Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Депресія це...

Re: Депресія це...

Ну я сциклива людина, мені кожну зиму херово. Тож, що писалося вище може бути і правдою. Тоскліво ночами від  листопада аж до кінця лютого.
   
Re: Депресія це...

Нестача вітаміну Д взимку - один з рушіїв.
   
Re: Депресія це...

Re: Депресія це...
DBA

Хуйня ця вся ваша депресія разом з Зигмундом Фройдом...

Не болтайте ерундой

Есть депрессия обусловленная психикой, а есть физиологией (эндогенная) (когда проблемы дофаминовой системы например, или сбои в генерации норадреналина и серотонина), так что не фуйня
   
Re: Депресія це...

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1469029223000110?via%3Dihub
Нове дослідження молодих атлетів у Швейцарії.
При більшому споживанні білків рівень депресії зменшується.
   
Re: Депресія це...

  Чоловік їхав на роботу й розбив в хлам авто. Начальник повідомив, що він звільнений. Дома жінки не застав - пішла до іншого.  :X
  Нахлинула депресія. Пішов на кладовище вішатися. Аж тут назустріч стара. Запитує що сталося. Той й розповів. Стара йому: - Все повернеться назад якщо трахнеш мене.
 Чоловік зрадів й там на могилах стару... того...  ;)
  Стара запитує коханця: - Чоловіче, скільки тобі років?
  - 45
  - І вде ніби не дитина а в казки віриш...  :gigi:
   
Re: Депресія це...

  Чоловік їхав на роботу й розбив в хлам авто. Начальник повідомив, що він звільнений. Дома жінки не застав - пішла до іншого.  :X
  Нахлинула депресія. Пішов на кладовище вішатися. Аж тут назустріч стара. Запитує що сталося. Той й розповів. Стара йому: - Все повернеться назад якщо трахнеш мене.
 Чоловік зрадів й там на могилах стару... того...  ;)
  Стара запитує коханця: - Чоловіче, скільки тобі років?
  - 45
  - І вде ніби не дитина а в казки віриш...  :gigi:

 :lol:
   
Re: Депресія це...

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1469029223000110?via%3Dihub
Нове дослідження молодих атлетів у Швейцарії.
При більшому споживанні білків рівень депресії зменшується.
тобто,  вчені досліджували  рівень депресії молодих атлетів, які для результатів вживають овердофіга білка?
А хіба у молодих,  здорових, проживаючих у благополучній Швейцарії, людей може бути депресія ?
   
Re: Депресія це...

Ну я сциклива людина, мені кожну зиму херово. Тож, що писалося вище може бути і правдою. Тоскліво ночами від  листопада аж до кінця лютого.

Спробуйте зайнятися науковою роботою - може попустить.
   
Re: Депресія це...

Старина Фрейд лишь частично прав. депрессия - это следствие ТОКСИНОВ в организме. Это бывает по разным причинам: печень, почки, сахар, кишечник, опухоли. А то о чем Фрейд - лирика, она не перманентна.  ;)

спробуйте з"їдати 1 гранат за день на протязі одного тижня.
   
Re: Депресія це...

тобто,  вчені досліджували  рівень депресії молодих атлетів, які для результатів вживають овердофіга білка?
А хіба у молодих,  здорових, проживаючих у благополучній Швейцарії, людей може бути депресія ?
Може, бо депресія має безліч причин.
Не обов'язково бідняк буде депресувати : подивіться на жебрацькі райони Індії - ходять, посміхаються собі..
Є й фізіологічні причини депресії. Є й інші.
Якщо в Швейцарії людина самотня, і це її пригнічує ( бо не всіх самотність пригнічує ) - то їй байдуже до краси й багатства довкола, а навіть навпаки - може дратувати, бо дисонує з  її внутрішнім станом.
   
Re: Депресія це...

І взагалі, на депресію найчастіше страждають саме молоді і дуже молоді, десь від підліткового віку і до 30. Здавалось би..
А старші люди, як не дивно - менше.
   
Re: Депресія це...

  Чоловік їхав на роботу й розбив в хлам авто. Начальник повідомив, що він звільнений. Дома жінки не застав - пішла до іншого.  :X
  Нахлинула депресія. Пішов на кладовище вішатися. Аж тут назустріч стара. Запитує що сталося. Той й розповів. Стара йому: - Все повернеться назад якщо трахнеш мене.
 Чоловік зрадів й там на могилах стару... того...  ;)
  Стара запитує коханця: - Чоловіче, скільки тобі років?
  - 45
  - І вде ніби не дитина а в казки віриш...  :gigi:
:weep:  :weep:  :weep:
 :D
   
Re: Депресія це...

тобто,  вчені досліджували  рівень депресії молодих атлетів, які для результатів вживають овердофіга білка?
А хіба у молодих,  здорових, проживаючих у благополучній Швейцарії, людей може бути депресія ?
:lol:  :lol:  :lol:
Практично ілюстрація до уривка з Довлатова (вибачаюсь за кацапську):

В Тбилиси проходила конференция: "Оптимизм советской литературы".
Среди других выступал поэт Наровчатов. Говорил на тему безграничного оптимизма советской литературы.
Затем вышел на трибуну грузинский писатель Кемоклидзе:
"Вопрос предыдущему оратору". "слушаю Вас",
 - откликнулся Наровчатов. "Я хочу спросить насчет Байрона. Он был молодой?" "Да, - удивился Наровчатов,
- Байрон погиб сравнительно молодым человеком. А что? Почему Вы об этом спрашиваете?"
"Еще один вопрос насчет Байрона. Он был красивый?"
"Да, Байрон обладал чрезвычайно эффектной внешностью. Это общеизвестно..."
"И еще один вопрос насчет того же Байрона. Он был зажиточный?"
"Ну разумеется. Он был лорд. У него был замок... Ей-богу, какие-то странные вопросы..."
"И последний вопрос насчет Байрона. Он был талантливый?"
"Байрон - величайший поэт Англии! Я не понимаю, в чем дело?!"
"Сейчас поймешь. Вот посмотри на Байрона. Он был молодой, красивый, зажиточный и талантливый.
И он был пессимист. А ты - старый, нищий, уродливый и бездарный. И ты оптимист!"
Что значит воздействие социализма !
https://www.livelib.ru/quote/135860-remeslo-sergej-dovlatov/i]
   
Re: Депресія це...
HSM

І взагалі, на депресію найчастіше страждають саме молоді і дуже молоді, десь від підліткового віку і до 30. Здавалось би..
А старші люди, як не дивно - менше.
Ви лікар психіатр
Чи якось по іншому володієте статтстикою ?
   
Re: Депресія це...

   
Re: Депресія це...

І взагалі, на депресію найчастіше страждають саме молоді і дуже молоді, десь від підліткового віку і до 30. Здавалось би..
А старші люди, як не дивно - менше.

В молодих є амбіції, а старшим вже все пох  :D
   
Re: Депресія це...

Мелатонін знижує депресію. Виробляється організмом уві сні в повній темряві.

Якщо природного не вистачає, то приймають пігулки. Чомусь більше впливає на жінок.
https://neurosciencenews.com/melatonin-self-harm-22851/
   
Re: Депресія це...

Мелатонін знижує депресію. Виробляється організмом уві сні в повній темряві.

Якщо природного не вистачає, то приймають пігулки. Чомусь більше впливає на жінок.
https://neurosciencenews.com/melatonin-self-harm-22851/
Слаб он. И вряд ли он снизит депрессию, его цель - упростить засыпание, а это разные вещи (хотя и для сна наилучшие препараты те, которые у нас по ПКУ и невозможно купить, соннат и клоназепам, поэтому приходится пить довольно опасные клозапин и тизерцин).
А от депрессии существуют андидепрессанты от копеечного амитриптиллина и флуоксетина (помогают только первое время) до дорогого пароксетина и других (пока не пробовал).
Но все это может стать практически невозможным к покупке в аптеке, и не только это, а почти все сердечные препараты, от давления и даже противозачаточные уже с 1 апреля, когда планируется ввести электронный рецепт. Так что запасайтесь!
   
Re: Депресія це...

пароксетина

жер. помагало.
   
Re: Депресія це...

Клітковина також діє проти депресії, покращує настрій. Інша побічна дія - підвищує імунітет, нормалізує метаболізм, вагу.
https://panacea.com.ua/diyeta-z-vysokym-vmistom-klitkovyny-mozhe-dopomogty-znyzyty-ryzyk-depresiyi/
   
Re: Депресія це...

Слаб он. И вряд ли он снизит депрессию, его цель - упростить засыпание, а это разные вещи (хотя и для сна наилучшие препараты те, которые у нас по ПКУ и невозможно купить, соннат и клоназепам, поэтому приходится пить довольно опасные клозапин и тизерцин).
А от депрессии существуют андидепрессанты от копеечного амитриптиллина и флуоксетина (помогают только первое время) до дорогого пароксетина и других (пока не пробовал).
Но все это может стать практически невозможным к покупке в аптеке, и не только это, а почти все сердечные препараты, от давления и даже противозачаточные уже с 1 апреля, когда планируется ввести электронный рецепт. Так что запасайтесь!
пароксетин вроді ніколи не продавали без рецепта.
   
Re: Депресія це...

Депресія – це криза світовідчуття.
Депресія в тилу означає, що вам настав час переосмислити багато своїх поведінкових шаблонів, які привели вас до депресії.
Хоча є й альтернатива: мужики можуть нажертись, а жінки витратити всю ЗП у магазині на різний хлам.
Про боротьбу с депресію на фронте повинні дбати командири.
   
Re: Депресія це...

Слаб он. И вряд ли он снизит депрессию, его цель - упростить засыпание, а это разные вещи (хотя и для сна наилучшие препараты те, которые у нас по ПКУ и невозможно купить, соннат и клоназепам, поэтому приходится пить довольно опасные клозапин и тизерцин).
А от депрессии существуют андидепрессанты от копеечного амитриптиллина и флуоксетина (помогают только первое время) до дорогого пароксетина и других (пока не пробовал).
Но все это может стать практически невозможным к покупке в аптеке, и не только это, а почти все сердечные препараты, от давления и даже противозачаточные уже с 1 апреля, когда планируется ввести электронный рецепт. Так что запасайтесь!

Мене 3мг мелатоніну чудово заколисують. Але я бабєц.
   
Re: Депресія це...

Мене 3мг мелатоніну чудово заколисують. Але я бабєц.
3 мг мелатоніну і коня присплять. Я вас баюся.
   
Re: Депресія це...

Мене 3мг мелатоніну чудово заколисують. Але я бабєц.
а я жінка, і коли буває що від переживань не можу заснути
то приймаю корвалол, але перед тим міряю пульс чи не знижений.     
   
Re: Депресія це...

Український йог, останні відео українською.
https://www.youtube.com/watch?v=OTGOOZcVWc8
   
Re: Депресія це...

Прегабалин 150-ка снимает депрессию.
   
Re: Депресія це...

а я жінка, і коли буває що від переживань не можу заснути
то приймаю корвалол, але перед тим міряю пульс чи не знижений.     
Корвалол помогает от 100 капель минимум, меньше это плацебо. ИМХО.
   
Re: Депресія це...

Це депресія чи ні?
Минають дні, минають ночі,
Минає літо, шелестить
Пожовкле листя, гаснуть очі,
Заснули думи, серце спить,
І все заснуло, і не знаю,
Чи я живу, чи доживаю,
Чи так по світу волочусь,
Бо вже не плачу й не сміюсь... (С)
   
Re: Депресія це...

Все просто - треба підвищити рівень дофаміну.
https://molbuk.ua/news/187911-5-sposobiv-pidvyschyty-dofamin-gormon-motyvaciyi-ta-produktyvnosti.html
В кого псих. розлади, то треба тримати дофамін на постійно високому рівні.
   
Re: Депресія це...

Ширяйтеся похідними морфіну. І в вас депресії не стане. І вас не стане.
   
Re: Депресія це...

В молодих є амбіції, а старшим вже все пох  :D
Амбіціі - зло.
Згодом суспільству доведеться це визнати, бо в 95% випадків
це призводить до підняття наверх пустопорожнього лайна.
   
Re: Депресія це...

Амбіціі - зло.
Згодом суспільству доведеться це визнати
пока что общество признало,
что двигателем прогресса является страсть к престижному потреблению
такая амбиция
   
Re: Депресія це...

Це депресія чи ні?
Минають дні, минають ночі,
Минає літо, шелестить
Пожовкле листя, гаснуть очі,
Заснули думи, серце спить,
І все заснуло, і не знаю,
Чи я живу, чи доживаю,
Чи так по світу волочусь,
Бо вже не плачу й не сміюсь... (С)

антік нарешті щось розумне видав
   
Re: Депресія це...

Гілку не читав. Чув, ще депресія це не просто коли сумно, а коли не а сенсу жити. Хз
   
Re: Депресія це...

Гілку не читав. Чув, ще депресія це не просто коли сумно, а коли не а сенсу жити. Хз

повна апатія до всього, як результат - самознищення та самогубство
   
Re: Депресія це...

Зараз найкращий засіб від депресії - йти до лав ЗСУ
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія