Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Это страшно!

Это страшно!



Посмотрев это, я подумал вот о чем. Когда это поколение россиян вырастет, выйдет на пик своей работоспособности и станет рабочим локомотивом всей России, я буду глубоким стариком. А рядом страна, в которой рулит поколение, которому с детства вкладывали в головы войну! Сцуко, чего от них ждать?

Это очень страшно!
   
Re: Это страшно!

Кернес в хрюкове- это - норм! (tu) Шо не з хрюкова - то ипанат))))
   
Re: Это страшно!

Сцуко, чего от них ждать?
Это очень страшно!

У свій час радянське покоління так само видрочували, шо не завадило тому  поколінню сидіти по хатах й не відсвічувати у ті місяці, коли совдепія розпадалася нафуй.
Тоді майже жодне не вийшло мутити демонстрацію з закликом рятувати ідеали чЛеніна, Сраліна або дідів-ветерастів.
   
Re: Это страшно!

Багато від родини залежить.
У нене все дитинство в совку пройшло, але батько постійно слухав "голос америки", "бі-бі-сі", "німецьку хвилю" щоб знати що ж насправді відбувається...
   
Re: Это страшно!

У свій час радянське покоління так само видрочували, шо не завадило тому  поколінню сидіти по хатах й не відсвічувати у ті місяці, коли совдепія розпадалася нафуй.
Тоді майже жодне не вийшло мутити демонстрацію з закликом рятувати ідеали чЛеніна, Сраліна або дідів-ветерастів.

Коли розпадався совок, у того покоління не було зовнішнього ворога - самі все зробили. Через років 20 такої пропаганди, як в Мордорі, ось таким хлопчикам достатньо буде лише сказати "фас". Вони вагітні війною, а війни немає! Тому вони будуть вдячні тому фюреру, який скаже їм щось на кшталт "нас хочуть знищити піндоси, а хохли - їх посіпаки, нумо мочити хохлів" і все...
   
Re: Это страшно!

Через років 20 такої пропаганди, як в Мордорі
Ну, тому Україні потрібно за 20 років вступити хоча б до ЄС. :gigi:
   
Re: Это страшно!



   
Re: Это страшно!

Коли розпадався совок, у того покоління не було зовнішнього ворога - самі все зробили. Через років 20 такої пропаганди, як в Мордорі, ось таким хлопчикам достатньо буде лише сказати "фас". Вони вагітні війною, а війни немає! Тому вони будуть вдячні тому фюреру, який скаже їм щось на кшталт "нас хочуть знищити піндоси, а хохли - їх посіпаки, нумо мочити хохлів" і все...
ну хоч твій батько на танке до нас не приіде, га, ватний дегенерал?
Як там твоі «ватні ідеі» поживають? Путєн вже «нє лучший»? :K
   
Re: Это страшно!

Фигня, там у школьников АУЕ, соцсети, понты, бабки. У кого что, но уж точно не этот унылый милитарный официоз
   
Re: Это страшно!

І проблема для нас навіть не в цьому, ми і так на це не можем якось вплинути,
проблема в тому, що якщо Порошенко намагався рухатись на захід і в НАТО, то зараз про це навіть ніхто не згадує у владі


   
Re: Это страшно!

І проблема для нас навіть не в цьому, ми і так на це не можем якось вплинути,
проблема в тому, що якщо Порошенко намагався рухатись на захід і в НАТО, то зараз про це навіть ніхто не згадує у владі

Навіщо ж брехати?

Ось із самого останнього:

По пропозиції української сторони  22-25 травня 2020 р. в Україні мала б відбутись щорічна Весняна сесія ПА НАТО.
   
Re: Это страшно!

Багато від родини залежить.
У нене все дитинство в совку пройшло, але батько постійно слухав "голос америки", "бі-бі-сі", "німецьку хвилю" щоб знати що ж насправді відбувається...
(tu)  :-B  Мій слухав в оригіналі. Я вже для совків. :D
   
Re: Это страшно!

ну хоч твій батько на танке до нас не приіде, га, ватний дегенерал?
Як там твоі «ватні ідеі» поживають? Путєн вже «нє лучший»? :K
бачиш зеленка.він ПРИЗНАВ свої загиби і змінився самі свої погляди,а ти от ДЕГРАДУВАВ. Бачиш різницю? чи зелень виїла останнє що в тобу доброго було. B-)
  Зможеш ти як він ПРИЗНАТИ свою тупість і признати ,що був не правий? B-)
   
Re: Это страшно!

https://www.youtube.com/watch?v=HyVD6NrR3Oc
Посмотрев это, я подумал вот о чем. Когда это поколение россиян вырастет, выйдет на пик своей работоспособности и станет рабочим локомотивом всей России, я буду глубоким стариком. А рядом страна, в которой рулит поколение, которому с детства вкладывали в головы войну! Сцуко, чего от них ждать?

Это очень страшно!

А зачем Вам чего ждать от них?

Они - сами по себе, Вы - сами по себе.

Думать нужно о том, как защищаться, накапливать опыт и оружие, готовить системы ПРО по периметру, наконец-то определиться с НАТО.
   
Re: Это страшно!

Навіщо ж брехати?

Ось із самого останнього:

По пропозиції української сторони  22-25 травня 2020 р. в Україні мала б відбутись щорічна Весняна сесія ПА НАТО.

Інерція задана Порошенком

A xтось щось чув про необхідність вступу в НАТО від Зе чи тих хто біля нього?
   
Re: Это страшно!

Багато від родини залежить.
У нене все дитинство в совку пройшло, але батько постійно слухав "голос америки", "бі-бі-сі", "німецьку хвилю" щоб знати що ж насправді відбувається...
в мене так само, приймач океан 205 вроді, все знав батько і про чернобиль і в якомусь році помню якісь склади морфлота рвались ніхто не знав про це, я ще тоді не міг зрозуміти щому батько так не навидить кацапів..., а потім зрозумів...
   
Re: Это страшно!

Коли розпадався совок, у того покоління не було зовнішнього ворога - самі все зробили. Через років 20 такої пропаганди, як в Мордорі, ось таким хлопчикам достатньо буде лише сказати "фас". Вони вагітні війною, а війни немає! Тому вони будуть вдячні тому фюреру, який скаже їм щось на кшталт "нас хочуть знищити піндоси, а хохли - їх посіпаки, нумо мочити хохлів" і все...
Только тот, кто не жил при совке, может такую глупость написать :facepalm1:
   
Re: Это страшно!

Колись нацистам за допомогою нескладної маніпуляції вдалося переконати німців, що вони краще за інших.
Зараз на ще страшнішому гачку висять коцапи, і ця на генному рівні збочена нечисть може накоїти значно більшої біди у світі
тим більш що найтемніші сторони коцапської натури постійно підігріваються усім цим дєдоваєвальством, можемпавтаріть і пр.
   
Re: Это страшно!

Коли розпадався совок, у того покоління не було зовнішнього ворога - самі все зробили. Через років 20 такої пропаганди, як в Мордорі, ось таким хлопчикам достатньо буде лише сказати "фас". Вони вагітні війною, а війни немає! Тому вони будуть вдячні тому фюреру, який скаже їм щось на кшталт "нас хочуть знищити піндоси, а хохли - їх посіпаки, нумо мочити хохлів" і все...
Справді? Немає війни, яку б вів Лєсоповал проти інших країн?
   
Re: Это страшно!

Кернес в хрюкове- это - норм! (tu) Шо не з хрюкова - то ипанат))))
Так ти з Харкова?
   
Re: Это страшно!

бачиш зеленка.він ПРИЗНАВ свої загиби і змінився самі свої погляди,а ти от ДЕГРАДУВАВ. Бачиш різницю? чи зелень виїла останнє що в тобу доброго було. B-)
  Зможеш ти як він ПРИЗНАТИ свою тупість і признати ,що був не правий? B-)
Що він та де признав я не бачу! Чувак просто «затіхарівся» бо бачить що тут з відвертою ватою роблять.
Коли тут свиноферма Пєтькіно вовсю рулила то він писав що підтримував янука як провідника ватних поглядів. Рік 2016, війна з кацапами у повному разгарі.
А про мою «деградацію» - це твоя суб‘єктивна думка.
Супіс, ти починаєш тупити!
   
Re: Это страшно!

Інерція задана Порошенком

A xтось щось чув про необхідність вступу в НАТО від Зе чи тих хто біля нього?
При поросі про НАТО були одні «балачки», а зараз робляться справжні кроки - школи сержантів, перехід логістики на зразки НАТО.
Що відірвана від Украіни, емігрантська ковбаса, може знати про процеси які відбуваються в Украіні?
   
Re: Это страшно!

бачиш зеленка.він ПРИЗНАВ свої загиби і змінився самі свої погляди,а ти от ДЕГРАДУВАВ. Бачиш різницю? чи зелень виїла останнє що в тобу доброго було. B-)
  Зможеш ти як він ПРИЗНАТИ свою тупість і признати ,що був не правий? B-)

Ага. Щас..Визнав. Ти ще скажи, шо алкофілософ рєзко полюбив пороха. У віці більшості дописувачив тут можна визнати лише власну деменцію, але  точно не радикально поміняти світогляд

Останнє редагування: 9 травня 2020 23:38:36 від NachFinn
   
Re: Это страшно!
ATF

При поросі про НАТО були одні «балачки», а зараз робляться справжні кроки - школи сержантів, перехід логістики на зразки НАТО.
Що відірвана від Украіни, емігрантська ковбаса, може знати про процеси які відбуваються в Украіні?
Я навіть більше скажу ! До найвеличнішого про НАТО ніхто навіть не знав!   Тільки Зе розказав Україні і українцям про НАТО. 


Останнє редагування: 10 травня 2020 00:23:43 від ATF
   
Re: Это страшно!

Коли розпадався совок, у того покоління не було зовнішнього ворога - самі все зробили. Через років 20 такої пропаганди, як в Мордорі, ось таким хлопчикам достатньо буде лише сказати "фас". Вони вагітні війною, а війни немає! Тому вони будуть вдячні тому фюреру, який скаже їм щось на кшталт "нас хочуть знищити піндоси, а хохли - їх посіпаки, нумо мочити хохлів" і все...
Коцапи зарубляться між собою.
   
Re: Это страшно!

У свій час радянське покоління так само видрочували, шо не завадило тому  поколінню сидіти по хатах й не відсвічувати у ті місяці, коли совдепія розпадалася нафуй.
Е-гей! Не всі по хатах сиділи. В ніч з 19 на 20 (?) серпня 1991 року на зупинках громадського транспорту я клеїла листівки за збереження СССР.
А Ви що робили?
   
Re: Это страшно!

Это комплексы путлера. Вот что скрывается за всем этим безумием. Личная армия кооператива озеро, в которую оно хочет превратить всю страну.
Вот к чему приводит традиционное воспитание с унижениями и битьем детей, а также улица с тем же унижением и битьем, с порядками которой никто не собирался бороться цивилизованными методами.
   
Re: Это страшно!

И конечно же, школа с теми же порядками.
   
Re: Это страшно!

Е-гей! Не всі по хатах сиділи. В ніч з 19 на 20 (?) серпня 1991 року на зупинках громадського транспорту я клеїла листівки за збереження СССР.
А Ви що робили?

Помогло?
   
Re: Это страшно!

Е-гей! Не всі по хатах сиділи. В ніч з 19 на 20 (?) серпня 1991 року на зупинках громадського транспорту я клеїла листівки за збереження СССР.
А Ви що робили?

Якраз в тому липні-серпні я займався виготовленням і розповсюдженням листівок ПРОТИ СССР, якраз тих, відомих, про другу Францію. Дуже добре пам'ятаю цю ніч, я їхав з майже рідного Запоріжжя в улюблений Крим. З дівчиною! Ах! :love:

Цікаво, а в якому місті були ви? Цікаво, а що у вас було в голові? Чому ви хотіли зберегти СССР?
   
Re: Это страшно!

   
Re: Это страшно!

Кернес в хрюкове- это - норм! (tu) Шо не з хрюкова - то ипанат))))

у вас вообще, ипанаты,  клоун - президент... Шотам тот керноз.... :laugh:
   
Re: Это страшно!

И конечно же, школа с теми же порядками.
Це про улюблену вчительку. Уроки брехні та лицемірства. Школа юного дзержинця.

хуйло и Утка. Личная месть Дидлофюрера.
«Введите несчастную, – сказал Володя. – Положите ей голову так, чтобы я, не видя ее, мог одним ударом отсечь ей голову»


https://putin-huil0.livejournal.com/8976.html
   
Re: Это страшно!

Вони вагітні війною, а війни немає! Тому вони будуть вдячні тому фюреру, який скаже їм щось на кшталт "нас хочуть знищити піндоси, а хохли - їх посіпаки, нумо мочити хохлів" і все...
Саме так, вони приречені, а ми біля них.
   
Re: Это страшно!

Та для молоді 2СВ як для нашого покоління російсько-японська.
Або як англо-бурська для моїх англійських ровесників.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія