Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Заробітчанство в Німеччині)))

Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

Блукан бандюган втік від українського правосуддя.  За ним кримінал тут висить.
Болукан, по відчуттям, випестуванець нан, може працюват на якусь схожу німецьку установу типу ляйбниця або мах планк товариств, тобто там де можна мати просто багато часу і бути забезпеченим.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Украинский манюпас, когда обворовывает государство посредством неуплаты налогов, как правило оправдывается тем, что "олегархи и депутаты тоже крадут". А как оправдывают неуплату налогов немецкие предприниматели, которые нанимают нелегалов ?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

класика жанру - крадій краде у людей, збирається послати свою дочку до державного німецького універу, і хизується цим ...
хто ж нас б***ь при таких підходах в тій німеччині буде поважати ..? ....

Я з вами)))
Мабуть в десятий раз напишу--
" які далекі вони від простого народу")))
Вже й в бандюгани мене записали, і в " крьостні отци")), і в закатуванні в бетон запідозрили))
Буду відповідати по порядку.))
"Як нас при таких підходах будуть поважати"---
Я особисто--поважаємий працівник. Є в моій галузі в Кьольні люди з Ім"ям-- майстри, спєци.Я-- один з них.Я працював на найбільших фірмах Кьольна, мене знають на інших фірмах по розповідям колег ( шуткі- прібаутки-- цікаві випадки).
Мене особисто-- поважають при любих розкладах-- не за те який в мене документ-- за те який я спеціаліст і людина))

Я " зуб даю"( підтвердив одну з версій?)--- більшість дописувачів тут знають Німеччину з тієі яскравоі і правильноі сторони.
А в моєму випадку--" земля не кругла-- вона грязна і скрипить на зубах"(с)))
Десятки тисяч людей пройшли і проходять подібні "університети"-- і якщо ви не в темі і це проходить повз вас-- не значить що цього немає.))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Що там ще були за звинувачення?--
" хизується сам і запрошує людей"--
Нікого не запрошую.
Розповідаю суто свою Історію.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Болукан, по відчуттям, випестуванець нан, може працюват на якусь схожу німецьку установу типу ляйбниця або мах планк товариств, тобто там де можна мати просто багато часу і бути забезпеченим.

Соціальщик він по- любому.
Це ім робити нічого-- сидять зуби точать на сусідів))
Ображена людина.
Але--
Болукан--не переймайся, я на тебе не ображаюсь, я тобі( і таким як ти) співчуваю навіть.
Може допомога потрібна?))
пс. Цікаво що і я працював недільку -дві за своім фахом в Макс Планк Інститут Кьольн)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Украинский манюпас, когда обворовывает государство посредством неуплаты налогов, как правило оправдывается тем, что "олегархи и депутаты тоже крадут". А как оправдывают неуплату налогов немецкие предприниматели, которые нанимают нелегалов ?

Немецкий манюпас оправдывается абсолютно тем же.
Все воруют-- чиновники, шишки, нереальные налоги.
Вспомнил одну из предьяв))--" ворует у людей"--
Я не ворую у людей-- я не плачу налоги-- это мои взаимоотношения с государством , а не с людьми.
Причем я плачу те налоги, которые не могу обойти.
Причем когда я куплю недвигу в Германии-- мне придется платить еще больше налогов чем обычно и содержать таких как Болукан.
Еще момент--
Почему вы все считаете что немецкое общество вот такое незапятнанное и непогрешимое?
Немцы как и мы-- точно так же пытаются не платить налоги там где от них можно уйти.
Есть процент людей конечно, которые " настоящие арийцы" и в этом плане( я даже знаю одного такого)--- но их процент стремительно падает наблюдая за тем как живут черные на социале том же.-- они по сути платят за всех.
Второе--
Почему вы решили что Германия это тихая гавань?
Да тут полно криминала--- будет еще здесь кучка историй в стиле " Германия и Криминал")))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

я не плачу налоги-- это мои взаимоотношения с государством , а не с людьми.

А держава з кого складається і кому пенсії платить, і медичні почслуги, і в школах і університетах - за які гроші навчає?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Логіка Болукана цілком зрозуміла. Станеться щось в районі населеному нелегалами, всьо торба. Ні свідків, ніфіга нема. Дуже прекрасний грунт для розквіту всякого криміналу. І вроді людина нічого поганого не робить, але приміром приїхали чуваки до sergey1974007 на будову, і залили когось в бетон. Так хоч кругом 100 чоловік працювали в реалі фіг хто що бачив. Або в банках наберуть кредитів на литовські аусвайси, банки ж потім на місцевих мусять будуть відігруватись. Це добре коли молодий і здоровий і є робота. А впаде з риштовки і зламає ногу. Один поїде назад додому, а другий лишиться і почне шукати інші види заробітку, бо на риштовки вже не годний, а на соціал не може сісти бо нелегал. От тоді і починаються проблеми.

Тут згдали про " район населенний нелегалами"
Розкажу парочку " ох.ітєльних історій"))--
Є в Кьольні такий район-- Мешеніш-- гетто-- соціальні багатоповерхівки.
Часто-густо соціальщикам там дає місто квартиру , а вони різними шляхами здають іі нелегалам і отримують фіндобавку.
Колись там було дуже багато турків, але з часом вони інтегрувалися і перемістилис в більш престижні райони.
Наразі там багато украінців, болгар, румун, литовців , чорних.
Бруд, сміття, цигани-- але все ж не як Німеччина-- тому воду з крана можна пити наприклад.
Ну і історія--
Жили- були два литовця під 50 років. Бухали, щось там робили- не робили- не знаю.
Але якось приходить один з них додому, а другий-- вмер від серця.(( Ну той постояв над ним-- а що далі робити не знає-- паперів немає, бабла немає, жопа.І недовго думаючи-- засунув труп в шкаф і пішов " консультуватися"-- бухати.
Прийшов після запою через декілька днів. А труп вже почав різко пахнути. Ну і той його не довго думаючи-- перевалив через балкон.
50 метрі від дитячого садочка, 150 метрів від поліцейського відділку.
Була велика стаття в прессі з цього приводу.
Ще була стаття в прессі про украінців , яких журналісти знайшли десь в лісі під Кьольном в палатках, цілий табір нелегалів-- теж бруд , антисанітарія , шкандаль.
Ще згадав що ті ж 20 років назад більшість наших в Кьольні жили не по квартирах( це одиниці вже були), а на Шроті-- це звалка автомобілів-- у вагончиках по купі людей в вагончику, з будівельним туалетом на сотні людей.
І стояли під тим Шротом по 50 чоловік-- а німці під"ізжали і вибирали собі людей на працю.
І це теж все було нелегально.

Напевно сьогодні вже всьо-- а завтра продовжимо)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

А держава з кого складається і кому пенсії платить, і медичні почслуги, і в школах і університетах - за які гроші навчає?

Я не розраховую на пенсію від Украіни.
В медичних закладах ( якщо мені потрібно)-- я розраховуюсь налом в основному-- у вигляді подяк лікарям.
Школу-- я оплачую кожний рік зі своєі кишені.
Так само збираюсь і університет.
Всі моі витрати в магазинах обкладаються податком-- це ті податки які я плачу і не можу уникнути.Досить там.))
Невже всі такі моралісти?))--- більшість в Украіні живе точно з такими ж поняттями.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Немецкий манюпас оправдывается абсолютно тем же.
Все воруют-- чиновники, шишки, нереальные налоги.
Вспомнил одну из предьяв))--" ворует у людей"--
Я не ворую у людей-- я не плачу налоги-- это мои взаимоотношения с государством , а не с людьми.
Причем я плачу те налоги, которые не могу обойти.
Причем когда я куплю недвигу в Германии-- мне придется платить еще больше налогов чем обычно и содержать таких как Болукан.
Еще момент--
Почему вы все считаете что немецкое общество вот такое незапятнанное и непогрешимое?
Немцы как и мы-- точно так же пытаются не платить налоги там где от них можно уйти.
Есть процент людей конечно, которые " настоящие арийцы" и в этом плане( я даже знаю одного такого)--- но их процент стремительно падает наблюдая за тем как живут черные на социале том же.-- они по сути платят за всех.
Второе--
Почему вы решили что Германия это тихая гавань?
Да тут полно криминала--- будет еще здесь кучка историй в стиле " Германия и Криминал")))
Коротше смисл пойняли, нєфуй нам до цих європ прагнути.
 
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Коротше смисл пойняли, нєфуй нам до цих європ прагнути.

Так я теж не сказав.
Зміст моєі Історіі--
Не зачаровуйтесь-- і не будете розачаровуватися))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

чувак, твоя тема никому не цикава.. заиппал уже.. тише будь чтоли
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Що там ще були за звинувачення?--
" хизується сам і запрошує людей"--
абсолютно без сумніву що хизуєшся і вихваляєшся "от я який, нелегалом працюю, і ніхто мені нічого не зробить." Така собі бравура з товстИм намйоком що нелегальне заробітчанство - це успішно.
на біса тобі це потрбіно, викладати свою брудну білизну всьому Інтренету, ризикуючи отримати серйозні проблеми - от цього я не розумію.
Обридла рутина, сите існування, щомісячний грубий ковертик з єврами? Хочеш пригод?
Того що ти виклав в цій гілці, достатньо щоб тебе прямо завтра до тебе і твоїх працедавців (колишніх і теперішніх) прийшла поліція. якщо якийсь сумлінний інформант постарається.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

чувак, твоя тема никому не цикава.. заиппал уже.. тише будь чтоли
тема цікава. але забагато пафосу і самолюбування ( і вихваляння справами про які варто краще тримати язик за зубами тому що не всі до цього сталвяться схвально)
тому не дивно, що тема поволі сповзає в срач.

Останнє редагування: 30 листопада 2017 01:33:46 від T.Blair.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Ну про самохизування-- можливо звичайно))
А ось ці всі-- поліція прийде-- ви думаєте поліціі немає чим займатися?
Та й це все таке-- як ви кажете--" самохизування в інтернетах ваших".))
пс. А чому тема має зайти в срач?--
Абсолютно нікого не образив, розповідаю історіі, кому не цікаво-- проходить повз без " поучальних рєплік"))
Що не так?))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

тема цікава. але забагато пафосу і самолюбування
Навіть не знаю, як можна оцінити і як сприймати людину, котра втретє за пару днів іменує своє житло "Шикарна Квартира", саме так, з великої букви.
Хз, на повного дурня наче не схожий, то для чого цей сеанс ексгібіціонізму? Не думаю, що по простотє душевной.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Навіть не знаю, як можна оцінити і як сприймати людину, котра втретє за пару днів іменує своє житло "Шикарна Квартира", саме так, з великої букви.
Хз, на повного дурня наче не схожий, то для чого цей сеанс ексгібіціонізму? Не думаю, що по простотє душевной.

Та не шукайте ви прихованих змістів))
Шикарна Квартира-- саме тому що Шикарна Квартира))
Ексгібіціонізм-- тому що просто Красавчєг))
Ще раз--
Я-- проста, щира і відкрита людина.
Те що я вимушений деколи порушувати закони( навіть не наші)-- так буває. І це в данний момент роблять сотні тисяч наших співвітчизників.))
Хтось про це пише, хтось ні.
Я-- розважаюсь.))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Ще раз кажу, нелегалів сприймають нормально до тої міри, поки вони кажуть, що на батьківщині торба і не вижити і змушені на чужині жити по вагончиках, щоб вислати дітям на їду. До таких навіть поліція ставиться поблажливо і не чіпає. А коли починаються понти з розмовами про шикарні квартири, шикарні машини, а потім почнуться брюліки і тд. І при цьому я плачу ті податки які мені хочеться, то це дуже швидко прикручується. Може бути що навіть додому не дадуть зайти і білизну забрати.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Топікстартера ще життя нічому не навчило. В нього попереду ще багато несподіванок. І не обов'язково - розважальних.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

А шо, цікава гілочка, 
дійсно трохи весело.
Нічого не знаю реально про нелегальні заробітки у європах та оту вашу кухню як це працює та про сховані ньюанси. Публікуйте все, не соромтесь, тут пишуть кожного дня більш брудні та страшні речі.
 
Коли час від часу чув про нелегальних заробітчан, дивувався, як вони смикають туди сюди без жодної проблеми.
Шо у вас за паспорт та віза? Й гадки не маю що може відповісти людина коли при виїзді до дому його прикордонник пита: що ви в нас робили півтора року, де були? Чесно кажучи я б на вашому місті трохи нервував ))) 
Що сталось з тим мужчиною шо труп у вікно викинув?
Якщо піймали то за яке правопорушення переслідували? Хуліганство?
Пишіть якісь смішні історії про заробітчан.
 
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Топікстартера ще життя нічому не навчило. В нього попереду ще багато несподіванок. І не обов'язково - розважальних.
фото зайві 100%
ну то він красень.. шо тут вже поробиш ))))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Человек пишет правду жизни там, какая она есть. За что вы его пинаете? Он работает , не сидит на социале, не ворует не убивает. По многим местным дописувачам тюрьма давно плачет здесь в Украине, но они не пишут про свои подвиги. Зато их мы уважаем.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Та не шукайте ви прихованих змістів))
Шикарна Квартира-- саме тому що Шикарна Квартира))
Ексгібіціонізм-- тому що просто Красавчєг))
Ще раз--
Я-- проста, щира і відкрита людина.
Те що я вимушений деколи порушувати закони( навіть не наші)-- так буває. І це в данний момент роблять сотні тисяч наших співвітчизників.))
Хтось про це пише, хтось ні.
Я-- розважаюсь.))
а скіко б отримував чистими німець на вашій посаді офіційно працевлаштований?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

І знову я ненадовго з вами))
Дякую деяким попереднім дописувачам за захист))-- значить не все втрачено ще))
Там десь написали що поліція поблажливо ставиться , якщо не хизуватися-- так і я перед поліцією не хизуюся.))
Писали питання про перетин кордону-- я не буду це питання виносити на широкий розголос-- але це не найбільша проблема-- існує як мінімум 3 варіанти обходу.
Що сталося з тим що труп викинув-- не пам"ятаю вже-- резонанс був саме за те що-- ось почали людей з балкона викидати.
Цікаві історіі?--
Ну ось така---
Той самий Мешеніш--гетто.
Постійно якісь двіжи, постійно хтось щось краде, б"ють когось , крадені речі продають, наркоту( про це окремо напишу).
Приіжджають чуваки- перевізники.Просять ся переночувати на такій хатці ))
3 година ночі-- вертаються з " промислу" декілька мешканців( з десятка десь).
Приносять вкрадений підвісний мотор на лодку.
Ну і щоб день не пройшов задарма-- треба перевірити чи робочий той мотор.)))
Виносять на балкон і заводять)))
3 година ночі-- всі сплять -- і на балконі багатоповерхівки починає фігачити лодочний мотор)))
Почати він почав, а зупинити його-- і толком не знають як)))
В хаті хаос-- десять людей один одному кричать що робити, мотор скаче по балкону, місцевість починає оживати- просинатися)))
Хтось хапає щось тяжке і починає хріначити той мотор щоб розвалити на фіг-- декілька хвилин цієі жесті і мотор розвалили))
День пройшов успішно-- люди будуть мати що згадати)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Ще історія))--
( це історіі моіх знайомих, історіі які я бачив на своі очі, або просто розповів хтось під час п"янки якоісь.( до речі я не п"ю( до речі і про Алкоголь треба розказати)).

Пацани працювали у хазяіна на будові довгий час.А з часом якось роботи ставало менше і хазяін вирішив прокинути іх трохи і не заплатити((
Ходять вони за ним--нагадують про борг-- той переховується- уникає.
А чуваки вирішили додому іхати-- в одного жінка вагітна була.
Ну й вирішили вони якось вирішити своі питання використавши наше посольство-- тіпа допоможіть додому доіхати без бабок-- але вирішили це зробити не в Німеччині( там трохи складніше), а через іншу краіну-- а заодно і покататися -Европу подивитися))
Взяли хазяйську машинку( якщо довго на одній такій будові-- там і машинкою катаються) і поіхали в напрямку Парижу( як же це не побувати в Парижі?))).Заіхали на заправку-- заправили повний бак - і поіхали не заплативши.
Доіхали до Парижу-- машинку там і кинули до речі-- погуляли-- зайшли в посольство вирішувати що робити.
А посольство-- нічим не хоче допомогти і відправляє іх в поліцію.
Тим вже немає що робити -- ідуть в жандармерію.
Якось вони там добалакалися--
І французська жандармерія виписує ім таке собі тимчасове посвідчення тіпа-- з купою печаток великих, на офіційних бланках на французській мові.
Ну і ці героі вирішили що у них вже все добре і --вертаємося в Кьольн.
Поізд-- Париж-Цюрих( якщо не омиляюся)
Заходять контролери-- а ті ім бумажку показують))
Контролери викликають поліцію-- поліція приіжджає і після пояснень і демонстраціі такоі гарноі бумажки з печатками-- відправляє іх далі в путь-- без білетів.
Доізжають пацани до Кьольна-- але ж поізд іде в Цюрих( чи в Женеву-- не пам"ятаю)-- а в Швейцаріі то вони ще й не були?)))
Ну і поіхали далі.
На кордоні з Швейцарією кидаються до них в штатському якісь шпіки.
А ті ім бумажку-- тиць.
А там-- все гарно-- печатки великі, бланки офіційні. Шпіки-- в поліцію-- поліція каже-- робіть що хочете але залиште нас у спокоі)))
Катнулись коротше вони в Женеву( чи в Цюрих), та й похожим макаром повернулися в Кьольн.
І саме смішне-- передумали іхати додому і залишились ще на деякий час.
Потім якось виіхали-- але то вже інша історія)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Аффтар, пеши есчо ))) Не, на самом деле интересно. И не ведись на провокации. Это ФУП. Тут мудаков много. )))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Оплата школи налом, без прописки, без соціальних номерів батьків? Що за маячня? Хто в це повірить, автор?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Оплата школи налом, без прописки, без соціальних номерів батьків? Що за маячня? Хто в це повірить, автор?

Чекайте.
Я ніде не написав про оплату школи налом.
Це в Украіні малось на увазі.
Донька моя вчиться в Украіні зараз -- з поглядом на університет в Кьольні.
Всі кого я знаю-- залишають дома дітей , інколи і дружин- чоловіків.
Взагалі зазвичай люди останнім часом катаються змінами.
Велика проблема завжди буда що сім"і не витримують навантаження такого і розвалюються.
Багато випадків.
А діти---- пів Чернівців у дітей батьки десь за кордоном, а вони тут шикують телефонами та кабаками.
Теж є проблема.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Прописка-- офіційно ніхто не прописаний-- немає таких прав.
Хтось живе у легальних родичів-- як я , хтось в соціальних квартирах де прописані росіяни- соціальщики( євреі в основному), хтось легальний знімає для своіх ще одне житло, десь не треба мельдуватися--- все по різному у всіх.
Умови проживання-- у мене всьо супер.
Дехто живе як я в свій час в студентських гуртожитках по небагато метрів.
Я жив найтриваліший період -- 3 роки в такому гуртожитку розміром 12-14 метрів.Разом з дружиною-- удвох.
Також як тільки приіхали ми жили в кімната-кухня на мансардному поверсі метрів 30 разом зі скосами. Там найбільше було 8 людей одночасно.
Наші в Мешеніші- гетто живуть на матрасах-- койко-місцях по 100-200 евро за місце . По 6-8 людей в двокімнатці.
Щоб було зрозуміло--- там в тому гетто час від часу проводяться облави- обшуки і багато людей залишаються на вулиці .
Трошки пізніше напишу що буває коли ловлять нелегалів.))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Фотки якісь цікавлять? :king:
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Прописка-- офіційно ніхто не прописаний-- немає таких прав.
Хтось живе у легальних родичів-- як я , хтось в соціальних квартирах де прописані росіяни- соціальщики( євреі в основному), хтось легальний знімає для своіх ще одне житло, десь не треба мельдуватися--- все по різному у всіх.
Умови проживання-- у мене всьо супер.
Дехто живе як я в свій час в студентських гуртожитках по небагато метрів.
Я жив найтриваліший період -- 3 роки в такому гуртожитку розміром 12-14 метрів.Разом з дружиною-- удвох.
Також як тільки приіхали ми жили в кімната-кухня на мансардному поверсі метрів 30 разом зі скосами. Там найбільше було 8 людей одночасно.
Наші в Мешеніші- гетто живуть на матрасах-- койко-місцях по 100-200 евро за місце . По 6-8 людей в двокімнатці.
Щоб було зрозуміло--- там в тому гетто час від часу проводяться облави- обшуки і багато людей залишаються на вулиці .
Трошки пізніше напишу що буває коли ловлять нелегалів.))
дурдом так жить, ппц просто....

Кстати в кельне, как и других городах, включая мелкие деревни - в германии русских и украинцев немало.

У меня вообще прикольная история в жизни несколько лет назад была: короче киевский аутсорс амерской компании, в германии под штутгартом у них типа офиса для саппора крупных германских клиентом. Я туда типа как на смену раз в 3 месяца ездил на месяц (в остальные месяцы другие), по 2 человека наших там одновременно. Работа лафа, чисто если у кого то что то совсем проблемное - решаешь ситуацию, но такого годами не бывало, потому просто сидишь что то по работе делаешь то же что и в киеве делал, а тебе за это капают коммандировочные, живешь в гостиннице. По приезду, при наличии прав - фирма дает машину и карточки на бесплатный бензин, без лимита на юзание - фирма классная была :). В общем выходные катались где интерестно по германии и европе. И вот значится в очередной раз катаясь где то - бордюром разрезали колесо при развороте и вышли узнать хоть что это млин за город, куда аварийку вызывать (карточки тоже в комплекте с машиной), смартфонов с гугл мапом тода еще не было. Немецкий ясное дело не знали, пытались на английском, который немцы не очень то любят. Первые люди у которых начали спрашивать - типа сказали мы тоже проезжие, не знаем что за город. А вот во вторые, изьясняясь на ломаном английском в конце концов выдали что то типа "мля, как же это по английски будет..." на чистом русском  :lol: . Оказалось - украинцы, уже лет 5 там живут. И по их словам - даже в этом мелком городе и русских и украинцев хватает, хотя большинство себя не афиширует и не очень то идет на контакт с соотечественниками.

Останнє редагування: 30 листопада 2017 15:54:51 від Alexey Checkin3
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

мне этот чувак не нрав.. с чего он вообще решил что эта тема на ФУПе вообще актуальна? Каждый работает как хочет и каждый умеет быть ушлым и хитрить так что ни для кого он тут Америку не открыл..
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

У мене питання по "Шикарній квартирі", субсидії на нею оформлені?  :)
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

гарна тема насправді,
романтики євроінтеграції мають когнітивний дисонанс від неї,
виявляється в Німеччині народ точнісінько, як в Україні, несвідомий масово  :D
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Фотки якісь цікавлять? :king:

Цікавлять фотки з Вашого життя в Україні, заради чого чи уникаючи чого Вам приходиться жити в тому соціальному дні.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

гарна тема насправді,
романтики євроінтеграції мають когнітивний дисонанс від неї,
виявляється в Німеччині народ точнісінько, як в Україні, несвідомий масово  :D


 Это не массовое явление. Мало кто связывается с нелегалами, так как проблем от этого больше чем экономии. Просто автор
крутится в определенных кругах, где люди в тюряге за это отсиживают.

 Знакомый молдованин держит бизнес тут. Так после того как связался с нелегалом молдованином сказал что лучше будет нанимать
голландцев, чем еще раз влезет в ситуацию с нелегалами.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Не читав,але засуджую.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

мне этот чувак не нрав.. с чего он вообще решил что эта тема на ФУПе вообще актуальна?

тема цікава, змістовна, актуальна.
для невдоволених тут є багато інших "цікавих" тем.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Это не массовое явление. Мало кто связывается с нелегалами, так как проблем от этого больше чем экономии. Просто автор
крутится в определенных кругах, где люди в тюряге за это отсиживают.

 Знакомый молдованин держит бизнес тут. Так после того как связался с нелегалом молдованином сказал что лучше будет нанимать
голландцев, чем еще раз влезет в ситуацию с нелегалами.

тобто у знайомого таки свідомість з часом виросла, тяга до сплати податків з'явилась
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

мне этот чувак не нрав.. с чего он вообще решил что эта тема на ФУПе вообще актуальна? Каждый работает как хочет и каждый умеет быть ушлым и хитрить так что ни для кого он тут Америку не открыл..

Ваше право.
Никого не заставляю читать.
Обычно если мне что- то не нравится-- просто прохожу мимо.
Все просто на самом деле.
пс. Никого не виню за неинтерес к своей персоне))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія