Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені приснився сон чудовий, хтось знову підпалив Москву! Пісня від якої палає. :gigi:

У росіян.

Цеж треба було найти цей хіт, бо я якби РФ і не знав би про його існування.




Наскільки я помню Москву спалили самі Москвичі щоб Наполеону не було провізії... А Наполеон навіть пробував тушити її...

===============
Нотатки Божевільного
   
Мій переклад. Спочатку хотів ближче до Шнура. Але вийшло як вийшло.

Москва палаюча

Вночі приснився сон прекрасний -
Москва згоріла, вуаля!.
В пожежі за Майданом Красним
Палали залишки Кремля.

Ніхто не вижив,всі згоріли,
Чуров,колишній виборчком.
Ялини голубі диміли
Їдучим голубим димком.

Згоріли Чуркін і Собянін,
Медвєдєв і колишній мер,
Лавров зібрав їх, як Сусанін
Й син України відтепер.

В Луб'янці все повигорало,
Архів згорів би і кранти,
Та провидіння поливало
Дощем кислотним з висоти.

Останкіно цілком згоріло,
Бо потонути не могло,
А Кисельова дача тліла
І дим пускала, як назло.

І Храм Спасителя,і бані
Хачі згоріли, москалі;
Чекали вдома росіяни,
Припав щоб попіл до землі.

2015 р
   
Тю, а под исполенние "Ленинграда" москали скакали и обнимались.
   
Москву палили Тохтамиш, Девлет-Герай та Наполеон. Нікого не забув?  8-)
   
Москву палили Тохтамиш, Девлет-Герай та Наполеон. Нікого не забув?  8-)
Наполеон не палив а тушив її.

Перед наступом Москву запалили раша війська, а саме склади по наказу царя. Щоб Наполеон з військом не мав що жерти зимою, той пробував потушити...

Для чого перекручувати історію?
   
Наполеон не палив а тушив її.

Перед наступом Москву запалили раша війська, а саме склади по наказу царя. Щоб Наполеон з військом не мав що жерти зимою, той пробував потушити...

Для чого перекручувати історію?

Так само як німці гасили пожежу на Хрещатику.
   
Жалко Тымка. Ни одной позитивной эмоции: Крымский мост таки достроили. И надо же - он не развалился в первый же ледоход. И во второй...
Хуйло не скопытилось, рашка тоже никак не развалится. В ЕС нас не берут, в НАТО тоже. Одна хандра у Тымка. :weep:
   
И надо же - он не развалился в первый же ледоход. И во второй...


Маю нагадати - останній раз справжні морози були у 2006 році. Тому й ніякої криги не було.
Але чекаємо! B-)
   
Але чекаємо!

можеш розслабитись та отримати задоволення. За нашого життя ні хєра тому мосту не буде.
   
Перед наступом Москву запалили раша війська, а саме склади по наказу царя.

Да ладно... Александр I премило проводил время в столице и похрену та война. А вот поджечь Москву распорядился тогдашний градоначальник, сиречь - мэр города, генерал-губернатор граф Федор Растопчин.
   
градоначальник, сиречь - мэр города,

по-нашему - первый секретарь горкома партии (P)
   
по-нашему - первый секретарь горкома партии (P)

Та... Неправильно это, в смысле как было "по-нашему". Партийные органы подменяли советские. Говорят, шо толи Никсон, толи Форд не хотел встречаться с Брежневым, дескать - нахрена мне партийный босс, давайте Главу правительства, в т.е. - Косыгина.
   
Та... Неправильно это, в смысле как было "по-нашему". Партийные органы подменяли советские. Говорят, шо толи Никсон, толи Форд не хотел встречаться с Брежневым, дескать - нахрена мне партийный босс, давайте Главу правительства, в т.е. - Косыгина.

Это я переиначил любимого писателя - Юрия Полякова. У него в одном из романов есть такой пассаж "тверской вице-губернатор Салтыков-Щедрин. По-нашему - второй секретарь Калининского обкома партии.  :laugh:
   
Жалко Тымка. Ни одной позитивной эмоции: Крымский мост таки достроили. И надо же - он не развалился в первый же ледоход. И во второй...
Хуйло не скопытилось, рашка тоже никак не развалится. В ЕС нас не берут, в НАТО тоже. Одна хандра у Тымка. :weep:

не зрозумів, це ти скаржишся, чи тішишся?
   
Крымский мост таки достроили. И надо же - он не развалился в первый же ледоход. И во второй...

Нічого, то є питання часу :)
   
не зрозумів, це ти скаржишся, чи тішишся?

Искренне сочувствую. Никакой радости у чела.
   
Нічого, то є питання часу :)

Не шути так. А то превращение Солнца в белый карлик - тоже дело времени.
   
Не шути так. А то превращение Солнца в белый карлик - тоже дело времени.

А хто жартує? Є час далекий, а є - співмірний. Я, особисто, впевниний на 100% що я доживу до повної ліквідації РФ з мапи світу.  8-)

До речі, хто забув, мені 53 роки.
   
А хто жартує? Є час далекий, а є - співмірний. Я, особисто, впевниний на 100% що я доживу до повної ліквідації РФ з мапи світу.  8-)

До речі, хто забув, мені 53 роки.

Сходи к букмекерам, у тебя примут ставочку на 10 тыс баксов против твоей сотки.  :rotate:
   
Да, Серёня, а с мостом-то что? Когда пролёты полетят в воду?  ;)
   
можеш розслабитись та отримати задоволення. За нашого життя ні хєра тому мосту не буде.
При твоей жизни точно , зато большинство ФУПа и Хуйла дохлого и мост разрушенный и кончину РФ увидят.
   
Искренне сочувствую. Никакой радости у чела.

кому?
   
При твоей жизни точно , зато большинство ФУПа и Хуйла дохлого и мост разрушенный и кончину РФ увидят.

Я сомневаюсь, шо "большинство фупа" /ц/ сильно младше меня. Всем центровым юзерам (вроде нас с Бароном Козинецким) под- или за полтос.

2. Дохлого хуйла, может, и дождутся, учитывая его возраст. А может, и нет. Медицина в Кремле получше нашей.

3. у моста срок службы - 100 лет.

4. кончина РФ - с чего бы вдруг? Какие предпосылки для столь смелого оптимизма?
   
що тут, кацапам болить ображена батьківщина  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія