Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви одружились добровільно чи під тиском дружини? :D

Ви одружились добровільно чи під тиском дружини?  :D
tyv

Опитування
Одружився ...
Всього проголосувало: 150
Сам зробив пропозицію  79 
 
 53% 
Дружина наполягла  32 
 
 21% 
Тещя наполягала ))) разом з тестем  5 
 
 3% 
Залетів  13 
 
 9% 
Своє  21 
 
 14% 




Тобто, чоловіки ви самі зробили пропозицію своїй дружині, без тиску з її сторони чи все ж таки дружина наполягала на шлюбі?!))
   
Re: Ви одружились добровільно чи під тиском дружини?  :D
tyv

Подкаблучніки, не соромтеся, голосуйте!  :laugh:
   
Если бы меня напрягали,то я бы послал нах.У меня так друг женился,не по залету,а просто девушка сказала что встречаются 5лет и надо или женитья или разбегаться.Поженил ись,через пару лет родился ребенок,через 4-5 лет после этого развелись.Сейчас его вторая так же обламывает,но он пока держится,но вот вот опять женится.Надеюсь что не с таким же результатом
   
.Надеюсь что не с таким же результатом
не надейся :K
   
пи дорасы отвлекают украинскую вату своими вопросами  :D
   
Если бы меня напрягали,то я бы послал нах.У меня так друг женился,не по залету,а просто девушка сказала что встречаются 5лет и надо или женитья или разбегаться.Поженил ись,через пару лет родился ребенок,через 4-5 лет после этого развелись.Сейчас его вторая так же обламывает,но он пока держится,но вот вот опять женится.Надеюсь что не с таким же результатом
:cray: Як сумно...
   
пи дорасы отвлекают
від чого тебе відволікають й як?
   
Самому жити як ?
Це ж сумно мабуть.
   
Самому жити як ?
Це ж сумно мабуть.

Ну если жена клоун то да
   
..просто девушка сказала что встречаются 5лет и надо или женитья или разбегаться
взагалі-то логічно.
Тьолкам треба рожати поки молода,  а потім можна і коси розплітати.

Останнє редагування: 20 березня 2021 18:21:40 від kleynod
   
Самому жити як ?
Це ж сумно мабуть.

Майже 10 років живу сама в своїй квартирі. 4 роки тому завела котєєчку. Нормально живеться. Але я така людина, що спокійно обходиться без спілкування з людьми.
   
..просто девушка сказала что встречаются 5лет и надо или женитья или разбегаться
взагалі-то логічно.

В чем логика? Это бизнес проект?
   
Уточнююче питання
В котрий раз?  :gigi:
   
В чем логика? Это бизнес проект?

у якомусь сенсі  так
   
В чем логика? Это бизнес проект?

логіка в тому що або створювати сім'ю або не створювати
і до речі сім'я це НАСАМПЕРЕД економіка
   
каждый раз по разному...  :D
   
логіка в тому що або створювати сім'ю або не створювати
і до речі сім'я це НАСАМПЕРЕД економіка

Я думал любовь
   
Re: Ви одружились добровільно чи під тиском дружини?  :D

Ви одружились добровільно чи під тиском дружини?
а тобі  чи не  покій? Петі  тухес  оближи
   
Я думал любовь

в твоєму віці вже пора ЗНАТИ а не думати...
   
Я думал любовь

 :facepalm1:
   
в твоєму віці вже пора ЗНАТИ а не думати...

Думать полезно в любом возрасте.
   
Re: Ви одружились добровільно чи під тиском дружини?  :D
tyv

а тобі  чи не  покій? Петі  тухес  оближи
Ти шо гомік?!  :laugh:
   
Re: Ви одружились добровільно чи під тиском дружини?  :D

Ти шо гомік?!  :laugh:

Ні, він той, хто відволікає українську вату своїми питаннями.
   
Золоте правило для дівчини - більше року не зустрічатись. Якщо не запропонував - next!

Також ні в якому випадку не співжити.  Якщо хоче її отримати, повинен формально одружитися.

Також ніколи не телефонувати і не бігати за хлопцями. Бігати повинні вони, а якщо не бігають за вами, значить, не дуже ви їм і треба.

   
Золоте правило для дівчини - більше року не зустрічатись. Якщо не запропонував - next!

Також ні в якому випадку не співжити.  Якщо хоче її отримати, повинен формально одружитися.

Також ніколи не телефонувати і не бігати за хлопцями. Бігати повинні вони, а якщо не бігають за вами, значить, не дуже ви їм і треба.

 (tu)

   
Re: Ви одружились добровільно чи під тиском дружини?  :D
tyv

Золоте правило для дівчини - більше року не зустрічатись. Якщо не запропонував - next!

Також ні в якому випадку не співжити.  Якщо хоче її отримати, повинен формально одружитися.

Також ніколи не телефонувати і не бігати за хлопцями. Бігати повинні вони, а якщо не бігають за вами, значить, не дуже ви їм і треба.
Дурня яка
   
Надо жить одним днем, здесь и сейчас, если чел не раздражает, а роспись нужна только бабам. Они живут дольше, наследсто обломится.
   
Золоте правило для дівчини - більше року не зустрічатись. Якщо не запропонував - next!

Також ні в якому випадку не співжити.  Якщо хоче її отримати, повинен формально одружитися.

Також ніколи не телефонувати і не бігати за хлопцями. Бігати повинні вони, а якщо не бігають за вами, значить, не дуже ви їм і треба.

гииии...
А  якщо  народилася не такою красавицею,  як  Сінді Кроуфорд?
   
Дурня яка

Ні, не дурня. "Правила" (The Rules) працюють.

   
такі запитання може задавати тільки д...
Ми з дружиною вже 36 років разом,
і в щасті , і в горі , як стояли на весільному рушнику
сварились ? так - бувало , але не серйозно,
напрклад, не так одягнулась  :D
Для Інанни  говорю, моїй дружині 55, мені 57
   
Re: Ви одружились добровільно чи під тиском дружини?  :D

Мне кажется что для женщины требовать замужества,а тем более для ее родителей,это зашквар.Женщину должны добиваться,а не она должна висеть у тебя на ноге и упрашивать взять ее замуж.К такой женщине и отношение потом соответствующее
   
Re: Ви одружились добровільно чи під тиском дружини?  :D

Надо жить одним днем, здесь и сейчас, если чел не раздражает, а роспись нужна только бабам. Они живут дольше, наследсто обломится.


Ну да,не детям же  :facepalm1:
   
Золоте правило для дівчини - більше року не зустрічатись. Якщо не запропонував - next!

Також ні в якому випадку не співжити.  Якщо хоче її отримати, повинен формально одружитися.

Також ніколи не телефонувати і не бігати за хлопцями. Бігати повинні вони, а якщо не бігають за вами, значить, не дуже ви їм і треба.
год это как то слишком долго
   
гииии...
А  якщо  народилася не такою красавицею,  як  Сінді Кроуфорд?

Ну я теж була не Сінді Кроуфорд (хоч і не страшилка), але мною цікавилося достатньо.

В моєму випадку мала 1 рік рілейшеншипу з екс, який завершився з його ініціативи - і правильно, чого було тягнути муму, ну і майбутній чоловік запропонував через рік після початку формальних відносин (раніше ми були друзі) і з тих же міркувань - чому тягнути муму?

Додам, що на мій др після кількох місяців зустрічей майбутній чоловік подарував набір - діамантові сережки та ланцюжок з каменем мого місяця. Для нього це була досить велика витрата. Я не взяла. Пояснила це, що оскідьки ми всього лише бф і гф, я не можу прийняти такий дорогий подарунок.

Він образився і зник на декілька днів. Довелося порушити правила і постукати у двері з вимогою пояснень  :laugh:

Через декілька місяців він зробив мені пропозицію.



Останнє редагування: 20 березня 2021 19:35:21 від Inanna
   
Re: Ви одружились добровільно чи під тиском дружини?  :D

логіка в тому що або створювати сім'ю або не створювати
і до речі сім'я це НАСАМПЕРЕД економіка


Да ей тогда было 21-22.Вполне могла бы найти себе пару
   
Мне кажется что для женщины требовать замужества,а тем более для ее родителей,это зашквар.Женщину должны добиваться,а не она должна висеть у тебя на ноге и упрашивать взять ее замуж.К такой женщине и отношение потом соответствующее

і  скільки їх у тебе висіло?  ))
   
Ну да,не детям же  :facepalm1:
жене половина, остальное детям
   
Re: Ви одружились добровільно чи під тиском дружини?  :D

Самому жити як ?
Це ж сумно мабуть.
Це залежить від людини. Мені самому з собою ні нудно, ні тим більше сумно, 3-4 дні на тижні самий раз самому у своїй хижі попоратися.
Втім, я і від 24/7 співмешкання роками не нудився.
   
жене половина, остальное детям

А від    дружини потім також дітям перейде...   
   
Ну я теж була не Сінді Кроуфорд (хоч і не страшилка), але мною цікавилося достатньо.

В моєму випадку мала 1 рік рілейшеншипу з екс, який завершився з його ініціативи - і правильно, чого було тягнути муму, ну і майбутній чоловік запропонував через рік після початку формальних відносин (раніше ми були друзі) і з тих же міркувань - чому тягнути муму?

Додам, що на мій др після кількох місяців зустрічей майбутній чоловік подарував набір - діамантові сережки та ланцюжок з каменем мого місяця. Для нього це була досить велика витрата. Я не взяла. Пояснила це, що оскідьки ми всього лише бф і гф, я не можу прийняти такий дорогий подарунок.

Він образився і зник на декілька днів. Довелося порушити правила і постукати у двері з вимогою пояснень  :laugh:

Через декілька місяців він зробив мені пропозицію.
я никогда не нарушала это правило. И это очень тяжело. Ты разбегаешься с человеком без последнего разговора.Без обьяснений.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія