Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
23 травня 2024 13:06:31
Розповідали історію як двоє офіцерів брали каву в автоматі, коли повз проходив Сирський. Сказав: "У вас що дохуя часу?". І в той же день відправив їх на фронт. Отакий мудрий керівник.
А мені розказували історію як один офіцер проїхався ліфтом з Сирським, вийшов з ліфта і поїхав на передок.  B-)
Поки їхали ліфтом він задавав тому різні питання, типу який сьогодні день війни, на які той не зміг відповісти.
І вот всьо кончилась кар'єра в генштабі. Канєшно той генштаб варто скоротити наполовину, але якось треба діяти системно, а не залякуваннями.
Системно він теж діє: всі допоміжні підрозділи, розробка бпла, реб, хуєб - всіх розганяють в піхоту  :beach: Будем воювати по завітам Кулеби лопатами  :comando:

Армія і не повинна займатися розробками, вона повинна отримувати вже готовий продукт. От дивився сюжет як в 47 бригаді дрони паяють. Але якщо задуматись це зарплата 20к + трьох разове харчування + форма, і це витрати що на поверхні лежать. За в половину менший бюджет можна спокійно і на цівілці знайти людей які будуть паяти.
2
21 травня 2024 15:27:01
А колись же за це все хтось буде відповідати. Зараз наша влада діє по принципу, що переможцям спишуть все, але то далеко не факт що вони будуть переможцями.

Завтра скажуть західні партнери: "Домовляйтесь з кацапами, бо ми більше грошей не дамо"  і що ?

Тут ситуація або пан, або пропав. Якщо не буде перемоги то нинішній владі всерівно гаплик при будь-яких розкладах.
3
19 травня 2024 13:05:50
Можливо був би знайдений компроміс, частина молодих та здорових водіїв пішли б країну захищати, а їм на зміну прийшли водії з ЗСУ в віці 55+.
ага, і скільки було повідомлень про смертельеі дтп з багатьма жертвами через те що водій фури заснув за кермом бо не спав декілька діб
а якщо дядька 55+ декілька діб на кордоні постоїть під пекучим сонцем - потім гіпертонічний криз за кермом

Ви так пишетете, що тіпа війна для солдата це санаторій. В окопі сутками в будь яку погоду  зі зброєю сидіти може, а от на фуру здоров'я нема.
4
19 травня 2024 12:42:49
Дальнобійник це людина без якої країні пісець. Можна жити без цирку, без кварталу, без депутатів та навіть без ОП. А от без дальнобійника ніяк.

Для снарядів водії є. А от якщо перестануть возити губну помаду чи ламінат держава не помре, а навпаки ще вірівняє торгівельний баланс. Так що водії не унікальніші від іших професій, спокійно можна прорідити їх ряди.
5
18 травня 2024 10:39:55
скрін з оберегу зробили?
не переобтяжуйте сервак )
головне, як я розумію, останній унікальний номер.
зупинять - показав, перевірили, пішов собі далі.
Хто оформив відстрочку і має штрих-код, ті і так є в Оберігу і можуть забити на оновлення даних. Всім іншим напише що він є ухилянт і треба з'явитись в ТЦК  :gigi:
Та навряд. Сенс тоді. Програма не для тих хто і так має відстрочку а для якраз тих хто ще не явився але не має повісток.

я ж про це і написав, що ТЦК в першу чергу цікавлять ухилянти. А ті хто мають відстрочку і штрих-код вже є в базах і ТЦК не цікавлять.
6
18 травня 2024 10:27:57
В 00:30 зареєструвався ,оновив дані,отримав інфу з Оберега. Зранку «сталось щось дивне» просить заново проходити вхід через банк .
скрін з оберегу зробили?
не переобтяжуйте сервак )
головне, як я розумію, останній унікальний номер.
зупинять - показав, перевірили, пішов собі далі.

Хто оформив відстрочку і має штрих-код, ті і так є в Оберігу і можуть забити на оновлення даних. Всім іншим напише що він є ухилянт і треба з'явитись в ТЦК  :gigi:
7
17 травня 2024 10:50:08
hromadske.ua
2 год  ·
Уже завтра «++ подкаст» з депутаткою Мар'яною Безуглою.
У подкасті Безугла розповіла про те, як пов’язана з Єрмаком, як потрапила в армію, про демобілізацію та знайомство з Залужним. А ще відповіла на деякі питання, які ви ставили у коментарях.
Дивіться і слухайте розмову військового Сергія Гнезділова та Мар’яни Безуглої уже завтра о 19:00.
Принагідно нагадуємо, що тепер «++ подкаст» виходить на YouTube-каналі hromadske_talk
https://www.youtube.com/@hromadsketalk

Подивився, Безугла заявила що плану ні у військових, ні у політичного керівництва, і навіть у американців досі немає :D
8
17 травня 2024 08:10:05
кілометр в день ударним кулаком, сконцентровано на маленькому шматку фронта, з тими втратами шо вони мають? ЦЕ точно Британці писали, чи кацапську методичку просто переклали та надрукували?
чому Вовчанськ, який лише 4 км від кордону, не було захищеному не тільки противо-танковими але і противо-піхотними мінними полями?


Блін, народ яке мінування, ви в якій країні жевете, ті мінування місцеве населення швидко розмінує собою  B-)  Щоб говорити про серйозні укріплення в першу чергу повинно бути виселене все місцеве населення і введений суровий пропускний режим. А у нас навіть 80-річну бабку без її згоди евакуювати не можуть :D
9
16 травня 2024 11:54:49
Абсурдні речі зараз трапляються.ТЦК ,стоїть черга з бажаючих  ,16:40 виходить черговий каже,вибачайте прийом завершили.В черзі десь людей 20.Зате у сусідньому кварталі у той самий час працює бус ,правда везе не в той тцк а на заньковецьку ,але не суть.Ви пля прийміть бажаючих спочатку   ,наведіть лад дибіли  :X

Ти не плутай, то черга з "бажаючих" стоїть за відстрочкою, а не служити
10
16 травня 2024 11:41:03
Кртмінал, відсидка - зате живий.ось така нехитра формула. Держава як завжди: тупа як пробка.
А хто сказав що відсидка щось там гарантує? Гайки з мобілізацією будуть закручувати і далі, поки не зірве різьбу(що означатиме капітуляцію для нас). І примусова мобілізація зеків вже вітає в повітрі. Так що можна присісти, а через півроку всерівно піти воювати, але уже в штрафбатах.
куди присісти?  у нас нема стільки тюрьм

Зате є багато пустих окопів. Он і зараз, як в Одесі, поліція дрібних порушників везе не до суду, а в ТЦК
11
16 травня 2024 11:30:49
https://t.me/voynareal/89628
Кртмінал, відсидка - зате живий.ось така нехитра формула. Держава як завжди: тупа як пробка.

А хто сказав що відсидка щось там гарантує? Гайки з мобілізацією будуть закручувати і далі, поки не зірве різьбу(що означатиме капітуляцію для нас). І примусова мобілізація зеків вже вітає в повітрі. Так що можна присісти, а через півроку всерівно піти воювати, але уже в штрафбатах.
12
15 травня 2024 12:53:45
Щось новеньке


ДБР: "Правоохоронець штучно відкривав проти ухилянта кримінальне провадження, в якому той повністю розкаювався та визнавав вину. Злочин обирали не надто тяжкий і, враховуючи, чистосердечне розкаяння, псевдозлочинці отримували по 1-2 роки умовного терміну. Таким чином, на час слідства, а також відбування покарання, призов на військову службу не відбувався".

 Повідомляється, що така "послуга" коштувала 100 тисяч гривень.
13
15 травня 2024 09:36:15
+16 на дворі вдень
Кондей ніби рано ще
Я про літо.
Кондеї будуть основним навантаженням з побутових.
З кондиціонерами треба думати щось бо влітку це проблема.

Мутити щось на основі випаровування води  наприклад. Колись в совку в трактори і комбайни ставили.
Воно не те звичайно, але ефект дає і електрики на порядок менше потребує.

Для початку могли хоча б заборонити імпорт і продаж нових кондиціонерів. Якщо натяку народ не зрозуміє, то можна за допомогою вишок привести фасади будинків в порядок згідно архетектурних норм. :gigi:
14
14 травня 2024 22:20:22
И шо? В прошлом году тоже вводили.
Та норм. Теж було геніально.
Выхода нет другого.

Тут же питання в пріорітетах. В першу чергу повинні відключати населення, а потім вже підприємства. А не навпаки.
15
14 травня 2024 22:03:08
https://t.me/voynareal/89553
Завтра, 15 травня, для промислових споживачів графіки обмеження потужності будуть діяти протягом всієї доби – з 00:00 до 24:00.


Відключати промисловість від електроенергії під час війни заради цивільного населення це просто "геніально" :facepalm:
16
14 травня 2024 11:29:02
Зеків мобілізувати можна,але не в ЗСУ а наприклад якісь допоміжні підрозділи рити окопи чи щось подібне,наприклад розмінування,відновлення,без зброї. Питання чи таке потрібно.

У нас он 100 тис офіційних безробітних які лежать на диванах. Тут і без зеків є кого залучати, було б бажання.
17
12 травня 2024 17:10:11
https://t.me/operativnoZSU/145465
https://youtu.be/abJZGLGfbcE?si=mg4Clu7yQ8ckQBpM
Як можна було проїбати угруповання 50 тисяч (це те, що нам вкидають, на мій погляд набагато більше), військ із технікою біля кордону та не вдарити на випередження?

Ніхто нічого не проїбав

"Можна сказати, що дії ворога на даному напрямку розпочалися за графіком, який був відомий, про який було проінформовано Головним управлінням розвідки, як і належить, всі необхідні інстанції, керівництво і командування"

Також речник ГУР Міноборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону закликав російських військових здаватися в полон.  :vinsent:
18
11 травня 2024 11:54:53
Тоталітарні системи існують тільки у динаміці експансії, військової або економічної, допоки демократи дозволяють їм це робити.  Зупинка експансії дорівнює смерті. Як на мене, це мусить бути як прологом, так і епілогом будь-якого аналізу щодо перемовин. Про це і сам Портников каже всілякий раз багато років.

Туркміністан он спокійно існує. Єдину експансію яку він веде, це чергове пробивання дна ідіотизма. Та і більшість інших тоталітарних лідерів обмежуються власним розкішним життям і втіленням своїх екстравагантних мрій.
19
11 травня 2024 11:08:05
https://t.me/voynareal/89320
Молодший сержант і командир підрозділу? Якийсь дивний підрозділ...
  А вы как хотели? На гражданке - вор, на войне разведчик. Не нами придумано.
   Или вы думали, Мелитопольские партизаны, например,- они что, из воздуха взялись?
  Ага, щаз...

Який нафіг з нього розвідник, він же товстий ;o
20
9 травня 2024 14:31:33
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №314/2024
Про призначення О.Трепака командувачем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

Призначити ТРЕПАКА Олександра Сергійовича командувачем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

9 травня 2024 року

Якщо не помиляюсь це вже третя зміна командувача ССО з початку війни. Якийсь бардак в тих ССО.
21
9 травня 2024 14:16:32
рік пройшов, ракет нема  :shuffle:  чи на складах скирдують всі ті чудо ракети  :S
22
9 травня 2024 14:05:41
Яка різниця як ті фронти називались  :S  Назви їм дали кацапи, і українців навіть не питали
23
9 травня 2024 12:53:29
О чем тут спорить, тут же все ясно как 2 пальца.
Обновление данных -> повестка почтой по адресу, указанному при обновлении -> автоматом считается врученной (по аналогии с судебными повестками) -> неявка по врученной повестке -> выписка постановления о штрафе 17000 (без протокола и присутствия ухилянта, по новому законопроекту) -> доставляется почтой на тот же адрес -> исполнительная служба -> дальнейшие меры
Необновление данных -> тот же штраф, если ты есть в "Обериге" или при проверке документов на улице
Именно такую логику заложили в измененное законодательство

+1
Головна ціль всіх змін це зробити все щоб людина фізично опинилася в ТЦК. Ну і ще думаю що ті хто недавно отримували відстрочку і мають штрих код, після оновлення данних не отримають вимогу з'явитись на ВЛК, всім іншим на пошту прийде вимога
24
8 травня 2024 20:26:18
Так, згідно з її словами, якщо повістка військовозобов'язаному була надіслала поштою, у реєстр не мають вносити позначку, що вона була вручена.
п***а сучка
в законі все прописано

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3633-20#Text

Стаття 27. Заходи впливу

3. Днем вручення вимоги є:

1) день вручення вимоги під розписку засобами поштового зв’язку;

2) день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати вимогу чи відмітки про неможливість вручення вимоги особі з інших причин за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, повідомленою цією особою територіальному центру комплектування та соціальної підтримки;

3) день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати вимогу чи відмітки про неможливість вручення вимоги особі з інших причин за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, що зареєстровані у встановленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила територіальному центру комплектування та соціальної підтримки іншої адреси.


це про вимогу, а не про повістку.

А яка різниця? Просто повістку назвали іншим словом, суті це не міняє. Будуть тепер роздавати вимоги.
25
8 травня 2024 18:56:22
От з тою економічною бронею, це ж наєпалове якесь, типу пасажир отримує 35 к з/ податку платить 10 к грн приблизно, це 250 баксів місяць, бронь на 40 місяців, це 3и роки ... а хтось хоче дати десятку за ті самі 3и роки.

Ну або це тимчасовий захід
Немає ніякої економічної броні.

За словами Арахамії, перша модель передбачає, що розмір податків із зарплати військовозобовʼязан ого має бути 35 тисяч гривень, яких вистачатиме для утримання одного бійця. Це тіпа у кожного мажора буде свій персональний аватар, який буде воювати замість нього? :facepalm:
26
6 травня 2024 20:34:57
іпсо в хату

https://t.me/rusbrief/227411

Яка різниця скільки там наторгували в рублях, рублі можна надрукувати і без нафти. Цікава виручка в доларах, це дає більш справедливу картину.
27
6 травня 2024 14:37:47
З рішенням суду першої інстанції не погодилися у Запорізькому РТЦК та подали апеляційну скаргу.
Ок, відбріхувались, шо він їм не сказав.
Але по суті які підстави для апеляції, якщо він реально мав бронювання?

Це ж бюджетна організація. Є юридичний відділ знан повинен показувати бурхливу діяльність, а то скоротять чи бюджет поріжуть. Стандартна бюрократична логіка.
28
5 травня 2024 01:03:39
Вроді вирішили проблеми з моментом коли людина прописана в одній області а реально проживає в іншій. -

Якщо військовозобов'язаний проживає не за місцем прописки, це не стане на заваді оновленню даних в ТЦК.

Після внесення даних до єдиного реєстру за старим місцем реєстрації чоловік автоматично буде знятий з обліку, сказав представник Генерального штабу Збройних сил України, полковник Юрій Глущенков

При електронних реєстрах прив'язка до конкретного ТЦК це застарілий рудемент, всі ТЦК дивляться в один і той же Оберіг. Так що вже можна відміняти облік у конкретному ТЦК, і в повістках писати з'явитись у будь-який зручний ТЦК.
29
4 травня 2024 23:45:53
Одні 40+ які не можуть знайти роботу. Оце і будуть ті хто в основному повернеться після війни. Так що сміливо можна лишати громадянства ухилянтів та їх дружин, хай сидять в Німеччині
30
4 травня 2024 11:22:55
Цигани бунтують

https://t.me/truexanewsua/91072?single

З Закарпаттям не зрозуміла ситуація. Вони ж там тільки за рахунок плавців через Тису спокійно план мали б перевиконувати. Але дивлячись на бєспрєдєл який там коїться, то з мобілізацією місцевих там повна дупа. Місцеве кумівство чи здриснули за кордон всі місцеві?
31
3 травня 2024 21:12:11
Ухилянтам розслабитися, потенційні військові штурмують ТЦК
https://youtu.be/YdI3qSVpvoo?si=ql1WqdbW_N9EhcSt

То ухилянти штурмують відстрочки :gigi: Ті хто мобілізується проходять все швидко і без черг
32
3 травня 2024 11:50:19
Серед тих хто збирається оновлювати ще важливий поділ чи мають вони бронь, інвалідність чи іншу відстрочку. Бо для цих категорій не оновлювати дані немає жодної причини
34
1 травня 2024 10:22:39
ну правильно. поки кацапів не переможемо тре все під землю, школи, лікарні, заводи, аеродроми, електростанції. і хай долблять своїмі іскандерами

І самим перебратися жити під землю :facepalm: Будемо як кроти по норам повзати
35
1 травня 2024 00:21:47
Щодо наприклад тих хто в Канаді
Отримавши PR  3 роки і можна на громадянство подаватися навіть без дійсного паспорту.Просто подорожі тільки по місцевим курортами.Хер хто вернеться.Поляки карту поляка дають а д(з)ибіли народ виганяють з громадянства

І толку Україні від тих "громадян" які живуть десь там в Канаді? Вони що є, що їх нема. Вони і до закона не збирались повертатись, і після не повернуться. Для України це нічого не змінює, вона нічого не втрачає і не здобуває. І мені взагалі не зрузумілий цей весь хайп по цій темі всередені країни :S Чому всіх так хвилює з яким там паспортом живе чувак десь у Ванкувері.
36
30 квітня 2024 15:24:31
Не дуже приємне відео. Кацапи влаштували виставку захопленої техніки. Відео британської The Times

https://www.youtube.com/watch?v=6eadrBxy2mw
Багато техніки в хорошому стані.. .

Все рівно вони її не зможуть задіяти в боях. В цому є доречі велика різниця, бо ми можемо майже будь яку трофейну техніку  у більш-менш цілому стані задіяти в боях або пустити на запчастини
37
30 квітня 2024 12:29:54
ті, щобудуть віддалено оновлювати дані ні на яку ВЛК не підуть звісно
Не підуть відразу треба уточнити. Але їх всеодно викличуть на ВЛК. В новому законі такі механізми закладені.
як викличуть?
ну приміром, зареєструвався ухилянт в кабінеті і вказав ліву адресу
та ще й за кордоном наприклад
Канада, Торонто, наприклад
що далі?

Якщо людина не стоїть на консульскому обліку, то спокійно може бути можливість введення тільки українскої адреси
38
30 квітня 2024 09:11:40
https://t.me/truexanewsua/90897
Это не полная инфа.
На УП вчера в новостях более конкретно.
Например.
Из 11 тысяч дел до суда дошла половина.
Как по мне - капли...
Сдрыснули, откупились, спрятались сотни тысяч, а до суда 6 тысяч всего.

Та ні, інша половина пішла служити. Історія одного знайомого алкаша: у 2022 році десь 2-3 рази возили по учєбкам, усюди відмовлялись від нього. Після цього він просто забив і перестав ходити по повісткам. Десь через місяць- півтора до нього додому прийшов дільничий, він написав пояснення. Після цього десь через 3 дні знов приїхав дільничий і відвіз до військомата, де виписали ще одну повістку, по якій вже забрали до армії. З юридичної точки зору думаю після відправки в армію справу закрили.
39
29 квітня 2024 11:03:22
Хочуить кацапи виключають ботів, хочуть включають  :facepalm:
40
29 квітня 2024 10:55:03
Зброя то західна, тому Захід і вирішує кому давати, кому ні. Щоб самим вирішувати що робити зі зброєю то потрібно самим її виробляти. Все просто.  :-)o

Повна версія