашому підприємстві, поглине дихання свободи з кожної клітини вашого життя, ізолює Україну від іншого світу.



   
Закономірний фінал - незручна для влади тема зноситься з головного форуму, подалі з очей...

Верной дорогой идете товарищи!!!!
   
Дякую адміну, тема жоваванапережована. Зрадойобів в хлів до кацапів!
   
Ну трошки здорового глузду - війна не робить з клептократії патріотів, а лише облегшує розкрадання держави під прикриттям ура-патриотичних гасел і цензурою.
   
м-да, а ми тут над кацапами потішаємося з їхніми повними безоговорочними одобрямсами дій влади і "пра-а-вільнає рєше-е-ніє!". "грустно, дєвочкі"..

ЗЕ!лефаны становятся удивительно похожи на захуйловцев в Московии
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія