Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Там до речі у мене були грандіозні плани змінити усі вікна між поверхами і кабінку ліфта но після того всього бруду я сказав та нах нада
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

До речі я згадав як колись давно зробив за власний рахунок ремонт вартістю на 2 тисячі дол в підізді де жив бо більше не міг зивитися на ті задрипані стіни.

Шо там началося.. ой
І міліцію визивали бо не погодив з жеком
І жіночки тринділи шо не узгодив з ними колір плитки
І шо я депутат і хочу шоб за мене проголосували
І визивали перевірку чи я в квартирі не зробив офіс

В принципі зараз я розумію шо можна було навчитися ше на тому випадку..

Але від чого все це? Від ніщєти і від того шо люди звикли шо іх всі дурять і нікому не могло вкластися в голову шо можна вот так за власні кошти зробити спільну територію а не поставити собі золотого унітаза..
это ключ
для все хорошим не будешь
нищета порождает зависть
зависть поглаживанием по головке нейтрализовать нельзя
только жёсткость
но не жестокость
я это называю "стена оббитая поролоном"
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Да, ошибся.

Тут не исправить уже ничего, Господь, жги! (с)
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

До речі я згадав як колись давно зробив за власний рахунок ремонт вартістю на 2 тисячі дол в підізді де жив бо більше не міг зивитися на ті задрипані стіни.

Шо там началося.. ой
І міліцію визивали бо не погодив з жеком
І жіночки тринділи шо не узгодив з ними колір плитки
І шо я депутат і хочу шоб за мене проголосували
І визивали перевірку чи я в квартирі не зробив офіс

В принципі зараз я розумію шо можна було навчитися ше на тому випадку..

Але від чого все це? Від ніщєти і від того шо люди звикли шо іх всі дурять і нікому не могло вкластися в голову шо можна вот так за власні кошти зробити спільну територію а не поставити собі золотого унітаза..

Стоп! Это первая ошибка которую ты сделал вернувшись в Украину.
Зачем ты поселился в квартиру??? Особенно после Америки.
У тебя же есть бабки. Не мог купить частный дом с пару Га земли и кайфовать? Поверь мне частный дом в Америке и частный дом в Украине это две большие разницы.  В Украине за него можно сказать вообще платить не надо.
Йоппппт после США в квартиру и сраный парадняк. Меня бы и на месяц не хватило
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Це неможливо пояснити. Шоб це зрозуміти потрібно після життя в західній системі цінностей приіхати в украіну і шось спробувати тут зробити.

Співчуваю.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

До речі я згадав як колись давно зробив за власний рахунок ремонт вартістю на 2 тисячі дол в підізді де жив бо більше не міг зивитися на ті задрипані стіни.

А от це ти даремно. Вигляд відремонтованого і чистого під'їзду входить в жорстокий конфлікт з САМОЮ НАЦІОНАЛЬНОЮ ІДЕЄЮ нашого народу - демонстративного виставляння болячок напоказ з надією, що хтось підкине за це їм бабла. Власникам чистого під`їзду не підкинуть. Більше того: чистий під'їзд буде для них нагадуванням, що В КОГОСЬ то бабло все-таки є, і хтось був готовий його позбувся, і таки позбувся на якийсь під'їзд - чужий, нічийній (несуттєво), - але НЕ НА НИХ, ЛЮБИМИХ, бідних і багатостраждальних. Тому вони і міліцію викличуть, і на собранії оскаржуть, а не допоможе - то вікна  розіб'ють або на$руть в тому під'їзді. Щоб - як не їм, то й нікому те бабло не пішло.

Останнє редагування: 29 грудня 2020 10:10:32 від GizmoGremlin
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Стоп! Это первая ошибка которую ты сделал вернувшись в Украину.
Зачем ты поселился в квартиру??? Особенно после Америки.
У тебя же есть бабки. Не мог купить частный дом с пару Га земли и кайфовать? Поверь мне частный дом в Америке и частный дом в Украине это две большие разницы.  В Украине за него можно сказать вообще платить не надо.
Йоппппт после США в квартиру и сраный парадняк. Меня бы и на месяц не хватило

Це жесть
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Стоп! Это первая ошибка которую ты сделал вернувшись в Украину.
Зачем ты поселился в квартиру??? Особенно после Америки.
У тебя же есть бабки. Не мог купить частный дом с пару Га земли и кайфовать? Поверь мне частный дом в Америке и частный дом в Украине это две большие разницы.  В Украине за него можно сказать вообще платить не надо.
Йоппппт после США в квартиру и сраный парадняк. Меня бы и на месяц не хватило

Я був тоді ше зовсім молодий і мені подобалося жити завжди в центрі міста. Шоб двіж постійний.
Ну і крім того я в тій кваптирі жив дуже коротко під час приіздів в украіну. Фактично пару місяців на рік макс. Закрив і поіхав. Або друзі живуть.

Зараз звичайно вибір це будинок.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Це жесть
Я був молодий і робив багато помилок ©
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

А от це ти даремно. Вигляд відремонтованого і чистого під'їзду входить в жорстокий конфлікт з САМОЮ НАЦІОНАЛЬНОЮ ІДЕЄЮ нашого народу - демонстративного виставляння болячок напоказ з надією, що хтось підкине за це їм бабла. Власникам чистого під`їзду не підкинуть. Більше того: чистий під'їзд буде для них нагадуванням, що В КОГОСЬ то бабло все-таки є, і хтось був готовий його позбувся, і таки позбувся на якийсь під'їзд - чужий, нічийній (несуттєво), - але НЕ НА НИХ, ЛЮБИМИХ, бідних і багатостраждальних. Тому вони і міліцію викличуть, і на собранії оскаржуть, а не допоможе - то вікна  розіб'ють або на$руть в тому під'їзді. Щоб - як не їм, то й нікому те бабло не пішло.

Ви дуже точно описали бекстейдж тієі історіі з ремонтом)
Це був мій шлях помилок і досвіду
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Я був молодий і робив багато помилок ©

Кто не бил молод тот не бил глуп (с)

Ше й до цих пір роблю
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

это ключ
для все хорошим не будешь
нищета порождает зависть
зависть поглаживанием по головке нейтрализовать нельзя
только жёсткость
но не жестокость
я это называю "стена оббитая поролоном"

До речі дуже цікавий підхід!
Дякую. Буду його опановувати
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Але від чого все це
Від того що ви зробили так як хочете на власний розсуд, там де треба було погодити з іншими. Так прописано і це правильно.
:)
Андрюююха, ви начебто у розпачи ? Але ви все зробили власними руками, тому не варто скаржитися чи робити когось винним. Люди, не змінюються тисячі років, а натовп ніколи не буде вдячний за зміну звичного укладу життя, навіть якщо це повне лайно.
Тому не шукайте подяки.

   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Від того що ви зробили так як хочете на власний розсуд, там де треба було погодити з іншими. Так прописано і це правильно.
:)
Андрюююха, ви начебто у розпачи ? Але ви все зробили власними руками, тому не варто скаржитися чи робити когось винним. Люди, не змінюються тисячі років, а натовп ніколи не буде вдячний за зміну звичного укладу життя, навіть якщо це повне лайно.
Тому не шукайте подяки.

Ні я не у розпачі. Меланхолія, нема ні сонця ні снігу.
Перша зима без виізду в украіні років за 15 мабуть
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Ви дуже точно описали бекстейдж тієі історіі з ремонтом)
Це був мій шлях помилок і досвіду

Ви зробили помилку не в тому, що купили квартиру і зробили ремонт. Ви зробили помилку, що купили квартиру в старому будинку із зубожілими мешканцями, які в усьому бачать підступи і вважають злодіями всіх, хто живе заможніше від них.
Не факт, що сусіди в елітних будинках будуть набагато кращими, але принаймні під‘їзди не будуть засцяні. 
Для мене взагалі незрозумілий феномен, коли люди витрачають купу грошей на дизайнерські ремонти квартир, а за дверима в них пошарпані під‘їзди, биті сходи і ліфти, в які страшно зайти.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Ні я не у розпачі. Меланхолія, нема ні сонця ні снігу.
Перша зима без виізду в украіні років за 15 мабуть
чому нема анонімних світлин?

Останнє редагування: 29 грудня 2020 11:14:32 від LampoGaz
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Ні я не у розпачі. Меланхолія, нема ні сонця ні снігу.
можу порадити приймати вітаміни. тим паче, що задля профілактики Ковід корисно  :) у нас в Одесі сьогодні сонячна погода :)
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

можу порадити приймати вітаміни. тим паче, що задля профілактики Ковід корисно  :) у нас в Одесі сьогодні сонячна погода :)

Да просто забуриться в лес и побухать с пациками
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Да просто забуриться в лес и побухать с пациками
кому и кобыла невеста ) я не переношу такой "отдых", по-моему уж лучше просто об полено сильно удариться и проспаться немного :)
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Від того що ви зробили так як хочете на власний розсуд, там де треба було погодити з іншими. Так прописано і це правильно.
З моєї 9поверхової панельки на два підїзди на збори приходять два десятки людей.
Коли робили ремонт, ці два десятки насилу погодились на колір стін. Навіть не знаю, щоб було, якби всі прийшли :D
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

кому и кобыла невеста ) я не переношу такой "отдых", по-моему уж лучше просто об полено сильно удариться и проспаться немного :)

Ну как минимум меланхолия развеется  :laugh:
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Справа не у моій власній роботі. Там я автономний

Справа в соціальних меценатських проектах які я розпочав
пане. Вибачте, дійшов до цього речення вашого, далі не чітав ще, прочітаю, та дам вам просту пораду. З фондами не зв'язуйтеся. Тількі адресно, й бажано не в рукі людям, а за щось потрібне заплатити. Не знаю, що в вас з вподобань в меценатстві. Ось вам кілька варіантів, де гроши не будуть ваши вкрадені. Ірпенській шпіталь, перший поверх. Реабілітація ампутантів. Контретній людині гроши на гарний протез. Там патронує, доречі, дружина Корчінського, вона той центр майже створила.
Друге. Охмадіт. Спасіть якусь конкретну дитину, але гроши не на картку мамі, а напряму в потрібну клініку. Саме просте, оплатіть зайняття музикою в музикальній школі сіроті воіна. Цим я страждаю.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Про те, що в цій країні щось почне мінятися тільки після того, як вимре останнє покоління совка
Никогда ничего здесь не поменяется пока не поменяется сама система которую выстроили бандиты и олигархи.
   
так.
помилися.
таких, як ти, тут хоч греблю гати.
Україні ж потрібні Люди, а не скиглії.
   
5 років назад, наіздившись світами, повернувся на землю батьків. Привіз сімю. Жінку закордонну. Думав шо моі гроші і диплом вортона допоможуть мені розбудовувати украіну. Це були часи порошенка, здавалося в краіні тепер будуть зміни.
Я був молодий. Наівний ідеаліст.

Декілька років у мене був ханімун з украінським селом, незважаючи на повну непідготовленість і незнання справи і тд.
Зараз, коли рожеві окуляри спали, і я напряму зіштовхнувся з украінською реальністю я трошки офігєл..

Я завжди хотів повернутися і жити на украіні, але тепер виникли сумніви чи правильно я зробив.
Грошей вже багато закопав, і зрозуміло шо іх назад не витягнути.

Цей пост, це я не жаліюся.це просто роздуми вголос. Штрих до украінськоі реальності.

Його навіяв мені гізмогремлін, який з видом експерта розказував про те шо тут робиться.
Шановні еміги, я як бувший еміг заявляю, шо тут все набагато гіше як ви думаєте, і шо тим, хто тут залишився і шось робить нада памятники при житті ставити.

Я поки остаточно віри ше не втратив. І буду продовжувати. Але на всякий випадок буду пропрацьовувати альтернативні варіанти.
Мені дуже легко уіхати закордон.
Але хотілося б старість зустрічати на своій землі..

І мені шкода шо я майже втратив свій порив змінити краіну. А зараз всі моі плани все більше і більше заязані тільки з власним благополуччям.

Ось така, моя украінська мрія...
це шо, вікове прозріння чи шо?

Пробачте, а що то у Вас за "Диплом Вортона"?
Як мав він Вам допомогти "на селі"?
І чим саме Витам займаєтеся?
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

А от це ти даремно. Вигляд відремонтованого і чистого під'їзду входить в жорстокий конфлікт з САМОЮ НАЦІОНАЛЬНОЮ ІДЕЄЮ нашого народу - демонстративного виставляння болячок напоказ з надією, що хтось підкине за це їм бабла. Власникам чистого під`їзду не підкинуть. Більше того: чистий під'їзд буде для них нагадуванням, що В КОГОСЬ то бабло все-таки є, і хтось був готовий його позбувся, і таки позбувся на якийсь під'їзд - чужий, нічийній (несуттєво), - але НЕ НА НИХ, ЛЮБИМИХ, бідних і багатостраждальних. Тому вони і міліцію викличуть, і на собранії оскаржуть, а не допоможе - то вікна  розіб'ють або на$руть в тому під'їзді. Щоб - як не їм, то й нікому те бабло не пішло.

Любит топикстартер позировать в благородных позах.

Я вон тоже подъезд красил потому как доставщики пиццы и пива заходить боялись.

И тоже выслушал что соседи чуть не умерли от ужасной вони масляной краски.

Но я не стал вникать а вежливо послал их нахер.

Итог краска высохла лампочки светят пицца доставляется до двери.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?
DVB

Никогда ничего здесь не поменяется пока не поменяется сама система которую выстроили бандиты и олигархи.
Як зручно всі біди списати на совок, хуйло, і жи.., упс... євреїв.
Український совок, він тихіше води, нижче трави. 25 років тепличних умов для розбудови європейської держави. І то не виходить камінний цвєток. Жодної заварушки жовтожилетної, жодних профспілкових локдаунів. Повний карт-бланш для "національної аеліти" :)
Шось-там мінери на початках касками стучали з економчних мотивів,  але то, так, в піддавки.
От я, совок - молодим парубком за Чорновола, згодом за Кучму, далі разом нас багато, тигрюля, і вадінтур. Ну і вишенька - за возеліна. Далі буду за Дуду.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Ви зробили помилку не в тому, що купили квартиру і зробили ремонт. Ви зробили помилку, що купили квартиру в старому будинку із зубожілими мешканцями, які в усьому бачать підступи і вважають злодіями всіх, хто живе заможніше від них.
Не факт, що сусіди в елітних будинках будуть набагато кращими, але принаймні під‘їзди не будуть засцяні. 
Для мене взагалі незрозумілий феномен, коли люди витрачають купу грошей на дизайнерські ремонти квартир, а за дверима в них пошарпані під‘їзди, биті сходи і ліфти, в які страшно зайти.

Конкретно та квартира купувалася ради одного з нацкращих видів в місті. Ну вот і я зробив ремонт на 2 поверхах повністю. Своєму і першому. Бо то був ьакий бомжатнік шо ой. Будинок дуже старий.
В мене були ше і плани на фасад і прибудинкову територію і вікна між поверхами.
Але коли то все почалося я подумав та ви шо.
Зараз думаю добре шо не зробив. На мій теперішній аогляд я дуже нерозумно витрачав гроші у молодості.

Пан турчинов, я не вживаю алкоголь .
Серед теперішньоі творчоі богеми і айтішноі тусовки то не модно.
Смузі, йога зож. І еко продукти втрідорога.
Всі хотять бути здоровими і красівими)

   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Любит топикстартер позировать в благородных позах.

Я вон тоже подъезд красил потому как доставщики пиццы и пива заходить боялись.

И тоже выслушал что соседи чуть не умерли от ужасной вони масляной краски.

Но я не стал вникать а вежливо послал их нахер.

Итог краска высохла лампочки светят пицца доставляется до двери.

Нє я там досить серцозно ремонтував
Замість лінолеума постелили дохрєна квадратів плитки
Пластикові двері ставив
Старі перегородки викидав і тд
Усім купив нові поштові ящики
І тд
Трохи то вже засрали
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

(tu)  Знайдеш таке місце в Україні - свисни!

Тебе яка кількість населення в селі, задовільнить?  :-)o

10, 100, 1000, 10000?
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

пане. Вибачте, дійшов до цього речення вашого, далі не чітав ще, прочітаю, та дам вам просту пораду. З фондами не зв'язуйтеся. Тількі адресно, й бажано не в рукі людям, а за щось потрібне заплатити. Не знаю, що в вас з вподобань в меценатстві. Ось вам кілька варіантів, де гроши не будуть ваши вкрадені. Ірпенській шпіталь, перший поверх. Реабілітація ампутантів. Контретній людині гроши на гарний протез. Там патронує, доречі, дружина Корчінського, вона той центр майже створила.
Друге. Охмадіт. Спасіть якусь конкретну дитину, але гроши не на картку мамі, а напряму в потрібну клініку. Саме просте, оплатіть зайняття музикою в музикальній школі сіроті воіна. Цим я страждаю.

Да я і роблю декілька конкретних проектів з нуля
Постраждавшим теж допомагав
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Якби ти спитав нормальних живих людей, наприклад мене а не всяких ботів вроді Олдбойя чи там Асмадея...

То знавби, робити заробляти пенсію треба за кордоном. А тут на місці найти чесну фірму, досить реально доречі найти чесного прораба навіть можу порекомендувати. Оплатити проект будинку в селі біля ставка, під ключ. Потім вийти на пенсію отримувати її з Польші чи Угорщини і жити в Україні...

А їхати до нас робити. Нажаль у нас поки немає ще нестачі кадрів, хоча до цього іде, щоб цінили чесну працю.  :gigi:
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

З моєї 9поверхової панельки на два підїзди на збори приходять два десятки людей.
Коли робили ремонт, ці два десятки насилу погодились на колір стін. Навіть не знаю, щоб було, якби всі прийшли :D

Вот вот. Це найбілтша проблема з котрою я стикнувся. Неможливість спільноі добровільноі роботи. Тільки зпід палки або за обіцянку великого куша.
   
если жить по сердцу, то я б уже многих на фонарь бы подцепил вверх ногами

А вот невозможность жить по сердцу может привести к разным болячкам, не дай Бог, конечно.

Человек развивается как шарик - надувается во все стороны или сдувается, тоже со всех сторон.

И если что-то не дает надуваться, то сначала в этой точке возникает напряжение. И если продолжать игнорировать свои запросы, то может получиться бадабум.

   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Якби ти спитав нормальних живих людей, наприклад мене а не всяких ботів вроді Олдбойя чи там Асмадея...

То знавби, робити заробляти пенсію треба за кордоном. А тут на місці найти чесну фірму, досить реально доречі найти чесного прораба навіть можу порекомендувати. Оплатити проект будинку в селі біля ставка, під ключ. Потім вийти на пенсію отримувати її з Польші чи Угорщини і жити в Україні...

А їхати до нас робити. Нажаль у нас поки немає ще нестачі кадрів, хоча до цього іде, щоб цінили чесну працю.  :gigi:

Ви все вірно написали. Це сучасна украінська мрія
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Вот вот. Це найбілтша проблема з котрою я стикнувся. Неможливість спільноі добровільноі роботи. Тільки зпід палки або за обіцянку великого куша.
тому що так прописане законодавстов...

Люди всюди однакові...  :facepalm1:

   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Чого я згадав законодавство ? Тому що ОСББ тут помагала писати Монтян. МентБастерша нік був...

Там закладено куча мін які заважають ОСББ і роблять жителів, колхозом. В такому виді як у нас в законодавстві воно ніде не буде працювати.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Ви все вірно написали. Це сучасна украінська мрія
Найти бригаду і прорабів, я б зміг... Таке що не буде кидалово... І щоб документи поробили.

Просто треба було вчасно спитати.

А от проект... Меніб самому дизайн кортить зробити )))
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Все понятно. Все проблемы у ТС от конченного жилья. Переезжай к нам в Конччу, потом и в Америку не захочешь. Тут торжество настоящей, заможей Украины, какую бы ты  хотел видеть. 9 часов и ты в США если сильно надо
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Все понятно. Все проблемы у ТС от конченного жилья. Переезжай к нам в Конччу, потом и в Америку не захочешь. Тут торжество настоящей, заможей Украины, какую бы ты  хотел видеть. 9 часов и ты в США если сильно надо

Турч ти в ріо не хоч? Полєтать на самальоті над сахарною головою і в парусінових штанах погулять по авеніда атлантіка?
Організовую для своіх
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія