Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А поясніть 4.6 4.7 . За що Гонсалеса в ніколи?

А поясніть 4.6 4.7 . За що Гонсалеса в ніколи?

Це коли Гонсалес і Рагуль принижували державні символи України і були штабними ботами ?
Я чисто з меркантільних міркуваннь цікавлюсь ,бо мені тут шили подібне за прогон в бік одного ватного поца який коні двинув .
А не краще було б забанити Гонсалеса і Рагуля просто по статті " бєспрєдєл " , замість шити невідповідні статті і робити хєрову міну при ще хєровійшій грі ?
   
Re: А поясніть 4.6 4.7

  Конкретно це виглядає ще дивніше:

 "якщо хтось ще думає що з рускаязиким можна творити одну політичну націю, то вони моцно помиляються"
 "єдіная срана (с)"

 На фоні безкарного "Україна" з маленької у "недоторканих" дописувачів.
   
Re: А поясніть 4.6 4.7

  Конкретно це виглядає ще дивніше:

 "якщо хтось ще думає що з рускаязиким можна творити одну політичну націю, то вони моцно помиляються"
 "єдіная срана (с)"

 На фоні безкарного "Україна" з маленької у "недоторканих" дописувачів.

Я розумію що модерація ніколи не буде ідеальною , але оці Свєтчини зайоби (, я перепрошую якщо це  банила не Свєтка )мусять бути якось регламентовані ,або легалізовані . Бо в протилежному випадку порядку не буде .
Можна ж зробити прикладом пункт " МНВ" ( мордой нє вишєл " ) і банити на " ніколи " всіх кого забажається . тоді це буде порядок .
Ну який нах з Рагуля штабний бот ? або з Гонсалеса ?
Я скільки Гонсалеса не пам'ятаю , він завжди був впертим занудою , але для чого йому шити якісь ліві статті ? Щоб відправити в довічний бан ? Так відправляйте в бан по жіночому принципу " а потому што да " і не стройте з себе .
   
Re: А поясніть 4.6 4.7

ПС . А що доречі з Жаб Жабичом і його " галицькою наволоччю "
За це нічого , як я пойняв ? Не зважаючи на " доповідь " Саме Така ?
   
Re: А поясніть 4.6 4.7

  Конкретно це виглядає ще дивніше:

 "якщо хтось ще думає що з рускаязиким можна творити одну політичну націю, то вони моцно помиляються"
 "єдіная срана (с)"

 На фоні безкарного "Україна" з маленької у "недоторканих" дописувачів.

так з цим згоден на сто відсотків
   
Re: А поясніть 4.6 4.7

так з цим згоден на сто відсотків

тут пояснення, чому можна писати й з маленької
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=946797.msg19152800#msg19152800
   
Re: А поясніть 4.6 4.7

а їх що в ніколи?
   
Re: А поясніть 4.6 4.7

Ми щось не в той степ завернули , громадяни . Хтось може написати з маленької " Україна " випадково і це видно одразу , а хтось пише навмисно з метою приниження і це теж видно .  В цьому і є хист модерації - розпізнання духів , як каже Біблія .
Мені не зрозуміло чого " Южанін " получив одну міру " прєсєчєнія " , а Гонсалес з Рагулем іншу , за один і той самий гріх - срач щодо  " українського питання"
О тільки не треба мені тут чесати , що Гонсалес топтав український прапор і іншу х.й.ю . Майте совість .
   
Re: А поясніть 4.6 4.7

 Ну то може тре скасувати той бан???

 Як символ здатності адмінів  до адекватності  і вміння швидко виправляти помилки?
   
Re: А поясніть 4.6 4.7
Svitlana Bykova

наведіть мені декілька тем гонсалеса, які свідчать, що він жива людина зі своїми життєвими проблемами та інтересами
штук 5-6 буде цілком досить

дякую.
   
Re: А поясніть 4.6 4.7

наведіть мені декілька тем гонсалеса, які свідчать, що він жива людина зі своїми життєвими проблемами та інтересами
штук 5-6 буде цілком досить

дякую.
Я і про себе таких тем не наведу.
 Але ось ся помацав - наче живий.  B-)
   
Re: А поясніть 4.6 4.7

 Можна було б і попуститися.
 Штучні спроби навести баланс думок(а насправді надати перевагу провладним) дискредитують ФУП.
 А так був би добрий приклад незаангажованості.
   
Re: А поясніть 4.6 4.7

Я так дивлюся прихильників влади банять на 1-3 дні, ну інколи на місяць.
А от всіх інших на 3-4 місяці, або й на навічно, як Рагуля та Гонсалеса.
Ясно, що модери суб'єктивні, всі ми люди.
Але це вже виглядає полюванням на відьом.(
   
Re: А поясніть 4.6 4.7

наведіть мені декілька тем гонсалеса, які свідчать, що він жива людина зі своїми життєвими проблемами та інтересами
штук 5-6 буде цілком досить

дякую.

Та ніхто тобі тут нічого доводити не буде . Зміни їм на " беспредільну " 4.9 і розійдемося.
Ти залишися морской владичіцей , а Гонсалес врешті більше матиме часу на переклад технічної літератури українською мовою .
Рагулю , так думаю , взагалі пох . Нас колбасніків такими заходами не проймеш .
   
Re: А поясніть 4.6 4.7

  Конкретно це виглядає ще дивніше:

 "якщо хтось ще думає що з рускаязиким можна творити одну політичну націю, то вони моцно помиляються"
 "єдіная срана (с)"

 На фоні безкарного "Україна" з маленької у "недоторканих" дописувачів.
не тільки це.а як профілактик "про несостоявшуюся независимость" України тут перднув вчора,то реакції 0.бо то свята корова з криму,бо він потерпілий і травмований? то таке чмо має право казати нам що Україна то країна 404 (класична мулька таких "мюридів",що ненависно дихають на одну назву Україна),а гонзалес (я не завжди схвалюю його гіпертрофованість і нарваність у дискусії) не має право їм сказати,що українцям з такими не по дорозі? і одного навічно.а другому  нічого і не раз ,два.а завжди? де справедливість і повага до людей,які ЗАВЖДИ стоять на позиції УКРАЇНСТВА України(вдумайтеся,як такі мусять то підчеркувати на українському форумі,щоб то дійшло деЯким) і сурова рука покарання таким,яким "независимость не состоялась".у нас чий форум? ватних,совків,що тужать за єдіним народом чи таки українців,хоч і з іншим баченням проблем і їх вирішенням.але в УКРАЇНСЬКІЙ Україні,а не філії хуйлостану.
   
Re: А поясніть 4.6 4.7

не тільки це.а як профілактик "про несостоявшуюся независимость" України тут перднув вчора,то реакції 0.бо то свята корова з криму,бо він потерпілий і травмований? то таке чмо має право казати нам що Україна то країна 404 (класична мулька таких "мюридів",що ненависно дихають на одну назву Україна),а гонзалес (я не завжди схвалюю його гіпертрофованість і нарваність у дискусії) не має право їм сказати,що українцям з такими не по дорозі? і одного навічно.а другому  нічого і не раз ,два.а завжди? де справедливість і повага до людей,які ЗАВЖДИ стоять на позиції УКРАЇНСТВА України(вдумайтеся,як такі мусять то підчеркувати на українському форумі,щоб то дійшло деЯким) і сурова рука покарання таким,яким "независимость не состоялась".у нас чий форум? ватних,совків,що тужать за єдіним народом чи таки українців,хоч і з іншим баченням проблем і їх вирішенням.але в УКРАЇНСЬКІЙ Україні,а не філії хуйлостану.
Підтримую.
 ПиСи. ДеЯкі - це було зворушливо. Ціню. Такі "дрібнички об'єднують. :-B
   
Re: А поясніть 4.6 4.7

Я так дивлюся прихильників влади банять на 1-3 дні, ну інколи на місяць.
А от всіх інших на 3-4 місяці, або й на навічно, як Рагуля та Гонсалеса.
Ясно, що модери суб'єктивні, всі ми люди.
Але це вже виглядає полюванням на відьом.(
ну перестаньте вже з своїми "містечковими" подівлами на за влажу чи проти.тут питання загального характеру,принципового-чому банять українців,які стоять на позиціях власне української України(де ще таке може бути-англійська Англія чи німецька німеччина чи польська польща-це ж абсурд і не зрозуміло для тих націй) і протидіють всяким тим,що тут квакає про "несостоявшуюся независимость","все понимают узкій язиг" і т.д.то ми маємо САМІ до СЕБЕ повагу чи далі "меншевартісні хохли і селюки" в очах хазяїна москальського розливу? от вирішете то Цікава,от тоді і будемо між собою чубитися за місцеві проблеми.внутрішні. бо без кардинального вирішення загальнопринципових,ці проблеми(для вас) швидко зникнуть як в криму після анексії чи в Україні після падіння УНР(дивлячись на історію).
   
Гонсалес - ніколи?

Вища міра - забагато, на мою нескромну думку.
   
Re: А поясніть 4.6 4.7

Підтримую.
 ПиСи. ДеЯкі - це було зворушливо. Ціню. Такі "дрібнички об'єднують. :-B
скажу так-у жидів срач в ізраелі на ВНУТРІШНІ проблеми(корупція,партійні пристрасті,майнова нерівність,навіть міра релігійності) такі,що наші виглядають легким гомоном,але коли справа іде про загальножидівські інтереси.коли зачіпають державні і нтереси ізраїлю-вони всі як один забувають то і гуртом бють ворога.побили і вертаються до своїх "баранів "але не раніше..навчилися  і НЕ ЗАБУВАЮТЬ науки.і дітям і внукам то забивають в голову з дитинства.прекрасни й приклад для нас.треба вчитися у них того-на все свій час .
   
Re: Гонсалес - ніколи?

Вища міра - забагато, на мою нескромну думку.

підтриую!
   
Re: А поясніть 4.6 4.7

Підтримую!
Смертна кара - забагато!
   
За що Гонсалеса в ніколи?

Він піднімає дуже актуальні теми для України.
Може дещо експресивно.
Але ті, з ким він веде "дебати" - то взагалі кацапня кінчена, яку громадянства України треба позбавити бо вони ненавидять все українське.


Потім, мене напрягає цей пункт який всім ставлять:
4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.

Як ви це доводите, модератори?
Чи це на ваше неозброїне око?
   
"якщо хтось ще думає що з рускаязиким можна творити одну політичну націю, то вони моцно помиляються"
ну це ж суперечить Конституції, яка каже що рускоязикі - це також повноправні громадяни
як із цим буть?
   
Re: А поясніть 4.6 4.7 . За що Гонсалеса в ніколи?

ну це ж суперечить Конституції, яка каже що рускоязикі - це також повноправні громадяни
як із цим буть


тут, звісно, є певний вопріс...
Але, у свою чергу, і українців на українському форумі називають то хохлами, то моводочерами тощо.
Мені, наприклад, особисто не подобається, коли ображають словом безневинну вишивку...
Тобто, іде внутрішня, не завжди достатньо цивілізована дискусія, - з обох сторін, треба визнати.
Викидати порушників назавжди - найпростіше.
Може вчитися у євреїв (як вище було слушно сказано)?
   
Re: А поясніть 4.6 4.7 . За що Гонсалеса в ніколи?

ну це ж суперечить Конституції, яка каже що рускоязикі - це також повноправні громадяни
як із цим буть?

  :facepalm1: Де у нас в законодавстві визначення громадянина за мовною ознакою???

  А громадянин, що не знає державної мови, функціювати як свідомий член суспільства НЕ МОЖЕ.

  Не знати української в Україні - це як замість особистого підпису ставити хрестик і гордувати тим.
 
   
А громадянин, що не знає державної мови, функціювати як свідомий член суспільства НЕ МОЖЕ.
бути рускомовним і не знати держ. мови це різні речі
ми говорим про рускомовність

і про тезу "якщо хтось ще думає що з рускаязиким можна творити одну політичну націю, то вони моцно помиляються"
а не про "якщо хтось ще думає що з не знаючим державної мови можна творити одну політичну націю, то вони моцно помиляються"
   
Де у нас в законодавстві визначення громадянина за мовною ознакою???
ну написано, що підтримується розвиток рускої і інших мов, а укр. - державна
тобто жодної політичної дискримінації за мовою, якою людина говорить в побуті
   
Re: А поясніть 4.6 4.7 . За що Гонсалеса в ніколи?

ну написано, що підтримується розвиток рускої і інших мов, а укр. - державна
тобто жодної політичної дискримінації за мовою, якою людина говорить в побуті
:facepalm1:
   
Ragul і Гонсалес - термін бану змінено
   
 (tu)
   
Re: А поясніть 4.6 4.7 . За що Гонсалеса в ніколи?

Гонсалес муляє око фальшивим українцям і фальшивим демократам. Вони добре знають що ніякого 4.7 йому не пришиєш, але дуже хочеться.
Хочеться дуже.
   
Re: А поясніть 4.6 4.7 . За що Гонсалеса в ніколи?

Ragul і Гонсалес - термін бану змінено
А формуліровку ?
   
Re: А поясніть 4.6 4.7 . За що Гонсалеса в ніколи?

Честно говоря, если уж нужно было внезапно проявить принципиальность по поводу "узкоязыких", то я как "узкоязыкий" скажу, что достаточно было отправить человека в "Предбанник". Гонсалес всегда последовательно выступал за украинский язык, что не может не вызывать уважения, и не злоупотреблял оскорблениями, которые тут оскорблениями до данного инцидента не особенно считались. Надо бы его побыстрее выпустить. Спасибо модератору и администратору за отмену "Никогда", но было бы разумно сделать следующий шаг и разбанить  Гонсалеса вообще.

Что касается людей, которые считают, что Гонсалеса забанили незаслуженно, и я их поддерживаю, то им следует обращаться к администратору и модератору в особистых повидомленнях. Это разумные люди и, уверен, они отреагируют разумно.

Останнє редагування: 5 січня 2018 21:25:10 від Kilkenny
   
Re: А поясніть 4.6 4.7 . За що Гонсалеса в ніколи?

Прошу максимально снизить срок бана пользователю Гонсалес, это уже, в конце концов, просто смехотворно.

Останнє редагування: 19 січня 2018 01:15:36 від Kilkenny
   
Re: А поясніть 4.6 4.7 . За що Гонсалеса в ніколи?

+1 за розбан
   
Re: А поясніть 4.6 4.7 . За що Гонсалеса в ніколи?
Svitlana Bykova

это уже, в конце концов, просто смехотворно.
а й справді, ОЦЕ = "сміхотворно"(тм) (tu)
вони там як громадяни країни чи як узкоязикі? статус в  них який?
і, узкоязикі прикликали цю  війну, зрозумів, дефективний
   
Re: А поясніть 4.6 4.7 . За що Гонсалеса в ніколи?

а й справді, ОЦЕ = "сміхотворно"(тм) (tu)

Тут термин "узкоязикі" употребляло и употребляет огромное количество народа, непонятно, почему Гонсалес должен за всех отдуваться.
   
Re: А поясніть 4.6 4.7 . За що Гонсалеса в ніколи?
Svitlana Bykova

в нього стоїть 3 місяці. Звідки ви взяли ніколи, доречі?
   
Re: А поясніть 4.6 4.7 . За що Гонсалеса в ніколи?

в нього стоїть 3 місяці. Звідки ви взяли ніколи, доречі?
ніколи

Сначала было "ніколи", а 3 января поменяли на 3 месяца.
   
дякую всім хто підтримав мене  :drinks:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія