Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шо це діється. Газ вже менше 10 тисяч ;o

ТОВ «Львівгаз збут» повідомляє Вас про зменшення  вартості природного газу з 01 квітня 2019 року.

У зв’язку з цим, інформуємо Вас, про те, що ціна природного газу з 01 квітня 2019р. становитиме 9 389,52 грн. з ПДВ (дев’ять тисяч триста вісімдесят дев’ять гривень 52 копійки) за 1 000 м куб., у тому числі: 9 360,00 грн.
======================================

в січні газ для юріків був майже по 14 000 гривень.
Дякуємо ЗЕкоманді  :D
   
Re: Шо це діється. Газ вже менше 10 тисяч  ;o

Гройсман теж хоче в Раду.
   
Гройсман теж хоче в Раду.

Гройсман не впливає на приватні структури типу Львівгаззбуту. це власність Фірташа.
   
Re: Шо це діється. Газ вже менше 10 тисяч  ;o
van

  Сегодня слышал по ТВ  новость газ  представители шоколадного режима    хотят сделать по 15.000 гривен для промышленности . Видно из за своей жадности барыги хотят полностью уничтожить промышленность. Таки цен на газ  нет уже нигде  :X
   
Re: Шо це діється. Газ вже менше 10 тисяч  ;o

  Сегодня слышал по ТВ  новость газ  представители шоколадного режима    хотят сделать по 15.000 гривен для промышленности . Видно из за своей жадности барыги хотят полностью уничтожить промышленность. Таки цен на газ  нет уже нигде  :X


Они будут жать ровно столько, сколько им будут позволять это делать.
   
  Сегодня слышал по ТВ  новость газ  представители шоколадного режима    хотят сделать по 15.000 гривен для промышленности . Видно из за своей жадности барыги хотят полностью уничтожить промышленность. Таки цен на газ  нет уже нигде  :X

ти читати вмієш ?

ТОВ «Львівгаз збут» повідомляє Вас про зменшення  вартості природного газу з 01 квітня 2019 року.

У зв’язку з цим, інформуємо Вас, про те, що ціна природного газу з 01 квітня 2019р. становитиме 9 389,52 грн. з ПДВ (дев’ять тисяч триста вісімдесят дев’ять гривень 52 копійки) за 1 000 м куб.,
   
Re: Шо це діється. Газ вже менше 10 тисяч  ;o

почалися рехформи нарешті!

чи когось від корита турнули...
   
Re: Шо це діється. Газ вже менше 10 тисяч  ;o

хроники тарифного геноциду.  :X
   
Re: Шо це діється. Газ вже менше 10 тисяч  ;o
van

ти читати вмієш ?

ТОВ «Львівгаз збут» повідомляє Вас про зменшення  вартості природного газу з 01 квітня 2019 року.

У зв’язку з цим, інформуємо Вас, про те, що ціна природного газу з 01 квітня 2019р. становитиме 9 389,52 грн. з ПДВ (дев’ять тисяч триста вісімдесят дев’ять гривень 52 копійки) за 1 000 м куб.,
А я написал о цене для промышленности   читай внимательно.Думаю такие шахер махеры  у Гройсмана не пройдут когда довыборов газ подешевеет на 30 копеек с куба а потом подорожает еще на 100%  народ в курсе  кто его ограбил .
   
А я написал о цене для промышленности   читай внимательно.Думаю такие шахер махеры  у Гройсмана не пройдут когда довыборов газ подешевеет на 30 копеек с куба а потом подорожает еще на 100%  народ в курсе  кто его ограбил .

я навів ціну для промисловості.
я промисловість.
   
почалися рехформи нарешті!

чи когось від корита турнули...

так було щороку - взимку максимальну ціну дерли з промисловості і юросіб.
потім ціна падала. десь на 35%.
і на насупний опалюваний сезон знову росла.
   
Re: Шо це діється. Газ вже менше 10 тисяч  ;o

Змова олігархів, спецом перед виборами накрутили тарифи аби була причина верещати про тарифний геноцид і порошенко обкрадає народ.
Вибори закінчились - тарифи привели до попередніх показників
   
Змова олігархів, спецом перед виборами накрутили тарифи аби була причина верещати про тарифний геноцид і порошенко обкрадає народ.
Вибори закінчились - тарифи привели до попередніх показників

минулого року позаминулого і позапозаминулого було те саме.
тому усі висновки мимо в гілці.  :D
   
Re: Шо це діється. Газ вже менше 10 тисяч  ;o

промышленности нет пох какая цена для них будет
   
промышленности нет пох какая цена для них будет

я промішлєнность.
я показал цену :)
   
Re: Шо це діється. Газ вже менше 10 тисяч  ;o
den

Я тобі давно казав -  переходь з газзбуту
Актуальна ціна від НАК - 6900+ПДВ+ транспорт
Це оплата після постачання
При оплаті наперед - 6100+ПДВ+транзит

І можна не тіки в НАК брати

   
Я тобі давно казав -  переходь з газзбуту
Актуальна ціна від НАК - 6900+ПДВ+ транспорт
Це оплата після постачання
При оплаті наперед - 6100+ПДВ+транзит

І можна не тіки в НАК брати

я маю постійні пропозиції від 2 компаній.
десь 1000 гривень дешевше на 1 тис кубометрів.
шеф не хоче наразі.
його типу влаштовує.
   
Re: Шо це діється. Газ вже менше 10 тисяч  ;o
den

я маю постійні пропозиції від 2 компаній.
десь 1000 гривень дешевше на 1 тис кубометрів.
шеф не хоче наразі.
його типу влаштовує.

Хазяїн - барин
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія