Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Енергетики і їхня шкода здоров'ю

Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю

Справа виховання звички  (tu)
З цукорками така ж ситуація. Зовсім не їдять.
   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю

Всі хто їв огірки вмерли, 100 процентів. Це до чого, всі ці дослідження повне лайно та заказуха, або хайп. Це як з масками проти корони. Або як з дизелем чи тютюно палінням. Пацієнт вмер від інфраркту, якщо палив значить винні цигарки, а якщо ні то в статистику по курцям не попадає. Я колись працював у відділі статистики одного обласного управління і у нас була приказка - є брехня, є нагла брехня, а є дані статистики.
   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю
PAL

З цукорками така ж ситуація. Зовсім не їдять.

а компенсатор є? Ну там мед, якісь сухофрукти чи цукерки решті решт?
Бо "паливо для мозку" - це глюкоза. Він на ній працює, як двигун на бензині
   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю

а компенсатор є? Ну там мед, якісь сухофрукти чи цукерки решті решт?
Бо "паливо для мозку" - це глюкоза. Він на ній працює, як двигун на бензині
Я колись розмовляв з лікаршею на цю тему. Вона казала, що ми в дитинстві хотіли солодкого, бо у нас було неповноцінне харчування. Коли у тебе постійний доступ до свіжих овочів і фруктів, солодкого не хочеться. Але ми з жінкою полюбляємо, особливо шоколад.
   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю

а компенсатор є? Ну там мед, якісь сухофрукти чи цукерки решті решт?
Бо "паливо для мозку" - це глюкоза. Він на ній працює, як двигун на бензині

Мед такий само корисний, як і цукор.
   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю

Глюкоза також виробляється з білків. Не 100%, але якась частина білків до 50%, може менше.
І без глюкози людина не помирає, мозок продовжує працювати.
Кето - дієта, при ній мозок працює на кетонах. А також в разі вимушеного або планового голодування.
   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю
PAL

Я колись розмовляв з лікаршею на цю тему. Вона казала, що ми в дитинстві хотіли солодкого бо у нас було неповноцінне харчування. Коли у тебе постійний доступ до свіжих овочів і фруктів, солодкого не хочеться. Але ми з жінкою полюбляємо, особливо шоколад.

не заперечую, це цілком можливо
бо за часів срср взимку зі відносно свіжого була тіка картопля, морква та бурячок (привіт ностальгуючим!)
все інше - консервація
ну, загалом, можна було соком компенсувать якось (його пастеризували й не все нищилось), але він був не таким й дешевим, щодня пить по літрі

   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю
PAL

Мед такий само корисний, як і цукор.

ну я так й написав - медом компенсувать
з цукром втриматися добавити зайвого важче, а мед додає специфічного смаку, й забагато не покладеш
   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю

не заперечую, це цілком можливо
бо за часів срср взимку зі відносно свіжого була тіка картопля, морква та бурячок (привіт ностальгуючим!)
все інше - консервація
ну, загалом, можна було соком компенсувать якось (його пастеризували й не все нищилось), але він був не таким й дешевим, щодня пить по літрі
Можливо це так. Бо як пригадую, чогось солодкого, вареня чи щось таке. Хотілося саме взимку, літом якось обходилися.
   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю
PAL

Можливо це так. Бо як пригадую, чогось солодкого, вареня чи щось таке. Хотілося саме взимку, літом якось обходилися.

до речі, лікування ОРЗ чаєм з малиновим варенням, вітаміном С, молоком з медом пішло саме звідціль
організму додавали високоенергетичних продуктів та вітамінів, яких йому взимку не вистачало, що позитивно відображалося на імунітеті
ну й зігріваючий ефект свою роль грав

   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю

Кверцетин користується попитом в спортсменів та чоловіків.
Реготав.

Звичайно це повний треш. Діти п'ють літрами.
   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю

"Неповторний смак – вибуховий ефект!"
Я уявляю як там рве.  :laugh:
Дно
   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю

Дно

Пане Хома, можливо, ком1 приколюється про відвари з лушпиння?..
   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю
PAL

З цукорками така ж ситуація. Зовсім не їдять.

а, дійшло (як до жирафа)
мова про цукЕрки? ;)
так не дивно. Пробував я ті західні цукерки. Воно або коштує усі гроші, або малоїстівне й несмачне, синтетика відчувається на смак та запах


   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю

а, дійшло (як до жирафа)
мова про цукЕрки? ;)
так не дивно. Пробував я ті західні цукерки. Воно або коштує усі гроші, або малоїстівне й несмачне, синтетика відчувається на смак та запах
Ви мабуть щось саме дешеве пробували, нормальні цукерки. Якщо щось не так з цукерками, є інші солодощі різні тістечка, торти. Не в тому справа. Та і українські цукерки у нас часто бувають. Я не скажу, що вони якісніші і смачніші.
   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю

Дружина казала, що до них в лікарню поступив пацієнт, 18 років.  Інфаркт міокарда.  Пив енергетики.  Буде інвалід до кінця життя.   Отримав інвалідність.   Держава буде оплачувати до кінця життя  :facepalm:
   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю

вживання навіть однієї банки енергетику може порушувати електропровідність у серці підлітків.
Кофеін, як доречі і алкоголь підвищують електропровідність.
Звідки такі ідіоти вилізають. 8-)
Проблема може бути тільки в передозі, коли через 12-18 годин, організм
намагається владнати перекос різко знижуючи тиск і рівень цукру в крові.
От тоді виникає реальна небезпека.
Так в декого і томати і мед і горіхи і багато ще чого викликають таку шалену
алергічну реакцію, що куди там тим енергетикам, які не більше ніж кава з цукром і газом.
Якась замовна стаття. Воно не шкідливіше за кока-колу. Ну якщо звісно не по "бабусиному рецепту"
з додаванням справжнього кокаіну.
   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю

Дружина казала, що до них в лікарню поступив пацієнт, 18 років.  Інфаркт міокарда.  Пив енергетики.  Буде інвалід до кінця життя.   Отримав інвалідність.   Держава буде оплачувати до кінця життя  :facepalm:
В мене був студент. 21 рік. Не палив, не вживав алкоголь. кмс з плавання.
Рак легенів, не врятували.
Мабуть плавати шкідливо.
Я до того, що всі ці історіі ні про що.
Не енергетики винні, а кількість.
Можна залпом випити 5 літрів звичайної води і померти майже миттєво.
   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю

Глюкоза також виробляється з білків. Не 100%, але якась частина білків до 50%, може менше.
І без глюкози людина не помирає, мозок продовжує працювати.
Кето - дієта, при ній мозок працює на кетонах. А також в разі вимушеного або планового голодування.

Глюкозу з білків робити те саме що асигнаціями палити.

А мозок може працювати на всьому що в організмі метаболізується до ацетильних залишків, які вступають в цикл Кребса і дають енергію. Але з глюкозою це виходить найкраще.
   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю

В цікаві часи живемо!

Приміром, всі вже знають, що енергетичні напої наносять страшну шкоду муніципальній бруківці. А от про їх вплив на здоров’я здогадується далеко не кожен.
Цей пробіл і будемо заповнювати сьогодні.

прогалину
   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю

Кофеін, як доречі і алкоголь підвищують електропровідність.
Звідки такі ідіоти вилізають. 8-)
Проблема може бути тільки в передозі, коли через 12-18 годин, організм
намагається владнати перекос різко знижуючи тиск і рівень цукру в крові.
От тоді виникає реальна небезпека.
Так в декого і томати і мед і горіхи і багато ще чого викликають таку шалену
алергічну реакцію, що куди там тим енергетикам, які не більше ніж кава з цукром і газом.
Якась замовна стаття. Воно не шкідливіше за кока-колу. Ну якщо звісно не по "бабусиному рецепту"
з додаванням справжнього кокаіну.

Ти сракою читав?
Справа не в кофеїні, а в інших додатках.
   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю

Думав тут про працівників електростатнцій, та як їм важко коли кацапи п***а по енергетичній інфраструктурі. А тут про кампоти.
:lol:  (tu)
   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю

Пане Хома, можливо, ком1 приколюється про відвари з лушпиння?..
От же дурепо. Кого ти питаєш? Дуріка Хому?

Я не приколююсь. Влітку того кверцетину й так завались - зелень, овочі і фрукти.
Взимку та навесні цікавіше.
   
Re: Енергетики і їхня шкода здоров'ю

Знову ж такі. В'язнів та полонених підкормлювати. Чи їм давати свіжу петрушку з укропом щодня?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія