Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Згадайте цей пост - Зебiл втече і попросить хуйло ввести війська

Зате воно успішно прижилося за Зелею!
Це всі поросята такі брехлив? Чи через одного? Чи тільки ти один такий?

Я не сумніваюся, що ти можеш будь-кого так обізвати, але ваш кучерявий гондон носив це погоняло по праву і заслужено за свою патологічну брехливість.
   
Ви ж бачите що робиться - державні інституції розвалюються, економіка пішла в глибокий мінус, бюджет урізають,  армію зливають,  запаси зерна із держрезерву розпродуються, народ , той який без фінансової подушки, залишається без засобів існування і через пару тижнів  карантину  почне з голоду грабувати магазини і квартири. Інший народ почне виносити Зебiла,  якому немає куди тікати, тільки  до хазяїна януковича. А у хуйло давно готовий план як відкусити пару областей, він чекає Зебiла і дасть подивитися собі в очі
  Так ти сам постійно кожного дня пишеш свою маячню заради розвалу держави. Готуєшся сприйняти результати?
   
А если нет - ты съебешься с форума навсегда?
И прошу сроки.
:)
   
сміття і лайно.
шо тема шо автор шо ті хто підняв тему.
це огидно.
   
Знайшов тему випадково в гуглі. Ну прийшов час ТСу вивозить за базар.
   
Мені загалом "подобаються" всі ці виверти на кшталт "Зе спочатку був зовсім не такий, а потім раптом трансформувався" і т.п. маячня
І жоден (крім мене  :blush2: ) не спромігся визнати прямо : я недооцінював витримку і рівень патріотизму Зе, я помилився в оцінці
   
Мені загалом "подобаються" всі ці виверти на кшталт "Зе спочатку був зовсім не такий, а потім раптом трансформувався" і т.п. маячня
І жоден (крім мене  :blush2: ) не спромігся визнати прямо : я недооцінював витримку і рівень патріотизму Зе, я помилився в оцінці

ти за Юльку.
не обманюй.
   
Мені загалом "подобаються" всі ці виверти на кшталт "Зе спочатку був зовсім не такий, а потім раптом трансформувався" і т.п. маячня
І жоден (крім мене  :blush2: ) не спромігся визнати прямо : я недооцінював витримку і рівень патріотизму Зе, я помилився в оцінці

 :laugh:
   
ти за Юльку.
не обманюй.
Я можу бути "за" когось лише на етапі, коли треба обирати
Приходить час виборів - обираю з-поміж запропонованих найменш зашквареного україножерством і співробітництвом з кремлем
у мене начисто відсутня потреба в обожнюванні і прийнятті догми про непогрішимість будь-кого з політиків
так що не приписуй мені рис, притаманних сектантам
   
Застидався Гонсалес! B-)
Та й правильно!  Ото робити йому нічого- відповідати за свої слова  :D
Він вище цього.
   
Застидався Гонсалес! B-)
Та й правильно!  Ото робити йому нічого- відповідати за свої слова  :D
Він вище цього.

ну помилився я в  деталях, з ким не  буває.. в  20-му році  були от такі відчуття, що здача відбудеться саме у такий спосіб, а все виявилося трохи складніше
може так і планувалося, але почитали мій пост і передумали :)


   
Я можу бути "за" когось лише на етапі, коли треба обирати
Приходить час виборів - обираю з-поміж запропонованих найменш зашквареного україножерством і співробітництвом з кремлем
;o як можна просувати у владу
"зашкварених україножерством і співробітництвом з кримлем"! :suicide2:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія