Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За кого молимся? За безробитного или обнаглевшую власть?

Опитування
Кому бажаємо скорішого видужання?
Всього проголосувало: 47
Безробітному  48 
 
 100% 
Представнику Президента  0 
 
 0% 




В  этой ситуации, котрую я наблюдал с первых минут... - желаю лопнуть от жира подонку Геращенко... СУКА..Идите нах вместе с Аваковым.
Мне не жалко уполномоченного президента нисколько, рядом сидел сын - он мог сказать - папа, что ты делаешь , не надо - МОГ.
Мне жалко безработного из села Гатчина( Жирный урод геращенко...будет мрак тебе)
   
Я  за п.1.
АЄОА, за який кошт безробітний заправляє бусика та чи не отримував він нелегального доходу від експлуатації бусика? B-)
Ну й якшо чесно, то безробітний козаченько вхуярив  хитросракого педоборця на швидкості, шо явно перевищує допустиму.
Тому можуть й "обоюдку" впаяти, як у випадку зайки-фуяйки.

Останнє редагування: 25 листопада 2019 21:12:30 від птах Сорока
   
Сделать третим пунктом - за двоих - сознательно не сделал... На месте бусика мог быть я, со своими детьми в Жигулях без подушек... тогда бы погибли бы мои дети из-за урода, который охраняет права детей... жаль что его КАМАз не раздавил
   
Я  за п.1.
АЄОА, за який кошт безробітний заправляє бусика та чи не отримував він нелегального доходу від експлуатації бусика? B-)
Ну й якшо чесно, то безробітний козаченько вхуярив  хитросракого педоборця на швидкості, шо явно перевищує допустиму.
Тому можуть й "обоюдку" впаяти, як у випадку зайки-фуяйки.

Соромлюсь спитати , а яким чином перевищення швидкості на зелене у одного корегується з незупинкою на стоп-лінїі, порушенням розмітки та виїздом на червоне у іншого ?

Безробітні атдєльна- кулєби атдєльна.

І ще одне коли хоча б одна зарозуміла кулебська сука за таке сяде ? І те що він покалічив свою. дитину , а не чужу, це питання карми, а не правосуддя.
Має сидіти!
   
жаль что его КАМАз не раздавил
Їпать який ти злий. :K
   
за - Всі перед законом рівні
   
Опитування
Кому бажаємо скорішого видужання?
Ви вже проголосували у цьому опитуванні.
Всього проголосувало: 9
Безробітному    9    
 
 100%
Представнику Президента    0    
 
 0%

   
Їпать який ти злий. :K

Якщо чесно ці "боги" з+++ли. В корягу. Я розумію , що вони люди. Начебто. Але швидше я розділяю почуття злого.
Це не люди. Це глисти на тілі України. Ну яка до них жалість ?
   
Людас, а где зафиксировано превышение скорости бусиком? При боковой камере?
Сорока,чувство власти рождает у людей безнаказанность.. наказывет Бог, в данном случае он несколько напугал властьимущих, жаль что не наказал по-полной. Я не верующий
   
Людас, а где зафиксировано превышение скорости бусиком? При боковой камере?
Сорока,чувство власти рождает у людей безнаказанность.. наказывет Бог, в данном случае он несколько напугал властьимущих, жаль что не наказал по-полной. Я не верующий

Та ніде. Вкид.
   
Re: За кого молимся? За безробитного или обнаглевшую власть?

Яка там дозволена максимальна швидкість? 50?
   
Re: За кого молимся? За безробитного или обнаглевшую власть?

Я усім бажаю одужання. Особливо дітям.
Щодо аварії мені не подобається як влада бреше. Але і бусік з першого ряду на великой швидкості, з обмеженою видимістю,  теж ненормально. Так слід робити.
   
Опитування
Кому бажаємо скорішого видужання?
Ви вже проголосували у цьому опитуванні.
Всього проголосувало: 12
Безробітному    12    
 
 100%
Представнику Президента    0    
 
 0%

   
Я усім бажаю одужання. Особливо дітям.
Щодо аварії мені не подобається як влада бреше. Але і бусік з першого ряду на великой швидкості, з обмеженою видимістю,  теж ненормально. Так слід робити.

Точно ? Ви впевнені ? Так ця тварина продовжить калічити людей. Є сумніви ?
   
Re: За кого молимся? За безробитного или обнаглевшую власть?

Так не слід робити, щодо бусіка.
   
Водилы помогите мне... Это трасса 90???? населенный пункт Чабаны находится в стороне, оттуда ехал дебил
   
Так не слід робити, щодо бусіка.

Так значить в бусіку головна проблема ?
   
Re: За кого молимся? За безробитного или обнаглевшую власть?

Точно ? Ви впевнені ? Так ця тварина продовжить калічити людей. Є сумніви ?
Звичайно. Він вже покарань своїми дітьми, навіть не хочу уявляти як він себе почуває.
Тім більш що такий іспит зазвичай робить людину краще. А от владу не прощу, нема ії виправданя..

   
Красиво этот выводок уродов в Боярку сразу забрали....Пусть видят как люди лечатся.... Уже транспортировали в Феофанию, которую простым людям обещали отдать... Жди и помни меня...
   
Re: За кого молимся? За безробитного или обнаглевшую власть?

Так значить в бусіку головна проблема ?

Ні, оба. Хто більш то хай з'ясовують кому слід. Оба зробили те, що не слід робити. Бусік  нічого не бачив зліва та з прискоренням виїжджав на перехрестя. як на мене, це дуже небезпечно, ніколи в житті би так не зробив. Як і проїзд перехрестя на червоне світло, звичайно..



   
У меня еще один такой интересній вопрос.... было много скорых, спустя пол часа... была полная неразбериха., ПОЛНЕЙШАЯ куда вести и куда кого ложить( скорые не киевские, это святошинский район)... Пусть бы пострадавшими были просто простые люди....Феофания семь минут и без ямок трясучек на дороге.. Их повезли на полчаса до недолугой Боярки.. что.без бинтов и лекарств... так и надо властьимущим.
Должен заметить, что МЧС сработал квалифицированнно.
Респект и уважуха им
   
Чергові уйопки при владі розуміють що це значить ? В них набагато менше часу ніж у К н у ра.


................... ............

Опитування
Кому бажаємо скорішого видужання?
Ви вже проголосували у цьому опитуванні.
Всього проголосувало: 20
Безробітному    20    
 
 100%
Представнику Президента    0    
 
 0%

   
У меня еще один такой интересній вопрос.... было много скорых, спустя пол часа... была полная неразбериха., ПОЛНЕЙШАЯ куда вести и куда кого ложить( скорые не киевские, это святошинский район)... Пусть бы пострадавшими были просто простые люди....Феофания семь минут и без ямок трясучек на дороге.. Их повезли на полчаса до недолугой Боярки.. что.без бинтов и лекарств... так и надо властьимущим.
Должен заметить, что МЧС сработал квалифицированнно.
Респект и уважуха им
ну так же и Кушнарева с дырявыми потрохами в районную больничку повезли и никаких выводов.
мыжебоги не думают шо могут оказаться в коридоре на панцирной кушетке.
   
Ні, оба. Хто більш то хай з'ясовують кому слід. Оба зробили те, що не слід робити. Бусік  нічого не бачив зліва та з прискоренням виїжджав на перехрестя. як на мене, це дуже небезпечно, ніколи в житті би так не зробив. Як і проїзд перехрестя на червоне світло, звичайно..


Про "оба" будеш в кацапії  кацапською розказувати. Це звідти традиція чиновникам сраку лизати.
   
Всем..

Но Антоша Геращенко прям разочаровал  :facepalm:  так лизнуть смачно надо уметь
   
Хай обоє одужують.
   
ну так же и Кушнарева с дырявыми потрохами в районную больничку повезли и никаких выводов.
мыжебоги не думают шо могут оказаться в коридоре на панцирной кушетке.
Не надо сравнивать Кушнарева в лесу, когда везли до ближайшей.    давай сравним севодняшнее - его не повезли до ближайшей Феофании. вроде отданной народу.... его и компанию повезли  в Боярку по кочкам.... где бинт платный...
Я очень рад... Потому что я прсто. И рад что дебилы находят свое место  .
   
Сделать третим пунктом - за двоих - сознательно не сделал... На месте бусика мог быть я, со своими детьми в Жигулях без подушек... тогда бы погибли бы мои дети из-за урода, который охраняет права детей... жаль что его КАМАз не раздавил

жаль
   
Злой, а Ви реально злий.
Кулеба вже покараний тим, що скалічив дітей.
Нехай одужують всі.
   
Мне пришло элетронное письмо из Германии. Суть вопроса была - мы видели эту страшную аварию, от доктора. - Почему  их не повезли в ближайшую больницу????? почему их повезли так далеко???????
Отвечать ему пока не стал......Кулеба в шоке не представился....... Мне стыдно перед немецким доктором, что в Украине пострадавших в авариях жителей села Гатного и представителей президента везут в больницы.... Вы меня поняли . мой сумбур.
   
Опитування
Кому бажаємо скорішого видужання?
Ви вже проголосували у цьому опитуванні.
Всього проголосувало: 27
Безробітному    27    
 
 100%
Представнику Президента    0    
 
 0%
   
Злой, а Ви реально злий.
Кулеба вже покараний тим, що скалічив дітей.
Нехай одужують всі.
то ґ.ґ

А сидіти хто буде за цю суку ?
   
то ґ.ґ

А сидіти хто буде за цю суку ?
Я ж не проти, щоб його покарали юридично, але не бажати одужання навіть злочинцю - ну не по- людськи, навіть полонених ворогів лікують
   
Я ж не проти, щоб його покарали юридично, але не бажати одужання навіть злочинцю - ну не по- людськи, навіть полонених ворогів лікують

Ворогів так. Глистів ні. Їх знищують. Інакше загине організм-носій.
   
Re: За кого молимся? За безробитного или обнаглевшую власть?

Про "оба" будеш в кацапії  кацапською розказувати. Це звідти традиція чиновникам сраку лизати.
ти щось плутаєш, або не зрозумів. Я бажаю чесного суду. І звичайно мені не подобається як влада вигороджує свого.  дуже не подобається, як рубікон навіть.
   
Покуй. Вони один одного достойні. Готовий поспорити, що "безробітний" голосував за "кінець епохи брехні"  :weep:
   
Люстрация, был бы я радом конечно бы помогал врагам властьимущим, еще раз респект и уважуха местному МЧС.... а по-сути сейчас - оно совершило преступление это Кулеба и он должен понести уголовную ответственность.... . НЕТ????   Зеленского ждут каштаны.....на Крещатике...
Зеля набирает баллы на майдан... Я тоже буду ездить на красный, но аккуратней
   
схоже, що хлопця вже встигли конкретно залякати
тільки що у Новинах - відмовляється від будь-яких інтерв"ю і заборонив лікарям повідомляти про його стан

але те, що Кулеба з сином у Феофанії, а цей у районній лікарні!... :X
   
Люстрация, был бы я радом конечно бы помогал врагам властьимущим, еще раз респект и уважуха местному МЧС.... а по-сути сейчас - оно совершило преступление это Кулеба и он должен понести уголовную ответственность.... . НЕТ????   Зеленского ждут каштаны.....на Крещатике...
Зеля набирает баллы на майдан... Я тоже буду ездить на красный, но аккуратней
І як розуміти Ваше останнє речення??? Який дивний висновок після всього сказаного Вами вище
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія