Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Джуллиани призвал арестовать Коломойского

А є взагалі десь пруф на офіційні звинувачення до Бені з боку американської феміди?
Бо окрім зливу двох журналюг з наступними репостами та дописів Джуліані, по факту нема ніякої інфи.

Ось, єдине публікація, звідки то все розтягується:
https://www.thedailybeast.com/billionaire-ukrainian-oligarch-ihor-kolomoisky-under-investigation-by-fbi?ref=home

Останнє редагування: 18 травня 2019 22:27:22 від птах Сорока
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

так.. все прихильники певної політсили облизали коломойшу? собираетесь укрывать преступника от американского правосудия ?

звідки відомо, що він прєступнік- суд був?
Чи це у вас така професійна звичка порядних людей прєступніками обзивати?
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Невдовзі зе-людаси звинуватять у своїх негараздах "піндосів".

Що ще раз доведе їх кацапську сутність.

Адже це не хуйло розв"язав війну в Україні, а парашенка!

Це не хуйло намагається розвалити Україну, у тому числі з допомогою внутрішніх агентів впливу, а "рижий поц"!
   
Тобі скіьки раз пояснювати, що СЛІДСТВО В США ЩЕ НЕ ЗАКІНЧЕНЕ??
Так шо ты тут тогда пасталакаеш, квочка? Она уже приговор вынесла.  еще немного и догонишь по тупизне Бяку.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

А є взагалі десь пруф на офіційні звинувачення до Бені з боку американської феміди?
Бо окрім зливу двох журналюг з наступними репостами та дописів Джуліані, по факту нема ніякої інфи.

Ось, єдине публікація, звідки то все розтягується:
https://www.thedailybeast.com/billionaire-ukrainian-oligarch-ihor-kolomoisky-under-investigation-by-fbi?ref=home

Хіба офіційні звинувачення висуваються не в результаті розслідування? а воно ще не завершене. Є якісь підозри.
   
звідки відомо, що він прєступнік- суд був?
Чи це у вас така професійна звичка порядних людей прєступніками обзивати?

А як це заважало прихильники певної політсили, головзебілу і нацжонам називати Свинарчука злочинцем? Суд був?
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Так шо ты тут тогда пасталакаеш, квочка? Она уже приговор вынесла.  еще немного и догонишь по тупизне Бяку.

Цитату в студію, де я винесла вирок. Маніпулюй, але не забріхуйся!
   
Хіба офіційні звинувачення висуваються не в результаті розслідування? а воно ще не завершене. Є якісь підозри.
Ну то як на підставі "якихось підозр" можна закликати до арешту?
   
Цитату в студію, де я винесла вирок. Маніпулюй, але не забріхуйся!
тебя цитировать - все равно шо из вырыганного винегрета зеленый горошек добывать. Я брезгую копаться в твоих высерах. Ты зачем обвиняешь уважаемого гражданина Украины ХЗ в чем? Кто тебе дал право совать свой замацанный хобот в наши дела? 8-:
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

А як це заважало прихильники певної політсили, головзебілу і нацжонам називати Свинарчука злочинцем? Суд був?

то тема іншої гілки, а в цій я і у вас запитаю:  Бєня злодій?
Був суд, який це встановив?
   
чо там.
трампон почуял как чья то холодная рука вновь крепко сжала его яйчишки и ринулся отрабатывать заказ своего хозяина владимира хуйло?   :facepalm1:
   
то тема іншої гілки, а в цій я і у вас запитаю:  Бєня злодій?
Був суд, який це встановив?
Затихло бульканье канадийськойи сотни. мабуть просят помощь из штаба.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Ото корчить порошків  Самі стойкі залишились. Шоколадна гвардія. А що буде з ними в понеділок і уявити важко.

Нічого не буде. Будемо ржати з кенгуряції і кенгуріла - впевнена, що він якимось чином вчергове зашквариться.

Може, на червоній доріжці навернеться, як його клієнт путька нещодавно.

Може, хтось чи щось на нього впаде.

Але скоріше всього, прогундить своїм нудотним голосом чергову фігню. Типу замість "обіцяю служити народу України" скаже "зуб даю".

Коротше, знайде спосіб зганьбити Україну на весь світ в черговий раз.
   
А як це заважало прихильники певної політсили, головзебілу і нацжонам називати Свинарчука злочинцем? Суд був?
Щодо Хуйла також суду не було. І тим паче не було суду  щодо винних у збитті MH17.Крім того, наш суд відмовився визнати днр-лнр терористичними організаціями,  бо проти цього виступили представники АП.
За твоєю логікою, їх не можна називати злочинцями?
   
У тебе є результати генетичного аналізу? чи ти череп заміряв по своїх кацапсько-фашистських методичках?

І до чого тут національність взагалі, у тому числі зе?

Ты забываешь что разговариваешь с гипой. Мне тут принято верить на слово.
Для тебя сделаю исключение: Достаточно давно два моих евродруга имели проблемы в NY. Пока не обратились к Джулиани.
Тот быстро порешал. Знаю все из первых уст можно сказать.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Ну то як на підставі "якихось підозр" можна закликати до арешту?

Може, амери поширили певну інфу і дали сигнал зе, до чого все котиться, а коли не отримали реакції, яку чекали, почали вже прямим текстом шпарити.

Те, що нема формальних звинувачень, не означає, що нема відповідних фактів і результатів розслідування.
   
чо там.
трампон почуял как чья то холодная рука вновь крепко сжала его яйчишки и ринулся отрабатывать заказ своего хозяина владимира хуйло?   :facepalm1:
Поки ще президент то хоче зробити для свого дорогого московського друга побільше добрих справ. Ну що ж має право.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

А є взагалі десь пруф на офіційні звинувачення до Бені з боку американської феміди?
Бо окрім зливу двох журналюг з наступними репостами та дописів Джуліані, по факту нема ніякої інфи.

Ось, єдине публікація, звідки то все розтягується:
https://www.thedailybeast.com/billionaire-ukrainian-oligarch-ihor-kolomoisky-under-investigation-by-fbi?ref=home

сайт какой-то слегка дебильный, авторы с кацапскими фамилиями  :laugh:
   
Ты забываешь что разговариваешь с гипой. Мне тут принято верить на слово.
Для тебя сделаю исключение: Достаточно давно два моих евродруга имели проблемы в NY. Пока не обратились к Джулиани.
Тот быстро порешал. Знаю все из первых уст можно сказать.
Их звали Фирташ и Порошенко? ;)
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

тебя цитировать - все равно шо из вырыганного винегрета зеленый горошек добывать. Я брезгую копаться в твоих высерах. Ты зачем обвиняешь уважаемого гражданина Украины ХЗ в чем? Кто тебе дал право совать свой замацанный хобот в наши дела? 8-:

Той факт, що я OWN YOU. Я і ти в переносному значенні, звичайно.
   
Може, амери поширили певну інфу і дали сигнал зе, до чого все котиться, а коли не отримали реакції, яку чекали, почали вже прямим текстом шпарити.
Єдиний прямий текст, це ось шо:
https://www.thedailybeast.com/billionaire-ukrainian-oligarch-ihor-kolomoisky-under-investigation-by-fbi?ref=home
Решта - то вже переспіви цієї публікації. Офіційного я нічого не знайшов.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Так ваш зе теж тиснув руку пу і навіть встане на коліна.

Е докази що тиснув? А ось ваше руде чмо тиснуло навить після Криму, боїнгу та погоз "у ядерний попел".  ;)
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

чо там.
трампон почуял как чья то холодная рука вновь крепко сжала его яйчишки и ринулся отрабатывать заказ своего хозяина владимира хуйло?   :facepalm1:

Неправильно. Як офіційно доведено, Трампа хуйло ніколи не мав. Але тепер хуйло - твій хазяїн.
   
Затихло бульканье канадийськойи сотни. мабуть просят помощь из штаба.
Я попрошу не узагальнювати.
   
Гиппа с понедельника по шаббат будет акция - прием всех желающих в евреи. Только сам понимаешь., при таком наплыве, обрез мастеришь себе сам.  :gigi: Ну ты это одной левой сбацаешь.

Бля, только недавно приклеил. Дай хоть месяц полюбоваться!
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Ты забываешь что разговариваешь с гипой. Мне тут принято верить на слово.
Для тебя сделаю исключение: Достаточно давно два моих евродруга имели проблемы в NY. Пока не обратились к Джулиани.
Тот быстро порешал. Знаю все из первых уст можно сказать.

Я не кажу, що він не є впливовою людиною. Але до чого тут євреї? ти антисеміт?
   
Той факт, що я OWN YOU. Я і ти в переносному значенні, звичайно.
Клевещешь, значит, на граждан Украины, вошь заморская?  Надо бы на тебя внимание ФБР и налоговой обратить.  :gigi:
   
А Україна продовжує вести бізнес з кацапами і навіть вибрала кацапську ляльку на трон.


Какая то дура,  извините

   
Их звали Фирташ и Порошенко? ;)

Не. Вова и Игорь :D
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Нічого не буде. Будемо ржати з кенгуряції і кенгуріла - впевнена, що він якимось чином вчергове зашквариться.

Може, на червоній доріжці навернеться, як його клієнт путька нещодавно.

Може, хтось чи щось на нього впаде.

Але скоріше всього, прогундить своїм нудотним голосом чергову фігню. Типу замість "обіцяю служити народу України" скаже "зуб даю".

Коротше, знайде спосіб зганьбити Україну на весь світ в черговий раз.

видно панатріота по халяві
Якась ви гидота, а не пані  :bueee:
Це ж треба- з насолодою очікувати, ба- більше! бажати ганьби України на весь світ  :facepalm1:
   
Бля, только недавно приклеил. Дай хоть месяц полюбоваться!
Это акция. Как в том анекдоте. Вы, мамо, как хотите, а похороны - завтра. :D  Придется чем-то жертвовать.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Е докази що тиснув? А ось ваше руде чмо тиснуло навить після Криму, боїнгу та погоз "у ядерний попел".  ;)

Не знаєте ви матьчасть. Дивіться найперше інтерв"ю зе Гордону. Він потискав руки грав на піаніно перед Януком, хуйло, Мєдведєвим і іншими ворогами України і відгукувався про них дуже тепло.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

Я попрошу не узагальнювати.

+1
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Клевещешь, значит, на граждан Украины, вошь заморская?  Надо бы на тебя внимание ФБР и налоговой обратить.  :gigi:

Дебіл! до чого тут ФБР? я живу в Канаді. З податками все ок. Тільки що подала декларацію і отримала майже 4К назад  :laugh:
   
Не. Вова и Игорь :D
А шо ж Иван тут нам пиджак в рейтузы заправляет? У Игорька все хорошо? Сильно рад. :gigi:
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Клевещешь, значит, на граждан Украины, вошь заморская?  Надо бы на тебя внимание ФБР и налоговой обратить.  :gigi:

Як клєвєщеш? чи Україна ні копійчини у інших країн допомоги не взяла? ти і твої брати по розуму вимагаєте трьома постами вище, що МАЛО!
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского


зефани такi кумеднi
а над Порошенко суд був?
але приговор оголосили -мородер, крадiй i хто ще ?
а над свинарчуками суд був?

   
Дебіл! до чого тут ФБР? я живу в Канаді. З податками все ок. Тільки що подала декларацію і отримала майже 4К назад  :laugh:
Ниче. достанут и там. Да и Моссаду надо бы приглядеться к кацапскому охвостью в Канаде. Запустили маленько.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

видно панатріота по халяві
Якась ви гидота, а не пані  :bueee:
Це ж треба- з насолодою очікувати, ба- більше! бажати ганьби України на весь світ  :facepalm1:

Якби я бажала, то б не агітувала б вас проти цього уродця.

Це все одно, як мати казала своїй дочці не таскатися по чоловіках, бо залетить. А коли вона залетіла і має народити, то кричить - ти бажаєш мені ганьби на весь світ!

Шановні, ганьба гарантована! Бо ви її ЗАБЕЗПЕЧИЛИ своїми власними зусиллями. Розвагітніти не вдасться  :weep:
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik


зефани такi кумеднi
а над Порошенко суд був?
але приговор оголосили -мородер, крадiй i хто ще ?
а над свинарчуками суд був?
[/quotе]буде  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія