Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Там ще є позначка "П". Забув? Там ще така виїмка під нею. Багато нижче від 1.

Іпанько, виїмка для 100 (1) а П стоїть на горбочку і відповідає позначці "3" (300м)
   
Ти диви, пля, яке наполегливе  :facepalm1:

Я вже й підсаіпався макати цього дятла.

Цитата:
Для от­кры­тия не­мед­лен­ной стрель­бы в на­пря­жен­ные пе­рио­ды боя в об­раз­цах стрел­ко­во­го ору­жия кон­ст­рук­ции Ка­лаш­ни­ко­ва на шка­ле при­цель­ных даль­но­стей при­це­ла пре­ду­смот­ре­на по­сто­ян­ная ус­та­нов­ка "П" (со­от­вет­ст­вую­щая при­це­лу "3"), обес­пе­чи­ваю­щая по­ра­же­ние це­лей на всех даль­но­стях пря­мо­го вы­стре­ла по груд­ной це­ли: для ав­то­ма­тов Ка­лаш­ни­ко­ва АК/АКМ (вы­со­той 50 см) - 350 м; для руч­ных пу­ле­ме­тов Ка­лаш­ни­ко­ва РПК - 365 м, а по бе­гу­щей фи­гу­ре - 525 м.
   
Мені аж цікаво стало, що цей ідіот буде нести далі.
Ось як виглядає прицільна колодка АКМ з прицільною планкою.
Сектор встановлено на позначку "П". Цілик явно вищий за "1".
Тому що "П" відповідає позначці "3".
Тобто, будь-яка установка сектору на іншу позначку, крім "1" дасть ефект завищення попадання, а не навпаки.
Але киздун-теоретик може ще щось вигадає.
Побачимо.



ЗІ. Червоне коло теми не стосується.

Останнє редагування: 26 вересня 2021 13:23:59 від Serg A
   
А висновок дуже простий.
Цей клоун не має власної зброї і ніколи не мав справи з АК. Може, лише бачив в чужих руках, або дали стрельнути.
Інакше він би знав, як працює і виглядає насправді приціл АК і для чого служить позначка "П".
Але з борзим апломбом береться втирати якусь дічь людям, що в темі.
Ознака неадекватності.
   
Цей форт тоді міг купити любий власник 3-4 кілобаксів - хоч сракою  жуй у Вінниці. Йшов як мисливський карабін зразу у трьох калібрах.

Тобто ти, уйобок, ще й стверджуєш, що я купив те залізо, що на фото?
А кулемет Форт-401 теж можна було сракою жувати у Вінниці?

Черговий шизік, таки  :facepalm1:
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

https://www.youtube.com/watch?v=6x2TItWMnlo

этож кто так сидит за рулём?  а я думал шо смешнее километрового самолёта  уже ничего не намалюют
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Мені аж цікаво стало, що цей ідіот буде нести далі.
Ось як виглядає прицільна колодка АКМ з прицільною планкою.
Сектор встановлено на позначку "П". Цілик явно вищий за "1".
Тому що "П" відповідає позначці "3".
Тобто, будь-яка установка сектору на іншу позначку, крім "1" дасть ефект завищення попадання, а не навпаки.
Але киздун-теоретик може ще щось вигадає.
Побачимо.

Показати зображення...
ЗІ. Червоне коло теми не стосується.
Я тобі пробачаю що вже сторінок 5 ти крім гімна більше нічого не продукуєш. Пробачаю що забув як виглядає приціл АК47 бо постиш коліматор і доробки. Ти є звичайний продукт прихильники певної політсили. Живи з цим.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

за неимением новых фактов, фуп как всегда решил сраться между собой
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського


Я тобі пробачаю що вже сторінок 5 ти крім гімна більше нічого не продукуєш. Пробачаю що забув як виглядає приціл АК47 бо постиш коліматор і доробки. Ти є звичайний продукт прихильники певної політсили. Живи з цим.
По темі якщо АК пристріляти на 200 метрів (пацани на нулі пристрілювали на 400) то при зміщенні цілика на "П" виходило НЕ попадання до 30 см.
Ти тупе не зрозуміло мого що я пишу. Я пишу що стрілець дебіл і тупий лох. Ти це проігнорував і пішов пмсом мочити мене якогось хєра бо я тобі навіть не всрався. Прапор тобі в руки.

[/quote]
   
Я тобі пробачаю що вже сторінок 5 ти крім гімна більше нічого не продукуєш. Пробачаю що забув як виглядає приціл АК47 бо постиш коліматор і доробки. Ти є звичайний продукт прихильники певної політсили. Живи з цим.

Цуккккооооооооо!
Акуєть, хуцпа.
Воно, чмо, мені пробачає, що я забув. Не воно поняття не має, а я забув  :weep:
Які, коліматори, які доробки?
Та ти профан лівий наглухо.
Ще й шизанутий наглухо, раз не можеш хочаб заткнутися і не відсвічувати, кли обісрався.
Що ти, дибіл ще вигадаєш про мене?
Давай, уєбан, ще п***а, що я купив УБД.
Бо Форти, по-твоєму я вже купив.
Включаючи кулемет.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Цуккккооооооооо!
Акуєть, хуцпа.
Воно, чмо, мені пробачає, що я забув. Не воно поняття не має, а я забув  :weep:
Які, коліматори, які доробки?
Та ти профан лівий наглухо.
Ще й шизанутий наглухо, раз не можеш хочаб заткнутися і не відсвічувати, кли обісрався.
Що ти, дибіл ще вигадаєш про мене?
Давай, уєбан, ще п***а, що я купив УБД.
Бо Форти, по-твоєму я вже купив.
Включаючи кулемет.
Йди нахуй тупе виєбалово. Я в цю тему заходжу раз в три дні один ти дрочиш. Щось тебе зачепило?
Я поважаю тебе як АТОшника бо я тебе знаню як не дивно. Але так як ти пробуєш опускати всіх навколо себе - лікуйся.
   

Я тобі пробачаю що вже сторінок 5 ти крім гімна більше нічого не продукуєш. Пробачаю що забув як виглядає приціл АК47 бо постиш коліматор і доробки. Ти є звичайний продукт прихильники певної політсили. Живи з цим.
По темі якщо АК пристріляти на 200 метрів (пацани на нулі пристрілювали на 400) то при зміщенні цілика на "П" виходило НЕ попадання до 30 см.
Ти тупе не зрозуміло мого що я пишу. Я пишу що стрілець дебіл і тупий лох. Ти це проігнорував і пішов пмсом мочити мене якогось хєра бо я тобі навіть не всрався. Прапор тобі в руки.

[/quote]

Яке відношення ти, сука, иаєш до "пацанів на нулі" ?
Ніхто ні на які 200м АК не пристрілює. За відсутністю необхідності.
Ти, лівий піdарас, почав нести пургу і хамити.
Іди накуй, чмо обісране, і не втирай тут свою дічь.
   
Йди (x) тупе виєбалово. Я в цю тему заходжу раз в три дні один ти дрочиш. Щось тебе зачепило?
Я поважаю тебе як АТОшника бо я тебе знаню як не дивно. Але так як ти пробуєш опускати всіх навколо себе - лікуйся.

Я куй клав на твою повагу, імбецил.
І на тебе теж.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Я куй клав на твою повагу, імбецил.
І на тебе теж.
Лікуйся... Я можу порекомендувати хорошу систему реабілітації. В тебе реально рве планку. Тобі треба допомога.
   
Лікуйся...
Єбало завали, тріпло галіме.
   
Лікуйся... Я можу порекомендувати хорошу систему реабілітації. В тебе реально рве планку. Тобі треба допомога.

Піди для початку до психіатра, уєбан, та попроси ліків від патологічної пи3дливості.
А зі мною все ок.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Єбало завали, тріпло галіме.
Знаєш чому ти не той, ким стелишся? Бо в тебе крім кацапських матюків нічого не чути.

А тепер пропоную громаді повернутись до ТС питань імітації вбивства єврея....

Останнє редагування: 26 вересня 2021 14:02:01 від maksmm
   
Знаєш чому ти не той, ким стелишся? Бо в тебе крім кацапських матюків нічого не чути.

Я ні ким не стелюсь, це ти, чмо, видаєш себе за того, ким не є.
повторюю.
Єбало завали, тріпло галіме.
   
Обісралося по всіх питаннях, але продовжує борсатись. Чисто шиз.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Обісралося по всіх питаннях, але продовжує борсатись. Чисто шиз.

Якби я не поважав тебе як бійця, ти б пішов (x). Але не пішов ти (x)
Форум фільтрує... ЙДИ НА (x).
Сука
Йди н а х у й.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

[

Я тобі пробачаю що вже сторінок 5 ти крім гімна більше нічого не продукуєш. Пробачаю що забув як виглядає приціл АК47 бо постиш коліматор і доробки. Ти є звичайний продукт прихильники певної політсили. Живи з цим.
Ты юзаешь " свойства" стрелка, Serg A  "юзает" свойства оружия. У вас РАЗНЫЕ тематики, но тем не менее срач общий! :D  :-o
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Ты юзаешь " свойства" стрелка, Serg A  "юзает" свойства оружия. У вас РАЗНЫЕ тематики, но тем не менее срач общий! :D  :-o
Воно правильне, але на голову йобнуте.
   
Якби я не поважав тебе як бійця, ти б пішов (x). Але не пішов ти (x)

Тобі, суці, повторити, що я клав на твою повагу і на тебе самого разом з нею?
Ще пару сторінок назад, ти, чмо диванне, щось там вякало про "тупого мєнта" в мій бік?
Нажаль, інтернет не дозволяє дати тобі в твоє пи3дливе іпло.
Живи з цим, гнида.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Тобі, суці, повторити, що я клав на твою повагу і на тебе самого разом з нею?
Ще пару сторінок назад, ти, чмо диванне, щось там вякало про "тупого мєнта" в мій бік?
Нажаль, інтернет не дозволяє дати тобі в твоє пи3дливе іпло.
Живи з цим, гнида.
то
Йди н а х у й шукай мене по айпішці.

До речі.. це було основним завданням кіношки про шеріфа. Вже тільки всі сруться, хто кому АТО шник підерас... Ну 5 сторінок тут один дрочить точно. Тему топіка просрали

Останнє редагування: 26 вересня 2021 14:13:46 від maksmm
   
Воно правильне, але на голову йобнуте.

Тобто ти, казліна, намолотивши тут пурги, з точністю до навпаки, ткнутий твоїм писком в справжі речі, а не твої вигадки, але вперто продовжуючи свою пургу вважаєш того, хто ткнув тебе в твою пургу, йобнутим на голову?
Ну-ну  :lol:
   
Не важливо хто з вас неадекват, головне що і боєць який стріляв судя з усього теж...

От тільки наслідок Зе-буде закручувати гайки, якби той не адекват боєць зізнався що він стріляв через образу.

 :(
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Тобто ти, казліна, намолотивши тут пурги, з точністю до навпаки, ткнутий твоїм писком в справжі речі, а не твої вигадки, але вперто продовжуючи свою пургу вважаєш того, хто ткнув тебе в твою пургу, йобнутим на голову?
Ну-ну  :lol:
Йди н а х у й
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Тобто ти, казліна, намолотивши тут пурги, з точністю до навпаки, ткнутий твоїм писком в справжі речі, а не твої вигадки, але вперто продовжуючи свою пургу вважаєш того, хто ткнув тебе в твою пургу, йобнутим на голову?
Ну-ну  :lol:

Йди н а х у й
   
то
Йди н а х у й шукай мене по айпішці.

До речі.. це було основним завданням кіношки про шеріфа. Вже тільки всі сруться, хто кому АТО шник підерас... Ну 5 сторінок тут один дрочить точно. Тему топіка просрали

Та накуй мені тебе редиска гнойного шукати? Тобі й віртуального куя, покладеного на тебе, достатньо.
Ти ж боєць віртуальний ?
То й куй такий самий. Віртуальний.
Справжнього ти ще не заробило.
   
Йди н а х у й

кусай зах.у.й  :lol:
   
Шось чмошнік аж по два пости ліпить.
руки трясуться, гівно?  :lol:
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Йди н а х у й

А н а х у й ти йдеш, тому що ти не маєш жодної поваги до фупівської громади. От почав ти всіх гімном матюками і що там ще твій ПМС придумав поливати - тобі це норма. А нам ні. Ми не швейки тобі.
   

maksmm
Serg A
,
припиніть, лишайте срач
час розсудить вас
   
А н а х у й ти йдеш, тому що ти не маєш жодної поваги до фупівської громади. От почав ти всіх гімном матюками і що там ще твій ПМС придумав поливати - тобі це норма. А нам ні. Ми не швейки тобі.

кусай зах.у.й, чмошнік  :K
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

кусай зах.у.й, чмошнік  :K
   

maksmm
Serg A
,
припиніть, лишайте срач
час розсудить вас

час не змінить матеріальних речей, про які це чмо тут з апломбом заливає і намагається, але тупо, маніпулювати.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

А н а х у й ти йдеш, тому що ти не маєш жодної поваги до фупівської громади. От почав ти всіх гімном матюками і що там ще твій ПМС придумав поливати - тобі це норма. А нам ні. Ми не швейки тобі.
То не відповідали б в тому ж стилі, тримались би до кінця :( 
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Воно правильне, але на голову йобнуте.
Повторю еще раз. Конечно плохо. что у него нервы  слишком нервные, но тому есть объяснение- чел много был на нулевой, что всегда сказывается на "нервах". Ходить в секунде от смерти сказывается. Это стоит обязательно учитывать и не тереть его спичку о свой коробок.
 У чела командирский склад характера. который категорически не терпит возражений и несогласия.
  По части оружия он скорее всего прав как явно специалист в нём.
 Поэтому перестань продолжать срач!  Хотя бы исключительно из уважения к фронтовику. Просто МОЛЧА выйди из темы.
 Твои размышления о " свойствах" стрелка что называется фифти- фифти. Может да. а может и нет. Патроны, выбранные для стрельбы явно не предназначены для реального убийства. И вообще,там много странных муток.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

час не змінить матеріальних речей, про які це чмо тут з апломбом заливає і намагається, але тупо, маніпулювати.

Тобто ти досі не зрозумів, в яке гімно ти опустився... Тупо перечитай що ти пишеш ґ, крім матюків там нічого нема, одна ненависть в щґщековському стилі.
   
Це чмо точно шизофрєнік з роздвоєнням особистості. Весь час якісь взаємовиключні речі.
Воно мене поважає, але єбло не стуляє.
Посилає нах.у.й з повагою!

кусай зах.у.й, чмо. :lol:

Чому у турча може бути свій сірьога нумерний, а в мене не може бути максімки-ідіота? :weep:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія