Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мобилизация ограниченно пригодных, а что с ментами и молодыми пенсами?

Ограниченно пригодных уже через месяц начнут вызывать, а сотни тысяч ментов продолжают бродить по улицам и сидеть в кабинетах и, наоборот, им дали бронь. А может, не нужно нам в военное время столько ментов, их же больше никто не сокращает, по ходу, еще лет 10 назад, насколько я знаю, мы, вообще, были на 1-м месте в мире по количеству ментов на душу населения. Тем более, что работать они не хотят, даже заявы не принимают, я уже писал о своем опыте с ними, украли 100 баксов, заяву даже не зарегистрировали, когда меня избивали, они ехали на вызов час, а когда обокрали моих знакомых, дорогая мобилка еще несколько дней была в сети, но искать ни ее, ни воров никто не собирался, толку с них ноль. Полностью здоровые, умеющие обращаться с оружием и выбравшие для себя профессию силовика мужики, по-моему, сейчас нужны совсем в другом месте. В маленьких городах скоро одни менты останутся вообще, тыняются непонятно зачем только, их количество можно сокращать в разы.
То же и с молодыми пенсионерами-силовиками, которые пошли на пенсию по 20-летней выслуге лет и которым нет 60. они у нас только издеваться над людьми и брать взятки привыкли, так десятилетиями была выстроена система. И теперь "проходят между капельками", как когда-то известный проходилец, с которого начался развал, разграбление и сдача кацапам нашего ОПК. Вторго проходильца тоже судить никто не собирается.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1133751.0
Это к слову.
Я, конечно, понимаю, каждый должен защищать, но с очередностью явно что-то не то. Вот почему здоровые быки петляют, а, к примеру, моего ограниченно пригодного племянника, у которого проблемы с сердцем, который ходит в очках, нестабильная психика (ему даже выписывали феназепам, кто сталкивался, знает, как трудно доиться рецепта на такие препапараты, нейролептик - это да, выпишут без проблем) уже через месяц начнут дергать? По логике, кому нечего терять? Тогда не трогали бы уже пока хотя бы молодежь, пока здоровые быки тыняются по улицам и козыряют корочками, блатом и купленными инвалидностями. Когда они будут уже на войне и будет больше некому, тогда да, тогда понятно...

Останнє редагування: 14 квітня 2024 10:44:45 від Val777
   
Обмежених і так могли мобілізувати.
   
Я, конечно, понимаю, каждый должен защищать, но с очередностью явно что-то не то. Вот почему здоровые быки петляют, а, к примеру, моего ограниченно пригодного племянника, у которого проблемы с сердцем, который ходит в очках, нестабильная психика (ему даже выписывали феназепам, кто сталкивался, знает, как трудно доиться рецепта на такие препапараты, нейролептик - это да, выпишут без проблем) уже через месяц начнут дергать?

Є таке. І це несправедливо.
Готуйте всі документи, шо б були під рукою.
Зробіть копії.
Якщо в тцк не був то нехай копії носить з собою.
   
мы, вообще, были на 1-м месте в мире по количеству ментов на душу населения
на 3- му
після кацапів та білорусів
   
Обмежених і так могли мобілізувати.
Но теперь, я так понял, вызывать их будут всех.
   
на 3- му
після кацапів та білорусів

Мда  :(
   
Є таке. І це несправедливо.
Готуйте всі документи, шо б були під рукою.
Зробіть копії.
Якщо в тцк не був то нехай копії носить з собою.
Та он сам живет, родителей уже нет, и я ему не указ, вряд ли кто-то все время будет носить с собой все документы.
   
мы, вообще, были на 1-м месте в мире по количеству ментов на душу населения
на 3- му
після кацапів та білорусів
щоправда не у світі а лише у европі
   
Та он сам живет, родителей уже нет

Я теж сам живу і нема батьків. Тому за себе треба самому думати.
В мене є копія тимчасового посвідчення, я в нього?
Якщо запакують в бус, то там краще  перестрахуватиссь і мати пои собі документи.
   
Я теж сам живу і нема батьків. Тому за себе треба самому думати.
В мене є копія тимчасового посвідчення, я в нього?
Якщо запакують в бус, то там краще  перестрахуватиссь і мати пои собі документи.
Наверное, есть, я даже не знаю, но вряд ли все время носит с собой.
   
Вони по хелсі вроді тепер пробивають, але хз
   
Наверное, есть, я даже не знаю

Якщо є то його вже рухали
Будуть ганяти обмежених по 2 колу.
   
Якщо є то його вже рухали
Будуть ганяти обмежених по 2 колу.
Та невідомо, як буде
Це просто депутати кретини,  прийняли щось,  аби прийняти.
І раніше могли призвати, нічого не заважало.
Минулої зими в мене вже питали статтю і ким працюю.
Видать таки не дуже потрібні такі в армії (що логічно).

Проблема більше в тих, хто вже в армії, після поранення,  наприклад, бо раніше в них був певний статус, а тепер не ясно нічого.

   
Видать таки не дуже потрібні такі в армії (що логічно).
я думаю, основний фактор - це вік
я ще призовного віку, але виглядаю молодше років на десять
місяць тому прибув повторно у військомат, спитали вік і сказали, що більше питань нема
мабуть хотіли запропонувати на контракт
   
пенсів таки треба мобілізувати бо це майже невичерпний потенціал.  Але є ньюанс, їх треба застосовувати влітку, бо взимку можуть померзнути. Ну а молодь ставити в 3-й ешелон щоб вчилися у дідів як треба воювати.
   
Це п***а очікую наступні написи як бути з "загрядотрядами" писець доприймалися :facepalm1:
   
Обмежених і так могли мобілізувати.
Канєшно, мене старого обмежено придатного мобілізували.
І зі мною зараз служить половина обмежено придатних, і кілька дідів під шістдесят.
Правда ми не в окопі сидимо, але чесно кажучи займаємося такаю єрундістікою, що я не розумію нахєра нас в армію забирали.
Раніше заробляв валюту для країни, платив чималі податки, а зараз сиджу на шиї у держави, займаюся полнєйшою хєрньою.  (td)
   
Та невідомо, як буде
Це просто депутати кретини,  прийняли щось,  аби прийняти.
І раніше могли призвати, нічого не заважало.
Минулої зими в мене вже питали статтю і ким працюю.
Видать таки не дуже потрібні такі в армії (що логічно).

Проблема більше в тих, хто вже в армії, після поранення,  наприклад, бо раніше в них був певний статус, а тепер не ясно нічого.

Десь так і є.
   
Більше ухилянтських тем богу ухилянтських тем!  :gigi:
   
Більше ухилянтських тем богу ухилянтських тем!  :gigi:

 [A]
   
пенсів таки треба мобілізувати бо це майже невичерпний потенціал
пенсів-силовиків це стосується
бо багато з них виходить на пенсію набагато раніше 60
деякі і в 40
а щодо інших які виходять на пенсію у 60 -це питання
вони швидше будуть тягарем для своїх підрозділів
   
я думаю, основний фактор - це вік
я ще призовного віку, але виглядаю молодше років на десять
місяць тому прибув повторно у військомат, спитали вік і сказали, що більше питань нема
мабуть хотіли запропонувати на контракт
Я про тих, в кого стаття б)
   
Канєшно, мене старого обмежено придатного мобілізували.
І зі мною зараз служить половина обмежено придатних, і кілька дідів під шістдесят.
Правда ми не в окопі сидимо, але чесно кажучи займаємося такаю єрундістікою, що я не розумію нахєра нас в армію забирали.
Раніше заробляв валюту для країни, платив чималі податки, а зараз сиджу на шиї у держави, займаюся полнєйшою хєрньою.  (td)
Так,  і це проблема. Купа народу в армії роблять невідомо що, а могли б працювати на економіку.
   
Обмежених і так могли мобілізувати.
Ей, ти забув добавити твоє фірменне "Слава Петру!" Чи вже не вставляє? Ну ніччо, за місяць будеш  розказувати про свій астигматизм воєнкому. Ви разом посмієтесь і поїдеш копати окопи десь під Запоріжжя...
   
Еще и увеличивают количество ментов.
https://rivnepost.rv.ua/news/na-vulitsyakh-rivnoho-stalo-bilshe-politseyskikh
Зачем их столько, когда люди разъехались и преступлений стало в разы меньше? Наши воины же воюют за демократию и свободу, а не за то, чтоб строить полицейское государство? Да и, по-моему, очередность все таки не та, полностью здоровый, умеющий обращаться с оружием, выбравший для себя профессию силовика и кстати, дававший присягу, мент, наверное, будет лучшим воином, чем, к примеру, мой племянник, который боится даже давление померять и у него начинается паническая атака (как он будет воевать, не представляю)? А надо бы сперва сократить количество ментов, часть отправить на фронт, потом молодых здоровых пенсионеров силовиков, а потом уже остальных.
   
С бабками торговками только могут воевать, тут они герои. Собирать дань с торговцев и "геройствовать". Стоит бабка продает укроп, оно падло подходит и ногой пинает.
   
пенсів-силовиків це стосується
бо багато з них виходить на пенсію набагато раніше 60
деякі і в 40
а щодо інших які виходять на пенсію у 60 -це питання
вони швидше будуть тягарем для своїх підрозділів
Да давно пенси на війні..., як і я вже 2 роки...
   
Вони по хелсі вроді тепер пробивають, але хз

При проведенні ВЛК, члени комісії мають доступ до Хелсі.
   
Вони по хелсі вроді тепер пробивають, але хз

у хелсі багато кого немає
наприклад мого лікаря там нема, й лікарня від них пішла до likari24, але все одно там немає актуальних даних
   
Що з пенсами МНСників?  В кожному райцентрі в будинках культури всякі "осветітєлі", "звукорижисьори" й т.п. шолупень має бронь, хоча по факту ніяких заходів не робиться. В міських радах, в районих радах роздутий штат та бронювання. Сидять бугаї за бюджетні кошти й на все х...й клали.
   
Що з пенсами МНСників?  В кожному райцентрі в будинках культури всякі "осветітєлі", "звукорижисьори" й т.п. шолупень має бронь, хоча по факту ніяких заходів не робиться. В міських радах, в районих радах роздутий штат та бронювання. Сидять бугаї за бюджетні кошти й на все х...й клали.

Нет в дворцах культуры районных брони. Точно знаю по своему району. Ушли "ухилянты с культуры  в рэс, в учителя...
   
Сокращать их всех надо и учителей вместе с количеством уроков, 12 лет задалбывают детей чушью и информационным материалом, который есть в интернете, мусор в голову пхают.
   
та воюють і менти
мій швагро в Люті
там є молоді і старі мєнти
але казав, що дуже якісь вони порядні і правильні, що він аж офігів
може такі й пішли
он недавно одному його побратиму ногу відірвало
мєнт, десь 45 років

   
та воюють і менти
мій швагро в Люті
там є молоді і старі мєнти
але казав, що дуже якісь вони порядні і правильні, що він аж офігів
може такі й пішли
он недавно одному його побратиму ногу відірвало
мєнт, десь 45 років
Звісно воюють. В мене теж знайомий добровольцем пішов ще минулого року, в патрульці був головою велопатруля.
   
Канєшно, мене старого обмежено придатного мобілізували.
І зі мною зараз служить половина обмежено придатних, і кілька дідів під шістдесят.
Правда ми не в окопі сидимо, але чесно кажучи займаємося такаю єрундістікою, що я не розумію нахєра нас в армію забирали.
Раніше заробляв валюту для країни, платив чималі податки, а зараз сиджу на шиї у держави, займаюся полнєйшою хєрньою.  (td)
яка посада, якщо не секрет?
   
Ограниченно пригодных уже через месяц начнут вызывать, а сотни тысяч ментов продолжают бродить по улицам и сидеть в кабинетах и, наоборот, им дали бронь. А может, не нужно нам в военное время столько ментов, их же больше никто не сокращает, по ходу, еще лет 10 назад, насколько я знаю, мы, вообще, были на 1-м месте в мире по количеству ментов на душу населения. Тем более, что работать они не хотят, даже заявы не принимают, я уже писал о своем опыте с ними, украли 100 баксов, заяву даже не зарегистрировали, когда меня избивали, они ехали на вызов час, а когда обокрали моих знакомых, дорогая мобилка еще несколько дней была в сети, но искать ни ее, ни воров никто не собирался, толку с них ноль. Полностью здоровые, умеющие обращаться с оружием и выбравшие для себя профессию силовика мужики, по-моему, сейчас нужны совсем в другом месте. В маленьких городах скоро одни менты останутся вообще, тыняются непонятно зачем только, их количество можно сокращать в разы.
То же и с молодыми пенсионерами-силовиками, которые пошли на пенсию по 20-летней выслуге лет и которым нет 60. они у нас только издеваться над людьми и брать взятки привыкли, так десятилетиями была выстроена система. И теперь "проходят между капельками", как когда-то известный проходилец, с которого начался развал, разграбление и сдача кацапам нашего ОПК. Вторго проходильца тоже судить никто не собирается.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1133751.0
Это к слову.
Я, конечно, понимаю, каждый должен защищать, но с очередностью явно что-то не то. Вот почему здоровые быки петляют, а, к примеру, моего ограниченно пригодного племянника, у которого проблемы с сердцем, который ходит в очках, нестабильная психика (ему даже выписывали феназепам, кто сталкивался, знает, как трудно доиться рецепта на такие препапараты, нейролептик - это да, выпишут без проблем) уже через месяц начнут дергать? По логике, кому нечего терять? Тогда не трогали бы уже пока хотя бы молодежь, пока здоровые быки тыняются по улицам и козыряют корочками, блатом и купленными инвалидностями. Когда они будут уже на войне и будет больше некому, тогда да, тогда понятно...

кацап, що ти тут робиш?
   
Щось цю тему юзають частенько, хто підскаже, якщо МВСнік йде на пенсію, його виключають з військового обліку ?
   
Обмежено придатні - це ті хто не купив собі зняття з обліку.
А знятих начебто не переперевірятимуть
Тим більше що вони вже в основному здриснули з країни
   
Щось цю тему юзають частенько, хто підскаже, якщо МВСнік йде на пенсію, його виключають з військового обліку ?
Я бачила їх точно випускають за кордон лоботрясів відставників трохи за 40. Типу у "відпустку". Їхало декілька в потязі біля мене,  радились прямо над вухом прикордонники що відставникам можна виїзджати тому і чула.
Офігіла. Харчувались за бюджет а тепер воно ніпрічом бо розовощокий пєнсіонєр в 40.
Десь місяць тому це було.
   
Я бачила їх точно випускають за кордон лоботрясів відставників трохи за 40. Типу у "відпустку". Їхало декілька в потязі біля мене,  радились прямо над вухом прикордонники що відставникам можна виїзджати тому і чула.
Офігіла. Харчувались за бюджет а тепер воно ніпрічом бо розовощокий пєнсіонєр в 40.
Десь місяць тому це було.
Бред...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія