Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скрипін – Жидкову: Не таким як ви відкривати рота про мою країну. Вертайся негайно додому. Як і решт

кого більше дивляться?

того хто на центральних ТВ каналах
на каналах ті, хто задовільняють наш олігархат
якшо народ проти олігархату, для чого він дослухається до побрехеньок з ТВ каналів?
   
Кнуробот, який всрався ...  :bueee:

Показати зображення...

ХyйлоБЛ ЯДЬ, невже ти думаеш, шо всі оті 73%, які просрали свої мізки ізза кацабських технологій - так і надалі будуть захищать свій тупий вибір (нікчемного блазня-зрадника)? Та таких як ти?..
   
Кнуробот, який всрався ...  :bueee:

Показати зображення...

Пока время показывает, что Муждабаев прав насчет предательства и сдачи национальных интересов на раз-два.
С приходом зелени к власти, реванш набирает обороты.
Насчет второй части его высказывания, где он пишет насчет стрельбы - не хотелось бы.
   
Жидков никогда и нигде не утверждал шо он вышел с кацапогражданства как в принципе и казарин ...(тот светлый из квартала) плюс там и по армянину тоже вопрос имеется..

у Жидкова есть украинский вид на жительство, у КазаНина Степана (на самом деле - он Сергей) есть украинское гражданство. 
   
А ось так кнуроферма працює на хуйла... :facepalm:



Після скандалу, що розгорівся, пост Муждабаєва зник з його сторінки, а журналіст сказав, що його невірно зрозуміли.

Але російські ресурси вже підхопили посил про розстріли. Так, пропагандистський сайт "Звезда" написав матеріал про те, що нібито тих, хто не голосував за Порошенка можуть розстріляти


.



   
А ось так кнуроферма працює на хуйла...  Після скандалу, що розгорівся, пост Муждабаєва зник з його сторінки, а журналіст сказав, що його невірно зрозуміли.Але російські ресурси вже підхопили посил про розстріли. Так, пропагандистський сайт "Звезда" написав матеріал про те, що нібито тих, хто не голосував за Порошенка можуть розстріляти

Я так розумію, що ти вважаєш кацапський говноресурс "Звєзда" таким, який заслуговує довіри і к матеріалам, які там постяться, треба ставитись з повагою.  :facepalm1:
   
Я так розумію, що ти вважаєш кацапський говноресурс "Звєзда" таким, який заслуговує довіри і к матеріалам, які там постяться, треба ставитись з повагою.  :facepalm1:

Ти таке тупе, як і вся кнуроферма...  :fool: 
   
Ти таке тупе, як і вся кнуроферма...  :fool: 

Спочатку хотів назвати тебе полудурком, але згадав, що ти ж спочатку "топив" за Тимошенко, а зараз за Зеленського. Полудурок+полудурок=придурок. А навіщо ти посилання на говноресурс запостив ?

   
ну да, надо же кому-то Зе пройопы ретушевать
вот и будуть оборжаки оппонентов
дурным хахлам веселье
   
Ти таке тупе, як і вся кнуроферма...  :fool: 
Злив зараховано

ЗІ. чим більше юльки ЗЕленіють, тим тупіші їхні пости :(
   
А Ганнапольський, Бабченко і Муджабаєв Скрипіну не пече, нє?

З закликами розстрілювати "не таких" українців та тоннами гівна на їх голови на користь Кн*ура?
що заважає наприклад лещенеу виступить з претензіями до ціх журналістів? А ви підтримуєте. Мене наприклад взагалі вже нудить від ціх нових морд з кварталу.
   
Злив зараховано

ЗІ. чим більше юльки ЗЕленіють, тим тупіші їхні пости :(

Тупидло, я ніколи не зеленів.

Зеленський був потрібен, щоб винести на йух Порохатого.

Це тільки тупій кнурофермі незрозуміло ...   :fool:   
   
Спочатку хотів назвати тебе полудурком, але згадав, що ти ж спочатку "топив" за Тимошенко, а зараз за Зеленського. Полудурок+полудурок=придурок. А навіщо ти посилання на говноресурс запостив ?


Тупидло, я ніколи не топив за Зедленського.

Зеленський був потрібен, щоб винести на йух Порохатого.

Що і відбулося.

Це тільки тупій кнурофермі незрозуміло ...   

І про картинку...

Ти таке тупе, що не годен зрозуміти, що це

Thirtheen пише,

Порохоскот зробив картинку для русні.

і дає приклад, як відреагувала русня на висер Муджабаєва...

Ти хоч би не ганьбився, не показував всім свою тупизну...  :fool: 




   
ХyйлоБЛ ЯДЬ, невже ти думаеш, шо всі оті 73%, які просрали свої мізки ізза кацабських технологій - так і надалі будуть захищать свій тупий вибір (нікчемного блазня-зрадника)? Та таких як ти?..

тоесть феномен того, шо порошок перекредитовал свои бизнеса под 0% это кацапский протопиздеж, а кум-генпрокурор не для того, шоб прикрывать шоколадную сраку?
   
Кнуроферма Порохатого працює на хуйла...  :punish:
   
Тупидло, я ніколи не зеленів.

Зеленський був потрібен, щоб винести на йух Порохатого.

Це тільки тупій кнурофермі незрозуміло ...   :fool: 
:-B
   
Ну так це і є ксенофобія
якщо ти дурне попрешся наприклад а рашку и почнеш там глузувати з їхніх політиків тобі там просто розіб'ють табло, або в Грузії або в якісь іншій країні. І ніхто не скаже що то ксенофобія.
   
А Ганнапольський, Бабченко і Муджабаєв Скрипіну не пече, нє?

З закликами розстрілювати "не таких" українців та тоннами гівна на їх голови на користь Кн*ура?

правильно.
   
"не лякайте нас реваншем" п***а Скрипін, і йому аплодували майбутні прихильники певної політсили.
   
Ось Зеленський вже поглузував з кадрова. І де ти там побачив ксенофобію?
   
Тупидло, я ніколи не зеленів.
Ок, най буде.
Цитувати
Зеленський був потрібен, щоб винести на йух Порохатого.
Винесли?
Тіштеся!
прихильники певної політсили вас - махрових юльків - виграють і викинуть в смітник.
І це пра-льно! :)
   
Ок, най буде.
Винесли?
Тіштеся!


Бачу, ти трохи зрозумів...

Продовжуємо лікнеп.  :-)o
   
Бачу, ти трохи зрозумів...

Продовжуємо лікнеп.  :-)o
угу

Цитувати
прихильники певної політсили вас - махрових юльків - виграють і викинуть в смітник.
І це пра-льно!

продовжуємо...
   
Кнуробот, який всрався ...  :bueee:

Показати зображення...

Я конечно ничего против муждабаева не имею только где все эти мега патриоты были последние 5 лет когда петручо  них уя не делал (назовем это так ага) с насирами бриллиантовыми югой судами таможней налоговой. А потом ля воют как немае шансав выиграть и у всех них видите ли виноват зеленский и його виборець
   
Тупидло, я ніколи не топив за Зедленського.

Зеленський був потрібен, щоб винести на йух Порохатого.

Що і відбулося.

Це тільки тупій кнурофермі незрозуміло ...  

І про картинку...

Ти таке тупе, що не годен зрозуміти, що це

Thirtheen пише,

Порохоскот зробив картинку для русні.
і дає приклад, як відреагувала русня на висер Муджабаєва...

Ти хоч би не ганьбився, не показував всім свою тупизну...  :fool: 

Ну ти і чорноротий.
   
от дивіться, і тут ви іраціонально, чомусь, стаєте на бік кацапа жидкова, а не українського журналіста з патріотичного пулу, скрипіна.
от чому так? тільки тому, що колись там скрипін на 5 працював?

я не ірраціонально, а об'єктивно
історія Скрипіна як і Жидкова тут ні до чого
більше дивляться Жидкова?
вата? ну коли її більше - хто винен?
   
якщо ти дурне попрешся наприклад а рашку и почнеш там глузувати з їхніх політиків тобі там просто розіб'ють табло, або в Грузії або в якісь іншій країні. І ніхто не скаже що то ксенофобія.

Дурне ты, бо читать не умеешь. Жидков никуда не поперся, он родился и вырос в Украйне.
   

Ну так це і є ксенофобія

дохтур, а це шо?

   

дохтур, а це шо?

https://twitter.com/view/status/1145652056797192193

А в лифте у тебя нассала тоже Зекоманда?
   
Господи,какой же он долбоеб. :facepalm1:
Жидков чи таки ЗЕ? :)
   

дохтур, а це шо?

https://twitter.com/view/status/1145652056797192193

Уряд в нас чий? При кому призначений. МОЗ у нас чий призначенець очолює? В ВР у нас чия більшість? Як вони президентські закони голосують?
Ото пройдуть вибори, буде новий уряд - тоді пи*здіти будете!
   
Жидков чи таки ЗЕ? :)


Таки Скрипин.Чего у него так бомбануло непонятно.Частный канал,который не нарушает никакие законы с одним из самых высоких рейтингов,наснимавший кучу проукраинского контента ,ему не угодил.Зато ИНТЕР,112 и Ньюс Ван его видимо устраивают.Ну а что?Там же не кацапы какие то работают,а справжни украинцы,как и их хозяин, украинский националист Медведчук
   
ХyйлоБЛ ЯДЬ, невже ти думаеш, шо всі оті 73%, які просрали свої мізки ізза кацабських технологій - так і надалі будуть захищать свій тупий вибір (нікчемного блазня-зрадника)? Та таких як ти?..

Многих развели на переменах в обществе.
   
А в лифте у тебя нассала тоже Зекоманда?
та то голосовавшие за Зе:)
   
Дурне ты, бо читать не умеешь. Жидков никуда не поперся, он родился и вырос в Украйне.
Не исповедимы твои пути Господи :)

Можно поподробней где это отрок народывся и вырос :)
   
та то голосовавшие за Зе:)


Ну да,бидработы бы в нем насрали,перед этим спиздив двери и выкрутив лампочки
   
я не ірраціонально, а об'єктивно
історія Скрипіна як і Жидкова тут ні до чого
більше дивляться Жидкова?
вата? ну коли її більше - хто винен?
С каких пор Жидков стал полит журналистом??
   
Я конечно ничего против муждабаева не имею только где все эти мега патриоты были последние 5 лет когда петручо  них уя не делал (назовем это так ага) с насирами бриллиантовыми югой судами таможней налоговой. А потом ля воют как немае шансав выиграть и у всех них видите ли виноват зеленский и його виборець
.там же где зекомандовцы.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія