Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Ти знаєш більше  :lol:  :lol:  :weep:

Хосподи бабо ти навіть не уявляєш наскільки твої понти тхнуть 90-ми (ти видно десь виїхала в ті славетні часи рекету, гоп-стопу і спортивних штанів з підборами. Причому прямо з оптового ринку з сумкою в клітинку)

Я думав такі динозаври вимерли. Ти не вудова теща часом? Риторика один в один!

Флуд, демагогія і ad hominem attacks. Це все, на що ви здатні.

А ось перед посольством США вийти з benign плакатиком попросити зброї - нафіг нада.

Лендліз же невигідний, ЗСУ перетопчуться, і взагалі Редько сказав, що скільки б чого не дали, Україна все одно програє.

І какая разніца, какая власть в Кієвє, ми люді мірниє.

Ну так жє, українці??
   
Re: Все менше охочих повертатись

Якраз ЯКЩО Трамп прийде, то якщо Україна на той час ще буде існувати, то в неї тоді і з"явиться шанс виграти.

Бо 1) Україна вже мала 4 мирних роки при Трампі і ніхто в неї при ньому нічого не відібрав і 2) він сказав, що надасть Україні стільки зброї, скільки їй і не снилося.

24 години - риторичний прийом, метафора, лише ідіоти сприймають це буквально.

Ждем-с… :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Якщо це не просто жага до дешевих понтів, золота на всіх пальцях купи фоточок "пожраль-посраль" та тачки з каршерингу

"Добрі справи роблять тихо, а все інше - це театр"

Характеристика зрілої людини - не вихвалятися як дешева хвойда після Дубаю

Флуд і ад хомінем аттакс.

Для мене це констатація факту, а для вас - вихваляння.

Це говорить більше про вас, ніж про мене.

І за фактом нічого не змінює у вашому статусі від слова взагалі.

Хоч щодня кожної секунди обливайте емігрантів лайном, це для вас нічого не змінить.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Флуд, демагогія і ad hominem attacks. Це все, на що ви здатні.

А ось перед посольством США вийти з benign плакатиком попросити зброї - нафіг нада.

Лендліз же невигідний, ЗСУ перетопчуться, і взагалі Редько сказав, що скільки б чого не дали, Україна все одно програє.

І какая разніца, какая власть в Кієвє, ми люді мірниє.

Ну так жє, українці??

Ну якщо ти всерйоз думаєш що на другий рік збройного протистояння ядерній державі

Ще хтось піде з плакатиком канючити подачки. Причому чудово знаючи що це ні до чого не приведе (Як там петиції до уряду США чи куди там, на які дурні тут репетували на всіх фейсбуках) 

То про що з тобою говорити. Тут одна мадама на молебен збирала гроші вселенський - так то мені здається поефективніше буде :lol:

В нас тут до речі скупчення людей обмежуються - прильотів бояться. Але нащо тобі в голову такі проблеми брати
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не всі як ти готові виібсти щось чумаче з Азії, але це твоє право)

Опять мимо, дружочек. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

"Лепрозорій", де шуші як медом намазано. Раніше вона заходила десь раз, серед ночі по українському часу, а зараз бачу її частенько із самого срання.
Я не знаю, чи заходить шуша до вашого як ви кажете "лепрозорію", але суть не у тому.
Схоже, що ви щиро вважаєте, що раз заходять - значить цікаві ваші думки, значить поважають.
Не розглядаєте варіанту що для переважної більшості заходи на ваш бложик - це як піти на екскурсію до психлікарні ?
   
Re: Все менше охочих повертатись

зараз ти звалила в одну купу і мух і котлети. Втім, як завжди.

І ти прекрасно знаєш, що з Комариком сперечались зовсім з іншого приводу. Але ти про нього промовчала.

І ще - не тобі з Канади сортирувати українців, хто і як страждає під бомбами.

Це зрозуміло?

Я не відповідаю їй прямо, як але, тому що she does not deserve to be acknowledged.

Просто коментую закидони для інших.

Всі прекрасно знають, що відбулося з Комарик. Вона просто стала для зграї булєрів новим Сергієм. Їм пожерти нікого зараз, він тут не пише, ось накинулись на неї. І практично майже всі usual suspects.

Хоча тут є особи, які роками ведуть російську імперську пропаганду і які заслуговують не тільки бути жертими, а взагалі випиляними з цього ресурсу. Але це свої, їм можна.

Я з Канади як кого хочу, так і сортую, а the likes of shusha можуть хоч тріснути від люті. А як вона і їй подібні "страждають" під бомбами, всі можуть спостерігати наочно.

Під бомбами, шановні, не до дописів і не до пожирання собі подібних.

Тому що це технічно просто неможливо  :X .
   
Re: Все менше охочих повертатись

Флуд і ад хомінем аттакс.

Для мене це констатація факту, а для вас - вихваляння.

Це говорить більше про вас, ніж про мене.

І за фактом нічого не змінює у вашому статусі від слова взагалі.

Хоч щодня кожної секунди обливайте емігрантів лайном, це для вас нічого не змінить.

 :lol:  :lol:

А ти всерйоз думаєш що я сподіваюсь на якісь зміни від спілкування з тобою?

Бля це ж наскільки все має бути хріново в житті щоб сидіти і вихвалятися на форумі

Собаку б собі завела чи що. їй би хвалилася. Інстаблог заведи, може хоч три турки дурних геронтофіли підпишуться

Бля а наскільки ж дешево оці цитати англійською...

В нас зараз меми гуляють "падружейка після місяця в Польщі повернулася в село" - ото звідти, дешеві понти хвойди, акцент і типу мову забула
   
Re: Все менше охочих повертатись


Хоч щодня кожної секунди обливайте емігрантів лайном, це для вас нічого не змінить.

Два извечных вопроса, уже сколько десятилетий будоражит умы фуповских торшерно-фикусных интеллигентов - что делать? и кто виноват? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я не відповідаю їй прямо, як але, тому що she does not deserve to be acknowledged.

Просто коментую закидони для інших.

Всі прекрасно знають, що відбулося з Комарик. Вона просто стала для зграї булєрів новим Сергієм. Їм пожерти нікого зараз, він тут не пише, ось накинулись на неї. І практично майже всі usual suspects.

Хоча тут є особи, які роками ведуть російську імперську пропаганду і які заслуговують не тільки бути жертими, а взагалі випиляними з цього ресурсу. Але це свої, їм можна.

Я з Канади як кого хочу, так і сортую, а the likes of shusha можуть хоч тріснути від люті. А як вона і їй подібні "страждають" під бомбами, всі можуть спостерігати наочно.

Під бомбами, шановні, не до дописів і не до пожирання собі подібних.

Тому що це технічно просто неможливо  :X .

Ти під тими бомбами була що ти пистиш як воно?   :lol:

В нас діти вчаться по підвалах!

Приїдь хоч в Ужгород, бариня
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я не знаю, чи заходить шуша до вашого як ви кажете "лепрозорію", але суть не у тому.
Схоже, що ви щиро вважаєте, що раз заходять - значить цікаві ваші думки, значить поважають.
Не розглядаєте варіанту що для переважної більшості заходи на ваш бложик - це як піти на екскурсію до психлікарні ?

Звісно, що ні. Там просто класніший контент, тому що - ну давайте назвемо речі своїми іменами - я реально розумна і вербально харизматична і людям цікаво читати мої дописи. Навіть різним шушам  (tu).

А що там хейтери кажуть і як вони намагаються to bring me down - нерелевантно.  Я ж не звертаю увагу, як мене обматюкає умовний бомж під мостом, наприклад.

Ми на різних планетах і у різних всесвітах.

І це теж доконаний факт  :rotate:.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Погоджуюсь нарцисизм.

Причому вже такий - на діагноз

Видно сама як дурепа, немає перед ким виступати!
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну якщо ти всерйоз думаєш що на другий рік збройного протистояння ядерній державі

Ще хтось піде з плакатиком канючити подачки. Причому чудово знаючи що це ні до чого не приведе (Як там петиції до уряду США чи куди там, на які дурні тут репетували на всіх фейсбуках) 

То про що з тобою говорити. Тут одна мадама на молебен збирала гроші вселенський - так то мені здається поефективніше буде :lol:

В нас тут до речі скупчення людей обмежуються - прильотів бояться. Але нащо тобі в голову такі проблеми брати

Якщо чесно, то так, я дійсно так думаю. Мирна демонстрація, протест - реальний спосіб адвокатування. Тому що це видно, це картинка. Ви ж на Майдан збиралися для чогось, нє? Подивіться, як масові протести по всьому світу змінили динаміку по Палестині.

Подачки? Ну якщо ви називаєте фактор свого виживання - зброю - подачками, тоді я дійсно даремно витрачаю тут свій час.

Які прильоти? Київ в основному живе звичайним життям, ви самі тут закликали всіх повертатися на початку теми, забули?

І саме фактором життя у мирному Києві кОпали ту ж саму Комарик, забули?

Але це знову-таки ваш вибір.

Можливо, вам не потрібна перемога. Я давно переконалася, що перемога не потрібна українському уряду, але досьогодні думала, що перемога потрібна громадянам України.

   
Re: Все менше охочих повертатись

НУ шо панове

4 ТУ-95 вже в повітрі

Панам емігам - смачно посрати та солодко поїсти!

Українці - спати 3 години і калідори паркинги як каже Ваньок!
   
Re: Все менше охочих повертатись

Якщо вона обвинувачує інших, то резонно запитати - а судді хто?

Особливо коли їй сказати на цю тему нічого.

А в наданні доказів нічого принизливого нема. Навпаки, відкритість, чесність та здатність відповідати за свої слова - характеристика зрілої людини.
та ну? І в чому ж конкретно вона обвинувачує інших?
Ви справді вважаєте що ваше блюзнірство невидиме неозброєним оком?
Коли Кадра збуджено стрибала тут у списковій гілці Нумерного - ви їй не менш збуджено аплодували (скажіть, що це неправда!)
Потім, коли Кадра як то кажуть "дострибалася" до умов шуші або навіть у полегшеному вигляді - моїх (про паралельне викладання квитанцій про попередні донати) - ви знову аплодували Кадрі (скажіть, що це неправда!)
Та якби поміняти місцями шушу і Кадру у тій ситуації (створеній - повторюю! - виключно збудженими стрибками Кадри у гілці Нумерного), і то Кадра зробила донат на 54-ту, а шуша тупо відморозилася, почала нести всяку х-ню - мені навіть уявити важко з яким лайном ви змішали би шушу на своєму бложику!
Дайте лінк - як ви полюбляєте робити - на свою оцінку ганебної поведінки Кадри.
І лише тоді ви отримаєте право на вимогу поваги до ваших будь-яких слів чи суджень.
А до того - вони г*на варті, вже не ображайтеся.
   
Re: Все менше охочих повертатись

:lol:  :lol:

А ти всерйоз думаєш що я сподіваюсь на якісь зміни від спілкування з тобою?

Бля це ж наскільки все має бути хріново в житті щоб сидіти і вихвалятися на форумі

Собаку б собі завела чи що. їй би хвалилася. Інстаблог заведи, може хоч три турки дурних геронтофіли підпишуться

Бля а наскільки ж дешево оці цитати англійською...

В нас зараз меми гуляють "падружейка після місяця в Польщі повернулася в село" - ото звідти, дешеві понти хвойди, акцент і типу мову забула

І знову персональні образи, які нічого для вас не змінять.

Як то кажуть у нас, whatever ...
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ви всі йобнулись. Борщу вам, сцуко, не вистачає... Через рік з великою ймовірністю не буде України. З дуже великою ймовірністю. Через кілька років не буде світу взагалі. Якщо усі зараз не впряжуться по максимуму. Усі. Реально впряжуться. Всі хто може. А не тільки 10% небайдужих які вже закінчуються. Інакше п***а. Всім. прихильники певної політсили, порохоботам, юлькам, противсіхам, трампістам, байденістам. Всім. Вам, вашим батькам, дітям. Наскільки б серйозну бронь ви собі не вибили і наскільки б глибокий бункер ви собі не викопали. Де б ви не жили. В Києві, Одесі, Львові, Ужгороді, Берліні, Лондоні, Дубліні чи навіть Велінгтоні. п***а. ВАМ ВСІМ. Розумним і тупим. Хитрим і не дуже. Красивим і багатим. п***а усім. Фукуяма, сцуко, був правий. Але є нюанс. Кінець історії підкрався непомітно.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Комарик - юзер цього форуму. Вона може розповідати про що завгодно тут, якщо це не порушує правил форуму. А ви можете не погоджуватись, але не треба жерти і накидатись з булінгом, а просто аргументувати свою точку зору конструктивно (що дехто і зробив).

Розповіді про "страждання під бомбами" ... ну хто страждає, а хто ні. Тема про авто і футбол постійно в топі на цьому форумі.

В соцмедіа дама з Одеси похваляється сумочкою Біркс (в мене такої нема, вважаю блюзнірством витрачати тисячі доларів на сумочку, якщо я знаю, що ці гроші підуть воїну ЗСУ на реабілітацію канадськими хірургами).

Київські мажори тусять по дискотеках і так далі і тому подібне. Включаючи українське керівництво.

Українські політики брешуть, що служать на передку, але спіймані на тусні в Києві.

Все це в нашій темі про гнид. Кому війна, а кому мать родна.

Але у всьому винна старша жінка Комарик! Ату її  :X.
Чергова порція маячні.
Комарик має право, але і інші теж мають право на свою власну оцінку реалізації нею цього свого права.
І не тим, хто зараз з тих чи інших причин знаходиться поза зоною досягання рашистських ракет, визначати на яку реакцію мають право ті наші українці, які зараз у самому епіцентрі справжньої трагедії.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Якщо вона обвинувачує інших, то резонно запитати - а судді хто?

Особливо коли їй сказати на цю тему нічого.

А в наданні доказів нічого принизливого нема. Навпаки, відкритість, чесність та здатність відповідати за свої слова - характеристика зрілої людини.

Кого і в чому я овинуватила?

Я перерахувала все те, що ти зазвичай  робиш, коли приходи сюди щоб, як тобі здається, "царствєнной рукой" вказати недолугим українцям, як їм треба жити.

І ти виправдала очікування - ти зробила все те, як по нотах. Ти не пропустила жодного мого пункту.

Але мені не потрібно, на відміну від тебе, щоб мене хтось постійно вихваляв за те чи інше. Я зазвичай мовчки роблю те, що можу зробити, і ніколи не хизуюсь цим. І жалітися, якщо щось трапляється , теж не люблю.

Коли Сергій влаштував те недолуге парі, я перерахувала гроші, на відміну від твоєї подруги Кадри, яка зажмотилася бодай 50 гривень перерахувати на ЗСУ, хоча перед тим бігала і х сміялася з інших, що вони зажабили ті ж самі 50 гривень. І це саме її сини  ще з 2014 року виїхали до Америки, щоб не воювати. Але до неї в тебе претензій немає, бо вона тебе зазвичай вихваляє. Зате ти вимагаєш звіту від інших.

І ще - якщо б у тебе не так швидко починала виділятися липка слина, коли ти раптово десь читаєш щось про сім'ї фупчеків, і якщо б ти потім не використовувала цю інформацію у своїх постійних хейтах, намагаючись принизити членів сім'ї ненависного тобі фупчека, можливо, я була б більш відкритою.

А так - вибач, ні, я не буду задовольняти твою цікавість.  Ти ж як вампир, живишся плітками та тим, що тобі вдається вичитати про чужі сім'ї, і потім довго обсмоктуєш все це у себе в норі зі своїми двома васалами.
   
Re: Все менше охочих повертатись

А як вона і їй подібні "страждають" під бомбами, всі можуть спостерігати наочно.

Під бомбами, шановні, не до дописів і не до пожирання собі подібних.

Тому що це технічно просто неможливо   .

Ти зовсім дурна?

Втім, питання риторічне.

Пи. Си. Не лусни з ненависті, Інанна :lol:


   
Re: Все менше охочих повертатись

Ответ прост. Броня. И когда истечет текущая, будет другая. Но это лирика.

А физика состоит в том, что той Украины 91-го года уже не будет никогда… В этом тоже эмигранты виноваты? Или все-таки личности типа ахметовского холуя, чей хозяин, да и он сам, поскольку получал деньги с награбленного, напрямую причастен к уничтожению страны? Страны в 52 миллиона, житницы Европы, некогда строившей ракеты и ракетные двигатели? То поясните, будьте любезны, почему депрессивный дотационный регион кормила вся страна, десятилетиями? Кацы в соседней области позыкрывали шахты к хуям, осталось 8 из 62, а этих генетически ущербных тянула вся страна? И которые впоследствии эту страну и уничтожили? То з якого це дива оці люди ниньки патріоти, прясніть нам, будь ласка. :)

Лайк (tu) .

Вони мали 30 років, щоб побудувати фортецю і як мінімум стати членом НАТО (маленьких балтів з 0 ресурсів взяли без проблем), але замість цього завели у керівництво відвертих зрадників (в Україні не було жодного  президента з державницьким баченням), робили бізнес з кацапами і навіть зараз роблять, під час війни (!), розпродали армію і вибрали істоту, якій російський уряд давав гроші з бюджету (!), президентом своєї країни під час війни!

А тепер, ховаючи власних чоловіків під спідницями і евакуювавши власних синів, вони закликають, щоб бульки, сергії та хорвати їхали за них воювати!

Це жеррррсть  ...
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ти не розумієш - в нас катастрофа бо жінки не хочуть мати по пʼять дітей)
В Африці - процвітання - бо мають і по 10)
Треба їхати в Африку)
Цікаво чому в Канаді нема і 40 мільйонів жителів а про катастрофу там ніхто не чув? І чому у нас всі ниють що нема 50 млн як при совку?)
Ха в Канаді літом стало 40 міліонів, а на цьому тижні 41. Мета 100 міліонів до кінця століття.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Чергова порція маячні.
Комарик має право, але і інші теж мають право на свою власну оцінку реалізації нею цього свого права.
І не тим, хто зараз з тих чи інших причин знаходиться поза зоною досягання рашистських ракет, визначати на яку реакцію мають право ті наші українці, які зараз у самому епіцентрі справжньої трагедії.

Ракети тут ні до чого. Йдеться про булінг і хамство з піною з рота. Було? Було.

Так ніякі бомби на це не дають вам права, і якби тут були модератори, то озвірілі від вседозволеності істоти, які хижо гризли 70+ жінку, мали б бути в бані.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Звісно, що ні. Там просто класніший контент, тому що - ну давайте назвемо речі своїми іменами - я реально розумна і вербально харизматична і людям цікаво читати мої дописи.
Нє-а. Ви - глупа, самозакохана, з кричущими подвійними стандартами, примітивна особа. Я думаю, що частково заходять на ваш бложик (якщо справді заходять), щоб вчергове вщипнути себе - "але ж таке божевілля не вигадка, воно справді існує".
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ти під тими бомбами була що ти пистиш як воно?   :lol:

В нас діти вчаться по підвалах!

Приїдь хоч в Ужгород, бариня

Скажи це своїм співвітчизникам. Наприклад, тій дамі з Одеси. Її бомбардування в Одесі чомусь не бентежать - погугли, скільки коштує сумка Біркс.

Так само як Сєрю Лєщенка в пір"ї на тусні, поки хтось в окопах.

Переконай його, що у нього бомби.

Не працюють ваші дешеві прийоми, зрозумій.

Ми все знаємо і бачимо, а за набиті нашим баблом дивани ви несете колективну відповідальність, бо толеруєте це під час війни. Ви вибрали цих покидьків, а не ми.

І це теж - "під бомбами"  :X
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ракети тут ні до чого. Йдеться про булінг і хамство з піною з рота. Було? Було.

Так ніякі бомби на це не дають вам права, і якби тут були модератори, то озвірілі від вседозволеності істоти, які хижо гризли 70+ жінку, мали б бути в бані.
а нє пашла би ти, красна дєвіца, да сєрай кабилє во пізду? Я не дуже грубо тобі натякнула, щоб ти завалила своє тупе єбало щодо БУДЬ-ЯКИХ претензій у бік Українців, які зара захищають і ТВОЮ в тому числі товстелезну сраку, розїдену на чужих канадійських харчах від кацапської імперської навали?

От коли ти зрозумієш, з яким світовим злом наразі зіштовхнулися українці, отоді і приходь. З вибаченням.

А зараз іді нахуй вслід за русскім другам твого їбанутого Трампезди.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ракети тут ні до чого. Йдеться про булінг і хамство з піною з рота. Було? Було.
Такий булінг практикували двоє ваших наближених, причому на різних форумах, куди тільки їх доля заносила - Кадра і авіатор.
Але булінг з боку ваших підопічних вас ніколи не цікавив - для вас завжди головним було їхнє ПОКАЗОВЕ ставлення до вас, коханої.
Подвійні стандарти у калірованому вигляді, з вас у цьому плані можна дисертацію писати.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Погоджуюсь нарцисизм.

Причому вже такий - на діагноз

Видно сама як дурепа, немає перед ким виступати!

Не переживай, я тут тимчасово.

Просто не люблю брехні і дволичності, а також дешевих театральних перформансів на "слабо".

Тренуйтесь на кішечках деінде.

Скотт треба час від часу пороти, як заповідав один місцевий кацап.

Вам, очевидно, це подобається, and I am happy to oblige  :laugh:.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не переживай, я тут тимчасово.

Просто не люблю брехні і дволичності, а також дешевих театральних перформансів на "слабо".

Тренуйтесь на кішечках деінде.

Скотт треба час від часу пороти, як заповідав один місцевий кацап.

Вам, очевидно, це подобається, and I am happy to oblige  :laugh:.
Я ПРАВИЛЬНО зрозуміла, що ти зараз оцим своїм серлинням виправдовуєш агресію, ініційовану хуйлом?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Кого і в чому я овинуватила?

Я перерахувала все те, що ти зазвичай  робиш, коли приходи сюди щоб, як тобі здається, "царствєнной рукой" вказати недолугим українцям, як їм треба жити.

І ти виправдала очікування - ти зробила все те, як по нотах. Ти не пропустила жодного мого пункту.

Але мені не потрібно, на відміну від тебе, щоб мене хтось постійно вихваляв за те чи інше. Я зазвичай мовчки роблю те, що можу зробити, і ніколи не хизуюсь цим. І жалітися, якщо щось трапляється , теж не люблю.

Коли Сергій влаштував те недолуге парі, я перерахувала гроші, на відміну від твоєї подруги Кадри, яка зажмотилася бодай 50 гривень перерахувати на ЗСУ, хоча перед тим бігала і х сміялася з інших, що вони зажабили ті ж самі 50 гривень. І це саме її сини  ще з 2014 року виїхали до Америки, щоб не воювати. Але до неї в тебе претензій немає, бо вона тебе зазвичай вихваляє. Зате ти вимагаєш звіту від інших.

І ще - якщо б у тебе не так швидко починала виділятися липка слина, коли ти раптово десь читаєш щось про сім'ї фупчеків, і якщо б ти потім не використовувала цю інформацію у своїх постійних хейтах, намагаючись принизити членів сім'ї ненависного тобі фупчека, можливо, я була б більш відкритою.

А так - вибач, ні, я не буду задовольняти твою цікавість.  Ти ж як вампир, живишся плітками та тим, що тобі вдається вичитати про чужі сім'ї, і потім довго обсмоктуєш все це у себе в норі зі своїми двома васалами.

Не читала це довге простирадло.

За фактом, якщо хтось в Україні і їх родина не в ЗСУ і особисто не вигрібає всю ношу цього на власній шкурі (а таких родин, на жаль, на сьогодні сотні тисяч), вони повинні заткнутися. Так ось, члени моєї родини  - в ЗСУ, хоч я особисто живу за кордоном.

І тим більше такі особи НЕ СМІЮТЬ щось вимагати від інших,  а особливо емігранттів.

ВСЕ!
   
Re: Все менше охочих повертатись

Звісно, що ні. Там просто класніший контент, тому що - ну давайте назвемо речі своїми іменами - я реально розумна і вербально харизматична і людям цікаво читати мої дописи. Навіть різним шушам


Оце справжній нарцисизм! (tu) Незамутнений ніякими сумнівами!

Ти дійсно вважаєш, що я заходжу читати, яка ти розумна та харизматична? Так я ще заглядаю на бложик про одного дуже кумедного папужку, і  на бложик з йорками та лабрадорами.

А ще я в ФБ читаю Мар'яну Безуглу. І...гхм... дивуюсь, що вона верзе.

А у твоєму лепрозорії мені теж цікаво і смішно читати, яке чергове глупство ти напишеш у себе, обсмоктуючи чергові цитати з ФУПа, які ти ретельно вигризаєш і коментиш там.

Причому я іноді замислююсь - чи може нормальна людина постійно вести диалог з тими, хто ніколи їй не буде відповідати і приділяти цьому стільки часу кожен день? .
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не читала це довге простирадло.

Звісно, ти не читала.

Бо я там завдаю тобі дуже незручні питання.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Нє-а. Ви - глупа, самозакохана, з кричущими подвійними стандартами, примітивна особа. Я думаю, що частково заходять на ваш бложик (якщо справді заходять), щоб вчергове вщипнути себе - "але ж таке божевілля не вигадка, воно справді існує".

Скажіть цій укросці, щоб не калічила українську мову.

"Глупий" - це русизм.

Адже скоро тут будуть банити за російську (tu) .

Хоть паржом! (С)
   
Re: Все менше охочих повертатись

БУДЬ-ЯКИХ претензій у бік Українців, які зара захищають і ТВОЮ в тому числі товстелезну сраку, розїдену на чужих канадійських харчах від кацапської імперської навали?
Саме так, Кароффко.
Йде третя світова війна, і Україна сьогодні захищає весь світ (щонайменше - Європу) від цього пекельного лиха на планеті.
І тому вкрай огидно чути всі ці нескінченні "Ми вас кормім! Ви живете на наші податки! ми не зобов"язані вам допомагати у цій війні!".
Огидно, тупо, примітивно.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не читала це довге простирадло.

За фактом, якщо хтось в Україні і їх родина не в ЗСУ і особисто не вигрібає всю ношу цього на власній шкурі (а таких родин, на жаль, на сьогодні сотні тисяч), вони повинні заткнутися. Так ось, члени моєї родини  - в ЗСУ, хоч я особисто живу за кордоном.

І тим більше такі особи НЕ СМІЮТЬ щось вимагати від інших,  а особливо емігранттів.

ВСЕ!
завали своє тупе їбало, тупа курка, бо членами твоєї РОДИНИ є лише твій ЧОЛОВІК і твої НЕПОВНОЛІТНІ ДІТИ. То шо, твій чоловік із Канади вже приїхав сюди воювати? Ні? То не пезди, брехухо.

Не плутай родичів різних ліній спорідненості із членами родини.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Скажіть цій укросці, щоб не калічила українську мову.

"Глупий" - це русизм.

Адже скоро тут будуть банити за російську (tu) .

Хоть паржом! (С)
:lol: ну ти й тупизда.

ТРИМАЙ:

ГЛУПСТВО, а, с., рідко. 1. Властивість за знач. глупий. - Ви велика людина і добре розпізнаєте глупства і доброчинність у суспільстві (Рибак, Помилка.., 1956, 274).

2. Нерозумний вчинок, задум, вислів. [Ярош:] Ні, поки ти молодий, ти не забезпечений від глупства (Мик., І, 1957, 510); - Не кажи, вуйку, глупства, - зашипіла озираючись Вінцусиха (Мур., Бук. повість, 1959, 152).


взято звідси:

https://slovnyk.ua/index.php?swrd=%D0%B3%D0%BB%D1%83%D0%BF%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE#:~:text=%D0%9D%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%83%D0%BC%D0%BD%D0%B8%D0%B9%20%D0%B2%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA%2C%20%D0%B7%D0%B0%D0%B4%D1%83%D0%BC%2C%20%D0%B2%D0%B8%D1%81%D0%BB%D1%96%D0%B2.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Суть цього питання не зміниться в залежності від того, задає його житель України чи емігрант.

Ввважай, що його задає родичка людини, яка з перших днів героїчно пішла в ЗСУ (хоча не мусила). Саме тому мені не все одно, що він мусив ризикувати своїм життям, поки ви та ваші синачки та дочєчки відсижувалися за його 20-річною спиною  :X \.

Також нагадую, що це ви постійно вимагаєте, щоб за вас їхали та воювали емігранти. Власне, Алєжка почав додовбуватися до Трололо, а дмхз чи тут, чи в іншій темі - до наших Сергія та Хорвата, хоча її власні дружки-емігранти are off-limits, а про її власного чоловіка я вже мовчу.
Хто вимагає?)
Це звичайний тролінг
Всі розуміють що ті хто виїхав до кінця війни не повернуться - це аксіома)
Судячи з облизування трололо - ти вже надієшся пристроїти свою жирну дупу під совка з паспортом СРСР в кишені?)
Дровосєк таки зібався чи змастив лижі? Чи всі мігрантські хуєсоси рано чи пізно розуміють що будуть смоктати мігрантські хуї?)
Ви там коли вже почнете оргії в стилі олдвуда з Олівʼє її совєтським шампанським?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

завали своє тупе їбало, тупа курка, бо членами твоєї РОДИНИ є лише твій ЧОЛОВІК і твої НЕПОВНОЛІТНІ ДІТИ. То шо, твій чоловік із Канади вже приїхав сюди воювати? Ні? То не пезди, брехухо.

Не плутай родичів різних ліній спорідненості із членами родини.

ну бач, Інанні треба ж хоч кимось похизуватися.

Саме цікаве, що питання задає саме вона, зате гучніше за всіх репетує, що ніхто не має права задавати питання. Ну, окрім неї, звісно.

І ще. Як би Інанні втлумачити, що все, що просять емігрантів - це припинити з-за бугра повчати українців, як їм тут жити і воювати.

Як думаєш, вона второпає, чи це марна справа?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Скажіть цій укросці, щоб не калічила українську мову.

"Глупий" - це русизм.

Адже скоро тут будуть банити за російську (tu) .

Хоть паржом! (С)
Повторюю. Ви - саме ГЛУПА, я завжди визначала і надалі визначатиму, яке слово найбільш підходить для характеристики осіб на кшталт таких як ви - тих, в кого віртуальний язик не відсихає, коли святе для кожного Українця місце і місто називають знущально-коцабським "Куєв".
   
Re: Все менше охочих повертатись

А ще в українській мові є такий вираз "глупа ніч". Тобто, темна, глуха ніч.

І тільки тупа канадійська бегемотяча песда цього не знає.  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія