Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Підозрюю що Порошенка мочать з подачі США

Зе! просто відробляє завдання західних партнерів вивести всю хуйловську агентуру з політичного поля і бажано засадити за грати.
Ну ви самі подумайте, яке НАТО, якщо завтра якийсь хуйлячий агент дорветься до влади.
Ось чому з приводу шоколадного бариги не чуємо навіть в'ялих діпконсьорнів.
Порося догралося, будуть різати, сяде або за гарати, або втече до януковича в ростов.
   
Re: Підозрюю що Порошенка мочать з подачі США

 :facepalm1:
   
Re: Підозрюю що Порошенка мочать з подачі США

 :facepalm: зьєбільно!
   
Ага, и конкурс на голову САП тоже с подачи США валят. И ОАСК год как ликвидируют тоже самое.
   
шкода що голосувалка про найтупішого зелепня ФУПу закінчилась
   
втече до януковича в ростов.
цього  точно  не буде,  як  і  того що зебанько  втече злякавшись міньітінга  порошків
   
Re: Підозрюю що Порошенка мочать з подачі США

 :lol:
   
Зе! просто відробляє завдання західних партнерів вивести всю хуйловську агентуру з політичного поля і бажано засадити за грати.
Ну ви самі подумайте, яке НАТО, якщо завтра якийсь хуйлячий агент дорветься до влади.
Ось чому з приводу шоколадного бариги не чуємо навіть в'ялих діпконсьорнів.
Порося догралося, будуть різати, сяде або за гарати, або втече до януковича в ростов.
Куевый из вас Аналитик.
   
цього  точно  не буде,  як  і  того що зебанько  втече злякавшись міньітінга  порошків
на мітинги за порося звозили автобусами з усієї України.
мені самому пропонували безкоштовно покататися в Київ.
   
Я схиляюсь в бік марсіян  :eyes:
   
Нравиться мне твой ник. Намекает каким местом рожаеш анал-из. Впрочем как и большенство аналитегов. Так-что все норм. :laugh: 
   
Re: Підозрюю що Порошенка мочать з подачі США

Єрмак патріот!  :shuffle:
Втерся в довєріє до Козака щоб виманювати ворожі секрети
   
Цілком можливо США тестує наскільки Зеленський може виконати поставлені цілі
   
на мітинги за порося звозили автобусами з усієї України.
мені самому пропонували безкоштовно покататися в Київ.
Ого.  ;o  В Чернігові по тищі давали...
   
Re: Підозрюю що Порошенка мочать з подачі США

Цілком можливо США тестує наскільки Зеленський може виконати поставлені цілі

 :weep:
Сша перевіряють ЗЕ перед екстрадицією Бєні? 8-)
   
потужна аналітика [ua]
(але складається враження, що автор нікого, крім себе, не читає)
   
Бльо, зелепні, ну не можна ж такими бути  :facepalm1:
   
Ранкова аналітика від аналітика це моє улюблене, навіть більше ніж економічні теорії олдбоя.
   
Re: Підозрюю що Порошенка мочать з подачі США

потужна аналітика [ua]
(але складається враження, що автор нікого, крім себе, не читає)
Гм, а мені здається автор - троль знатний
   
чого тільки не придумає скот на виправдання власного скотства
   
Ось це справжня оналітика :weep:  :-T
   
на мітинги за порося звозили автобусами з усієї України.
мені самому пропонували безкоштовно покататися в Київ.

Зазвичай, це пропонують пенсіонерам, студентам або людям без постійної роботи.  Усі вони потребують грошей за малокваліфіковану роботу.  Ти до якого сегменту належиш?
   
Re: Підозрюю що Порошенка мочать з подачі США

Порошенко-Шокін-Байден

   
Бльо, зелепні, ну не можна ж такими бути  :facepalm1:
То ще не най дурніший з них... Я серйозно кажу.
   
Re: Підозрюю що Порошенка мочать з подачі США

бггг
на тебе, аналитик, еще версию
у бени фаберже у байдена в тисках
и зесранцы подстраховываются заложниками )
   
Ось вам трошки про санкції щодо Козака.  B-)
 
Козак, який контролює декілька новинних каналів в Україні, підтримав план ФСБ з очорнення високопоставлених членів найближчого оточення президента України Володимира Зеленського, неправдиво звинувачуючи їх у поганому управлінні пандемією COVID-19. Крім того, Козак використовував свої новинні платформи, щоб посилити фальшиві наративи про вибори в США 2020 року", - йдеться в повідомленні.

А тепер складуємо 2+2, хто у нас ще бере участь в очорненні найближчого оточення президента України, хто створює та розповсюджує відверті фейки та брехню. Хто ще втілює плани ФСБ?

...бінго. Поросяча ботоферма. бійтеся скоро за вас крєпко візьмуться.  :super:
   
Re: Підозрюю що Порошенка мочать з подачі США
tyv

Ідіот  :laugh:
   
Зазвичай, це пропонують пенсіонерам, студентам або людям без постійної роботи.  Усі вони потребують грошей за малокваліфіковану роботу.  Ти до якого сегменту належиш?

що, не вистачає ідейних прихильників мародера  :weep:

я так і знав  :gigi:
   
Зазвичай, це пропонують пенсіонерам, студентам або людям без постійної роботи.  Усі вони потребують грошей за малокваліфіковану роботу.  Ти до якого сегменту належиш?
Ти як і він живеш в паралельному світі, пропонують ті хто постійно на підробітках в партіях і або актив колишній профспілок. Там люди знали що казати на мітингу, тому та категорія що ти згадуєш не катить.
   
Зазвичай, це пропонують пенсіонерам, студентам або людям без постійної роботи.  Усі вони потребують грошей за малокваліфіковану роботу.  Ти до якого сегменту належиш?
прибрехав канєшно, синові студенту пропонували.
   
...бінго. Поросяча ботоферма. бійтеся скоро за вас крєпко візьмуться.  :super:

давно пора
це ж ригопси - головні внутрішні вороги України
   
Re: Підозрюю що Порошенка мочать з подачі США

прибрехав канєшно, синові студенту пропонували.
=====================================
 ЗЕля пропонував, чи Юлька?   B-)   Иноді підвозять навіть патріотів - таке буває. Іноді підвозять та дают трохи грошей на попоїсти-буває. Не завжди і не всім. А платять реально лише твої,Аналітік.
   
Зе! просто відробляє завдання західних партнерів вивести всю хуйловську агентуру з політичного поля і бажано засадити за грати.
Ну ви самі подумайте, яке НАТО, якщо завтра якийсь хуйлячий агент дорветься до влади.
Ось чому з приводу шоколадного бариги не чуємо навіть в'ялих діпконсьорнів.
Порося догралося, будуть різати, сяде або за гарати, або втече до януковича в ростов.

Тут виплив ще один зелений інсайд. Тобі сподобається.

 "...Попри убивство і розчленування брата, виліз ще один інсайд.
Син Порошенка, Владік, народився від сурогатної матері, котра приховала, що є потомственним,
 генетичним вампіром і пра-пра-правнучкою графа Влада Дракули.
Поліція Мальдівських островів упіймала сина Порошенка на убивстві і випиванні крові
 у маленьких мальдівчиків. Але ясно, що Порошенко дав хабар мальдівському королю і все затихло..."
   
нє, я розумію конструктивна критика, політична боротьба, просування альтернативних поглядів і ідей.
натомість що ми чуємо і бачимо від так званої опозиціїї, яка втілює плани ФСБ.
брехню, суцільну брехню, тотальну брехню, обсиралово, очорнення, маніпуляціїї, кремлівські наративи і пропаганду.
давно пора брати цю хуйлячу п'яту колону за сраку, яка тільки маскується під опозицію.  :X
   
Re: Підозрюю що Порошенка мочать з подачі США

нє, я розумію конструктивна критика, політична боротьба, просування альтернативних поглядів і ідей.
натомість що ми чуємо і бачимо від так званої опозиціїї, яка втілює плани ФСБ.
брехню, суцільну брехню, тотальну брехню, обсиралово, очорнення, маніпуляціїї, кремлівські наративи і пропаганду.
давно пора брати цю хуйлячу п'яту колону за сраку, яка тільки маскується під опозицію.  :X
----------------------------------------------------------------------
 Ще одне божевільне. Поналазило з зачинених ЗЕленню дурок. :facepalm:
   
Re: Підозрюю що Порошенка мочать з подачі США

Тобто, Зеленський не хоче покарати державного зрадника, мародера на крові? Що Госдеп керує нашою країною (кремлівські наративи)?

Дякую за таку думку про Зеленського та Україну.
   
Re: Підозрюю що Порошенка мочать з подачі США

нє, я розумію конструктивна критика, політична боротьба, просування альтернативних поглядів і ідей.
натомість що ми чуємо і бачимо від так званої опозиціїї, яка втілює плани ФСБ.
брехню, суцільну брехню, тотальну брехню, обсиралово, очорнення, маніпуляціїї, кремлівські наративи і пропаганду.
давно пора брати цю хуйлячу п'яту колону за сраку, яка тільки маскується під опозицію.  :X
Чому Зеленський не хоче покарати державного зрадника? Він таке ж кремлівське колабораційне хуїло, як і всі зелені?
   
Цитувати
підтримав план ФСБ з очорнення високопоставлених членів найближчого оточення президента України Володимира Зеленського, неправдиво звинувачуючи їх у поганому управлінні пандемією COVID-19.

Хто там триндів, що гівно завезли?  B-)
   
Re: Підозрюю що Порошенка мочать з подачі США

прибрехав
Треба таке писати в стартовому пості, що чергове зелене колабораційне хуїло з патологічною брехнею.
   
Чому Зеленський не хоче покарати державного зрадника? Він таке ж кремлівське колабораційне хуїло, як і всі зелені?
Ну чого ж не хоче, зараз іде слідство, відбудеться суд. Все буде добре.  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія