Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лідер "Йоббіка" пообіцяв Закарпаттю підтримати "автономію від Києва"

https://www.radiosvoboda.org/a/29013140.html

А в 1991 році Закарпаття так просто провело обласний референдум, на якому висловилося за (78%)  автономію у складі України?
Причому першу скрипку грали там якраз цигани та русини, до бійок доходило.
проведи зараз такий референдум в Закарпатті і на Буковині.
результат буде такий самий.
   
проведи зараз такий референдум в Закарпатті і на Буковині.
результат буде такий самий.
Зараз то якраз зрозуміло чого, чисто меркантильне питання.
А тоді, одразу після оголошення акту про Незалежність,  якось "дивно" виглядало їх бажання  "автономізуватися", немов би вони "трохи не українці" B-)
   
Знов твої фантазії, русин це теж дуже мало людей і теж більше імфоповоди ніж реальна проблема, хоча їх гнобити треба.
Для чого треба гнобити русинів?
   
Зараз то якраз зрозуміло чого, чисто меркантильне питання.
А тоді, одразу після оголошення акту про Незалежність,  якось "дивно" виглядало їх бажання  "автономізуватися", немов би вони "трохи не українці" B-)

Пташе Сороко -
Скільки Вам треба уроків?
Русини моргають і усом і оком -
З усіх боків!
   
Чи твій любимий Зелений уже за сепаратизм?

япроти сепаратизму 8-)
   
люкс ти що сєпар?
 (td)

він такий же пiдop як і ви, Мамчур

а ще цей громадянин Угорщини приймав активну участь в фейковій кампанії Зєлєпукінда

що по суті є карним злочином
   
Заява МЗС хоч була?
   
він такий же пiдop як і ви, Мамчур

а ще цей громадянин Угорщини приймав активну участь в фейковій кампанії Зєлєпукінда

що по суті є карним злочином

ну то мерщій біжи пиши заяву в СБУ чи куда там про злочин  , чого зволікаєш ?  :laugh:
   
люкс ти що сєпар?
 (td)
Сєпар фупівський Блєр, якому навіть 3 доби бану не дали за його вологі мрії "по Збручу"
   
Для чого треба гнобити русинів?
Яких русинів? Я знаю людей які цю ідею толкають, я знаю чим вони керуються. При Угорщині було заборонено українців називати українцями, їх називали русинами. А зараз це на замовлення ФСБ робиться. Розганяється ця ідея. І толкають її колишні комуняки з історичного факультету і мордорський патріархат.
   
ну то мерщій біжи пиши заяву в СБУ чи куда там про злочин  , чого зволікаєш ?  :laugh:
Бач яке ти сцикло і безвідповідальний? А як дишав що все буде зашибісь, от і зашибісь.
   
Да уж ...при славе уже сидел бы месяц как миннимум.

А цей скільки ?


T.Blair. [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]



а можна зразу з кордоном по Збручу? і єбіться з ЗЕлею як хочете

я хоч не прихильник галичаньскої незалежності,
але ЗЕ це аргумент
   
І це Закарпаття, історично найчистіший в етнічному плані регіон України.
до распада венгерского королевства на территории закарпатья треть населения составляли венгры
   
Лідер угорської праворадикальної націоналістичної партії "Йоббік" Томаш Шнайдер в ході приватного візиту на Закарпаття заявив про підтримку "автономії регіону" від Києва


Як повідомляє Mukachevo.net, про це Шнайдер заявив під час візиту на Берегівщину, передає Depo.ua.
За словами Шнайдера, у довгостроковій перспективі "гарним рішенням було би, якби Закарпаття отримало автономію, аби вирішувати найважливіші питання одразу на місці, а не чекати, коли надійде чергове рішення від Києва".

https://www.depo.ua/ukr/svit/lider-yobbika-poobitsyav-zakarpattyu-pidtrimati-avtonomiyu-vid-kieva-20190509959829

Так і має бути. Після того, як мудрий український народ обрав піаніста хуєва собі за президента, з ним можна робити що завгодно. Зокрема, неонацисти з сусідніх країн можуть вирішувати, які регіони України повинні бути автономними. Мудрий український народ проковтне і утреться.
   
Куйня то все. Закарпаття - то Західна Україна. Яка нах автономія в українській державі, від кого? Йобіка виперти за втручання в наші внутрішні справи з пожиттєвою забороною на в‘їзд. Нехай угорськими регіонами займається. Мені якось пох, який з них буде автономний, а який - ні.
   
Пташе Сороко -
Скільки Вам треба уроків?
Русини моргають і усом і оком -
З усіх боків!

Добро, хоч дупою не крутять )))
   
А цей скільки ?


T.Blair. [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
а можна зразу з кордоном по Збручу? і єбіться з ЗЕлею як хочете

я хоч не прихильник галичаньскої незалежності,
але ЗЕ це аргумент

Ви неправі. Це в вас емоції говорять, пані Світлано.
   
І це Закарпаття, історично найчистіший в етнічному плані регіон України.
:S
   
Ви неправі. Це в вас емоції говорять, пані Світлано.
Це не я )) це T. Blair , але бачу мовчать вазмущьонниє темою , невдобно вийшло )
   
когда хуйло захватит Украину Закарпатье отдадут мадьярам, йобики это знают и готовятся, а кыёвские гниды делают вид, что ничего не происходит, знакомая фраза ещё по оккупации Донбасса - уже кацапы шурую во всю, а из кукуёва чутно:"ничого не робить, усе пид контролем"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія