Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Ага, ты мужественно сдрыснешь из своей Дымерки, как сдрыснул как только запахло кацапами. :)
Але я через два місяці повернувся
А ти здриснув аж в Америку але досі Україна тобі болить)
Бажаю твоїм дітям почути і побачити те що чули і бачили мої, тоді подивимось що ти будеш робити, хуєсос пенсильванський)
   
повільніше би йшов процес.
ясне діло, війна "сприяє" щоб відштовхнути все російське.

але ти правий в тому що це значно мірою протест.
якби РФ не була агресивною державою.
то і до рос. мови ставлення було інше, і ніхто б не спішив переходити на укр.мову.

(помріємо) а якби РФ була мирною державою яка розвивається типу Канади, то всі сусіди по СРСР рос. мову ще й би спеціаолно вчили щоб мат від цього різні переваги економічні, в навчанні. і т.д.
і це було б реально якби РФ не мріяла про агресію і відновлення СРСР а займалася своїм розвитком, показувала приклад.
Получается, что все резко вспомнившие украинский - это "украины вопреки" и ничего естественного в этом нет. Похоже на коньюнктуру. Даже президент вдруг вспомнил... Что он нёс до этого, противно вспоминать.
   
Вот так вы по жизни и "отбрасываете шелуху", выплескивая того самого ребенка вместе с собственным "я". Вы нихера не поняли, и даже готов поверить, что вполне добросовестно не поняли, не пытаясь ваньку валять. Сочувствую, без иронии.
Спешли для вас на "общепонятном", в знак признания неизлечимости.

А что здесь понимать? Вы "украинцы вопреки" или назло. :)
   
Получается, что все резко вспомнившие украинский - это "украины вопреки" и ничего естественного в этом нет. Похоже на коньюнктуру. Даже президент вдруг вспомнил... Что он нёс до этого, противно вспоминать.
Коньюнктура це оженитись на місцевій аборигенці задля отримання громадянства, тож іди нахєр, ватний підарас)
   
А что здесь понимать? Вы "украинцы вопреки" или назло. :)
Головне що ми українці а ти ватне совкове гівно)
   
Цікаве спостереження...
Кава українською  жіночий род.
Коіе рашистською чоловічий.

Совпадєніє? Нє думаю..  :-)o
   
Кохфє.. рашистською чоловічий.

 :-)o
   
Як вважаєте, скільки має тривати голування? :)

Голосування абсолютно беззмістовне, зовсім не відображає попереднього голосування і буде проігнороване.
Проукраїнські форумні дописувачі не дозволять саботувати процес українізації форуму.
   
Але я через два місяці повернувся
А ти здриснув аж в Америку але досі Україна тобі болить)
Бажаю твоїм дітям почути і побачити те що чули і бачили мої, тоді подивимось що ти будеш робити, хуєсос пенсильванський)

Козлодоев, мне, после всех твоих неспровоцированных высеров в сторону моих детей и родителей, на твои "страдания" и на "страдания" твоих детишек, как бы покорректнее, плевать с высокой горы.

В Херсоне мальчишки пытались забросать кацапскую колонну бутылками-зажигалками. Кацы их покосили из ПКТ. А ты со своими сдрыснул, поскольку ты ссыкун по жизни... :) Родину защишать - это не твоё. :) Живи с этим, чмо.
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

А что здесь понимать? Вы "украинцы вопреки" или назло. :)
Вважайте, як заманеться.
Але час ваш пішов, мамонти. Хоча які там мамонти, миші шаблезубі. Покойтєсь с міром, ґлупиє хохли, возжелавшиє прикрить свою рагулячу суть фіговим листочком "культурного язика".
   
Головне що ми українці а ти ватне совкове гівно)

Это ненадолго. :)
   
Вважайте, як заманеться.
Але час ваш пішов, мамонти. Хоча які там мамонти, миші шаблезубі. Покойтєсь с міром, ґлупиє хохли, возжелавшиє прикрить свою рагулячу суть фіговим листочком "культурного язика".

"Кто на ком стоял?"(с) :)
   
Коньюнктура це оженитись на місцевій аборигенці задля отримання громадянства, тож іди нахєр, ватний підарас)

С этим не ко мне. :)
   
Козлодоев, мне, после всех твоих неспровоцированных высеров в сторону моих детей и родителей, на твои "страдания" и на "страдания" твоих детишек, как бы покорректнее, плевать с высокой горы.

В Херсоне мальчишки пытались забросать кацапскую колонну бутылками-зажигалками. Кацы их покосили из ПКТ. А ты со своими сдрыснул, поскольку ты ссыкун по жизни... :) Родину защишать - это не твоё. :) Живи с этим, чмо.
Мені теж насрати на твоїх чорножопих виблядків з Кіпами на голові) в мене все буде добре не переживай)
Ти який стосунок маєш до дітей у Херсоні? Подавав їм пляшки? Ні? То заткнись, ватний гандон)
   
С этим не ко мне. :)
А к кому? Чи ви обидва мігранти - ну нічого на 9 травня підете ватною колоною по пенсильванським єбєням)
   
Это ненадолго. :)
Ти здохнеш скоріше)
   
Мені теж насрати на твоїх чорножопих виблядків з Кіпами на голові) в мене все буде добре не переживай)
Ти який стосунок маєш до дітей у Херсоні? Подавав їм пляшки? Ні? То заткнись, ватний гандон)

Мне-то чего за тебя переживать? Ты при любой власти пристроишься. И детишки твои, и как твои родители до тебя. Порода у тебя такая - сапог лизать. :)

Я не имею отношения к херсонским мальчишкам. И ты не имеешь. А вот своих детишек ты мог научить родину защищать, и собственным примером тоже.... Но ты навалял в кальсоны и сдрыснул. Прекрасный пример для воспитания настоящих патриотов. :)
   
А к кому? Чи ви обидва мігранти - ну нічого на 9 травня підете ватною колоною по пенсильванським єбєням)

Не ко мне, дружочек. :)
   
Ти здохнеш скоріше)

Козлодоев, ты инвалид с детства и в Крым тебе путёвок больше не дадут. :)
   
Мне-то чего за тебя переживать? Ты при любой власти пристроишься. И детишки твои, и как твои родители до тебя. Порода у тебя такая - сапог лизать. :)

Я не имею отношения к херсонским мальчишкам. И ты не имеешь. А вот своих детишек ты мог научить родину защищать, и собственным примером тоже.... Но ты навалял в кальсоны и сдрыснул. Прекрасный пример для воспитания настоящих патриотов. :)
Моїй дитині було 2 роки на момент вторгнення а дочці 11 - тож не п***а, ти ще жителів Бучі попрікни які виїхали, дебіл
Думаю ти своїх чад в кіпах навчиш захищатись краще)
   
Козлодоев, ты инвалид с детства и в Крым тебе путёвок больше не дадут. :)
Ніт, я просто народився не в сімʼї бидла- совкових інженерів)
   
Не ко мне, дружочек. :)
Твій дружочек - олдвуд, єблан ти наш ватноголовий, ну може ще індуси)
   
Моїй дитині було 2 роки на момент вторгнення а дочці 11 - тож не п***а, ти ще жителів Бучі попрікни які виїхали, дебіл
Думаю ти своїх чад в кіпах навчиш захищатись краще)

Не скули. :)
   
Від цього "голосування" не залежить яке буде рішення адміністрації.
А яке буде? Яка їхня мета ?

Ясно, що не українізація форуму.

Якби метою була українізація, то просто записали б у правилах, що мова форуму українська і ніяких дискусій не було б.

Виглядає так, що все це затіяно з метою чи оживити форум, чи відволікти від інших тем.

Тож і рішення буде таке,  щоб ця тема не вирішувалась, постійно педалювалась і відволікала увагу від інших тем.

   
Ніт, я просто народився не в сімʼї бидла- совкових інженерів)

Ага, ты родился в семье просто быдла. :)
   
Не скули. :)
Я не скулю а пояснюю
Скулити будеш ти коли якийсь тебе заріже)
   
Твій дружочек - олдвуд, єблан ти наш ватноголовий, ну може ще індуси)

Не знаком, увы. :)
   
Ага, ты родился в семье просто быдла. :)
Не вгадав)
Просто я їздив з батьками в Крим поки ти копирсався десь в калюжі а твої батьки збирали пляшки - ось і вся різниця)
   
Я не скулю а пояснюю
Скулити будеш ти коли якийсь тебе заріже)

Полыл ты, дружочек. Не скули. Надо было детишек с сожительницей отправить подальше, а самому вырыть окоп и защищать родину. Но ты зассал и сдрыснул... :)
   
Не знаком, увы. :)
Ви як близнюки, повір)
   
Не вгадав)
Просто я їздив з батьками в Крим поки ти копирсався десь в калюжі а твої батьки збирали пляшки - ось і вся різниця)

Ага, твои быдло-родители пресмыкались в совке за бесплатные путёвки. Классичские совковое быдло, как и ты. :)
   
Ви як близнюки, повір)

Тебе, ссыкуну, верить? Не, я пас. :)
   
Полыл ты, дружочек. Не скули. Надо было детишек с сожительницей отправить подальше, а самому вырыть окоп и защищать родину. Но ты зассал и сдрыснул... :)
Сожитєльніца - то твоя мамка яка вмерла, - твій тато так на ній і не оженився? Бо була не єврейкою?)
Тебе не любили в дитинстві? Мамка звинувачувала в своїй тяжкій долі тебе?)
Бєда- пєчаль)
   
Тебе, ссыкуну, верить? Не, я пас. :)
Ну ібала в вас схожі, бекраунд теж, єврейські корінця є)
   
Ага, твои быдло-родители пресмыкались в совке за бесплатные путёвки. Классичские совковое быдло, как и ты. :)
Ніт, за путьовки платили грошима)
А твої отримували бесплатні путьовки? Куди? В гєлєнджик зимою?)
Не повезло, буває)
   
Не, дружочек, я не флюгер, как ты. :)
Ні, звісно не флюгер.  Але пряма червона лінія
   
Ніт, за путьовки платили грошима)
А твої отримували бесплатні путьовки? Куди? В гєлєнджик зимою?)
Не повезло, буває)

Да понятно, твои быдло-родители пресмыкались, славили совок и возили тебя, инвалида, в санатории. Типичный путь быдла. :)
   
Сожитєльніца - то твоя мамка яка вмерла, - твій тато так на ній і не оженився? Бо була не єврейкою?)
Тебе не любили в дитинстві? Мамка звинувачувала в своїй тяжкій долі тебе?)
Бєда- пєчаль)

Ты своих похоронил хоть или в свой сельский сортир сбросил? :)
   
Да понятно, твои быдло-родители пресмыкались, славили совок и возили тебя, инвалида, в санатории. Типичный путь быдла. :)
І знов не вгадав)
Путь бидла - це твоє життя, еміг, і ти навіть не на середині цього путі - тому і пишеш на цьому форумі сидячі 30 років в штатах) совки хєрово асимілюються)
   
Ты своих похоронил хоть или в свой сельский сортир сбросил? :)
На відміну від твоїх мої живі здорові)
А у вас прийнято батьків кидати в сортир? Це в Рязані так? Не знав)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія