Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Халкидики

Re: ФЗВ. Халкидики

И там и там есть, сейчас с этим проблем нет

Вопрос кто и как приготовит.
в Италии принесут три креветки, два рапана и килограм спагетти ... это у них морепродукт
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Морепродукт в Греции лучший говорят. В Италии например его вообще нет - одно тесто
Та отличная там хавка, особенно если понимать где кушать. Ценообразование реально ипанутое. А по отдыху, берешь машину и катишь по пальцам. Увидел красивый пляж остановился поплавал (у меня маска с ластами в багажнике постоянно) позагорал и похерячил дальше. На кончиках пальцев смотри угол спуска дороги, иногда проще пешком спуститься если прокатная машинка маломощная. Переночевал гдето в отеле и по новой. На Олимпе тоже прикольно и не так далеко съездить

Останнє редагування: 6 червня 2021 11:30:12 від Kren
   
Re: ФЗВ. Халкидики

в Италии принесут три креветки, два рапана и килограм спагетти ... это у них морепродукт

В Италии был лет 5ть тому назад, с МишанейБ родским, у них там хата, а так, там есть забойное место куда вся Италия ломится, очень крутой движняк был
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Та отличная там хавка, особенно если понимать где кушать. Ценообразование реально ипанутое. А по отдыху, берешь машину и катишь по пальцам. Увидел красивый пляж (особенно на кончиках пальцев но смотрииугол спуска дороги, иногда проще пешком спуститься) остановился поплавал (у меня маска с ластами в багажнике постоянно) позагорал и похерячил дальше. Переночевал и по новой. На Олимпе тоже прикольно и не так далеко съездить

Так раньше делал. Заепует постоянно вещи сбор - разбор, чек ин - чек аут, идея бросить кости в среднем пальце, а оттуда уже кататься по пальцам на легке
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Морепродукт в Греции лучший говорят. В Италии например его вообще нет - одно тесто
Їздити треба по країні і відвідувати малі "харчевні", де місцеві їдять. Там столики накриті картатими скатертинами.  :)
І там можна спробувати ніжну ягнятину, неймовірні баклажани  і т. д
Правда, не знаю, чи такі дикі місця на Халхідіках є.

На Корфу їла таку рибу, що краще вже приготувати її не можна. Звичайного сібаса.
А от на Санторіні - таця з морепродуктами - ніяка. На Криті в рибному ресторані на набережній у Ханьї - теж ніяка риба була. 
Так що в Греції не там, де круто і дорого, а треба шукати місця.


Останнє редагування: 6 червня 2021 11:34:07 від ЛАРТА
   
Re: ФЗВ. Халкидики

.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

В Италии был лет 5ть тому назад, с МишанейБ родским, у них там хата, а так, там есть забойное место куда вся Италия ломится, очень крутой движняк был

Много где был в Италии, кухня это то что я там категорически не принимаю, много теста, все на тесте, пица, лазанья, спагети, паста, и прочее. Хотя отличное конечно - вино, хамон, оливки, сыр, этим и питался. Заметил, что во многих местах грязно, а пица часто в Украине делают вкуснее чем в Италии.
Ну и кучи народу везде, просто нереальные толпы
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Їздити треба по країні і відвідувати малі "харчевні", де місцеві їдять. Там столики накриті картатими скатертинами.  :)
І там можна спробувати ніжну ягнятину, неймовірні баклажани  і т. д
Правда, не знаю, чи такі дикі місця на Халхідіках є.

На Корфу їла таку рибу, що краще вже приготувати її не можна. Звичайного сібаса.
А от на Санторіні - таця з морепродуктами - ніяка. На Криті в рибному ресторані на набережній у Ханьї - теж ніяка риба була. 
Так що в Греції не там, де круто і дорого, а треба шукати місця.
интересно, хотя на Халкидики многие хвалят кухню
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Много где был в Италии, кухня это то что я там категорически не принимаю, много теста, все на тесте, пица, лазанья, спагети, паста, и прочее. Хотя отличное конечно - вино, хамон, оливки, сыр, этим и питался. Заметил, что во многих местах грязно, а пица часто в Украине делают вкуснее чем в Италии.
Ну и кучи народу везде, просто нереальные толпы

Изола норм, там весь движняк.

Насчет толп, то да, там движняк, особенно под вечер и до упора
   
Re: ФЗВ. Халкидики

интересно, хотя на Халкидики многие хвалят кухню
Халхідіки - цивілізовані. Туди всі їдуть, там і здирають і намахують.
Щоб відчути Грецію на зуб і на око, треба їздити у "дикі" місця.
То звичайна практика. Летіти на Крит, брати недорогий готель, а тоді по острову на машині і зупинятися у неймовірних місцях.
Або Корфу - те саме. Правда, на Корфу можна зупинитися в доброму готелі, там комфортно відпочивати, а після обіду кататися по чарівних місцях, не по  степу.
З Корфу - паром в Албанію, ще враження.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Халхідіки - цивілізовані. Туди всі їдуть, там і здирають і намахують.
Щоб відчути Грецію на зуб і на око, треба їздити у "дикі" місця.
То звичайна практика. Летіти на Крит, брати недорогий готель, а тоді по острову на машині і зупинятися у неймовірних місцях.
Або Корфу - те саме. Правда, на Корфу можна зупинитися в доброму готелі, там комфортно відпочивати, а після обіду кататися по чарівних місцях, не по  степу.

а на Корфу не "намахитвают"?
   
Re: ФЗВ. Халкидики

а на Корфу не "намахитвают"?
У своєму готелі  я заплатила за шикарного сібаса розміром на цілу тацю - 17 євро, в Керкирі - ягнятина з печі - 15 Євро. Багато, я не змогла все з'їсти.
Тут треба вибирати, або відпочинок як всюди (готель, пляж), або відчути смак Греції.
У другому випадку цілий час сам обираєш - де зупинитися, що побачити і що з'їсти.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

У своєму готелі  я заплатила за шикарного сібаса розміром на цілу тацю - 17 євро, в Керкирі - ягнятина з печі - 15 Євро. Багато, я не змогла все з'їсти.
Тут треба вибирати, або відпочинок як всюди (готель, пляж), або відчути смак Греції.
У другому випадку цілий час сам обираєш - де зупинитися, що побачити і що з'їсти.

Это да, много контраста

Типа вам ехать или шашечки

Больше всего вразило, так это греки, ленивые упоротые гандоны
   
Re: ФЗВ. Халкидики

кататься по пальцам на легке

южный палец это как бы государство в государстве. Это тот самый Афон. Туда бабам нельзя. Туда даже овец и ослиц не пускают. Ибо могут ввести монашескую братию во искушение.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

а на Корфу не "намахитвают"?

"намахівают" - це якщо ти ногою відкриваєш двері та з порогу починаєш розмовляти в такому стилі:
"ну чьо бля уставілся? хулє ти мнє тут калімєра свайо шепчєшь? я на вашем птичьєм язикє нє панімаю, ти са мной парускі гаварі ілі талмачя заві йопт!"
а якщо чемно посміхнешся та привітаєшся на англійській чи німецькій мові, то ніхто аж ні разу не "намахуватиме"  :gigi:

більш того, це турки тобі з дверей назвуть завищену ціну, а індирим отримаєш в процесі торгівлі. я наприклад торгуватися не люблю, тому в туреччині якщо шось купляв, то або в суперах або в дьютіфрі на відльоті.
і ще одне - греки не дивляться нав'язливо тобі в руки, чекаючи на бакшиш. греки в цьому сенсі набагато більш європейці, ніж турки.
ледачі греки теж звісно є, але всі вони трохи подалі від туризму. ті, хто мають справу з туристами, все літо працюють по 16-20 годин на день і на це не скаржаться.

є ще такий момент - на літьній туристичний сезон греки підтягують тимчасових робітників з албанії та македонії. саме вони відрізняються тим, що туплять та не поспішають. та я за 25 років, які я відпочиваю на криті, вже дуже добре відрізняю греків від албанців.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

цього року їду на Халкідікі на цілий липень машиною, заіпав олінклюзів  B-)
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Єх яка краса в Грецію на моторхомі
   
Re: ФЗВ. Халкидики

А кто из Швеции? Швеция открыта для прилетающих из ЕС? Кто в курсе?

Останнє редагування: 6 червня 2021 14:15:21 від Турчинофф
   
Re: ФЗВ. Халкидики


Немаэ нічого смашнішє чім майонез і ріднішє чім Кіріловка :lol:
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Цены да, дороже Италии
на Сардинию не хочешь?или Корсику
   
Re: ФЗВ. Халкидики

цього року їду на Халкідікі на цілий липень машиною, заіпав олінклюзів  B-)
и это правильно!
   
Re: ФЗВ. Халкидики

на Сардинию не хочешь?или Корсику

Они закрыты вроде. Сицилия на порядок больше понравилась.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

цього року їду на Халкідікі на цілий липень машиною, заіпав олінклюзів  B-)
Якраз в спеку  ;o
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Якраз в спеку  ;o

Там сосны растут, как в Крыму пан Фома. В Киеве буде + 40, а там +28
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Все, забронил! Всем спасибо!
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Все, забронил! Всем спасибо!
шо? где? детали в студию!
   
Re: ФЗВ. Халкидики

У дружини - ідея-фікс щодо Санторіні. А там ще дорожче, хоча й гарно і їй було б де і що фотографувати
Я у Греції була тільки на Санторіні, там реально купа цікавих місць і для фотографування зокрема.
А ці блакитні купола!
   
Re: ФЗВ. Халкидики

шо? где? детали в студию!

После отдыха)

   
Re: ФЗВ. Халкидики

Все, забронил! Всем спасибо!

Анкету туриста заповнив?
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Анкету туриста заповнив?

Нет. Букинг ничего не спрашивал
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Они закрыты вроде. Сицилия на порядок больше понравилась.
Минулого літа ми мали летіти на Сіцилію, з того боку де Таорміна. І все нафік накрилося..
Позаминулого були у Палермо - досі під враженням!..
А донька минулого літа літала на Сардинію, теж нічо, але каже, що Сіцилія краще в плані що подивитися.
Зараз зроблять щеплення і летять на Канари, а ми знову сидимо тут як ідіоти..  :weep:
   
Re: ФЗВ. Халкидики

После отдыха)
Толково)))  (tu)  :super:
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Там сосны растут, как в Крыму пан Фома. В Киеве буде + 40, а там +28
І шо сосни? Там буде пекуче сонце і +35.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Минулого літа ми мали летіти на Сіцилію, з того боку де Таорміна. І все нафік накрилося..
Позаминулого були у Палермо - досі під враженням!..
А донька минулого літа літала на Сардинію, теж нічо, але каже, що Сіцилія краще в плані що подивитися.
Зараз зроблять щеплення і летять на Канари, а ми знову сидимо тут як ідіоти..  :weep:

И посмотеть, и история, и продукты, и погода лучше, интереснее намного! И море лучше ИМХО в Сицилии ..
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Я у Греції була тільки на Санторіні, там реально купа цікавих місць і для фотографування зокрема.
А ці блакитні купола!
Не купола, а кУполи. І не куполи, а бані українською.
А на Санторіні - то взагалі дахи...
   
Re: ФЗВ. Халкидики

І шо сосни? Там буде пекуче сонце і +35.

В приморском климате такого почти не бывает - море остужает, а если еще видишь сосна то вообще кайф.
Думаю это могут подтвердить Павло Албанский и Бронто Хорватский
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Все, купил тикет Киев - Мариуполь!  (P)
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Нет. Букинг ничего не спрашивал

Це не букінг це вимога греків
Тобі видають QR-код

https://travel.gov.gr/#/

   
Re: ФЗВ. Халкидики

Це не букінг це вимога греків
Тобі видають QR-код

https://travel.gov.gr/#/
понятно. Обычно это авиакомпании предоставляют
   
Re: ФЗВ. Халкидики

В приморском климате такого почти не бывает - море остужает, а если еще видишь сосна то вообще кайф.
Та я був пару разів, щось бажання більше нема  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія