Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

У ваты на форумах от злости трещат по швам пуканы еще похлеще чем у юльков :weep:
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

Єгор Соболєв - проти кнопкодавства.
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

Як цікаво вийшло... :shuffle:
ригоанали з Відродження та Волі народу підтримали Гройсмана
а ригоанали з жопоблоку не підтримали

Щось тут дивно...
   
Re: Ширка :super:

Радуйся, Саакашвили уволят

Не знаю что будет с Саакой. И чему радоваться.

Но на таможне уже давно сидит Хомутынник и его люди. А теперь ему еще отдадут кусочек.
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

 :gigi:  :weep:
   
Re: Ширка :super:

Не знаю что будет с Саакой. И чему радоваться.

Но на таможне уже давно сидит Хомутынник и его люди. А теперь ему еще отдадут кусочек.

всю отдадут
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

Перевиборів хочуть Оппа, Люля, Ляшко, Свобода. Самопоміч ні вашим ні нашим.
Для мене дивна в цій компашці тільки Свобода.
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

Розумієте. Це негарно. Я про довідку.
 І ще я не сприймаю нікого з них і на всіх них можу наплювати. І на Тимошенко в тому числі. І якщо хтось з них робить щось нормальне для України я можу це оцінити.
А ви плюєте на всіх  хто проти Тимошенко.

+100  (tu)
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні
baz

А знаете как сорт розы называется?-
marry my!
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні
baz

А накуа дарить цветы ?

Показати зображення...
А знаете как сорт розы называется?-
marry my!
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

Де?Де?....

Взагалі то я твіт привів заради картинки.

Як на мене, то коаліція/ширка є.  І думаю, це на краще з теперішнім законодавством і підрахуєм, що не буде нових виборів. Он уряд переобрали. Склад мяко кажучи, не вражає.

А з ВР буде ще гірнше.
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

хто там за?  риги із волі народу і відродження із забужанками?  хахаха
А хто вам сказав, що я за?
Десь тут ви  знайдете мій пост за Гросю-прем"єра, чи за Югу прокурора? Чи за Бойко?
Ну і ваша багіня в мене підтримкою не користується. Тому що не щира. Але ї....вою мака... я собі не дозволю її обізвати.
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

Розумієте. Це негарно. Я про довідку.
 І ще я не сприймаю нікого з них і на всіх них можу наплювати. І на Тимошенко в тому числі. І якщо хтось з них робить щось нормальне для України я можу це оцінити.
А ви плюєте на всіх  хто проти Тимошенко.


негарно країною торгувати. Голосами ригів слухняного дебіла у крісло спікера пропихувати і перетворювати Парламент на кнопкодавську шарашку.
Чи може риги сьогодні голоси просто так дали і ними за це не розплатяться бюджетом, а потім розказуватимуть що на пенсії грошей немає?

а ви знімайте лапшу із вух і розказуйте як ви вибираєте між Порошенком і Коломойським.

Доречі, скільки там Коломойський хоче у України відсудити, 5 млрд чи уже більше?  враг хуйла... нація дебілів   :facepalm1:
   
Re: Ширка. Коаліція 206 голосів. Як котят :super:

Не знаю что будет с Саакой. И чему радоваться.


ота гоп-компанія ще й і посадити може.
   
У ваты на форумах от злости трещат по швам пуканы еще похлеще чем у юльков :weep:

ну так фошистський уряд в Києві очолив Гройсман  :lol:
   
Re: Ширка :super:

Ну что. Все что я предсказывал два года назад перед избранием педрилы сбылось!!!

Только реванш произошел не сейчас, а когда однотуровые выбрали рыга 25 мая 2014года
На Яценюка-идиота, который сел играть за стол шулерами, слили все проблемные 2 года, и уже в открытую слились в экстазе.

Делаю прогноз далее:

1. Парашу никто трогать не будет, кризис с нефтью и санкциями они переживут.
2. Замороженный конфликт по Донбассу минимум до президентских в 2019 году, на которых рыги закрепят результат и после чего порешают все с Хуйлом, но только по Донбассу. Крым забудьте - через годы сойдутся всем мировым сообществом по "честному референдуму", результат, которого всем ясен.
3. В стране беспредел властей ментов и прокуроров уже вернулся на домайдоновский уровень и будет укрепляться и далее.
4. Новый майдан вряд ли будет  ближайшие 10 лет, да и вряд ли он что либо изменит. Просрать три шанса за 25 лет  - это карма!

На шоу экстрасенсов не пробывали?

1. А у нас было чем ёё "трогать"? Только чесно, без шапкозакидательства .
2. А что, есть варианты решить конфликт на Донбассе раньше? И как же? "Про Крым забудте" - это сам хуйло в ухо напел?
3. Да неужели? Зачем так внаглую врать?
4. Вас лично - поздравляю с такой кармой. Только страну к этому приплетать ненадо.
   
негарно країною торгувати. Голосами ригів слухняного дебіла у крісло спікера пропихувати і перетворювати Парламент на кнопкодавську шарашку.
Чи може риги сьогодні голоси просто так дали і ними за це не розплатяться бюджетом, а потім розказуватимуть що на пенсії грошей немає?

а ви знімайте лапшу із вух і розказуйте як ви вибираєте між Порошенком і Коломойським.

Доречі, скільки там Коломойський хоче у України відсудити, 5 млрд чи уже більше?  враг хуйла... нація дебілів   :facepalm1:

о як у дохторішки пукан підгорів. піздєц всім сподіванням, Вагіня знов мимо каси пролетіла  :gigi:
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

ну так фошистський уряд в Києві очолив Гройсман  :lol:



тепрь мы настоящие жидобандеровцы!!  :gigi:
   
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

Все ж таки називати його дебілом не можна - мер найкращий був,  куди там садовому
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

Ну собственно стране хана и очень скоро  с чем всех прихильники певної політсили и поздравляю.
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

Все ж таки називати його дебілом не можна - мер найкращий був,  куди там садовому


то про Парубія
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

Ну собственно стране хана и очень скоро  с чем всех прихильники певної політсили и поздравляю.

 [ua]

 :lol:
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

Ишаков давится соплями в бессильной злобе  :facepalm1:
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

ого....
шо ого
пока был в бюте то психом небыл..а как с мамкой не попути стато..то сразу ого...?
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

о як у дохторішки пукан підгорів. піздєц всім сподіванням, Вагіня знов мимо каси пролетіла  :gigi:


якщо говорити про електоральні перспективи, то Юлька може відкривати шампанське.  Як і Садовий.
тільки найтупіші дрищі можуть цього не розуміти
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні
v10

Ну собственно стране хана и очень скоро  с чем всех прихильники певної політсили и поздравляю.
то что бюторасы об этом мечтают - понятно, но хер вам :K
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

шо ого
пока был в бюте то психом небыл..а как с мамкой не попути стато..то сразу ого...?


а чого нєбил?  бил
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

якщо говорити про електоральні перспективи, то Юлька може відкривати шампанське.  Як і Садовий.
тільки найтупіші дрищі можуть цього не розуміти

ну валяйте! открывайте  :lol:
   
Тепер питаннячко, кого опозиція обере головою тіньового уряду?  :love:
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

Ну собственно стране хана и очень скоро  с чем всех прихильники певної політсили и поздравляю.

страна - це народ
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

якщо говорити про електоральні перспективи, то Юлька може відкривати шампанське.  Як і Садовий.
тільки найтупіші дрищі можуть цього не розуміти

Как сказать. Вот если бы они не торговались за посады, а пообещали закатать рукава и помогать восстановление без должностей из чистого сопереживания за страну, то да.
А так -
истерика, пролетевших со своими интригами.
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

витко послал ляшко...ляшко кинулся на витко :D
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

А шо тока шо было по поводу говномета?
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

Единственное что утешает то что этим долбоебам денег никто не даст.Лапшу вешать ,как типа проевропейский кроль, Западу у этих проходимцев уже не получится.Будут воровать с наших налогов.Ну и мать их за ногу-быстрее сдохнут.
   
якщо говорити про електоральні перспективи, то Юлька може відкривати шампанське.  Як і Садовий.
тільки найтупіші дрищі можуть цього не розуміти

вона ще шампустіком там не захлинулась від переспектив одвічних  :lol:
   
Re: Ширка :super:

На шоу экстрасенсов не пробывали?

1. А у нас было чем ёё "трогать"? Только чесно, без шапкозакидательства .
2. А что, есть варианты решить конфликт на Донбассе раньше? И как же? "Про Крым забудте" - это сам хуйло в ухо напел?
3. Да неужели? Зачем так внаглую врать?
4. Вас лично - поздравляю с такой кармой. Только страну к этому приплетать ненадо.

1. Я про мировое сообщество, которое не видит смысла валить Парашу ради Украины. Если в  2014г - это еще допускалось, то после того, что они увидели в Украине ту же хрень, что и до майдана без каких было изменений желание отпало. Плюс импотентная педрилодипломатия.
2. А что, есть варианты решить конфликт на Донбассе раньше? И как же?  - поменьше минских угод, торговли с окпантами, и просьб педрилы "про мир", особенно в то время, когда штаты уже готовы были помочь оружием (февраль 2015 - перед минском 2 с продажными меркельшами и оландами).  "Про Крым забудте" - это сам хуйло в ухо напел?  -  :lol: молчу "атопутинападет".
3.  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
4. Ты свое педроольгино к стране не приплетай лучше.
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

Тепер питаннячко, кого опозиція обере головою тіньового уряду?  :love:
буде три тиневых урядив!не?
   

І що СБУ? Зглотне? Панамський утреться?
   
Re: ВР почалась, уряд і Порошенко присутні

негарно країною торгувати. Голосами ригів слухняного дебіла у крісло спікера пропихувати і перетворювати Парламент на кнопкодавську шарашку.
Чи може риги сьогодні голоси просто так дали і ними за це не розплатяться бюджетом, а потім розказуватимуть що на пенсії грошей немає?

а ви знімайте лапшу із вух і розказуйте як ви вибираєте між Порошенком і Коломойським.

Доречі, скільки там Коломойський хоче у України відсудити, 5 млрд чи уже більше?  враг хуйла... нація дебілів   :facepalm1:
За моїми переконаннями торгувала Україною якраз Юля.
 І щоб там не було, а перші літаки і гелікоптери безплатно заправив Коломой. І Дніпро втримав він. Що не робить його  чесною людиною. 
А Про порошка -президента . Преза треба було вибрати. І коли б ми обирали між Черчілем, Гавелом, Чорноволом і Порошенком, безумовно я б за Порошка не проголосувала. А коли вибирати між Рабіновичем, Тимошенко і Тігіпком, то безумовно, Порошок внє  конкуренції
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія