Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Театр на Подолі введений в експлуатацію! :super:

Театр на Подолі введений в експлуатацію! :super:

Периція вже непотрібна!


Держархбудінспекція України прийняла в експлуатацію скандальну будівлю Театру на Подолі.


Про це "Українській правді" повідомили у прес-службі ДАБІ.

"Сьогодні комісія ДАБІ прийняла рішення, про прийняття об’єкта будівлі Театру на Подолі в експлуатацію", - сказали у прес-службі.

Співрозмовник видання відзначила, що 27 вересня до ДАБІ прийшов позитивний висновок Української державної будівельної експертизи щодо цієї будівлі, 28 вересня туди виїжджав інспектор ДАБІ.


https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=6696&icf=1



Нова будівля Театру на Подолі є зразком сучасної архітектури і функціоналізму. Вона відтіняє та підкреслює собою історичні пам'ятки навколо, не порушуючи ансамблю вулиці, та в той самий час не страждає псевдоісторизмом. В рекомендаціяї ЮНЕСКО щодо збереження спадщини зазначено, що нові будівлі не можуть бути схожі на старі в місцях історичної забудови.
Зовнішній вигляд нового театру може декому не подобатися, але існує також значна кількість людей, які вважають будівлю гарною.
Києву потрібен новий театр! 18-е, 19-е та навіть 20-е століття пройшли. В 21-му столітті архітектори мають створювати будівлі, що відповідають новому часу. Ми повинні зберігати історичний вигляд Києва через реставрацію та утримання належним чином ще існуючих стародавніх будинків, а не через заперечення нового в архітектурі нашого міста.

Останнє редагування: 29 вересня 2017 20:35:06 від Potato
   
Re: Ввести в експлуатацію будівлю Театру на Подолі! :super:

А що будівлю досі не вводять в експлуатацію бо архітектура не подобається?
   
Подписал  [ua]
   
А що будівлю досі не вводять в експлуатацію бо архітектура не подобається?

ну легенда зараз пожежна безпека
вірніше небезпека 
   
Re: Ввести в експлуатацію будівлю Театру на Подолі! :super:

Дайте театру попрацювати. Повалити завжди встигнете.
   
Еще неплохо бы, кто такая Шкура Оксана. И с чего она так переживает за судьбу гаража.
В Киеве масса недостроев и разрушающийся исторический фонд. А Шкура Оксана волнуется по поводу гаража
   
Дайте театру попрацювати. Повалити завжди встигнете.

Вы не поверите, театр работает с 1987 года
   
треба ще парковку зробити. знести пару будинків поряд.
   
треба ще парковку зробити. знести пару будинків поряд.

Та чо мелочиться. Срыть Замковую гору!
   
Re: Ввести в експлуатацію будівлю Театру на Подолі! :super:

Вы не поверите, театр работает с 1987 года
Повірю, повірю, мав наувазі будівлю театру.
   


 :heart:
   
Та чо мелочиться. Срыть Замковую гору!
это следующий этап. не надо спешить, народ у нас отсталый, не понимает современных тенденций
   
Re: Ввести в експлуатацію будівлю Театру на Подолі! :super:

Анастасия Топольская
1 ч · Город Берлин, Германия ·
Я хочу сходить в новый театр на Подоле. В результате он получился мега современный и достойный. Не понимаю почему мы должны "открывать его двери" таким способом..

 :gigi:
   
Re: Ввести в експлуатацію будівлю Театру на Подолі! :super:

Підпис  (tu)
   
публікація 03.09.2017 16:01
на 04.09.2017 16:01

Зібрано 1367 підписів
   
продавати квіти для акторів річ хороша...
можда здати назад і повторно продати
   
Повірю, повірю, мав наувазі будівлю театру.


Здания театра не существует. Есть сарай, имитирующий здание
   
Re: Ввести в експлуатацію будівлю Театру на Подолі! :super:

Здания театра не существует. Есть сарай, имитирующий здание
Для мене те що побоках  "сараї". І це нормально, що наші погляди не сходяться. 
Як на мене, нормальна будівля і хорошо вписується.
   
Могильный Черный Монолит
Вагонкой траурной обшит
На месте где рукой Дроздова
Был спуск Андреевский убит   :-)o
   
Могильный Черный Монолит
Вагонкой траурной обшит
На месте где рукой Дроздова
Был спуск Андреевский убит   :-)o
:weep:
   
Для мене те що побоках  "сараї". І це нормально, що наші погляди не сходяться. 
Як на мене, нормальна будівля і хорошо вписується.
тільки те, що ви називаєте сараями є офіційною архтерктурною пам"яткою
   
Re: Ввести в експлуатацію будівлю Театру на Подолі! :super:

тільки те, що ви називаєте сараями є офіційною архтерктурною пам"яткою
В тому і біда, що різним сараям присвоїли цей статус. Мені до вподоби сучасні міста.
Але це моя думка, у Вас інша. Навіщо валити вже готову будівлю. Згадайте, що і проти Ейфелєвої вежі багато було незадоволених. А тепер це символ Парижу.
   
В тому і біда, що різним сараям присвоїли цей статус. Мені до вподоби сучасні міста.
Але це моя думка, у Вас інша. Навіщо волити вже готову будівлю. Згадайте, що і проти Ейфелєвої вежі багато було незадоволених. А тепер це символ Парижу.
хм.. вам мало позняків, троєщини, оболоні, борщагівки?
навіщо своє новомодне лайно несете в історичний центр?

знову :(
в тисяча перший раз. ейфелева башта не була і не є в історичному центрі міста
   
В тому і біда, що різним сараям присвоїли цей статус. Мені до вподоби сучасні міста.
Але це моя думка, у Вас інша. Навіщо валити вже готову будівлю. Згадайте, що і проти Ейфелєвої вежі багато було незадоволених. А тепер це символ Парижу.
Не будь ретроградом!
 Настали новые времена!
 Призывы эти радуют уши

А может махнем в театр?
 Ведь сегодня в Саркофаге
 Дают "Мертвые души"  :-)o
                             
   
Re: Ввести в експлуатацію будівлю Театру на Подолі! :super:

хм.. вам мало позняків, троєщини, оболоні, борщагівки?
навіщо своє новомодне лайно несете в історичний центр?

знову :(
в тисяча перший раз. ейфелева башта не була і не є в історичному центрі міста
Ці історичні центри тільки заважають містам розвиватися. Був я в Римі, жалюгідне видовище.
   
Re: Ввести в експлуатацію будівлю Театру на Подолі! :super:

ну легенда зараз пожежна безпека
вірніше небезпека 

там нічого нема про пожежну безпеку, в петиції,
ну якби написали
"пожежники корумповані, не хочуть приймати приміщення яке відповідає всім вимогам,
тому вимагаємо ми - покарати пожежників та ввести в експлуатацію"
це було б зрозуміло,
але ж там написано зовсім інше  :S  8-:
   
Ці історичні центри тільки заважають містам розвиватися. Був я в Римі, жалюгідне видовище.
вас хтось заставляє ходити в історичні центри?
чому ви хочете позбавити цього права тих людей, яким подобається історична забудова?
   
Re: Ввести в експлуатацію будівлю Театру на Подолі! :super:

вас хтось заставляє ходити в історичні центри?
чому ви хочете позбавити цього права тих людей, яким подобається історична забудова?
Я нікого нідочого не примушую.
Просто дайте готовій будівлі попрацювати. Навіщо валити вже побудоване?
   
Я нікого нідочого не примушую.
Просто дайте готовій будівлі попрацювати. Навіщо валити вже побудоване?
по-перше, там вже розвалили будинок, коли будували одоробло.
по-друге, таким методом уже майже знищили центр Києва. і продовжують знищувати далі
   
Ці історичні центри тільки заважають містам розвиватися. Був я в Римі, жалюгідне видовище.

Я думаю, для тех, кому мешает исторический центр Киева или Рима, есть  масса других мест. Например, в Киеве это Борщаговка, Троещина и т.д.. Вам туда.
   
Я думаю, для тех, кому мешает исторический центр Киева или Рима, есть  масса других мест. Например, в Киеве это Борщаговка, Троещина и т.д.. Вам туда.
это как любители социализма или русского мира - не хотят ехать в уже построенный, а зовут к себе
   
Re: Ввести в експлуатацію будівлю Театру на Подолі! :super:

Я думаю, для тех, кому мешает исторический центр Киева или Рима, есть  масса других мест. Например, в Киеве это Борщаговка, Троещина и т.д.. Вам туда.
Можливо Вам подобається Борщагівка і Троєщино, я там небачу нічого сучасного. Мені більше довподоби сучасні будівлі Голандії.  Як приклад.
   
Можливо Вам подобається Борщагівка і Троєщино, я там небачу нічого сучасного. Мені більше довподоби сучасні будівлі Голандії.  Як приклад.
на щастя, в Голандії не зносять історичні центри. вони розуміють, що мало кому подобається борщагівка, а всі хочуть подивитися на старі "сараї" :)
   
Re: Ввести в експлуатацію будівлю Театру на Подолі! :super:

на щастя, в Голандії не зносять історичні центри. вони розуміють, що мало кому подобається борщагівка, а всі хочуть подивитися на старі "сараї" :)
Голандці нерідко серед історичних будинків вписують найсучасніші. Та і старі максимально осучаснюють.
   
Можливо Вам подобається Борщагівка і Троєщино, я там небачу нічого сучасного. Мені більше довподоби сучасні будівлі Голандії.  Як приклад.

Вам не нравится Борщаговка, но нравится гараж на Андреевском? Странно. Вы просто противоречите сами себе. Стилистика-то абсолютно одна.

   
Голандці нерідко серед історичних будинків вписують найсучасніші. Та і старі максимально осучаснюють.
знову. в 1001 раз :(
   
Re: Ввести в експлуатацію будівлю Театру на Подолі! :super:

знову. в 1001 раз :(
1002й, це моя позиція і я її нікому не нав'язую. Просто небачу сенсу валити вже готову будівлю. Це теж моя думка. Хочете валіть. Щось нове побудуєте, з'являться ті кому і те не подобається. Знову валіть і так до бескінечності.
   
1002й, це моя позиція і я її нікому не нав'язую. Просто небачу сенсу валити вже готову будівлю. Це теж моя думка. Хочете валіть. Щось нове побудуєте, з'являться ті кому і те не подобається. Знову валіть і так до бескінечності.

Дана будівля була поставлена без жодних архітектурних погоджень. Тому, не треба спекулювати про "валіть до бескінечності". Вона незаконна.
   
1002й, це моя позиція і я її нікому не нав'язую. Просто небачу сенсу валити вже готову будівлю. Це теж моя думка. Хочете валіть. Щось нове побудуєте, з'являться ті кому і те не подобається. Знову валіть і так до бескінечності.
Проблема в тому, що такі якраз нав'язують. Знищують  старе місто, на відміну від голандців
   
треба ще парковку зробити. знести пару будинків поряд.

 (tu)  (tu)  (tu)

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія