Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дизайнерські магазини Сільпо знову в топ кращих супермаркетів Європи

маю поряд АТБ  та Сільпо
не дивлячись на те що ціни відрізняються недуже бачу разючу відмінність в контингенті який купує і що купує

типовий набір покупця для АТБ це пляшка горілки і шмат українського хлібу
   
никтож не спорит!
АТБ за углом!!!
Так там не тільки атб буткевічя зауглом
Синагога дніпровська та ж сама)
   
Недавно читал почему в Украине одна из самых высоких цен на олию. При том, что первый в мире производитель этого продукта

Человек из мира торговли объяснил, что связано с покупательской способностью. Магазину выгодно продать меньше, но с большей наценкой, чем наоборот

Поэтому у нас дороже, чем в Чехии например.

в антимонопопольних комітетах розказують, що  в гєйропах дотації :facepalm1:
   
В Уа мережі перевантаженні асортиментом.
В 3-5раз на відповідний метр торгових площ.
Тут 3-4тис скю.
В Києві 12-15тис

Причина
Базарні традиціі і погане управління асортиментом.
На соняшникову олію гранична націнка була 18%
Гройс відмінив.

Що робить мережа щоб маржинальність не втратити в період низькоі купівельноі спроможності і з перебором в асортименті що випадає в стоки.

???

Правильно фігачить націнку в найбільш оборотну (соціальну) групу.

Наприклад в соняшникову олію щоб витягнути оливкову наприклад.

Націнка в соняшниковій вже 40 не рідкість. Ппц

По темі.
Гугліть хто цікавиться темою як  костельманзі своім фоззі  намахав по схематозу ндс в 19 році на 200 лямів бюджет.
Відшкодування на "експорті" в тому числі оліі в естонію.

Елітні супери йопт)))
шо значить- перевантажені асортиментом?
   
шо значить- перевантажені асортиментом?

Вместо 5 скю, на полке стоит 25скю
   
Вместо 5 скю, на полке стоит 25скю
йоханий сісілізм! так це ж чудово! це те, шо розвалило сирисири
   
Вместо 5 скю, на полке стоит 25скю

то пояснювать бесполєзно, воно впевнене що 30 видів кефіру краще ніж 5 , а потім дивується чому ціна кефіру в КІєвє  вища ніж у Відні
   
то пояснювать бесполєзно, воно впевнене що 30 видів кефіру краще ніж 5 , а потім дивується чому ціна кефіру в КІєвє  вища ніж у Відні
прикинь- краще! і мені пох ваш віденський сісілізм
   
то пояснювать бесполєзно, воно впевнене що 30 видів кефіру краще ніж 5 , а потім дивується чому ціна кефіру в КІєвє  вища ніж у Відні

А ты попробуй пояснить. Не такие мы тут дурни. Почему 5 хорошо? А 4ре? А два это ещё хорошо или уже нет?
   
и скажем чесно , в реальности асортимент пока бедноват, даже в Киеве.
Например таже курица. От силы два три бренда, есть обычно ноу нэйм , и в лучшем случае нашаваша ряба. Редко бывает Эпикур.
А по разделке вообще мрак. В лучсем случае просто грудки, а где тонkо нарезаные грyдкi, а где кубиками, а где полосками, а где тендерлойнс? 

Так шо не надо про 25 видов,
   
А ты попробуй пояснить. Не такие мы тут дурни. Почему 5 хорошо? А 4ре? А два это ещё хорошо или уже нет?
приєднуюсь до запитання.
   
то пояснювать бесполєзно, воно впевнене що 30 видів кефіру краще ніж 5 , а потім дивується чому ціна кефіру в КІєвє  вища ніж у Відні
30  ніде немає, тільки в алковідділах. кефіру-молока 4-6 виробників.
і це ок для підприємців. не думаю, що їм би сподобалося, якби їм відмовляли на користь 1-2 гігантів, як в тому ж ЮК.
   
А ты попробуй пояснить. Не такие мы тут дурни. Почему 5 хорошо? А 4ре? А два это ещё хорошо или уже нет?
ага, найкраще взагалі один, щоби ніяких мєтаній і цих клятих роздумів.

   
30  ніде немає, тільки в алковідділах. кефіру-молока 4-6 виробників.
і це ок для підприємців. не думаю, що їм би сподобалося, якби їм відмовляли на користь 1-2 гігантів, як в тому ж ЮК.
там одного пива поза 2 сотні... і це чудово.
   
и скажем чесно , в реальности асортимент пока бедноват, даже в Киеве.
Например таже курица. От силы два три бренда, есть обычно ноу нэйм , и в лучшем случае нашаваша ряба. Редко бывает Эпикур.
А по разделке вообще мрак. В лучсем случае просто грудки, а где тонkо нарезаные грyдкi, а где кубиками, а где полосками, а где тендерлойнс? 

Так шо не надо про 25 видов,

Сам наріжеш, ледар. Тендерлойнс   сцуко, йому подавай.
   
прикинь- краще! і мені пох ваш віденський сісілізм
тільки у відні всі 5 видів кефіру  є кефіром, а у вас в сільпах з усіх 30 жоден кефіром не є
   
30  ніде немає, тільки в алковідділах. кефіру-молока 4-6 виробників.
і це ок для підприємців. не думаю, що їм би сподобалося, якби їм відмовляли на користь 1-2 гігантів, як в тому ж ЮК.

мені що сфоткати полиці в ашані на либідській чи в сільпі в Оазисі?
   
там одного пива поза 2 сотні... і це чудово.


то дві сотні видів пивного напою, але не пива
   
це піздец, панове
в любой теме, где вроде все очевидно, все равно найдутся те, кто выскажет свое, отличное от других мнение
три магазина вошли в топ.
"Это все хуйня и там вместо пива пивной напиток!"
"А кефиров сильно дохера и цвета пестрые, отвлекают  мозг от списка покупок"
 :laugh:
   
мені що сфоткати полиці в ашані на либідській чи в сільпі в Оазисі?
давай. видно я ще багато не бачила. от асортимент Таврії - 10 брендів. взагалі не розумію, що тут поганого. це з добре, що не тільки гіганти мають змогу продавати свою продукцію. молокозаводи з в кожному облцентрі і багатьох районних є.

Бренд

Біла лінія
Волошкове поле
Галичина
Данон
Лактонія
Молокія
Простоквашино
Селянське
Слов'яночка
Яготинський
   
це піздец, панове
в любой теме, где вроде все очевидно, все равно найдутся те, кто выскажет свое, отличное от других мнение
три магазина вошли в топ.
"Это все хуйня и там вместо пива пивной напиток!"
"А кефиров сильно дохера и цвета пестрые, отвлекают  мозг от списка покупок"
 :laugh:
я коли в школі ще за совка вчилася, на уроках німецької ми читали, що в НДР 5 партій. і я щиро недоумєвала - накуа це шапіто, однієї партії по вуха вистачить.
   
давай. видно я ще багато не бачила. от асортимент Таврії - 10 брендів. взагалі не розумію, що тут поганого. це з добре, що не тільки гіганти мають змогу продавати свою продукцію. молокозаводи з в кожному облцентрі і багатьох районних є.

Бренд

Біла лінія
Волошкове поле
Галичина
Данон
Лактонія
Молокія
Простоквашино
Селянське
Слов'яночка
Яготинський

кефіром з них з натяжкою  можна назвати тільки Молокію
   
то дві сотні видів пивного напою, але не пива
іменно пива сотні півтори. решта- інтернаціональні помиї типу стелли артуа чи бада
   
кефіром з них з натяжкою  можна назвати тільки Молокію
:lol: молокія вже давно скурвилась
   
кефіром з них з натяжкою  можна назвати тільки Молокію
ти ж писав, що 30 видів є.

з цих всіх саме в молокії таке враження, що просто сквашене природнім шляхом молоко, як в селі.
найсмачніше біла лінія, яготинське, і галичина ще може бути.
   
ти ж писав, що 30 видів є.

з цих всіх саме в молокії таке враження, що просто сквашене природнім шляхом молоко, як в селі.
найсмачніше біла лінія, яготинське, і галичина ще може бути.

то хімія, тому і "найсмачніше"
   
:lol: молокія вже давно скурвилась

ну а ті скурвились ще до молокії
   
іменно пива сотні півтори. решта- інтернаціональні помиї типу стелли артуа чи бада

в пляшках то не пиво, поціновувачу
   
то хімія, тому і "найсмачніше"
;o хіба не бактерії? таке ж майже дома виходить, коли на сухій бактеріальній заквасці робити.
   
ага, найкраще взагалі один, щоби ніяких мєтаній і цих клятих роздумів.

Показати зображення...

Бо, щоб потрапити в той самий Теско чи Сейнсберіз треба запропонувати дуже конкурентну ціну.
   
Бо, щоб потрапити в той самий Теско чи Сейнсберіз треба запропонувати дуже конкурентну ціну.
ну так. тому як правило 1-2 бренда молока +своя марка. невеликим виробникам зась. в Україні всі бренди практицно однакова ціна. дешевше тільки свої марки рітейлерів.
а британські фермери можуть своє молоко продавати?
   
в пляшках то не пиво, поціновувачу
пиво, пиво. я розумію, шо найкраще взяти прямо з лінії розливу, але таке щастя раз в 10 років випадає.
   
пиво, пиво. я розумію, шо найкраще взяти прямо з лінії розливу, але таке щастя раз в 10 років випадає.

насправді це залежить від сорту пива

деякі в першу чергу добре охмілені сорти (скажемо Іпа) тоиу що гіркота з часом зменшується
також легкі сорти з низким вмістом алкоголю
краще пити свіжими


деякі сорти навпаки виграють від витримки в пляшці. це наприклад барлейвайн, імперський стаут, квадрупелі
кислі сорти хрраняться дуже довго (бельгілйські елі, гозе)  бо кисле скиснути не може 

   
насправді це залежить від сорту пива

деякі в першу чергу добре охмілені сорти (скажемо Іпа) тоиу що гіркота з часом зменшується
також легкі сорти з низким вмістом алкоголю
краще пити свіжими


деякі сорти навпаки виграють від витримки в пляшці. це наприклад барлейвайн, імперський стаут, квадрупелі
кислі сорти хрраняться дуже довго (бельгілйські елі, гозе)  бо кисле скиснути не може 
друга категорія в нас практично невідома...  :(
   
друга категорія в нас практично невідома...  :(

ну в сільпо все є
   
ну в сільпо все є
саме за це ми його і любимо.
   
ну так. тому як правило 1-2 бренда молока +своя марка. невеликим виробникам зась. в Україні всі бренди практицно однакова ціна. дешевше тільки свої марки рітейлерів.
а британські фермери можуть своє молоко продавати?

Раніше фермерам дозволяли продавати непастеризоване молоко. Потім заборонили.
Є молоко місцевих виробників, яке розвозить молочник у скляних пляшках. Звісно, дорожче ніж в супері.
   
Той який перший, нагадує дизайн Wegmans, який в нашому районі.

да, вегмансы очень хороши, на фоне остальных. Сделаны в стиле франко-итальянского городка.

   
Уверен киевские Сильпо не ударили бт в грязь лицом и в Америке.
Думаю Сильпо зайдет в Америку, как зашли Алди и Лидс.
   
Уверен киевские Сильпо не ударили бт в грязь лицом и в Америке.
Думаю Сильпо зайдет в Америку, как зашли Алди и Лидс.
і програли б тому ж трейдеру джо
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія