Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЗНО 2019 року з української мови - повний провал

ЗНО 2019 року з української мови - повний провал

13 июня экспертная комиссия Украинского центра оценивания качества образования установила порог «сдал/не сдал» для теста внешнего независимого оценивания по украинскому языку и литературе, который в 2019 году будет равен 23 тестовым баллам. Соответствующее решение комиссии было принято на заседании, которое состоялось в Министерстве образования и науки.
Адаптивный порог «сдал/не сдал» для лиц с особыми (языковыми) образовательными потребностями установлен на уровне 14 тестовых баллов.
Все участники тестирования, результат которых равен или выше определенного порога, смогут использовать полученные результаты во время участия во вступительной кампании в учреждения высшего образования этого года.
Количество участников ЗНО, которые не сдали тест по украинскому языку и литературе в 2019 году составляет 53 613 человек, что равно 16% от общего количества участников тестирования.
Максимальное количество баллов, которое имел возможность получить участник ЗНО, правильно выполнив все задания сертификационной работы по украинскому языку и литературе, равно 104 тестовым баллам.


В 2018 году тест не прошли 14,5% участников, а в 2017 — 7,55%. В 2016 году показатель тех, кто не прошел составил 9%, в 2015 — 8,4%, в 2014 — 9,08%.
   
Re: ЗНО 2019 року з української мови - повний провал
den

13 июня экспертная комиссия Украинского центра оценивания качества образования установила порог «сдал/не сдал» для теста внешнего независимого оценивания по украинскому языку и литературе, который в 2019 году будет равен 23 тестовым баллам. Соответствующее решение комиссии было принято на заседании, которое состоялось в Министерстве образования и науки.
Адаптивный порог «сдал/не сдал» для лиц с особыми (языковыми) образовательными потребностями установлен на уровне 14 тестовых баллов.
Все участники тестирования, результат которых равен или выше определенного порога, смогут использовать полученные результаты во время участия во вступительной кампании в учреждения высшего образования этого года.
Количество участников ЗНО, которые не сдали тест по украинскому языку и литературе в 2019 году составляет 53 613 человек, что равно 16% от общего количества участников тестирования.
Максимальное количество баллов, которое имел возможность получить участник ЗНО, правильно выполнив все задания сертификационной работы по украинскому языку и литературе, равно 104 тестовым баллам.


В 2018 году тест не прошли 14,5% участников, а в 2017 — 7,55%. В 2016 году показатель тех, кто не прошел составил 9%, в 2015 — 8,4%, в 2014 — 9,08%.

Поріг щороку різний
Раніше були 200 балів наприклад
А зараз он 100 з чимось

   
та так,
написати новину про Україну на українському сайті про ЗНО з української мови
і зробити це російською, це таки провал
провал у свідомості
до речі, чомусь в російському тексті "ЗНО" не має перекладу
це вже провал з російською мовою
   
Пусть меня простят люди из реала, пост только для  форумчан..

.....
Подтверждение пидро теории о массовом обыдлевании населения, 14 год героический народ, 19 год быдло..
Виноват сериал *сваты*
   
До чего Зеленский страну довел.Не успел стать президентом,а уже такой провал с мовой
   
Re: ЗНО 2019 року з української мови - повний провал

думаю, що те ж саме і по хіміям з математиками
система освіти деградує
   
думаю, що те ж саме і по хіміям з математиками
система освіти деградує

Семимильними кроками.
Імітація і корупціонерія.
   
Re: ЗНО 2019 року з української мови - повний провал

Треба зробити ЗНО зі співів та танців. Переможці автоматично потрапляють в Х-фактор, Голос країни і т.п. Хоч стимул буде. Бо розумних в телевізор не запрошують, тільки красивих
   
Re: ЗНО 2019 року з української мови - повний провал
LSD

думаю, що те ж саме і по хіміям з математиками
система освіти деградує
Думаю, що згодом  злетить на  небачені висоти.
   
Якби ви знали яких анжінєров випускають технічні вузи то взалися б за голову.
Думаю медики і педики не кращі.
Цю систему  давно треба повернути до тями, інакше це ж пєс дець буде.
Всіх міністрів освіти і чинуш мін освіти відправити на мило.
   
Re: ЗНО 2019 року з української мови - повний провал
den

думаю, що те ж саме і по хіміям з математиками
система освіти деградує

Ти помиляєшся
Змінюються критерії нижнього порогу
Більше нічого
Як на мене то навпаки молодь більш цілеспрямована на освіту
   
Re: ЗНО 2019 року з української мови - повний провал

та так,
написати новину про Україну на українському сайті про ЗНО з української мови
і зробити це російською, це таки провал
провал у свідомості
до речі, чомусь в російському тексті "ЗНО" не має перекладу
це вже провал з російською мовою
Так, новина про ЗНО з української кацапскою це шизофренія
Щодо результатів, а що ще чекати, якщо з кожної праски руский мір, сміхуйочкі кацапською і балалайки
Добре, що у дітей з ЗУ, де традиційно кращі результати  ЗНО з українськоі більше шансів на бюджет :)
Хоч якийсь бонус :)
   
Моя сдала на 191 балл.
Притом хочет подать апелляцию, считает что за сочинение ей занизили около 5-ти баллов. Могло быть 196.

Останнє редагування: 14 червня 2019 17:09:33 від present_ua
   
Re: ЗНО 2019 року з української мови - повний провал

Так, новина про ЗНО з української кацапскою це шизофренія
Щодо результатів, а що ще чекати, якщо з кожної праски руский мір, сміхуйочкі кацапською і балалайки
Добре, що у дітей з ЗУ, де традиційно кращі результати  ЗНО з українськоі більше шансів на бюджет :)
Хоч якийсь бонус :)
Так, країні не вистачає філологів на бюджеті!
   
думаю, що те ж саме і по хіміям з математиками
система освіти деградує

люди деградують.
в гуглі є все шо треба і навіть нетреба.
   
Re: ЗНО 2019 року з української мови - повний провал

Моя сдала на 191 балл
Вітаю! Непогано
   
Так, країні не вистачає філологів на бюджеті!

Філологів? Я думав, що ЗНО з української потрібне при вступі на любу спеціальність, а он воно як, тільки для філологів.
   
Re: ЗНО 2019 року з української мови - повний провал

Так, країні не вистачає філологів на бюджеті!
Чому саме філологів? Українська є обов'язковою для всіх спеціальностей
На "жирні" бюджетні сппеціальності результати зі всіх предметів мають бути під 200
   
Re: ЗНО 2019 року з української мови - повний провал

Коли колись дивився на тести, склалося враження, що це ЗНО з винятків, а не правил :)
   
Re: ЗНО 2019 року з української мови - повний провал

максимально 200 балів, поріг 23 бали - такий самий, як торік
не здали 15,8%, що на 1,3% більше як торік
повний провал    :facepalm:
   
Re: ЗНО 2019 року з української мови - повний провал

Філологів? Я думав, що ЗНО з української потрібне при вступі на любу спеціальність, а он воно як, тільки для філологів.

Так, для будь-якого фізика/математика головне - вміти визначати суфікси та префікси в словах.

Колись Ландау для обхаювання наукової писанини казав, що "це - патологія". А на ще гірше "це - філологія"  :D
   
Re: ЗНО 2019 року з української мови - повний провал

мій племінник з Криму здав на 178 балів
так що це питання мотивації
   
Re: ЗНО 2019 року з української мови - повний провал

Так, для будь-якого фізика/математика головне - вміти визначати суфікси та префікси в словах.

Колись Ландау для обхаювання наукової писанини казав, що "це - патологія". А на ще гірше "це - філологія"  :D
Будь-який фізик чи математик повинен мати хоч зародки логіки і пам'яті. І вміти читати, звісно.
Маючи такі навички нескладно прочитати всі програмні твори з літератури за місяць-два  і вивчити правила за тиждень-два витрачаючи пару годин на день
І отримати 180 і вище не особливо напружуючись
З власного досвіду складання, хто не може скласти ЗНО - дибіли, або марсіани, або неправильно перенесли відповіді
На мінімум є частина дуже простих питань, і не тільки з української
   
а нащо оте навчвання, може хтось знає?
   
Re: ЗНО 2019 року з української мови - повний провал

Якби ви знали яких анжінєров випускають технічні вузи то взалися б за голову.
Думаю медики і педики не кращі.
Цю систему  давно треба повернути до тями, інакше це ж пєс дець буде.
Всіх міністрів освіти і чинуш мін освіти відправити на мило.
Хороших. Ви б зарплату збільшили, до вас би не двійошники йшли, а відмінники.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія