Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Крот Кремля слил разговор Байдена и Зеленского. B-)

Читаю все Ваши комменты и во многом согласен с Вами. Но приведенный пример, выше, не уместен. Стретенко смотрю регулярно, очевидно он, подбирал высказывание: внешнее управление, не просмотрев диалог полностью. Вырванный контекст. Посмотрите внимательно. :-B

https://www.youtube.com/watch?v=QObGF1Uhegg
Не открывает
Таки посмотрел..
Фиг знает там какой контекст он имел ввиду..но можно таки согласиться что смешко наверное можно выкинуть с той когорты ...но серавно нужно за ним ещё понаблюдать.

Останнє редагування: 31 січня 2022 19:42:06 від кноп
   
кроме ермака там никто не присутствовал

Перекладач точно був. Бо ті чмошники вживу англійську не дуже тямлять. Підстраховка була. Може і ще "радники" були якісь.
   
Не открывает
Таки посмотрел..
Фиг знает там какой контекст он имел ввиду..но можно таки согласиться что смешко наверное можно выкинуть с той когорты ...но серавно нужно за ним ещё понаблюдать.
кноп, ну открой википедию, биографию Смешко почитай, спочатку.  :-B
   
Хотелось бы узнать,  по вашему , у кого есть, эти, заслуги перед Украиною?
Например Зеркаль
Разбила Газпром в суде .
Я надеюсь, что она пойдет на президентство.
   
Перекладач точно був. Бо ті чмошники вживу англійську не дуже тямлять. Підстраховка була. Може і ще "радники" були якісь.

і Машка, Машка була!!!   Як же це без неї, вона ж живе в тому кабінеті.
   
Например Зеркаль
Разбила Газпром в суде .
Я надеюсь, что она пойдет на президентство.

Кстати, да, Зеркаль грамотная.
Надо чтобы еще в нашей Верховной Раде сидели как в США в Сенате до 70%  юристов , а не артистов и спортсменов..
   
кноп, ну открой википедию, биографию Смешко почитай, спочатку.  :-B
Уговорил..
Я к нему  присмотрюсь...обеща ю.
Возможно вы меня и переубедите...и буду за него голосовать ...хотя бы в первом туре.
   
Например Зеркаль
Разбила Газпром в суде .
Я надеюсь, что она пойдет на президентство.
Умная женщина, только она не пойдет в президенты, жаль.  :nea:
   
Re: Крот Кремля слил разговор Байдена и Зеленского. B-)

Пока что Кулеба всех делает.
   
Например Зеркаль
Разбила Газпром в суде .
Я надеюсь, что она пойдет на президентство.

А ви точно знаєте хто особисто керував ГРУПОЮ спеців, що вели той процес з нашої сторони?
Не Лана була там керівником всього процесу. Вона член команди, що успішно працювала під чиїмось керівництвом.

А президент, то повиненна бути особа з видатними організаторськими талантами, харизматична, потужна, жорстка і товстошкіра - реально суворий зубастий вожак зграї, яку тримає вкупі і може спрямовувати її роботу на одну мету. А це складно, бо ті хто піднявся на певний рівень, вже з зірваним дахом як у пріма-балерин, ціни собі не складуть, всі вже гетьмани.
   
Уговорил..
Я к нему  присмотрюсь...обеща ю.
Возможно вы меня и переубедите...и буду за него голосовать ...хотя бы в первом туре.
Так мы всегда в первом туре голосуем за того, что подсказывает "внутренний голос", а во втором - выбираем из того, что осталось. :-))
   
Умная женщина, только она не пойдет в президенты, жаль.  :nea:
Ещё есть время
Возможно правильно делает, что бы не отсвечивать , ибо в Украине часто можно фальстарт сделать.
Пример как Порошенко мочил Садового и убивал его рейтинг , который был популярен и в Киеве.
А сам проиграл под конец бубочке, который поступил правильно и не отсвечивал до последнего, а потом уже технологии и наивность основной массы насиления нашей страны сделали свое дело.
Кстати уверен, что Разумков явно фальстарт сделал.
Этот комсомолец не станет президентом.
   
Уговорил..
Я к нему  присмотрюсь...обеща ю.
Возможно вы меня и переубедите...и буду за него голосовать ...хотя бы в первом туре.

Ну, як не доведено що він діючий агент ФСБ, то можна і голоснуть?
Хоча абсолютно ніякою політичною діяльністю Смєшко ніколи не займався, лише бла-бла на ТБшоу і то перед виборами, на які його записують кожного разу, щоб список довшим був і у лохів очі розбігались.

Знов кіт в мішку - раптом повезе і там лицар в срібних обладунках! Невже не навчились, що робити ТАКІ політичні експерименти під час війни, то шлях в прірву?
   
А ви точно знаєте хто особисто керував ГРУПОЮ спеців, що вели той процес з нашої сторони?
Не Лана була там керівником всього процесу. Вона член команди, що успішно працювала під чиїмось керівництвом.

А президент, то повиненна бути особа з видатними організаторськими талантами, харизматична, потужна, жорстка і товстошкіра - реально суворий зубастий вожак зграї, яку тримає вкупі і може спрямовувати її роботу на одну мету. А це складно, бо ті хто піднявся на певний рівень, вже з зірваним дахом як у пріма-балерин, ціни собі не складуть, всі вже гетьмани.
Вы знаете кто?
Назовите фамилию...
Я почему то думал, что это она руководила процессом и нанимала тех юристов в команду и ту импортную фирму которая с ними работала.
   
Ну, як не доведено що він діючий агент ФСБ, то можна і голоснуть?
Хоча абсолютно ніякою політичною діяльністю Смєшко ніколи не займався, лише бла-бла на ТБшоу і то перед виборами, на які його записують кожного разу, щоб список довшим був і у лохів очі розбігались.

Знов кіт в мішку - раптом повезе і там лицар в срібних обладунках! Невже не навчились, що робити ТАКІ політичні експерименти під час війни, то шлях в прірву?
А вы за кого в первом туре?
Може я за вашего кандидата проголосую.?
   
Пока что Кулеба всех делает.
К сожалению кулеба не пойдет на президента...
Ибо я уверен, что эта тварь зелёная таки пойдет на второй срок хоть и обещала, что нет.
Кулеба мне тоже нравится..
Есть нормальные кадры и у жабы.
   
Ну, як не доведено що він діючий агент ФСБ, то можна і голоснуть?
Хоча абсолютно ніякою політичною діяльністю Смєшко ніколи не займався, лише бла-бла на ТБшоу і то перед виборами, на які його записують кожного разу, щоб список довшим був і у лохів очі розбігались.
Как сказал Швец:  Игорь Смешко профессионал высокого класса и патриот. Он знает ремесло спецслужб, знает агентуру РФ в Украине и знает,  как её вычистить. Если он только это сделает, я буду обоими руками за него голосовать!
   
Коалиция наверняка развалина , Америка будет помогать, но теперь только точечно и не так сильно как недавно.
Америка хоть про это знает? :D
   
Пускай Ермак на ТВ пройдет в прямом эфире детектор лжи и его будут американцы спрашивать и рассшифровывать. ;)

 :facepalm1:  :weep:

Йопаний цирк.  :( А може простіше попросити твого улюбленого "аналітика" (я вже пояснював тобі чому з нього аналітик як із лайна куля) навести факти з посиланням на достовірні джерела, :idea: замість того, щоб бути йому корисним ідіотом (тобто безкоштовним рупором) хуйлосвинінфо?  ;)   Цим самим він розкриє очі американцям та європейцям, які чомусь ведуть переговори з "агентом Кремля". У крайньому випадку, якщо в нього з цим ніяк, то нехай пояснить для своєї явно обділеної інтелектом аудиторії феномен: чому "крот" не завадив поломки тупим клоуном схем, які професійний "патріотичний" армовір побудував для кума хуйла? Хуйлу через це довелося навіть у стійку ставати  :shuffle:
   
Как сказал Швец:  Игорь Смешко профессионал высокого класса и патриот. Он знает ремесло спецслужб, знает агентуру РФ в Украине и знает,  как её вычистить. Если он только это сделает, я буду обоими руками за него голосовать!

 Сука... Невже Швець не корисний ідіот, а таки перейшов на пайку Ахметки?  :S
   


Крот сливает и сливает,а Штаты оружие все отправляют и отправляют дураки
   
https://t.me/Ateobreaking/52336

Крот сливает и сливает,а Штаты оружие все отправляют и отправляют дураки

та ні, в противагу слугам, вони не дураки.  Бубочки приходять і відходять, а Україна залишиться серед їхніх друзів.
   
Re: Крот Кремля слил разговор Байдена и Зеленского. B-) Нове

Ні. Не вона
Переможні суди були Нафтогазу з Газпромом і  Зеркаль була одним з багатьох фахівців, що брала участь в тому. А керував Нафтогазом 25 березня 2014 — 28 квітня 2021 і всіма справами що вели від імені цієї контори     Андрій Коболєв. Він набирав людей, він  керував командою

 А  Лана була тоді зам міністра МЗС і очолювала 3 дні українську делегацію в Міжнародному суді ООН в Гаазі, де проходили з 6 по 9 березня 2017 рокугромадські слухання за позовом України проти Росії: відшкодування збитків, заподіяних терактами за підтримки РФ (збитий рейс MH17 Малайзійських авіаліній, обстріли мирних жителів у Волновасі та Маріуполі, обстріл мирних жителів в Краматорську, теракт у Харкові тощо) і ці суди ще не мають рішень на користь України і відшкодування збитків нема.

Останнє редагування: 31 січня 2022 22:41:29 від komarik2008
   
Re: Крот Кремля слил разговор Байдена и Зеленского. B-)

Америка хоть про это знает?
Ага, Байден уже завтра объявит, что не будет баллотироваться на следующих выборах и вообще распускает демократическую партию. Потому что, после того как они один раз с Обамой позволили какому-то гопнику практически безнаказанно перекроить карту Европы и сейчас опять дадут ему провернуть что-то подобное, то в следующих выборах демократам и их представителям можно уже будет не участвовать. Какими бы американцы не были равнодушными к европейским делам, но очередную слабость на внешнеполитичиском фронте они демократам не простят.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія