Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

**Проблема з редагуванням чи створенням тем після банів/поновлення профілю - СЮДИ

Це масовий ГЛЮК, який не видно в системі.

Відповідно, автоматично вирішити це питання нема можливості. Але можна легко виправити вручну, по кожному юзеру окремо.
Будь ласка, просто маякніть в цій гілці, якщо маєте таку проблему. Взагалі нічого можна не писати - просто поставьте крапочку в дописі, цього вже буде достатньо, щоб ваш профіль "підлікували" та повернули нормальний функціонал.
Якщо за якихось причин не хочете писати тут, нема питань - надішліть мені в особисті листа, з тою ж крапочкою чи іншим рандомним знаком (бо пусті листи лічка не відправляє)

Дуже дякую!

зі. Ще раз наголошую: це ніякі не "козні" чи якесь там "навмисне обмеження" когось чи чогось. Це глюк форума. Найчастіше проявляється, коли людина виходить з бану, або ж відновлює свій профіль після тривалої відсутності. Нажаль, форум і досі іноді ламають, а належного техобслуговування давно немає.

Щоб вирішити питання - просто повідомте, що воно у вас є. Не повідомите (у будь-який спосіб) - про це ніхто і не дізнається. Бо в системі цього глюка не видно, тільки якщо регулярно вручну перебирати всі тисячі профілей юзерів, а цього робити не будуть.

Останнє редагування: 14 травня 2022 13:26:04 від африканский_йож
   
а що робити як не працює функція відновлення паролю?
   
а що робити як не працює функція відновлення паролю?

написати про це адміну або судді дреду. У кого саме не працює?
   
написати про це адміну або судді дреду. У кого саме не працює?
у мене, пише" у вас немає доступу до цього розділу"
   
Проблема з редагуванням чи створенням тем
ага, у мене було таке
потім якось само виправилося
чи не само? хз...
   
ага, у мене було таке
потім якось само виправилося
чи не само? хз...

ні, "само" воно не виправляється, на жаль
   
було б добре створювати теми та виправляти повідомлення дякую
   
Теж не можу теми створювати й виправляти повідомлення. ХЗ чому.
   
в мене виявився глюк при спробі пошуку: "Ви не можете шукати повідомлення на цьому форумі."
Чи хтось має схоже?
   
в мене виявився глюк при спробі пошуку: "Ви не можете шукати повідомлення на цьому форумі."
Чи хтось має схоже?
зараз у всіх так, функція пошуку відмінена
   
в мене виявився глюк при спробі пошуку: "Ви не можете шукати повідомлення на цьому форумі."
Чи хтось має схоже?

пошук вимкнено у цілях безпеки. Через нього йдуть спроби зламати форум
   
у мене, пише" у вас немає доступу до цього розділу"
У меня точно такой же глюк. да и почта как-то по другому выглядит и  не сразу появляется при клике.Надо несколько раз.
   
Тут не потрібне техобслуговування.. якщо система нормально налаштована, вона працює десятками років
   
Проблема з редагуванням.
   
Проблема з редагуванням.
редагувати свій допис можна упродовж 15 чи 20 хвилин після створення. Далі ця можливість зникає
чи взагалі немає опції "редагувати"?
   
почему-то не могу отправить в приват, пишет, что пользователь заблокировал мое личное сообщение.
   
Когда уже исправят работу кнопки (ссылки) "Нове"? Жмешь, а оно вместо того, что ты еще не читал, кидает в середину страницы как правило, надо опять все проматывать и искать, на каком посте ты остановился в прошлый заход.

Причем раньше эта ссылка работала четко — показывала первым именно "Нове", то, что ты еще не видел. А сейчас какой-то беспредел через анал.

ИМХО это все оттого, что в ветках сейчас куча вставок из телеги и твитера. Форум криворукие сделали так, что сначала загружается страница на реально первый новый пост, а только потом начинают подтягиваться (загружаться) все эти циганские кибитки из телеги и твитера. В результате после их загрузки все смещается (они ведь требуют места) и страницу приходится проматывать, чтоб вернуться к первому новому посту. Нужно сделать наоборот — браузер должен ждать, пока полностью загрузится весь контент страницы, а только потом делать прокрутку к месту первого нового поста.

Это можно сделать?
   
по доступу до редагування, створенню тем та опитувань - бдлск перевірте усі, хто тут відписався. Якщо проблема залишилась, маякніть. Дякую

по інших питаннях - доступ до особистих, зміна свого паролю - триває з"ясовування причин.
   
Ну, мне низзя... Ни редактирвать, ни темы создавать...
   
Когда уже исправят работу кнопки (ссылки) "Нове"? Жмешь, а оно вместо того, что ты еще не читал, кидает в середину страницы как правило, надо опять все проматывать и искать, на каком посте ты остановился в прошлый заход.

таке відбувається іноді, коли склеюють гілки або переносять дописи. Ну й тєлєга іноді "стрибає", так.
   
А пошук по форуму працює чи ні?
   
А пошук по форуму працює чи ні?
Працює через гугл.
Набрати
африка site:forum.pravda.com.ua
Замість африка - те, що шукаєте.
   
таке відбувається іноді, коли склеюють гілки або переносять дописи. Ну й тєлєга іноді "стрибає", так.

Я описал, как это решить
   
Працює через гугл.
Набрати
африка site:forum.pravda.com.ua
Замість африка - те, що шукаєте.
Дякую
   
У меня по вертикали расширилась страница,всех користувачив внизу не видно из-за этого невозможно корректировать так как опубликувати не помещается
   
щодо проблем зі зміною паролю

можливо, ваші налаштування та/або сервер/провайдери сприймаються сервером ФУП як спам. Тобто, через підтвердження через пошту воно НЕ працює

що можна зробити: поміняти пароль через особистий профіль безпосередньо на фупі.
Якшо ви не пам"ятаєте свого старого паролю для підтвердження зміни (таке буває, ми всі люди, гаджет пам"ятає пароль, а ви ні) - напишіть мені або судді дреду, проблему вирішим в ручному режимі.
   
стосовно відсутності доступу до власних особистих - поки немає нової інформації.
Будь ласка, тут або мені в особисті конкретизуйте проблему.
   
Пости редагувати не можу, хоча кнопка "Редагувати" з'явилась.
Проте кнопки "Опублікувати" після редагування нема.

Створювати теми навіть не намагаюсь, це привілей більш достойних дописувачів тіпа Дончаніна, Антіка і Сметани.
   
Пости редагувати не можу, хоча кнопка "Редагувати" з'явилась.
Проте кнопки "Опублікувати" після редагування нема.

Створювати теми навіть не намагаюсь, це привілей більш достойних дописувачів тіпа Дончаніна, Антіка і Сметани.
тут кнопка є?


редагування працює здається 15 хв після публікації посту. Далі фсьо

Останнє редагування: 19 травня 2022 21:56:45 від африканский_йож
   
тут кнопка є?
Показати зображення...
редагування працює здається 15 хв після публікації посту. Далі фсьо
Кнопка "Нова тема" є.
Редагувати намагався через кілька хвилин, помітивши граматичну помилку. Заходжу в редагування, проте не можу зберегти виправлений текст, нема кнопки "Опублікувати"
   
вікно повідомлення досить велике. Шукай внизу.

   
На моб.версії це виглядає десь так:
   
повторюю питання з проблемами приватних повідомлень:
ще в когось таке лишилось? Конкретизуйте мені в приват

дякую
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія