Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А чи готові ви вбивати? :diablo:

Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

Так люди ж різні, хтось готовий, хтось - ні, от і цікаво....
Ніхто тобі не зможе дати відповіді на це питання, крім тих, кому вже доводилось таке рішення приймати і виконувати його.
Он, навіть на полюванні буває, що бравого убер-екіпірованого і красномовного мисливця вивертає і трясе, коли вперше бачить тельбухи забитого звіра. І свідомість втрачають іноді...
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:
fam

+========================+
А ти збираєшся жити вічно?

нет.

я высказал свое видение.

не хочется много корябать по этой теме хотя бы потому, что как-то неудобно наталкивать молодых на то, к чему сам готов. Некорректно деду советовать молодым в плен не сдавацца. как решат сами.
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:




https://fb.watch/auJ2e10zr8/


после такой подготовки ,можно убивать всех.

Останнє редагування: 12 січня 2022 18:04:49 від кноп
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

Все таки вдалось оскотинити народ. Готові вже горлянки гризти один одному,навіть без зброї. Але скажу вам одне,для західного світу,тим паче для американців,Росія,Білорусь та Україна це одне й те саме. Як один казав,"москаль це просто порозумнівший хохол" ,і щось знаєте,в тому  є. Тому чим більше буде крові,чим більше один одного поперебивають,тим краще на майбутнє. А території України і так є кому освоювати,західні так точно
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

Як один казав,"москаль це просто порозумнівший хохол"

Надеюсь он уже червей кормит, или нужно помочь?
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:
fam

Все таки вдалось оскотинити народ. Готові вже горлянки гризти один одному,навіть без зброї. Але скажу вам одне,для західного світу,тим паче для американців,Росія,Білорусь та Україна це одне й те саме. Як один казав,"москаль це просто порозумнівший хохол" ,і щось знаєте,в тому  є. Тому чим більше буде крові,чим більше один одного поперебивають,тим краще на майбутнє. А території України і так є кому освоювати,західні так точно

шел бы ты накуй, "порозумнівший" хохол.


 
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

ось
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1115799.0

лише  частина  порошків готова  задовольнити пропагандона портянку (заднєприводного пєдараса ім вальцмана)

так  де  ворог,  порошкойобань?
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

+========================================================+
Кацапорозслідувачі отримають свою кулю між роги серед найперших.

дєда, а ти чого такий злий?  нігіліст чи що?

ось цікаво, якщо порозслідувати те, що ваші упрт з 2014 року наісполняли...що то вийшло би...  в першу чергу мене цікавить узурпація влади в спосіб відсторонення легітимного.
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

інше. 
Якби в Україні працював закон про смертну кару за економічні злочини та корупцію у великих розмірах, то готовий працювати палачем і виконувати вирок у будь-якій формі.
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

інше. 
Якби в Україні працював закон про смертну кару за економічні злочини та корупцію у великих розмірах, то готовий працювати палачем і виконувати вирок у будь-якій формі.
це інше.
коли ти лише виконавець і просто виконуєш свою роботу за вказівками вищих органів. і не несеш (юридично чи морально-етичну) відповідальність за ці вироки які виконуєш.

багато людей люблять свою роботу і вважають її корисною для суспільства.

Останнє редагування: 12 січня 2022 19:53:05 від T.Blair.
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

дєда, а ти чого такий злий?  нігіліст чи що?

ось цікаво, якщо порозслідувати те, що ваші упрт з 2014 року наісполняли...що то вийшло би...  в першу чергу мене цікавить узурпація влади в спосіб відсторонення легітимного.
+========================================+
А де узурпація влади? І ким? Чи народ сам у себе узурпував?
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

як показує історія, якщо ти не вбєш ворога, то ворог вбє тебе, тому вибір тут не такий вже і великий...
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

+========================================+
А де узурпація влади? І ким? Чи народ сам у себе узурпував?

не спрощуй а відповідай, дєда.  сказано, що народовладдя виражається шляхом виборів чи референдуму, а не шляхом масового двіжняка з використанням вогнепальної зброї.
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

не спрощуй а відповідай, дєда.  сказано, що народовладдя виражається шляхом виборів чи референдуму, а не шляхом масового двіжняка з використанням вогнепальної зброї.
+=======================================+
А де було "масове використання вогнепальної зброї"?
Тільки з боку мусарні! Народ і без масового використання
турнув кацапів та мусАрів. Але, при потребі, можно й
масово використати...
А вибори цей статус й підтвердили. Засохни, мусАр!
Крім виборів є ще пряма народна демократія.
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

Не голосував. Причина - так, доводилося в 84-86.
У оккупантів зі зброєю - так, готовий стріляти не роздумуючи.
Мирняк та полоненних - НІ - категорично, якщо офіцер віддасть такий наказ, то стрілятиму у нього.
Виключення - нокомбатант узявший зброю до рук - тут навіть якщо дитина буде - стрілятиму.
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

інше. 
Якби в Україні працював закон про смертну кару за економічні злочини та корупцію у великих розмірах, то готовий працювати палачем і виконувати вирок у будь-якій формі.
Ну, хіба ж за економічні злочини проти державної влади, як у Китаї...але в них 3-тисячолітня історія даріння коштовних подарунків високопосадовцям, так що є чим урівноважити боротьбу із споконвічною людською вадою красти те, що погало лежить
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

не спрощуй а відповідай, дєда.  сказано, що народовладдя виражається шляхом виборів чи референдуму, а не шляхом масового двіжняка з використанням вогнепальної зброї.
так вибори в нас все більш фальшуються, до влади приходять в більшості ті, хто більше вкине в них грошей, починаючи з рясної агітації і кінчаючи "корекцією" результатів. Як з цим боротися, крім к двіжняком? :aggressiv:
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

+=======================================+
А де було "масове використання вогнепальної зброї"?
Тільки з боку мусарні! Народ і без масового використання
турнув кацапів та мусАрів. Але, при потребі, можно й
масово використати...
А вибори цей статус й підтвердили. Засохни, мусАр!
Крім виборів є ще пряма народна демократія.
От зараз  [KA] масованим скупченням військ і намагаються нам довести, що пряма демократія може мати недобрі наслідки :punish:
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

шел бы ты накуй, "порозумнівший" хохол.


 
(tu)
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

+=======================================+
А де було "масове використання вогнепальної зброї"?
Тільки з боку мусарні! Народ і без масового використання
турнув кацапів та мусАрів. Але, при потребі, можно й
масово використати...
А вибори цей статус й підтвердили. Засохни, мусАр!
Крім виборів є ще пряма народна демократія.

коли людина говорить як бандит, поводиться як бандит, думає як бандит... то може вона й насправді є бандит?  незалежно від диплому....
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

так вибори в нас все більш фальшуються, до влади приходять в більшості ті, хто більше вкине в них грошей, починаючи з рясної агітації і кінчаючи "корекцією" результатів. Як з цим боротися, крім к двіжняком? :aggressiv:

виборче законодавство змінити хоча б
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

коли людина говорить як бандит, поводиться як бандит, думає як бандит... то може вона й насправді є бандит?
Уявлення про "бандита" можуть бути діаметрально протилежними.
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

кучма був розумний...  при найменших ймаовірностях двіжняку забабахав конституційний договір, як такий собі компроміс еліт. ні янек ні падра до того не додумалися. ну чи не хотіли. а відгрібають люди.

а упоротих ізолювати треба відразу. після встановлення факту упоротості
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

Уявлення про "бандита" можуть бути діаметрально протилежними.

ну не знаю. коли людина розмовами про пряму владу народу прикриває власний нігілізм, при тому розмахуючи калашом і погрожуючи його застосуванням...
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

ну не знаю. коли людина розмовами про пряму владу народу прикриває власний нігілізм, при тому розмахуючи калашом і погрожуючи його застосуванням...
Ми не маємо на увазі старого писдунця, то окремий випадок, боюсь - клінічний.
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

ну не знаю. коли людина розмовами про пряму владу народу прикриває власний нігілізм, при тому розмахуючи калашом і погрожуючи його застосуванням...
як на мене, то все значно простіше:
за відомою схемою "Ну то й Ви кажіть" :)
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:
HSM

Все таки вдалось оскотинити народ. Готові вже горлянки гризти один одному,навіть без зброї. Але скажу вам одне,для західного світу,тим паче для американців,Росія,Білорусь та Україна це одне й те саме. Як один казав,"москаль це просто порозумнівший хохол" ,і щось знаєте,в тому  є. Тому чим більше буде крові,чим більше один одного поперебивають,тим краще на майбутнє. А території України і так є кому освоювати,західні так точно


ого

оскотинити , це означає стати на захист
цікаво
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

як на мене, то все значно простіше:
за відомою схемою "Ну то й Ви кажіть" :)
я презюмую що якщо людина говорить то людина і робить.  бо за погрозу застосування зброї так само є стаття...
а той персонаж не вміє фільтрувати базар... напевне тому що дєд
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

ого

оскотинити , це означає стати на захист
цікаво

оскотитнити це відключити мислення... методів для відключення мислення є багато. один з яких пропаганда. інший---страх. є ще наркота, секс...
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

Є дуже велика різниця, коли вбиваєш на великій відстані - просто мішень у прицілі, і коли очі в очі. У першому випадку готові вбивати більшість, у другому далеко не всі.
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

1. Зара мало хто вбиває руками на війні. Авіація і артилерія.
2. ТС мутний типок, аж ховайся. То тероборону шукає, то де купить зброю нелегальну, то вбивать.
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

в принципі психопатам, що сидять на верхівці піраміди і втроянили зараз глобально ковідо-фашизм, дуже вигідно, щоби люди ще й вбивали одне одного. не забуваймо, шо той жеж зе біл гейц інвестує і в воєнне обладнання. яке ж воюючим сторонам треба купувати, або брати кредити в інших членів банди, які сидять на наших грошах.
їхня задача - знищувати нас всіма можливими способами, за наш власний рахунок, і щоби люди це ще й самі робили. шо бігли штрикатися їхніми шмурдяками, шо вбивали одне одного.
вони там вже теріторії стрижки баранів давно проміж собою поділили.
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

психопатам, що сидять на верхівці піраміди і втроянили зараз глобально ковідо-фашизм, дуже вигідно, щоби люди ще й вбивали одне одного. не забуваймо, шо той жеж зе біл гейц
..... :)
О, какіє люді! На фупі відчутно побільшає здравого контенту. (tu)
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

..... :)
О, какіє люді! На фупі відчутно побільшає здравого контенту. (tu)

вітаю тебе, рамблере!  :-B
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:
HSM

захищати своє життя  , своїх рідних дітей , землю це є основний інстинкт і це морально
тим більш від кацапів
про що мова ?

   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

тут або -або
я після арміі  горобця  з воздушки не міг , чомусь
просто зброю не міг в руки взяти
 там я  вперше познайомився з радянською "дружбою народів " і  кацапським шовінізмом
83-85 роки

зара захищатися від кацапів запросто

А что с тобой в армии произошло?  И зачем ДО армии воробьёв из воздушки стрелял?
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

"ме" передачки носите   ?
мо він схуд
А зачем вы подменили пост? Я этого не писал.
Я писал: "Ну, насколько я знаю, защищаться даже церковь не запрещает, говорят, что подставлять вторую щеку необязательно - это на ваше усмотрение.".
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

То предудыщий допысувач писал.
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:
HSM

HSM, 12 січня 2022 10:32:42
Розгорнути попередні цитати...
"ме" передачки носите   ?
мо він схуд
А зачем вы подменили пост? Я этого не писал.
Я писал: "Ну, насколько я знаю, защищаться даже церковь не запрещает, говорят, что подставлять вторую щеку необязательно - это на ваше усмотрение.".

перепрошую ,  це система так шмакнула
 
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:
fam

..... :)
О, какіє люді! На фупі відчутно побільшає здравого контенту. (tu)

 :facepalm1:  какой пиzдец...:(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія