Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку

Дивіться насолоджуйтеся  Вудік вам покажє Америку
але сам в шоці був в такому місці дє почалася подорож дє прям жах людям  як там живеться  не розумію завжди дожді в цьому місті
а мав переляк а то сідю в своєму Нью Джерзи і нічого не бачу
   
ну?  Де??
   
ну?  Де??

Ось початок
   
Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку

давай борсук
   
Давно пора щось толкове показати, а то все об'їдки та  об'їдки...
Чекаємо...   там на твоєму моторхомі можна такиииий   блог замутити..   :new_russi: 
   
Класно. У мене подібна подорож у списку, але коли це ще буде ...
   
 :facepalm: а до юджина как будешь добираться?  :weep: фантазер   :laugh:
   
:facepalm: а до юджина как будешь добираться?  :weep: фантазер   :laugh:

Літаком, чим же ще.

Є така опція - взяти щось в рент, ту ж автівку, прицеп, трейлер, вантажний фургон, моторхом тощо, і кинути в кінцевій точці. А хтось потім переганяє ту двигу назад, в місце постійної дислокації. Ну і відповідно відмиває там все від чужих соплєй.

   
Літаком, чим же ще.

Є така опція - взяти щось в рент, ту ж автівку, прицеп, трейлер, вантажний фургон, моторхом тощо, і кинути в кінцевій точці. А хтось потім переганяє ту двигу назад, в місце постійної дислокації. Ну і відповідно відмиває там все від чужих соплєй.

 :facepalm: вопрос был почему юджин, ничем не примечательный небольшой городок в орегоне, до которого нет прямого рейса из нью йорка. логично начинать от океана, поэтому санфранс, портленд или на худой конец лос анжелес или сан диего. но юджин? не понимаю. я его проезжал раз надцать когда на авто ездил в южном направлении.  глазу зацепиться не за что.
   
Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку

Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку
Дурень, через всю Америку это от Чикаго до Лос-Анджелиса, по шоссе 66.
   
Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку

Дурень, через всю Америку это от Чикаго до Лос-Анджелиса, по шоссе 66.
66 ої залишились тільки куски
   
Та ну нах, немає в Америці культурного колорита одні ландшафти із вікна дивитись, надоїсть на 3 день. А стати ось так машиною майже де хочеш по староукраїнському - куюшки, приватне/штатовське, заїзди як правило заблоковані навіть якщо захочеться закон порушити тому що здається що ніхто не побачить. Деякі штати як Канзас взагалі мрак, їдь як собака а з'їхати з дороги зась, навіть обочини розраховані так щоб не було місця машині стати.
   
Ось початок


Salem ?

Так от звідки ті модні папіроси з ментолом...

   
Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку
nik

Вуд, ты будешь на тракторе ехать в путешествие?

   
Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку

66 ої залишились тільки куски
Зато маршрут от океана до океана через 3 климатических пояса.
   
Зато маршрут от океана до океана через 3 климатических пояса.

в чикаго океан пресноват
   
Та ну нах, немає в Америці культурного колорита одні ландшафти із вікна дивитись, надоїсть на 3 день. А стати ось так машиною майже де хочеш по староукраїнському - куюшки, приватне/штатовське, заїзди як правило заблоковані навіть якщо захочеться закон порушити тому що здається що ніхто не побачить. Деякі штати як Канзас взагалі мрак, їдь як собака а з'їхати з дороги зась, навіть обочини розраховані так щоб не було місця машині стати.

 :facepalm: встать где захочешь можно в любом национальном лесе. площадь всех национальных лесов сша равняется площади всей украины с далбасом и крымом. кроме того вагон кемпграундов, rest areas и прочих других мест где можно встать на якорь и не спеша изучить окрестности.
   
:facepalm: встать где захочешь можно в любом национальном лесе. площадь всех национальных лесов сша равняется площади всей украины с далбасом и крымом. кроме того вагон кемпграундов, rest areas и прочих других мест где можно встать на якорь и не спеша изучить окрестности.
да ти що? Національні ліса в малонеселених місцях і стати ось так де хочеш і там не вийде, все нормовано, з'їзди стратегічно заблоковані, тільки в визначених місцях, в визначений час або кемпграунд по уплаті. Рест ареас іслєдованіє це взагалі смішно. З одної сторони розумієш, люди свині, і такої навали туристів на машинах в любом мєстє природа не витримає, а з іншої немає волі, немає романтики.
   
да ти що? Національні ліса в малонеселених місцях і стати ось так де хочеш і там не вийде, все нормовано,


 :facepalm: нет. в национальных лесах ты можешь становиться где захочешь и когда захочешь, если в этот период не действует какой нибудь специальный режим, обусловленный местными особенностями (гнездованием птиц этс). я сам об этом узнал в прошлом году, когда чуток припустили режим карантина, но национальные парки и парки штата были закрыты. оказывается, просто въезжаешь в национальный лес выбираешь место возле речки и бросаешь лагерь. без термитов, оплаты и прочего, проверено многократно и обсуждено на туристических форумах с участием законников. нормировано только в парках (национальных, штата или каунти). ну или кэмпграунды в парках. там да, плата часто, и пермит заранее.
   
Дивіться насолоджуйтеся  Вудік вам покажє Америку
але сам в шоці був в такому місці дє почалася подорож дє прям жах людям  як там живеться  не розумію завжди дожді в цьому місті
а мав переляк а то сідю в своєму Нью Джерзи і нічого не бачу

по якiй дорозi пересiк америку вiд океану до океану ?
я чого питаю?
якщо рухатись навпростецЬ, без плану, то звичайно можна отримати задоволення вiд амерiканських дорiг
але познавальна сущнiсть може дорiвнювати нулю
деякi днi iдеш по прерiям, де вiд кактуса до кактуса
тануйогонафуй ..

   
Окорочка будут?Или на биг маке стопорнешься?
   
олд воод грає соло
вiн не сприймає себе в оркестрi
алецетаке ..
 :)
   
Дивіться насолоджуйтеся  Вудік вам покажє Америку
але сам в шоці був в такому місці дє почалася подорож дє прям жах людям  як там живеться  не розумію завжди дожді в цьому місті
а мав переляк а то сідю в своєму Нью Джерзи і нічого не бачу

Такі подорожі уже давно продукує лютий ватан Алекс Брєжнєв, попутно обсірая Америку
Каліфорнія-Канада
https://youtu.be/2kmNaFWCIIw
   
воод
якщо ти живеш в нью джорсi
то не кажи що ти живеш в краiнi миру NY
бо навiть брайтон, де ти купуеш сельодку
то не манхеттен ..
 :shuffle:

   
Я взяв квиток  і полетів 9 годин я на місці і купив собі другий гарний моторхом і тепер переїхав через два перевали. лягаю спати
під Лосанжєлесом  випью келих вина
   
олд воод грає соло
вiн не сприймає себе в оркестрi
алецетаке ..
 :)
кожєн сам замсєбє тіки сімья
   
:facepalm: встать где захочешь можно в любом национальном лесе. площадь всех национальных лесов сша равняется площади всей украины с далбасом и крымом. кроме того вагон кемпграундов, rest areas и прочих других мест где можно встать на якорь и не спеша изучить окрестности.
Мені здаеться що ти не в америці мешкаєшь щодному мешканцю не прийде в голову такє зробити
   
Окорочка будут?Или на биг маке стопорнешься?
коли як
   
кожєн сам замсєбє тіки сімья

таятiлькизаце :)
але
я вже раз 5 подорожував вiд океану до океану, рiзними дорогами, в продовженнi 7-10 дiб
i всi рази спогади жахливо хуйовi, одна втома
то буду з увагою спостерiгати за твоiм трипом
давай звiт, маршрут, фотки ..спостереження
можеячогосьупустив ..
 :shuffle:

   
скажу одне за кермом величезного моторхому кращэ
   
скажу одне за кермом величезного моторхому кращэ

згоден
це все ?
ну то рухай собi по дорозi, отримуй задоволення
для мене краще не за руль триматись, а вiдпочивати у гарному середовiщу
алекожномусвоє
 :shuffle:

   
Я взяв квиток  і полетів 9 годин я на місці і купив собі другий гарний моторхом і тепер переїхав через два перевали. лягаю спати
під Лосанжєлесом  випью келих вина

 :facepalm: бестолочь. за 9 часов от НЙ ты долетишь до хаваев. а отттель на арви тока по дну океана  :weep:
   
:facepalm: бестолочь. за 9 часов от НЙ ты долетишь до хаваев. а отттель на арви тока по дну океана  :weep:

ти довбойоб
а знаеш чому ти довбойоб?
бо зараз квиток з НЙ на iньше попереЖЖя можна купити за $50

   
ти довбойоб
а знаеш чому ти довбойоб?
бо зараз квиток з НЙ на iньше попереЖЖя можна купити за $50

 :facepalm: бухаешь. лечись.  :weep:
   
:facepalm: бухаешь. лечись.  :weep:

то те що ти довбойоб заперечень нема?
   
:facepalm: бестолочь. за 9 часов от НЙ ты долетишь до хаваев. а отттель на арви тока по дну океана  :weep:

Прямой беспосадочный рейс 10-11 часов.
   
згоден
це все ?
ну то рухай собi по дорозi, отримуй задоволення
для мене краще не за руль триматись, а вiдпочивати у гарному середовiщу
алекожномусвоє
 :shuffle:

Також було такэ але я круїзи любив а зараз знову люблю моторхоми
цє дужє комфортно
   
ти довбойоб
а знаеш чому ти довбойоб?
бо зараз квиток з НЙ на iньше попереЖЖя можна купити за $50
покажи ?
   
а де про подорож :S
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія