Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про роботу модераціі))

Про роботу модераціі))

Що не кажіть——а працюють ці модератори швидко))
Не встигає моя темка і десяти хвилин провисіти на форумі))——
Вже перенесли в "подорожі")))
До того переносили у "вільне", у "фзв", ще кудись))
Комусь з модераторів я дуже подобаюсь)))
   
Re: Про роботу модераціі))

Що не кажіть——а працюють ці модератори швидко))
Не встигає моя темка і десяти хвилин провисіти на форумі))——
Вже перенесли в "подорожі")))
До того переносили у "вільне", у "фзв", ще кудись))
Комусь з модераторів я дуже подобаюсь)))
Гуглі "ідіосінкразія"
Просто певний час тебе було аж надто забагато.
Тепер треба пару рочків потерпіти.
А потім потихеньку пробувати...

Любітє фуп в сібє, а не сібя в фупє

ПС: а..., забув...:   )))))
   
Re: Про роботу модераціі))

Гуглі "ідіосінкразія"
Просто певний час тебе було аж надто забагато.
Тепер треба пару рочків потерпіти.
А потім потихеньку пробувати...

Любітє фуп в сібє, а не сібя в фупє

ПС: а..., забув...:   )))))

Та не те щоб я переживав))
Просто як факт——мій ПОЦіновувач з числа модераторів слідкує за мною в режимі онлайн майже))
Знаю ще одного такого клоуна——але в нього свій гівнофорум є з такими ж як він неадекватами))
   
Re: Про роботу модераціі))

Цитата: sergey1974007 link=topic=1132698.msg27176465#msg27176465  date=1681927551
Та не те щоб я переживав))
Просто як факт——мій ПОЦіновувач з числа модераторів слідкує за мною в режимі онлайн майже))
Знаю ще одного такого клоуна——але в нього свій гівнофорум є з такими ж як він неадекватами))

Да тут Сернь много твоих «ценителей» и все мы любить тебя будем хором. Ибо ты есть недоразумение и хам. Вон — обозвал модератора поцем. За это бан, Серень!

Модер, докажи шо ты не поц — забань проклятого на месяцок хотя бы!

Останнє редагування: 20 квітня 2023 07:25:55 від Медведылло
   
Re: Про роботу модераціі))

Да тут Сернь много твоих «ценителей» и все мы любить тебя будем хором. Ибо ты есть недоразумение и хам. Вон — обозвал модератора поцем. За это бан, Серень!

Модер, докажи шо ты не поц — забань проклятого на месяцок хотя бы!

Да понятно что ты разбираешся в этих ваших хороводах))--но " любить хором" ты можешь только плешивого,а он тебя в ответ))-- так и живёте на своём говнофоруме z((
А так-то просто свистни мне в куй и проходи дальше))
   
Re: Про роботу модераціі))

Да понятно что ты разбираешся в этих ваших хороводах))--но " любить хором" ты можешь только плешивого,а он тебя в ответ))-- так и живёте на своём говнофоруме z((
А так-то просто свистни мне в куй и проходи дальше))

Серень, у тебя я смотрю выражение "любить хором" сразу вызывает какие-то опущенские воспоминания с гомосексуальной привязкой, что говорит о богатом жизненном опыте. А я ж имел ввиду, что тут ты будешь слышать мнение о себе не только от меня, а и от других любящих твое творчество людей  :D
   
Re: Про роботу модераціі))

Серень, у тебя я смотрю выражение "любить хором" сразу вызывает какие-то опущенские воспоминания с гомосексуальной привязкой, что говорит о богатом жизненном опыте. А я ж имел ввиду, что тут ты будешь слышать мнение о себе не только от меня, а и от других любящих твое творчество людей  :D

Да мне как бы и поднасрать и на тебя и на твою компашку))
   
Re: Про роботу модераціі))

Да мне как бы и поднасрать и на тебя и на твою компашку))
Ещё я к анонимному говну не прислушивался))
   
Re: Про роботу модераціі))

Серень, я тебе там сегодня своими постами накрутил около десятка новых просмотров. Хватит для монетизации анала? Сможешь купить на скидке в Лидле на один носок больше? Потом не забудь видосик забацать, как ты волонтеришь!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія