Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перейшов на Windows :facepalm1:

Перейшов на Windows  :facepalm1:

Після 5 років на маку.
Що вам сказати... Це ПОВНИЙ п***а  :X
Це гівно за 5 років ще більше спаскудилося, як ним сцуко люди користуються? Це гальмо суцільне  :X
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Після 5 років на маку.
Що вам сказати... Це ПОВНИЙ п***а  :X
Це гівно за 5 років ще більше спаскудилося, як ним сцуко люди користуються? Це гальмо суцільне  :X

Я не знаю як позбутись його, а ти на нього переходиш :weep:
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

А мені нравиця. :)
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Знову цi страждання!!! :weep:
Не мучся!!!
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Петя всем сказал, что винда маздай. dixi.
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Це ще не все. Незабаром ти ще й до айфона повернешся.   :gigi:
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

а в чем конкретно п***а?
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Щаз заплачу.У меня телефон на Винде . Очень доволен
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Ну у меня винда на маке основная ОС. ) Единственное чего не хватает это поддержики жестов.
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Після 5 років на маку.
Що вам сказати... Це ПОВНИЙ п***а  :X
Це гівно за 5 років ще більше спаскудилося, як ним сцуко люди користуються? Це гальмо суцільне  :X
8-:
Та я на вінду ні за які шиші би не перейшов.  У хаті тільки маки - працюють бездоганно.
Які у тебе проблеми були? У двух словах, якщо не ліньки писати...
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Очередная суходрочка избранных.
А чо переходил-то, сидел бы на жопе ровно вместе со свим яблоком надгрызеным :lol:
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Очередная суходрочка избранных.
А чо переходил-то, сидел бы на жопе ровно вместе со свим яблоком надгрызеным :lol:
(tu)
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Вінда для тих в кого більше 2 ізвилин
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Віндовс універсальна система, а мак прикований до власного заліза
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Реально непонятно в чем неудача. Может железо слабое так и тормозит? Так при чем тут винда . У меня везде винда тормозов не наблюдаю. Жёсткие диски главное чтобы ссд были
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Віндовс універсальна система, а мак прикований до власного заліза

"...Unlike Windows, OS X runs only on Apple hardware. This unified software/
hardware approach contributes to greater stability and a more positive user experience than is generally found in the Windows world. Security is also stronger because of OS X’s UNIX-derivative core. Thus far, only one virus that can infect a Mac computer has actually been identified in the wild.
..
Mediating a Holy War Windows vs. Mac vs. Linux
By Aaron J. Rittmaster
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Віндовс універсальна система, а мак прикований до власного заліза

І що в цьому поганого? Під свою систему в яблука оптимально підібране залізо.

А не конструктор з хрєн зна чого, де система (вінда) тормозить на тому лєго. Або і взагалі те залізо не стикується.
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

4 года назад по работе пришлось временно совмещать мак и винду (до этого 20 лет работал только на маке) — те же жуткие впечатления от винды.

Когда мне говорили, что там нет того, того, того, а то-то и то-то можно сделать только вот так-то (через жопу) — я не верил, что спустя 30 лет появления многооконного интерфейса, имея перед глазами продукцию конкурента (Эппл), можно продолжать клепать вот такое неюзабельное говно, как Виндовс. Интерфейс — говно и днище, виндусятники даже не понимают, сколько времени они теряют только на неудобствах своего интерфейса. Это даже страшнее, чем уязвимость Виндовс к вирусам. Я просто физически ощущал, на сколько дольше я делаю рутинные ежедневные операции по сравнению с маком и это меня просто бесило.

Эстетики в Винде — ноль, но виндусятники считают, что удовольствие от работы с системой и железом получать не надо. У них это табу, так же как для христиан табу есть получение удовольствия от секса. И они еще кого-то в сектанстве обвиняют.

Про всякие вот эти вирусы я вообще молчу — я 20 лет про них ничего не знал, работая на маке, а за тот год, что мне пришлось юзать винду, вирусы из инета вырубали мне комп раза 3-4 (стоял этот ваш касперский но похеру). Хорошо, что тогда этой пети еще не было и все решалось сравнительно быстро, хотя день в общей сложности я на это потерял.

Отдельное говно — виндусятская клавиатура. Я не понимаю, как можно к этому привыкнуть… Самая нужная и легко доступная большим пальцем левой руки клавиша зарезервирована под какое-то окно и в программах ее использовать нельзя. Простой копи=паст (самая частая опрерация на компе) превращается в выламывание и выкручивание пальцев.
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Копіювання фрагменту екрану у МАС це зло.
Юзери замість Того щоб скопіювати все вікно
з проблемою як у вінді, копіюють тільки
маленький шматочок з якого нічого
не зрозуміло. Це жах.
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Копіювання фрагменту екрану у МАС це зло.
Юзери замість Того щоб скопіювати все вікно
з проблемою як у вінді, копіюють тільки
маленький шматочок з якого нічого
не зрозуміло. Це жах.

 :D В маке можно копировать что угодно — весь экран, выделенное окно, либо любой кусок экрана/окна. Горячие клавиши есть на все это. Окно копируется с прозрачным фоном и с тенью даже (png формат), что очень удобно при написании документации к программе например — сразу готовые картинки всех диалоговых окон в твой юзер-гайд, которые можно наложить при верстке документации на любой фон.
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Розкажіть мені ще про оновлення системи, "легке та просте" на маку. Наприклад макбукпро 2010 до сієри. Танці з бубном і підавивертом. А вчора ледве впхали сієрру в  byod від cisco, бо найновіша макось не робить того, що могли попередні.
З віндою ці всі речі проходять на ура. Це я згадав проблеми, які виникли лише за останніх два тижні(не враховуючи дрібніших)
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Розкажіть мені ще про оновлення системи, "легке та просте" на маку. Наприклад макбукпро 2010 до сієри. Танці з бубном і підавивертом. А вчора ледве впхали сієрру в  byod від cisco, бо найновіша макось не робить того, що могли попередні.
З віндою ці всі речі проходять на ура. Це я згадав проблеми, які виникли лише за останніх два тижні(не враховуючи дрібніших)

2010 — 2017  :facepalm1:

Установи на Пентиум 1 последнюю Винду и сравни, что легче  :D
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

2010 — 2017  :facepalm1:

Установи на Пентиум 1 последнюю Винду и сравни, что легче  :D
Вінда більш гнучка в цьому плані і можна зробити повноцінну робочу станцію для роботи, поставивши мінімальну конфігурацію  ;)
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Цікаво
Але крім загальних фраз поки що нема інформації чим вірша гірша
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Пользуюсь и тем и тем

Не вижу разницы. Мак немного удобнее из-за жестов.

Но что бесит в маке так это точка и запятая. При наборе текста крайне неудобно. Первое время у меня были сплошные знаки вопроса по тексту))
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Вінда більш гнучка в цьому плані і можна зробити повноцінну робочу станцію для роботи, поставивши мінімальну конфігурацію  ;)
:facepalm1:
Вінда гнучка, оптимальна, повноцінна? Це ви про що?
оновлення системи просте?
:suicide2:
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Цікаво
Але крім загальних фраз поки що нема інформації чим вірша гірша
медведило правильно сказав - кривий інтерфейс і все через жопу, а віруси то похідне. Мушу з ним погодитись.
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

:facepalm1:
Вінда гнучка, оптимальна, повноцінна? Це ви про що?
оновлення системи просте?
:suicide2:
Не добавляйте " отсєбятіну" про оптимальність та під повноцінністю розумілася робоча станція, а не ось. При вмілому підході можна викинути купу не завжди потрібної хрєні і внда буде працювати не зважаючи на оновлення. Все залежить від того для чого юзати пк
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Не добавляйте " отсєбятіну" про оптимальність та під повноцінністю розумілася робоча станція, а не ось. При вмілому підході можна викинути купу не завжди потрібної хрєні і внда буде працювати не зважаючи на оновлення. Все залежить від того для чого юзати пк
а на х... її викидати, якщо можна НЕ ВСТАНОВЛЮВАТИ її,
а потім по мірі необхідності встановлювати необхідні компоненти.
Відсутність репозиторіїв та нормального менеджера встановлень перетворює це заняття на вінді в квест 80 левела.
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

а на х... її викидати, якщо можна НЕ ВСТАНОВЛЮВАТИ її,
а потім по мірі необхідності встановлювати необхідні компоненти.
Відсутність репозиторіїв та нормального менеджера встановлень перетворює це заняття на вінді в квест 80 левела.
Можна і не встановлювати. Все залежить від рівня криворукості анікейщика. Для більшості з них і придумали макосі. Тпба лише почитати перед тим, яке залізо підходить, бо макось не ляже на мак)))
Щодо 80 левела, то така ситуація і виникає з макосю, коли потрібно знати специфічний софт
 Коротше:) закінчуємо релігійну дискусію :) це вічна тема. Повторююсь, все залежить від сфери застосування пк
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

почему именно пользователи макос вылазят  с подобными высерами?
Вам нравится-пользуйтесь.

про корпоративный рынок речи нет, макоса там нет и не будет никогда,скорее всего.
про конечных пользователей - самый дешевый макбук 1000$ о чем речь вообще? подобные конфигурации мака и pc в разы разнятся по цене, при том, что задачи решают одни и те же.
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Гм

Ctrl c
Ctrl v
Ctrl x

Выламование пальцев?
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

почему именно пользователи макос вылазят  с подобными высерами?
Вам нравится-пользуйтесь.

про корпоративный рынок речи нет, макоса там нет и не будет никогда,скорее всего.
про конечных пользователей - самый дешевый макбук 1000$ о чем речь вообще? подобные конфигурации мака и pc в разы разнятся по цене, при том, что задачи решают одни и те же.
користувач лінукса , який сумісний з макоссю лише ідеологічно, і то відсотків на 60. пред'яву фрілендера підтримую.
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Постав бубунту і вінда буде раєм  X(
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Гм

Ctrl c
Ctrl v
Ctrl x

Выламование пальцев?

середньою кнопкою таки зручніше сцуко
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Постав бубунту і вінда буде раєм  X(
ппц. ставив. прекрасно працює. що не так я роблю? які там нездоланні проблеми?
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Відсутність репозиторіїв та нормального менеджера встановлень перетворює це заняття на вінді в квест 80 левела.
.....

в мене знайомі то корал купили, хотіли вінду поновити, а він сцуко на 10ту не встає...
тре нового корала купувати...
сумно  :(
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Мені примусово встановили останній Windows на робочому  - жесть... але позбутись не можу...
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

ппц. ставив. прекрасно працює. що не так я роблю? які там нездоланні проблеми?

ну то ви тонкий цінувальник прекрасного  :D
   
Re: Перейшов на Windows  :facepalm1:

Мені примусово встановили останній Windows на робочому  - жесть... але позбутись не можу...

після 10 років на лінуху я вже ставлюсь до вінди по-філософськи...
яка є така є...
шо з вінди взяти...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія