Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Гоша, піди попий водички, поки дорослі розмовляють.
і скільки вас там в палаті окрім шаблезуба?
та навіщо вам підвели інтернет?
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

падіння Порошка почалося не з фупу а з його власних помилок
і найбільшими були це насильство над Яценюком і Садовим
Петро хотів бути відповідальним за все- нехай відсмоктує наслідки свого бажання контролювати все
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Що кацапи класні пацани, не те, що "зрадо&обські хахли"?

 :facepalm1:  який ти тупий....
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

падіння Порошка почалося не з фупу а з його власних помилок
і найбільшими були це насильство над Яценюком і Садовим
Петро хотів бути відповідальним за все- нехай відсмоктує наслідки свого бажання контролювати все

Насильство на яценюком? Як щодо убезпечення Держави від страшного Сааки?  :gigi:
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

:facepalm1:  який ти тупий....
не тільки він. ще людас, якщо це не роздвоєння особистості
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Я його ніколи не підримував. Можете ФУП перевірити тих часів. Єдине чому піддався  отій істерії з одним туром, коли не було легітимної влади, і таки проголосував.
Дуже каюсь. Забруднився.

Та що Ви не кажете? Памятаю як не на цьому форумі Ви доказували, який Порошенко крутий бізнесмен і як це допоможе бути таким же чудовим Президентом.
Будете заперечувати?
Коли і чому Ваша думка змінилася?
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

десь портніков писав, що при умові ще одної каденції петра -- україна  зробить за 20 25 років  рівень життя,як у польщі
якщо петро програє  - то на це піде 40-50 років
я схильний вірити йому, хоча мене не влаштовують обидва варанти :(  не маю стільки часу
тому борітеся -х.з. може й поборете
 
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

борітеся -х.з. може й поборете

Яке заздрісне піднесення духу на 5 році правління Нової Влади і Президента-реформатора!  :weep:
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

десь портніков писав, що при умові ще одної каденції петра -- україна  зробить за 20 25 років  рівень життя,як у польщі
якщо петро програє  - то на це піде 40-50 років
я схильний вірити йому, хоча мене не влаштовують обидва варанти :(  не маю стільки часу
тому борітеся -х.з. може й поборете

Ваш варіант - еміграція в Московію. Ваша країна, ваші люди.
Вам буде краще без України і Україні краще без Вас. Іноді є рішення, які влаштовують усіх.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Українець - особистіть, укрїнець - індивідуаліст. В нормальному житті це пречудово. Зараз - катастрофа...І що з цим робити ?

Це війна. Воювати.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

десь портніков писав, що при умові ще одної каденції петра -- україна  зробить за 20 25 років  рівень життя,як у польщі
якщо петро програє  - то на це піде 40-50 років
я схильний вірити йому, хоча мене не влаштовують обидва варанти :(  не маю стільки часу
тому борітеся -х.з. може й поборете

А це без варіантів. При НАЙКРАЩИХ розкладах ми, можливо, в старості ще побачимо Україну на рівні Польщі сьогодні. В найгуршому - біг по колу, як у Латинській Америці.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Це війна. Воювати.

Чим  :facepalm1:  У нас навіть немає патронного заводу...
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Та, Боже збав, синку. Я не з палати. Я з народу. На відміні як ти пишеш від тебе.
Так скільки тобі було рочків коли вбили Вячеслава Чорновола, пацан ?
його вбили?
їздив би як людина а не ганяв по колдойобінах 170 то б жив до нині
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.


Насправді вся гілка інспірована типовою для кацапів потребою у сильній руці, утиску іншої думки та об'єднанням навколо царя-батюшкі. Підсвідомо, звісно.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

десь портніков писав, що при умові ще одної каденції петра -- україна  зробить за 20 25 років  рівень життя,як у польщі
якщо петро програє  - то на це піде 40-50 років
я схильний вірити йому, хоча мене не влаштовують обидва варанти :(  не маю стільки часу
тому борітеся -х.з. може й поборете
мені буде 70 :(
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

його вбили?
їздив би як людина а не ганяв по колдойобінах 170 то б жив до нині

О, пану гонті будь-ласка сертифікаю зрадойоб не приписувати. Відомо, що Влада в Україні завжди була патріотична та некримінальна.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Бяка , риба гніє з голови. Завжди.  Ти маєш знати як домогосподарка. І реформи жодна країна в світі не робила знизу. Ніде і ніколи.

Те ж саме стосується боротьби з корупціює та відновленню правосуддя. Це має робити не натовп, а еліта. Але якщо замість еліти в країні бидло, то країна переворюється
в стайню..

правильно еліта повинна викорінювати корупцію в натовпі
 а корупція в еліті натовп турбувати не повинна
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.


Насправді вся гілка інспірована типовою для кацапів потребою у сильній руці, утиску іншої думки та об'єднанням навколо царя-батюшкі. Підсвідомо, звісно.

Дебілбля  :facepalm1:
В останній раз для тупих пояснюю: якщо українці не об'єднаються і не перестануть топити один одного - повториться 1918 рік.
А тепер ПНХ в ігнор, старий пердун .
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

а корупція в еліті натовп турбувати не повинна

А несплата відкупних рекетирам еліту має турбувати?
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

О, пану гонті будь-ласка сертифікаю сомневающийся* не приписувати. Відомо, що Влада в Україні завжди була патріотична та некримінальна.
давай говорити серйозно, чорновіл не загрожував нічим кучмі
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.


Насправді вся гілка інспірована типовою для кацапів потребою у сильній руці, утиску іншої думки та об'єднанням навколо царя-батюшкі. Підсвідомо, звісно.
то зрадайобам необхідні царі.
а гілка про те, що зрадойоби вже просирали країну.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

В 1918г. то уже было следствие событий февраля 1917.
Тогда элиты не смогли воспользоваться победой буржуазной революции и все было просрано...
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

давай говорити серйозно, чорновіл не загрожував нічим кучмі

Можливо. Але це не значить що його не прибрали "на всякій случай". В СССР так було прийнято. Не залишати манюпасу навіть шансу.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Ваш варіант - еміграція в Московію. Ваша країна, ваші люди.
Вам буде краще без України і Україні краще без Вас. Іноді є рішення, які влаштовують усіх.

та дякую, якось без порад  обійдуся
на щастя, в реальному житті коло мого спілкування складають нормальні люди, які живуть\працюють  та намгаються не заважити те ж саме робити іншим..
а вистрибувати з штанів ,прагнучи довести всім  свою найукраїнську українськість та найпатріотичніший патріотизм -- це ваше й я  на те жодним чином не зазіхаю
п.с. в  росії ост.разу був 1986року
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Чим  :facepalm1:   У нас навіть немає патронного заводу...

вам потрібен персональний патроний завод? :) 
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Черновол по-видимому упустил свой шанс в 1991-м когда мог стать премьером и сформировать правительство при президенте - Кравчуке. Дурак, хоть и герой. Что-то вроде МакКейна
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Можливо. Але це не значить що його не прибрали "на всякій случай". В СССР так було прийнято. Не залишати манюпасу навіть шансу.

Чому власне в Укаїні все йде так як воно йде. Нема проукраїнських сил в принципі. Всіх притомних відстрілюють на підльоті. Тільки ствоюється видимість вибору.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

та дякую, якось без порад  обійдуся
на щастя, в реальному житті коло мого спілкування складають нормальні люди, які живуть\працюють  та намгаються не заважити те ж саме робити іншим..
а вистрибувати з штанів ,прагнучи довести всім  свою найукраїнську українськість та найпатріотичніший патріотизм -- це ваше й я  на те жодним чином не зазіхаю
п.с. в  росії ост.разу був 1986року

Ну ні то ні. Але тоді не скигліть з любого приводу. Сидіть собі в Вашому колі "нормальних" людей.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

А несплата відкупних рекетирам еліту має турбувати?

еліта не повинна допускати існування рекетирів
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Дебілбля  :facepalm1:
В останній раз для тупих пояснюю: якщо українці не об'єднаються і не перестануть топити один одного - повториться 1918 рік.
А тепер ПНХ в ігнор, старий пердун .

Кого Ви маєте на увазі під словом українці?
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

еліта не повинна допускати існування рекетирів


Так еліта і є рекетири.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Ваш варіант - еміграція в Московію. Ваша країна, ваші люди.
Вам буде краще без України
наступний перепис покаже як багто хто вирішив шо  краще без України.
але тебе і Україну це не втішить.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.
Via

Дебілбля  :facepalm1:
В останній раз для тупих пояснюю: якщо українці не об'єднаються і не перестануть топити один одного - повториться 1918 рік.
А тепер ПНХ в ігнор, старий пердун .
Ти неправда і не вмієш читати, що тобі пишуть.
Нічого нового ти не повідомила. А твоя істерика "Москалі згуртованіші" даром нікому не цікава.
Буде зброя - буде й пісня. Натомість спалили безліч складів.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Якщо б Петро добровільно відмовився від виборів, то врятував би країну.

Але самовпевнений кнур ладен її знищити аби не йти з політики і не діставати рила з корита
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Черновол по-видимому упустил свой шанс в 1991-м когда мог стать премьером и сформировать правительство при президенте - Кравчуке. Дурак, хоть и герой. Что-то вроде МакКейна

ну він був самозакоханий пустомеля
базікати - то його все  а як щось ЗРОБИТИ - то ні

до речі до чого тут Маккейн?  Маккейн ВОЮВАВ
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

наступний перепис покаже як багто кому краще без України.
але тебе і Україну це не втішить.

Що саме має показати наступний перепис? Як він взагалі може адекватно показати скільки людей живе в Україні?
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.
N88

Зрадо-би якраз і формують суспільну думку для того щоб пропустити коцапську армію без бою, або навпаки - підбурюють до самовбивчих дій.

Підхуйлівців тут ніків 10 - 15, але вони оперативно прибігають в тему і засипають її.

Пропоную ввести "рейтинг" користувача - нормальних людей тут все-таки переважна більшість.

   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Черновол по-видимому упустил свой шанс в 1991-м когда мог стать премьером и сформировать правительство при президенте - Кравчуке. Дурак, хоть и герой. Что-то вроде МакКейна
Я гарантирую что его за пару лет смешали бы с гавном зрадолюбы стопудово ! За то шо про Голодомор говорит, за то шо Ленина родного требует сносить, да за миллион причин для недовольства !
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Пропоную ввести "рейтинг" користувача - нормальних людей тут все-таки переважна більшість.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Якщо б Петро добровільно відмовився від виборів, то врятував би країну.

Але самовпевнений кнур ладен її знищити аби не йти з політики і не діставати рила з корита
і тоді йуля спасе країну і отримає орден хуйла амінь
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія