Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тут кто то на Гордона гнал

Тут кто то на Гордона гнал

Смотреть с 36:20
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Нiчо так по кацапським рилам надавав, вони навiть отмазку не змогли вигадать.
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Нiчо так по кацапським рилам надавав, вони навiть отмазку не змогли вигадать.
Я думаю что они потом очень пожалели подключению из Киева
Они привыкли что местные спикеры ( якобы от Украины) постоянно несут там детский лепет и расслабились
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Поимел злую пелотку  без вазелина, нагло, открыто. Герой Украины (не важно, что контактер Петр - это бизнес). Ибание пелотки в прямом эфире - реально подвиг. Смотрел раньше немного, но футболы...
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Місцеві йобнуті гнали. Гнали і будуть гнати. Це фуп, тому тут дохуя йобнутих.
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

є в гордона і інше обличчя
-Журналист и депутат Киевсовета Дмитрий Гордон сказал изданию "ГОРДОН", что с некоторыми переименованиями "мы переходим из одной истерии в другую": если раньше улицы называли в честь коммунистических тиранов, убийц и идолов, то теперь – "в честь нацистов и их прихвостней".-
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

є в гордона і інше обличчя
-Журналист и депутат Киевсовета Дмитрий Гордон сказал изданию "ГОРДОН", что с некоторыми переименованиями "мы переходим из одной истерии в другую": если раньше улицы называли в честь коммунистических тиранов, убийц и идолов, то теперь – "в честь нацистов и их прихвостней".-

Он - УКРАИНЕЦ! Русскоязычный еврей, но больший украинец, чем те 4% нелюдей, которые считают Бандеру героем, а он есть - позор и несмываемое пятно в истории Украины. Ну еще 20% ваты есть, т. е. у нас 76% - нормальных, в Хуйлостане - 20% от силы (14% против хуйла как фашиста и 6% как того, кто не завоевал всю Украину). Нормальное соотношение. С Бандерой нам не по пути... пока каждая тварь, поддерживающая Бандеру, не будет сидеть в тюрьме, в ЕС не войдем. Но это так Европа считает... нужно подчиниться.

Останнє редагування: 22 листопада 2017 00:52:18 від pavelv
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Он - УКРАИНЕЦ! Русскоязычный еврей, но больший украинец, чем те 4% нелюдей, которые считают Бандеру героем, а он есть - позор и несмываемое пятно в истории Украины. Ну еще 20% ваты есть, т. е. у нас 76% - нормальных, в Хуйлостане - 20% от силы (14% против хуйла как фашиста и 6% как того, кто не завоевал всю Украину). Нормальное соотношение. С Бандерой нам не по пути... пока каждая тварб, поддерживающая Бандеру, не будет сидеть в тюрьме, в Ес не войдем. Но это так Европа считает... нужно подчиниться.
:facepalm1:
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

:facepalm1:
Чо ти ся павлуші дивуєш? Воно ж впороте більш ніж повністю. Убіждьонний антімайданавєц, хулі.
А Гордон - це просто адепт другой УкраІни.  Харошей, бес хуйла і украІнцеф з іхнімі замарочькамі тіпа язика і історіі. Шаравари, вішньовий сАдік і сала можна аставіть.

Останнє редагування: 22 листопада 2017 00:53:23 від Taras_Potatos
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

каци здорово промахнулися коли дали гворити гордону- євреї ненавидять фуйла, і тут гордон з безпечної дистанції дав кацам просратися по повній
але це ще не гворить що гордон кошрений українець
кацам треба було запросити якогось казаріна або раманєнку, чи сірожу кавртирного з пуштуном, і ті б залюбки виконали завдання- розповіли кацапам як не справдились очікування майдану, як порушуються в україні права людини, як тонтомакути авакова прямо з вулиць викрадають людей, які корупціонери зараз при владі в україні і тп
помилка каців яку вони не зроблять вдруге
в майбутньому поговорять з карасьовим або костьою бондаренко, знайдуть когось не єврея

Останнє редагування: 22 листопада 2017 01:18:48 від R.Perl
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

приятно было смотреть...
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

каци здорово промахнулися коли дали гворити гордону- євреї ненавидять фуйла,

Ну ты дал, б***ь :lol:
Все еврейское руководство страны обожает Хуйла.
Давай например возьмем Турчинова
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Дуже добре сформулював! Дійшло і до тупих кацапів!

   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Чо ти ся павлуші дивуєш? Воно ж впороте більш ніж повністю. Убіждьонний антімайданавєц, хулі.
А Гордон - це просто адепт другой УкраІни.  Харошей, бес хуйла і украІнцеф з іхнімі замарочькамі тіпа язика і історіі. Шаравари, вішньовий сАдік і сала можна аставіть.

Так. З вишиванкою. Я в скайпі в вишиванці (graf_gray nickname), але без галичан. Така моя Україна. І тебе, виродок, в моїй Україні немає ментально, а дуже скоро і фізично. Знищимо таких тварюк, нелюдей нацистських.
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал
ATF

Несподівано...
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Гордон прав в обоих случаях,
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Так. З вишиванкою. Я в скайпі в вишиванці (graf_gray nickname), але без галичан. Така моя Україна. І тебе, виродок, в моїй Україні немає ментально, а дуже скоро і фізично. Знищимо таких тварюк, нелюдей нацистських.
Облізеш, антімайданщік убєждьонний. Або перефарбуєшся. Тобі не звикати.
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Облізеш, антімайданщік убєждьонний. Або перефарбуєшся. Тобі не звикати.

Та ні. Переможемо ми вас. Такі потвори не мають права на існування в Україні, ну не мають, мені вони не подобаються. Крапка. А Гордон - Герой! За Україну вболіває, не твою, мою. Мені тут жити, а ти втечеш, крисо нацистська.
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Виразом свинособачих рил задоволений   :D
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал


кацам треба було запросити якогось казаріна або раманєнку, чи сірожу кавртирного з пуштуном, і ті б залюбки виконали завдання- розповіли кацапам як не справдились очікування майдану, як порушуються в україні права людини, як тонтомакути авакова прямо з вулиць викрадають людей, які корупціонери зараз при владі в україні і тп


ну ти і йобнутий  :facepalm1:
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Ебать у павліка рванул нахуй
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал
nik

Так. З вишиванкою. Я в скайпі в вишиванці (graf_gray nickname), але без галичан. Така моя Україна. І тебе, виродок, в моїй Україні немає ментально, а дуже скоро і фізично. Знищимо таких тварюк, нелюдей нацистських.

как ты живешь с самим собой?  :facepalm1:
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал
nik

Ебать у павліка рванул нахуй

капец  :facepalm1:
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Так. З вишиванкою. Я в скайпі в вишиванці (graf_gray nickname), але без галичан. Така моя Україна. І тебе, виродок, в моїй Україні немає ментально, а дуже скоро і фізично. Знищимо таких тварюк, нелюдей нацистських.
:facepalm:

ані стрілялі нашим дідам в спіни (с)
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Цікаво, pavel дурний на всю голову коли бухае, чи й тверезий хворий, давно він писав, що він благородний киянин в двадцятому коліні ?
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

узкагаваящіє євреи-украінци адалжилі у дідов хформу  :facepalm:

   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Та ні. Переможемо ми вас. Такі потвори не мають права на існування в Україні, ну не мають, мені вони не подобаються. Крапка. А Гордон - Герой! За Україну вболіває, не твою, мою. Мені тут жити, а ти втечеш, крисо нацистська.

А ничё, что он был за майдан?
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Та ні. Переможемо ми вас. Такі потвори не мають права на існування в Україні, ну не мають, мені вони не подобаються. Крапка. А Гордон - Герой! За Україну вболіває, не твою, мою. Мені тут жити, а ти втечеш, крисо нацистська.
Пристосуванці вони, як флюгер. Куди вітер віє, туди й показують.
Житемеш тут, пристосуєшся. Але мучитимешся, від внутрішнього дискомфорту. Гірше ніж зараз.
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Хорошо Гордон расчесал этих тварей .. морды у них были- зачёт..)
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Он - УКРАИНЕЦ! Русскоязычный еврей, но больший украинец, чем те 4% нелюдей, которые считают Бандеру героем, а он есть - позор и несмываемое пятно в истории Украины. Ну еще 20% ваты есть, т. е. у нас 76% - нормальных, в Хуйлостане - 20% от силы (14% против хуйла как фашиста и 6% как того, кто не завоевал всю Украину). Нормальное соотношение. С Бандерой нам не по пути... пока каждая тварь, поддерживающая Бандеру, не будет сидеть в тюрьме, в ЕС не войдем. Но это так Европа считает... нужно подчиниться.
:dopovid:  тебе чмо тут давно всі знають синяка сраного і твої думки.вовче нутро так і лізе з під "патріотичної" шкури.
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Цікаво, pavel дурний на всю голову коли бухае, чи й тверезий хворий, давно він писав, що він благородний киянин в двадцятому коліні ?
Так, писав.
Паляк ф сєдьмом калєнє, каторий нє знаіт польскава язика, шляхтічь, а нє іс сєла.
Убєждьонний антімайданавєц, фоннат Віктарфьодричя!
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Чо ти ся павлуші дивуєш? Воно ж впороте більш ніж повністю. Убіждьонний антімайданавєц, хулі.
А Гордон - це просто адепт другой УкраІни.  Харошей, бес хуйла і украІнцеф з іхнімі замарочькамі тіпа язика і історіі. Шаравари, вішньовий сАдік і сала можна аставіть.
(tu)
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Цікаво, pavel дурний на всю голову коли бухае, чи й тверезий хворий, давно він писав, що він благородний киянин в двадцятому коліні ?

Тю, тут пів ФУПу ненавидить грузинів, євреїв, пуштунів та всіляких інших інородців. До всирачки, до істеричних припадків.  І нічого.

А тут раптом накинулися на бідолагу, який натякнув, що не любить галичан  :laugh:
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Тю, тут пів ФУПу ненавидить грузинів, євреїв, пуштунів та всіляких інших інородців. До всирачки, до істеричних припадків.  І нічого.

А тут раптом накинулися на бідолагу, який натякнув, що не любить галичан  :laugh:

Та ну нахуй грузинів тут точно ніхто  ненавидить , а сцакашвіді то не всі грузини
Евреїв так є пара ненависників і то вони типу гройсман і вальцмана
А пуштунів ну це смішно

А ось кацапів да більшість фупу ненавидіть
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

До речі.
Павлуша - це черговий, яскравий приклад галицьково сепаратизму.
Якщо хтось не помітив.
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

в чому гордону не відмовиш, не дивлячись на його численні недоліки, так це в тому що він не дурний
в'їбав кацам на повну катушку бо знав що йому за це нічого не буде, а буде тільки плюс
а міг би заскиглити під оплески каців що порошен з авакяном підло зрадили майдан, як заскиглила б більшість українських хохлокацапів
і був би не героєм який виїпав каців, а черговим корисним ідіотом
але гордон може й не дуже любить українських національних героїв, бо як кожного єврея радянська влада навчила його що це олена теліга власноручно розстрілювала євреїв в бабиному яру, але в голові в нього не капуста

Останнє редагування: 22 листопада 2017 02:08:50 від R.Perl
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

кацапи почали лiпить легенду гандона гордона патрiота. надя ж проканала, прокана i цей поц.  :super:   
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал
h2o

правду говорить легко и приятно, любой дурак сможет
а вот пусть он попробует как обычный журналист погорбатиться  :X
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Цікаво, pavel дурний на всю голову коли бухае, чи й тверезий хворий, давно він писав, що він благородний киянин в двадцятому коліні ?
Він писав, що в нього тиск постійно 220/160.
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Він писав, що в нього тиск постійно 220/160.
фігасє...  Бандера його доб'є
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія