Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Китайские светильники (ремонт)

Китайские светильники (ремонт)

Отака уйня продаётся, люби мои. Светит оч. хорошо, спектр приятный для глаз, но есть одно "но"... Ща расскажу.

   
Re: Китайские светильники (ремонт)

пять кілокельвінів не може бути приємно.
...
але давай розказуй...
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

Стабілітрон вилітає? В мене вже куча лежить. Правда трохи інші.
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

Короче, принцип у них один: на теплоотвод клеится самоклейкая  :facepalm1:   лента светодиодов, которая светит в торец световода в виде пластины.


   
Re: Китайские светильники (ремонт)

пять кілокельвінів не може бути приємно.

Може, ще й як. Бо це чисте біле світло, а не жовта кєросінка.
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

Стабілітрон вилітає? В мене вже куча лежить. Правда трохи інші.

Нє... Там імпульсний стабілізатор струму.
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

Вся проблема в том, дорогие дружочки, что кетайские рукки растут из жоппы. И ленту они клеят небрежно, из-за чего она в уголках не пристаёт, поэтому светодиоды перегреваются и выгорают.

   
Вся проблема в том, дорогие дружочки, что кетайские рукки растут из жоппы. И ленту они клеят небрежно, из-за чего она в уголках не пристаёт, поэтому светодиоды перегреваются и выгорают.

Показати зображення...

вних лабкі не здупи, а просто уставшиє. Кожен день клеїти тисячі лямпочок за єду :(
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

а можно фото БП или драйвера, что там? Я с светотодиодами очень дружу.
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

Вырезаем сгоревшие и вместо них впаиваем перемычку. Там один хер стоит стабилизатор тока, который автоматом уменьшит напряжение при изменении нагрузки. :-B

   
Re: Китайские светильники (ремонт)

Если у китайцев руки из оппы растут, так есть же прекрасные украинские светильники, и украинцы не за еду работают, а качественно.
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

Ібо нехуй гівно купляти.
Я собі брав Максус, нема зауважень.
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

В общем, там по-любасу выгорят все 4 угла. Можно сразу все чикать.

   
Re: Китайские светильники (ремонт)

Вырезаем сгоревшие и вместо них впаиваем перемычку. Там один хер стоит стабилизатор тока, который автоматом уменьшит напряжение при изменении нагрузки. :-B

Показати зображення...
стабилизатор тока? в ленте диоды паралельно через резистор , а "стабилизатор" представляет емкость и последовательно диодный мост .
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

Вырезаем сгоревшие и вместо них впаиваем перемычку. Там один хер стоит стабилизатор тока, который автоматом уменьшит напряжение при изменении нагрузки. :-B

Показати зображення...
нізачот.
є стабілізація струму по первинці, є по вторинці...
воно кагбе не зовсім монопенісуально.
ше є стабілізація пл піковому значенню і по середньому...
осцилограф в поміч, інакше будуть сюрпризи. а ще кетайці люблять витискати стодвадцять процентів від номіналу. можна скинути до нуль вісім, на мвітловому потоці це не сильнл позначиться, а працювати буде належні  десятки тисяч годин...
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

Если у китайцев руки из оппы растут, так есть же прекрасные украинские светильники, и украинцы не за еду работают, а качественно.

 :lol:


Все прекрасные украинские светильники делаются на Малой Арнаутской улице, сиречь в кетае.  А от то гуано продаёт Герега в Ебицентре за 500грн.  :bueee:
Ещё и налоги минимизирует курва старая. :vinsent:
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

:lol:


Все прекрасные украинские светильники делаются на Малой Арнаутской улице, сиречь в кетае.  А от то гуано продаёт Герега в Ебицентре за 500грн.  :bueee:
Ещё и налоги минимизирует курва старая. :vinsent:

Вот и я про то же, ругаем китайцев за плохое качество, а сами почему лучше не делаем?
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

стабилизатор тока? в ленте диоды паралельно через резистор , а "стабилизатор" представляет емкость и последовательно диодный мост .

 :facepalm1:

Там классический импульсный ПН с обратной связью по току. Светодиоды соединены последовательно цепочками по 3 штуки, рабочее напряжение 110В.
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

Якби кетайці поумнєє були, вони робили б ті світильники не квадратні, а круглі. І не було б тих різких поворотів, до яких лєнта не приклеюється.
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

там де не вигоріло можна спробувати намазюкати трошки термопасти щоб не заморочуватись пайкою.
   
Ібо нехуй гівно купляти.

буржуй :punish:
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

Я на новой хате поставил абсолютно все на лэдах. Еще не переселился, только забегаю иногда по вопросам завоза мебели и доделки хвостов ремонта. Переселюсь, буду писать подробно отзывы про эти лэды. Дело в том, что даже если светильник "украинский", вполне возможно, что он собран в Китае. У меня там есть и украинские, и откровенно китайские, и австрийские с немецкими. Пока что все светит просто шикарно. Кстати, цветовая температура по-разному ощущается в зависимости от цвета стен, пола. Если бежевые и желтоватые оттенки обоев — 5000 кельвинов не кажутся такими уж белыми. Это надо иметь в виду!
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

Вот и я про то же, ругаем китайцев за плохое качество, а сами почему лучше не делаем?

А зачем? У нас и так всё хорошо. Можно стоять 25 лет на базаре и жить припеваючи, ездить в отпуска по заграницам, кататься на приличной тачиле, и при этом те же 25 лет носить в налоговую декларации с нулями и получать субсидию на коммуналку.  :-B

А содержим этих бездельников мы с Номадом.  :laugh:
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

:facepalm1:

Там классический импульсный ПН с обратной связью по току. Светодиоды соединены последовательно цепочками по 3 штуки, рабочее напряжение 110В.
классический-это что? белый светодиод падение на 1шт=3.5 вольт на 3шт=11.5вольт.
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

Вырезаем сгоревшие и вместо них впаиваем перемычку. Там один хер стоит стабилизатор тока, который автоматом уменьшит напряжение при изменении нагрузки. :-B

Показати зображення...
просто впаяти перемичку. Вирізати не треба.
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

Викинь ну лєнту і наріж смужки з лінійки приблизно такої
Вона "вічна" в плані строку служби (в мене де-не де вже 2 роки світить неперервно(!))
Правда, CRI невисокий, тому, для отримання чистого білого світла, може виникнути потреба змішати полоски з 2-х лінійок, 2700 і 6000. Але в більшості випадків вистачає лінійки на 4200.

Після обрізання торець лінійки опрацювати наждачкою, щоб уникнути замикання. Паяється легко.

Останнє редагування: 18 жовтня 2017 10:35:58 від andry
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

Я собі брав Максус, нема зауважень.

Ага, їх intelite то дуже приємна річ, але ціна у неї не гуманна
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

В общем, там по-любасу выгорят все 4 угла. Можно сразу все чикать.

Показати зображення...

так і є
знаю одну фірму, яку так задовбали повернення по гарантії
і заколупування клієнтів

що вони посадили двох людей, які нульові світильники так розпаковують
і перепаюють
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

все таки можно фото стабилизатора твогео.
Возможно я помогу тебе и твоим домочадцам не ослепнуть от такого светильника.
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

классический-это что? белый светодиод падение на 1шт=3.5 вольт на 3шт=11.5вольт.

У меня уроки схемотехники платные  :rotate:
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

5000к как по мне то больничка больничкой , меня жена из дома б выгнала с этими светильниками
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

5000к как по мне то больничка больничкой , меня жена из дома б выгнала с этими светильниками

Справжні 5000K (з правильним CRI) - це дуже наближено до прямого сонячного світла в середині літнього дня (5300-5700K, залежно від години і к-ті хмаринок).
Ну і фотографи таким світлом користуються. Правильні монітори так відкалібровані. Це нормальне, якісне світло, яке забезпечує чудову передачу кольорів, добре самопочуття та збалансовану працездатність, добре для денної підсвітки робочого місця, читання, тощо.
Увечір можна допустити 4000K, перед самим сном - 3000K.  Постійно працювати під світлом, із температурою менше 3200K вкрай не бажано - це падіння продуктивності, сонливість, а з часом, хронічна депресія.
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

У меня уроки схемотехники платные  :rotate:
я денег не беру какой из :H-brige ,half-brige ,forward ,flyback?
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

Справжні 5000K (з правильним CRI) - це дуже наближено до прямого сонячного світла в середині літнього дня (5300-5700K, залежно від години і к-ті хмаринок).
Ну і фотографи таким світлом користуються. Правильні монітори так відкалібровані. Це нормальне, якісне світло, яке забезпечує чудову передачу кольорів, добре самопочуття та збалансовану працездатність, добре для денної підсвітки робочого місця, читання, тощо.
Увечір можна допустити 4000K, перед самим сном - 3000K.  Постійно працювати під світлом, із температурою менше 3200K вкрай не бажано - це падіння продуктивності, сонливість, а з часом, хронічна депресія.
По работе и хобби сталкиваюсь со светом как пользователь , 5000 через чур белый , флора его не любит и не растет , провести ночь с таким спектром тоже очень не комфортно из практики , 3000к это лампочка накаливания , не супер комфортно но лучше , 4000 к самое то , не претендую на истину .
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

Справжні 5000K (з правильним CRI) - це дуже наближено до прямого сонячного світла в середині літнього дня (5300-5700K, залежно від години і к-ті хмаринок).
Ну і фотографи таким світлом користуються. Правильні монітори так відкалібровані. Це нормальне, якісне світло, яке забезпечує чудову передачу кольорів, добре самопочуття та збалансовану працездатність, добре для денної підсвітки робочого місця, читання, тощо.
Увечір можна допустити 4000K, перед самим сном - 3000K.  Постійно працювати під світлом, із температурою менше 3200K вкрай не бажано - це падіння продуктивності, сонливість, а з часом, хронічна депресія.

Ага, а 4000-5000+ це хронічне збудження, яке зжирає  всі ресурси організму...
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

В ЛЕДах з колірною температурою, вищою за 3000К просто неймовірна шпилька у синій частині спектру.
Індекс кольоропередачі 90+ лише для світлодіодів не вище 3500К.
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

Ага, а 4000-5000+ це хронічне збудження, яке зжирає  всі ресурси організму...

Ні, це при 7000+

Індекс кольоропередачі 90+ лише для світлодіодів не вище 3500К.

Лише у дешевих діодів.
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

Ні, це при 7000+

Лише у дешевих діодів.
не при 7000 а 4000+
.
не у дешевих, а у лідера галузі  CREE. Виробники дешевих, крім колірної температури більше нічого не вказують.
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

я денег не беру какой из :H-brige ,half-brige ,forward ,flyback?

Тут много грамотных.  :D
То все схемы получения вторички, я так понял, предлагалось решение по устранению мерцания светильников.
Шо делать ? Повышать частоту или сглаживать?
Что там в штатном источнике организовано?
   
Re: Китайские светильники (ремонт)

бля  за що авіатора забанили
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія