Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арахамія згоден пустити воду в Крим в обмін на Донбас

Дорогуша! Родимый! Солнышко!
Зеркальной эта ситуация была бы тогда, если бы менты(беркут) в Донецке защищали проукраинских активистов, как защищали антимайдан в Киеве и піzdили бы гастролеров с российскими флагами с тем же энтузиазмом, с каким они піzdили в Киеве майдановцев.


мова про міфологію масової свідомості, прагнення себе виправдати а противника дегуманізувати
і яким боком тут беркут?
беркут в основній масі своїй це сільські хлопці бики, абсолютно далекі від жодної ідеології, не безрегіональних особливостей, звичайно
в Києві їм добре доплачували в конвертах за войнушку із Майданом
а коли влада помінялась, їх так залякали що розраховувати на них у боротьбі проти сєпарів уже було не реально
   
в смсл настоящая позіция мєстних це отой що по морді получив за неакуратне формулювання?   :laugh:
він просто не зрозумів, що навколо гастрольори і ні одного такого як він місцевого
Я не говорю что конкретно это гастролеры, как те гопнички сорвавшие флаг ФК Шахтер.
Я говорю о том факте, что даже местный "сторонник федерализации" оценил их деятельность как "российские захватчики".
   
Олдбой думает что он типа такой весь в белом и над схавткой.нет уж дружочек тебе придётся определиться как и всем остальным,ты гражданин Украины или колаборант предатель.полутонов не будет.


та нє, рєбята
чума на обидва ваші доми
ви дуетом убиваєте Україну ефективніше будь-якого хуйла
   
Я не говорю что конкретно это гастролеры, как те гопнички сорвавшие флаг ФК Шахтер.
Я говорю о том факте, что даже местный "сторонник федерализации" оценил их деятельность как "российские захватчики".


і що, він сказав "кацапи, гоу хоум", ми тут самі разбєрьомся?
нє, він просто попросив захоплювати їх акуратніше. А від сусідів отримав по зубам щоб слова акуратніше вибирав, бо не захватчікі, а освободітєлі ясноє дєло.
   
мова про міфологію масової свідомості, прагнення себе виправдати а противника дегуманізувати
і яким боком тут беркут?
беркут в основній масі своїй це сільські хлопці бики, абсолютно далекі від жодної ідеології, не безрегіональних особливостей, звичайно
в Києві їм добре доплачували в конвертах за войнушку із Майданом
а коли влада помінялась, їх так залякали що розраховувати на них у боротьбі проти сєпарів уже було не реально
Я не знаю что у вас там было в Полтаве, но чтобы понять разницу между майданом и антимайданом в Киеве достаточно было просто посетить оба мероприятия.
Вопросы "дегуманизации" и "оправданий" отпадали сами собой. - на антимайдан тебя просто не пускали в "периметр" - спрашивали кто твой куратор, хаха )))


   
ну дик Київ же не був ніколи нейтральною територією

Янукович чітко асоціювався із донецькою пропискою і ставлення вороже було
антимайдан був в основному із привезених з опорних регіонів ПР і не користувався підтримкою місцевих

але всі соцопитуання під час Майдану показували приблизно рівний всеукраїнський рейтинг Януковича і Кличка, як найбільш рейтингового із опозиції

тобто, говорити, що Януковича скинув народ, це не правда

народ насправді розділився на дві приблизно рівні частини. ситуацію вирішив той факт, що столиця була проти Януковича
   
можу повторити питання: 

1. скільки російських диверсантів затримали в харківській ОДА при зачистці. Там затримали, якщо не помиляюсь, більше 60 осіб.
2. скільки російських диверсантів згоріло і задихнулось в одеському будинку профспілок?
В августе 2014 года рядом с моим домом российская часть была расквартирована. Это не со слов - а своми глазами видел.
   
Чи варто подавати Дніпровську воду в Крим? Адже це може стати початком кінця.
   
это не обсуждается .. Крым воду не получит!
   
это не обсуждается .. Крым воду не получит!
(tu)
   
В августе 2014 года рядом с моим домом российская часть была расквартирована. Это не со слов - а своми глазами видел.


це в Донецьку?
ну це абсолютно логічно
ближче до травня почали на повну функціонувати табори в Ростові, які готували добровольців для війни в Україні
по всій Росії йшла відкрита вербовка із числа ветеранів "гарячих точок" і різноманітних казачков. Уже в Донецьку були чеченські і осетинські підрозділи.
а влітку на Донбас почали вводити регулярів щоб переломити ситуацію, бо зачистка "республік" ішла досить активно.
це все відомо

тут мова про інше
доказують дві абсолютно брехливі, на мій погляд, тези:

1. що окупація відбувалась по чітко спланованій схемі, а не спонтанно і з постійним коригуванням тактики
2. що місцеве населення Донбасу було пасивним спостерігачем і ніяких масових антимайданних настроїв не було, а заворушення імітували завезені гастрольори
   
Олдбой,ну тут ты неправ.Погугли Раевский Одесса ,тот же Моторола в Харькове,ну И так далее.Даже по делу 2 мая недавно обменяли россиянина,если я правильно помню.Опять же руфер в Харькове водрузивший рос.флаг.Тогда даже погранцы говорили что много из рф едет молодняка ,даже с орудием и была спецоперация по этому поводу.Про Крым и говорить нечего,там переодетых кацапов тоже было навалом,как и в Донецке
   
Re: Чи варто подавати Дніпровську воду в Крим?

Кажуть, там вже тойво.... камні з неба осадки, тобто потужні опади

Кароч, расходімся,  вже не треба  :beach:
   
А як скаже Зє?
   
Тільки в Кримську область.
   
Олдбой,ну тут ты неправ.Погугли Раевский Одесса ,тот же Моторола в Харькове,ну И так далее.Даже по делу 2 мая недавно обменяли россиянина,если я правильно помню.Опять же руфер в Харькове водрузивший рос.флаг.Тогда даже погранцы говорили что много из рф едет молодняка ,даже с орудием и была спецоперация по этому поводу.Про Крым и говорить нечего,там переодетых кацапов тоже было навалом,как и в Донецке


так а в чому я не прав?
що росіяни були і брали участь?  були
серед них були і диверсанти, і просто політично активні нацики
так і на майдані можна було знайти кого завгодно, навіть американців, і навіть росіян із числа співчуваючих

що мітинги у Донецьку або Харкові хоча би на десяту частину складались із міфічних "завезених автобусами"?  ні, це брехня. Такі речі не можливо приховати. Було б купа відео та інших свідчень.
   
Re: Чи варто подавати Дніпровську воду в Крим?

можна подати, але для цього відповідні українські служби мають проконтролювати стан справ в Кримському каналі в Криму. Ну і контролювати запуск.
   
це в Донецьку?
ну це абсолютно логічно
ближче до травня почали на повну функціонувати табори в Ростові, які готували добровольців для війни в Україні
в березні в Луганськ почали приїздити автобуси казаків
   
Олдбой, ти дійсно намагаєшся довести, що у 14 році було "2 правди", "дзеркальна ситуація" і майдан настільки ж правий, як і антимайдан?
Твої останні дописи начебто спрямовані саме на просування такої тези.
   
так а в чому я не прав?
що росіяни були і брали участь?  були
серед них були і диверсанти, і просто політично активні нацики
так і на майдані можна було знайти кого завгодно, навіть американців, і навіть росіян із числа співчуваючих

що мітинги у Донецьку або Харкові хоча би на десяту частину складались із міфічних "завезених автобусами"?  ні, це брехня. Такі речі не можливо приховати. Було б купа відео та інших свідчень.
все є, свідчення, фото і відео
   
Олдбой, ти дійсно намагаєшся довести, що у 14 році було "2 правди", "дзеркальна ситуація" і майдан настільки ж правий, як і антимайдан?
Твої останні дописи начебто спрямовані саме на просування такої тези.
Он говорит, что в глазах многих жителей тех регионов это выглядело именно так. Почему это произошло, вопрос другой. Тут и кацапская пропаганда, тут и обида за "своих", которых загнобили в Киеве, тут и инфантильное желание показать, шо Донбасс и сам проживет (эдакий региональный патриотизм, типа - наше село круче всех).
   
У Криму засуджено 29 українців за відмову служити в армії РФ - Денісова

Після звільнення з місць несвободи засуджених українців знову призиватимуть у російську армію.
 
Російські суди ухвалили вже 29 вироків щодо кримчан, які відмовилися служити в збройних силах Російської Федерації. Про це в середу, 12 лютого, повідомила уповноважений ВР України з прав людини Людмила Денісова у Facebook.
 
"Сьогодні вже 29 вироків щодо наших громадян, які тікали і не хотіли служити в збройних силах країни-агресора. Зараз вони відбувають покарання, але коли вийдуть з місць несвободи, будуть знову призвані в ЗС Росії. Ми повинні також дбати і про їхні права", - зазначила вона на виїзному засіданні в Чонгарі комітету ВР України з прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей, АР Крим і міста Севастополя.
 
Омбудсмен також повідомила про порушені права громадян призовного віку в Криму: "У червні 2019 року відбувся 9-ий призов до лав ЗС РФ, під час якого були призвані щонайменше 3300 чоловіків".
 
Омбудсмен додала, що загальна кількість кримських призовників з 2015 року становить щонайменше 18 тисяч чоловіків.
   
2. що місцеве населення Донбасу було пасивним спостерігачем і ніяких масових антимайданних настроїв не було, а заворушення імітували завезені гастрольори
Я не писал что на Донбассе не было антимайданных настроений.
Работа россиян - перевод "антимайданных" настроений в "антиукраинские". А это делали гастролеры и местная, достаточно немногочисленная  промосковская публика.
Еще раз хочу привести в качестве примера наиболее пророссийскую территорию - Крым, где опора аншлюса - аксеновское "русское единство" набирало на украинских выборах всего 4% голосов, что дает косвенное представление о численности реального активного пророссийского элемента.
А уж  "интернациональное движение донбасса" - это вообще маргинальная херня, о которой слыхом никто не слыхивал.


   
ну шо там, уже пустили?
   
Олдбой, ти дійсно намагаєшся довести, що у 14 році було "2 правди", "дзеркальна ситуація" і майдан настільки ж правий, як і антимайдан?
Твої останні дописи начебто спрямовані саме на просування такої тези.


дві правди, безумовно

коли донбасяни кажуть, що ми президента на виборах вибрали а як його виганяли нас ніхто не спитав, то це правда
і коли кажуть, що ми у Львові не учимо нікого як їм вулиці називати, теж правда
при цьому багато і маячні всякої там про демонічний ПС і тому подібне

і навіть не дві правди, а три

є іще російська правда
яка полягає в тому, що русскім людям нада помогать нє смотря на граніци, русскіє своїх нє бросают і тому подібне

херня скрєпна?  можливо

але я от твердо переконаний, що якби Україна була значно могутнішою, і десь у сусідній державі виникнули проблеми у української меншини, то 90% патріотів, які отут мене таврували за "ольгінскіє мєтодічкі" з готовністю схвалили би гібридну і не гібридну участь України у війні на чужій території щоб "ріднокровним братам" допомогти

а щодо правоти, то правий той, хто живе сам і дає жити іншим
тут я б сказав, що Україна створила тупняк, а Донбас звіринець. У них іще гірше ніж у нас, але вони і ми в глибокій сраці обоє.

   
Так шо там хламiдiя про Крим каже?  Не хламiдiя, а Арахамiя! - Да какая  разница! (c)
   
Так шо там хламiдiя про Крим каже?  Не хламiдiя, а Арахамiя! - Да какая  разница! (c)
арахітія
   
і навіть не дві правди, а три
правда одна
   
Так шо там хламiдiя про Крим каже?  Не хламiдiя, а Арахамiя! - Да какая  разница! (c)


Он спрашивает у ТЕБЯ чей СЕЙЧАС Крым?
И чей будет лет сто или двести ещё!
Или триста!
Как думаешь - ЧЕЙ КРЫМ? :gigi:
   
дві правди, безумовно

коли донбасяни кажуть, що ми президента на виборах вибрали а як його виганяли нас ніхто не спитав, то це правда
і коли кажуть, що ми у Львові не учимо нікого як їм вулиці називати, теж правда
при цьому багато і маячні всякої там про демонічний ПС і тому подібне

і навіть не дві правди, а три

є іще російська правда
яка полягає в тому, що русскім людям нада помогать нє смотря на граніци, русскіє своїх нє бросают і тому подібне

херня скрєпна?  можливо

але я от твердо переконаний, що якби Україна була значно могутнішою, і десь у сусідній державі виникнули проблеми у української меншини, то 90% патріотів, які отут мене таврували за "ольгінскіє мєтодічкі" з готовністю схвалили би гібридну і не гібридну участь України у війні на чужій території щоб "ріднокровним братам" допомогти

а щодо правоти, то правий той, хто живе сам і дає жити іншим
тут я б сказав, що Україна створила тупняк, а Донбас звіринець. У них іще гірше ніж у нас, але вони і ми в глибокій сраці обоє.

Дивна психічна аномалія...
Як в голові можуть вміщатися дві протилежні правди, слово кацап як лайливе і тут же росіяни - молодці, бо успішні і сильні, а українці - незграбні нездари...
Явно кацапська правда в тебе переважає.
Припиняй лаятися кацапами, пора вже зневажати бандерлогів та укропів.

   
А я згоден, щоб пустили Арахамію на органи. Навіть ні за що, просто так.
   
Дивна психічна аномалія...
Як в голові можуть вміщатися дві протилежні правди, слово кацап як лайливе і тут же росіяни - молодці, бо успішні і сильні, а українці - незграбні нездари...
Явно кацапська правда в тебе переважає.
Припиняй лаятися кацапами, пора вже зневажати бандерлогів та укропів.


не молодці, хоча і сильні
тільки трохи успішніші за українців
але загалом тупикова гілка еволюції
живуть не для себе, а щоб інших то лякати, то щось їм доводити
але українці не далеко від них пішли, тільки каші менше їли

   
ахрана, пляць, атмєна :weep:  :lol:

Арахамия говорит, что не предлагал поставлять воду в Крым Вчера, 18:40
 Идею о возобновлении водоснабжения полуострова в обмен на уступки по Донбассу подал ведущий телеканала, говорит нардеп.


Вопрос был сформулирован так, что альтернативных вариантов не существует, и я ответил, что считать это достаточным компромиссом. И трижды! повторил, что это моя личная позиция, - подчеркнул он.

 Несмотря на то, что Арахамия считает, что его слова вырвали из контекста и исказили, он извинился перед гражданами, которых оскорбили его слова, в частности перед переселенцами и крымчанами.
   
Чи варто подавати Дніпровську воду в Крим? Адже це може стати початком кінця.

А кто собирается подавать воду в Крым?..
   
Re: Чи варто подавати Дніпровську воду в Крим?
ATF

А кто собирается подавать воду в Крым?..

Та вже ж не клятий порох. Різні зе сателіти створюють фон. А потім вуаля. І водичка потекла окупантам для справи.
   
Re: Чи варто подавати Дніпровську воду в Крим?

Чи варто подавати Дніпровську воду в Крим? Адже це може стати початком кінця.
їхні "насяльніка" казали, що кримові не потрібна вода з України.
   
Арахамия говорит, что не предлагал поставлять воду в Крым Вчера, 18:40
:zrada:
   
ти диви, уже не предлагав.
Та тут уже в темі всі друг другу йобла повідбивали нафуй, а тута опачки вилізло й каже "а я нічо негаваріл"
   
за такі питання при особистому спілкуванні я не довго думаючи даю в морду, ферштейн?
В ответ еще не получал, при чем сразу? Так действую я.
   
те ж саме і з Донецьком. Була там і російська агентура, і мотороли всякі. Але це фрагменти загального двіжа, який неможливо створити навіть привізши сто автобусів "гастрольорів", якщо місцеві цим не живуть.
Вранье, местные там собственность криминальных феодалов, им дали команду двигать с заводов на митинги, они двинули, все. Все остальные реальные действия делали не местные, как таковые, а завезенные кацапы ну и местные чисто бандиты уличные.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія