Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З.п 20 т. грн, черги немає

Re: З.п 20 т. грн, черги немає

Я писала про три кілоєвро в Естонії.

Нема таких зарплат в естонії. В німеччині водій тіра має на руки 1800євро приблизно. Можливо хіба що супер пупер професіонал який возить негабарити чи шось таке, тобто автопоїзда в півтора два рази довші за звичайну фуру. Але то одиниці таких, і спеціальне навчання і талант потрібен.
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

Зараз я пану вакансій накидаю...  :laugh:

https://www.work.ua/ua/jobs/3193153/
Водитель-международник кат. СЕ (Francepol) 60000 грн. 1000-2000 евро в месяц

https://www.work.ua/ua/jobs/3193706/
Водитель-международник 60000 грн

https://www.work.ua/ua/jobs/3151144/
Водитель-международник в (Каунас) Литва 60000 грн

https://www.work.ua/ua/jobs/1985255/
Водитель-дальнобойщик 63000 грн. Соц. пакет, зарплата от количества дней рабочих

https://www.work.ua/ua/jobs/3195205/
Водитель-международник 70000 грн

https://www.work.ua/ua/jobs/1725617/
Водитель-международник в Латвию 60000 грн. 1800 euro

https://www.work.ua/ua/jobs/3166954/
Водитель категории С, Е в Германию 68000 грн

Ну і ти ди
))) Чиканашка, а там написано, что за какие бабки ты будешь жрать и вообще, за что ты будешь там жить, работадателя ниипйот?... От слова "вообще"... Это твои проблемы... Откидывай эти расходы и получищь те же около полторы... А какое еще кидалово там бывает... Что после высчитов, за смену, хватает только домой вернуться...
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

Рагулю, там вище є вакансії з Works, на який пецючари так люблять посилатися. Ну і чувак, що на німцях працює відписався.

Так що обтікай.

Від чого?  Твого бла бла?
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

На водіїв мерседесів
Мда. Я надеялся что 20 тыс это потолок, но не про водителей речь. У меня такие же проблемы. Решаем набором молодёжи и обучением. Но это частичное решение проблемы, на опыт нужны годы. Сколько работодателей выдержат зарплаты выше 20 тыс? В плане рентабельности.
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

Мда. Я надеялся что 20 тыс это потолок, но не про водителей речь. У меня такие же проблемы. Решаем набором молодёжи и обучением. Но это частичное решение проблемы, на опыт нужны годы. Сколько работодателей выдержат зарплаты выше 20 тыс? В плане рентабельности.

Витримають тут однакові умови
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

цікаво, що це за діяльність така аби роками набувати досвіду і отримати 20 тис. з/п  :S
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

Витримають тут однакові умови

Нє. Багато чого відімре
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

Це ж перемога
Хіба не для того все затівалося, щоб Розвалити Україну
Тепер тільки -- стрибати
Хто не скаче, той самі знаєте -- хто
:dopovid: п. 4.6, 4.7. - ольгинские штампы
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає
den

Нє. Багато чого відімре
Нерентабельне що побудоване виключно на низькооплачуваній праці - відвмре
А у інших будуть однакові умови - конкуренція за робочу силу
ІТ ж не вимерло коли середні зп виросли з 200 до 2000 дол
А це сталося за 10-12 років
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

Нерентабельне що побудоване виключно на низькооплачуваній праці - відвмре
А у інших будуть однакові умови - конкуренція за робочу силу
ІТ ж не вимерло коли середні зп виросли з 200 до 2000 дол
А це сталося за 10-12 років
10 лет назад в IT были зарплаты 200$ ?
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає
den


10 лет назад в IT были зарплаты 200$ ?
З 2000 по 2010
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

З 2000 по 2010

Шо ти гониш?  В мене багато друзів програмерів,  там двісті баксів було хіба на початах в 2000 і для новачків.
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

Нерентабельне що побудоване виключно на низькооплачуваній праці - відвмре
А у інших будуть однакові умови - конкуренція за робочу силу
ІТ ж не вимерло коли середні зп виросли з 200 до 2000 дол
А це сталося за 10-12 років

Воділам ГТ меріі зможуть платити штуку долара?
Відімре нерентабельне? Ну значить заєпісь.
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

5 страниц доказывают что зарплаты водителей в Польше ниже чем предлагает Слав.
А очереди к нему на работу все нет и нет... Парадокс :)
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

Шо ти гониш?  В мене багато друзів програмерів,  там двісті баксів було хіба на початах в 2000 і для новачків.
Ти що! Це ж знатний експерт зі всіх і всього ФУПівської педрошобли... Він ніколи не помиляється і не бреше  :lol:
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

Витримають тут однакові умови
Умови то одинакові, але попит на товари та послуги в рази менший.
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

Голову включати -- коли навчитеся і прораховувати наслідки своїх дій?

Ви ж бізнесмен наче?

Як може жити країна, яка сама свідомо позбавила себе ринків збуту?

Як може жити країна яка сама -- дозволила знищити у себе всі виробництва?

Яка дозволила завалити себе БВ-хламом із Європи?
Із Європи, яка не пускає до себе практично нічого українського. Лише хоче сировини, людей (рабсили) та лісу кругляка

Ви ж бізнесмен. Розкажіть нам -- на чому має заробляти Україна в такій ситуації

Дуже цікаво почути думку чоловіка, який чогось досяг у житті

Реально
Іди наxуй, кацапе
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

5 страниц доказывают что зарплаты водителей в Польше ниже чем предлагает Слав.
А очереди к нему на работу все нет и нет... Парадокс :)

хто доказує?


   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

))) Чиканашка, а там написано, что за какие бабки ты будешь жрать и вообще, за что ты будешь там жить, работадателя ниипйот?... От слова "вообще"... Это твои проблемы... Откидывай эти расходы и получищь те же около полторы... А какое еще кидалово там бывает... Что после высчитов, за смену, хватает только домой вернуться...

Вы работаете в этой сфере.
Не могли бы сказать честно сколько от вас ушло водителей работать за границу и сколько вернулось?
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

хто доказує?

Мне что, цитатник сейчас начать про $800 среднюю у Польще или сам перечитаешь ветку?
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

Мне что, цитатник сейчас начать про $800 среднюю у Польще или сам перечитаешь ветку?

середня зарпала  в польші і зарплата водія як би різні речі
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

середня зарпала  в польші і зарплата водія як би різні речі

Тогда вопрос - а на хрена об этой «средней в Польще» тут писали???
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

что-то у меня большие сомнения в польше водилам 1.5к платят... недавно тут постили, в польше средняя зп вроде 800 евро
и Тернополь это все-таки не польша

а Слау тут молодец  (tu)
создает рабочие места и норм зп как для тернополя

Вот с чего началась дискуссия про «среднюю зарплату у Польще» :)
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

Вот с чего началась дискуссия про «среднюю зарплату у Польще» :)

ну може

мені всеодно . я не конкурую за водіїв фур
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

ну може

мені всеодно . я не конкурую за водіїв фур

Я тобі в другій гілці намагаюсь донести - в польщі різновид воділи-експедитора має від штуцера і більше. І в рази кращі умови праці. Так що не дивуйся, що люди йдуть.
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

ну може

мені всеодно . я не конкурую за водіїв фур

Ты ищешь водителя профессионала.
А у них сейчас есть выбор. Поэтому очереди нет.
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

Ты ищешь водителя профессионала.
А у них сейчас есть выбор. Поэтому очереди нет.

водій на пятитонну машину і водій фори різні професії
спати вдома і спати місяцями десь в дорозі різні речі


так що водій пятитонника ніколи не буде отримувати як водій фори так було завжди
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

"Український Проект", шо це за звір такий, невже хуйло хлоп?
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

Це ж перемога
Хіба не для того все затівалося, щоб Розвалити Україну
Тепер тільки -- стрибати
Хто не скаче, той самі знаєте -- хто

Пісня кацапа, котрому вдалося вивчити українську.
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

Вы работаете в этой сфере.Не могли бы сказать честно сколько от вас ушло водителей работать за границу и сколько вернулось?
У нас, международников, что на Европу работают, человек 150... Ушло где то 15-20... Не считал точно... Вернулось около 5-ти...
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

url=http://picua.org/][/url]

Твоє?
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

Я тобі в другій гілці намагаюсь донести - в польщі різновид воділи-експедитора має від штуцера і більше. І в рази кращі умови праці. Так що не дивуйся, що люди йдуть.
ти вже заїбав своїм пи....ням,пробачте мене шановні читачі.
ніхто не візьме на працю спедитора товарів в Польші Українця,і не тому шо Українець,а тому шо по польску говорить як звичайно це у вас в Україні-страшним суржиком,але руско-польско-українським.
бо якшо  у конкуренції буде Поляк спедитор-то скоріше всього фірмі з Українцями скажуть до побачення.
і прошу,не розказуй як тут чесно рахують години і все по правилам.
бл...дь,начитались наслухались якоїсь ху...ні в інтернетах і від тупих знайомих і потім розказують тут казки.
да,дай адрес тої фірми,в понеділок задзвоню запитаюсь.але шось мені здається шо закінчиться на звичайному тріпанню язиком на фупі.

то шо Слав пропонує-така сама зарплата в малих містах Польші,як Тернопіль,але там один плюс-процент від продажі.

тут багато є дописувачів з Польші,сміливо можете мені заперечити.Але думаю шо поділяєте мою думку,на відміну Українцям з Неньки,яким всьо не так.

а і ще.
як водії-Українці це не другий,а десь четвертий сорт-але як кажуть -z braku laku dobry  kit
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

Місто не то що файноє, а офігєнноє  (tu)
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

ти вже заїбав своїм пи....ням,пробачте мене шановні читачі.
ніхто не візьме на працю спедитора товарів в Польші Українця,і не тому шо Українець,а тому шо по польску говорить як звичайно це у вас в Україні-страшним суржиком,але руско-польско-українським.
бо якшо  у конкуренції буде Поляк спедитор-то скоріше всього фірмі з Українцями скажуть до побачення.
і прошу,не розказуй як тут чесно рахують години і все по правилам.
бл...дь,начитались наслухались якоїсь ху...ні в інтернетах і від тупих знайомих і потім розказують тут казки.
да,дай адрес тої фірми,в понеділок задзвоню запитаюсь.але шось мені здається шо закінчиться на звичайному тріпанню язиком на фупі.

то шо Слав пропонує-така сама зарплата в малих містах Польші,як Тернопіль,але там один плюс-процент від продажі.

тут багато є дописувачів з Польші,сміливо можете мені заперечити.Але думаю шо поділяєте мою думку,на відміну Українцям з Неньки,яким всьо не так.

а і ще.
як водії-Українці це не другий,а десь четвертий сорт-але як кажуть -z braku laku dobry  kit

Угу, народ гівно, бабла в польщі не платять. Тільки народ в польщу пре шо дурний, незважаючи на такі милі 20 кілогривень.
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

водій на пятитонну машину і водій фори різні професії
спати вдома і спати місяцями десь в дорозі різні речі


так що водій пятитонника ніколи не буде отримувати як водій фори так було завжди

Теоретично ты правильно рассуждаешь.
А на практике видишь результат - хотят за большие деньги спать в машине.
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

Угу, народ гівно, бабла в польщі не платять. Тільки народ в польщу пре шо дурний, незважаючи на такі милі 20 кілогривень.
Тільки народ в польщу пре шо дурний, незважаючи на такі милі 20 кілогривень
бо Українці втікають не стільки від біди,як від Українців.
і всьо правильно- при рівних зарплатах виберуть країну,де не буде Українців,і твої слова тому підтвердження

тільки не кажи шо Ти цього не бачиш-заздрість,постійні пльотки і порівняння,хто є лох а хто ні,життя по панятіям,абсолютна відсутність християнської віри в повсякденному житті,рівняння у своїх вчинках на найгірших,відсутність емпатії.

   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

бо Українці втікають не стільки від біди,як від Українців.
і всьо правильно- при рівних зарплатах виберуть країну,де не буде Українців,і твої слова тому підтвердження

тільки не кажи шо Ти цього не бачиш-заздрість,постійні пльотки і порівняння,хто є лох а хто ні,життя по панятіям,абсолютна відсутність християнської віри в повсякденному житті,рівняння у своїх вчинках на найгірших,відсутність емпатії.

А ти не думаєш, що людей просто заграло жити в постійному піздєці? 27 років на жжужжать по вухам, як ми щось будуємо, тільки от манюпас щоразу ноги жирше розсуває, аби прийняти щоразу грубшу демократію.
Ну, десь 2013 ми польщу майже догнали, по доходам. Проте грандіозна прірва якості життя не зменшилась навіть тоді. А потім війна, економічні успіхи петра, імітація реформ,  невідворотність покарання для всіх - так щедро анонсовані гетьманом, зробили свою справу.
Манюпас раптово вдуплив, що наступний розмір демократіі по-украінськи він вже не прийме, бо розірве кхуям. Манюпас валав, навіть на майдан виходив, крові там пролив. Здихав в Дебалі.  Але ж згори не припинили, ім пох. Тому люди і встали на лижі. Тікать треба, якщо хочеш жити, бо рідна влада залюбить тебе до смерті.

От і все.
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

бо Українці втікають не стільки від біди,як від Українців.
і всьо правильно- при рівних зарплатах виберуть країну,де не буде Українців,і твої слова тому підтвердження

тільки не кажи шо Ти цього не бачиш-заздрість,постійні пльотки і порівняння,хто є лох а хто ні,життя по панятіям,абсолютна відсутність християнської віри в повсякденному житті,рівняння у своїх вчинках на найгірших,відсутність емпатії.

хм ти явно загнув  :X
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

хм ти явно загнув  :X
+1
   
Re: З.п 20 т. грн, черги немає

хм ти явно загнув  :X

До речі—— плюс—мінус все так як у попередніх двох дописувачів((
І я вже декілька разів писав—— пофіг буде навіть якщо зарплатні зрівняються з польськими і почнуть переганяти—— люди (вже) шукають не кращоі зарплатні, а кращого Життя для своіх дітей як мінімум.
Я ж писав як у мене бізнес)) був і його прикрили козли по бєспрєдєлу?
То який зміст мені рватися в Украіні і заробляти навіть більші грощі, якщо я заробляю в Німеччині спокійно і без нервів?
У мене багато тексту з цього приводу—— але всі побачать цей процес( і вже бачать) трохи згодом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія