Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФОПи мітингують.

Re: ФОПи мітингують.

після підтвердження від сервісу оплати з картки на картку
то ти не зрозуміла, що ви однакові з Гетманцовим насправді
Серйозно?  :laugh:
Я взагалі за те, як проходять закупки в інтернеті в усьому світі. Тобто, робиш замовлення на сайті, відразу оплачуєш картою на розрахунковий рахунок і все. Ніякого накладного платежу НІДЕ не існує, тульки передплата за товар. Поки не заплатиш, тобі товар ніхто не відправить. Чи може тобі хтось товар з-за кордону відправляв післяплатою? :laugh:
Заборона наложки налом або на особисту карту - це нормальна цивільна варіація. Тому що у нас люди  в своїй більшості бояться платити відразу за товар, тому що у нас можуть кинути.
   
Re: ФОПи мітингують.

ФОП є особлива категорія громадян
які бажають самі вирішувати, скільки показувати державі, а скільки залишити собі
бо годувальники

ні
хочуть прозорої, простої та комфортної системи без дебільних звітів, книжок і штрафів за їх неправильне ведення

програма повинна і передає всі дані про операцію в банк і податкову
все, для чого писати книжку і здавати в кінці кварталу звіт?

програма не може це зробити і порівняти з податками, які сплатив ФОП?

штраф тільки за продаж товару без чека і по повній, більше жодних штрафів, звітів, книжок і т.д.
дозволити провокацію і заборонити весь інший ідіотизм
   
Re: ФОПи мітингують.

Серйозно?  :laugh:
Я взагалі за те, як проходять закупки в інтернеті в усьому світі. Тобто, робиш замовлення на сайті, відразу оплачуєш картою на розрахунковий рахунок і все. Ніякого накладного платежу НІДЕ не існує, тульки передплата за товар. Поки не заплатиш, тобі товар ніхто не відправить. Чи може тобі хтось товар з-за кордону відправляв післяплатою? :laugh:
Заборона наложки налом або на особисту карту - це нормальна цивільна варіація. Тому що у нас люди  в своїй більшості бояться платити відразу за товар, тому що у нас можуть кинути.

з закордону ніхто не відправить бо витрати на доставку за певної кількості відмов розорять
яка тобі к бісу різниця, як домовляються між собою покупець і продавець,
чого ви з Гетманцевим лізете туди де вас не повинно бути зі своїми "реформами"? 
   
Re: ФОПи мітингують.

Це вже нові ? Я думала то Вєніки ще зимні  :victory:
Чудово видно максимальний рівень дискусії, на який здатні зелені.
   
Re: ФОПи мітингують.

з закордону ніхто не відправить бо витрати на доставку за певної кількості відмов розорять
яка тобі к бісу різниця, як домовляються між собою покупець і продавець,
чого ви з Гетманцевим лізете туди де вас не повинно бути зі своїми "реформами"? 
А у нас не розоряться з Новою поштою? :laugh:
І хто куди лізе? Причому я до Гетьманцова? Якого ти від мене хочеш?
   
Re: ФОПи мітингують.

Ну от дивись, прибиральниця ще менше всім тим користується. Плотить 20% ПДВ на все що купує. І плотить 19.5% від доходу, яких ти не плотиш. Тобі не соромно, що ти, такий ультранаціоналіст платиш українській державі менше за ватну прибиральницю?

для тупих повторюю
я сплачую 5% з обороту, а не з пирбутку

чи пан думає, що не має затрат прямих, не має накладних і т.д.?

рахувати податки у відсотка - це ідіотизм
повторюю, я сплачую податків у рік на суму більше 300 000 грн., скільки сплачуєте Ви особисто
і скільки ваша прибиральниця?

сплачує українською, плотить не має.
   
Re: ФОПи мітингують.

ФОПи шо мітингують - ЛОШАРИ. Не потрібно вимагати якихось плюшок для себе. Потрібно вимагати ВИКОНАННЯ ІСНУЮЧИХ ЗАКОНІВ для (блядських) можновладців. Наприклад ГЕТЬМАНЦЕВ! ДБР по цьому педерасту (геї, не ображайтесь це не про вас) і його матері плаче. Але це хуйло клало хуй на виконання законів. Замість цього воно вигадає 1000 законів для всіх вас. Від 1000 не відіб'єтесь....
   
Re: ФОПи мітингують.
PAL

та на здоров'я, що там в податках кожного місяця змінюється?

йдемо на сайт ВР, шукаємо податковий кодекс
Я навіть посилання надам
https://zakon.rada.gov.ua/laws/main/2755-17#Text
Дивимося кількість змін за рік
Я навіть не полінився й перенумеровав


17 (сімнадцять!) правок за 2020 рік (таки да, не кожного місяця виходить, а частіше)
7 правок за 2021 рік (ой, щось недопрацьовують народні обранці! Вже ж вересень, а правок тіки сім!)

Можна подивитися раніше - там та ж сама картина

   
Re: ФОПи мітингують.

Наприклад, платить лише за себе, а за найманих не платить - навкруги такого ПОВНО

спробуйте і отримаєте
не вигідно ,простіше оформити найманого теж, як ФОПа і платити по договорам
але і там проблема, бо у Вашого найманого ФОПа буде один замовник
і швидко вирахують

нах це все

Податкова реформа.
Головна біда України в тому, що 75% громадян не розуміють, де держава бере гроші, або розуміють це чисто теоретично. Поки кожен громадянин не буде сплачувати податки самостійно, діставати з гаманця свої гроші і перераховувати їх у бюджет, не буде в Україні громадянського суспільства і зацікавленості більшості громадян у контролі за бюджетними коштами.
Тому головний пункт:
Кожен громадянин України сплачує свої податки особисто.
Роботодавець видає на руки всю суму і не сплачує за робітника жодних обов’язкових платежів у бюджет чи будь-які фонди. Роботодавець має право, добровільно стимулювати робітника страхуванням медичним чи пенсійним.


В Україні скасовують всі податки, мита, акцизи, збори і т.д., натомість вводяться наступні податки:
1.   Для фізичних осіб.
1.1.   Податок на дохід фізичних осіб у розмірі 10% від доходу.
1.2.   Податок на нерухомість, якою володіє фізична особа в розмірі 1% відсотку від ринкової вартості нерухомості.
2.   Для юридичних осіб.
2.1.   Податок на дохід у розмірі 10% або податок з обороту - 3%, кожна юридична особа самостійно обирає, який податок сплачувати.
2.2.   Податок на нерухоме майно, яким володіє юридична особа в розмірі 0,5% від ринкової вартості майна.
3.   На автомобілі:
3.1.   Реєстраційний збір – 20 євро за одне авто легкове і 50 євро за вантажне, автобуси чи будівельну техніку.
3.2.   Єдиний державний збір, що залежить від типу, віку і потужності авто у розмірі від 0 до 20% вартості нового авто на рік. Наприклад нові електрокари і бувші у користуванні звільняються від даного збору до досягнення віку у 10 років, після чого ставка буде поступово рости по 0,5% на рік до досягнення ставки у 20%. Для бензинових та дизельних до 5 ти років 0,5% після чого він починає рости по 0,5% на рік до 10 ти років і по 1% після 10 років. Хочеш їздити на 30 річних авто – без проблем 20% від вартості нового на рік і вперед.
4.   Для сільгоспвиробників:
4.1.   Податок на користування землями сільськогосподарськ ого призначення. (Розмір податку залежить від наявності затвердженого плану сівозміни, стану землі, оброблюється чи ні, але всі зміни оприлюднюються за два роки до початку дії. Наприклад, якщо земля не обробляється більше 1 сезону без затвердженого плану сівозміни, то податок росте до 10% ринкової вартості, два роки не обробляється – 20% і т.д.)
5.   Для всіх, на заміну ПДВ.
5.1.   Податок на остаточну продажу. Нульова ставка для продукції, що вироблена в Україні і різні ставки для товарів, що вироблені за межами України, наприклад для товарів з країни агресора, а також країн, що підтримали агресора - не менше 200%.
   
Re: ФОПи мітингують.

А у нас не розоряться з Новою поштою? :laugh:
І хто куди лізе? Причому я до Гетьманцова? Якого ти від мене хочеш?
я хочу
щоб реформатори розуміли чого вони хочуть
отримувати податки від діяльності чи від доходів і не диктували умови взаємодії контрагентів
   
Re: ФОПи мітингують.

для тупих повторюю
я сплачую 5% з обороту, а не з пирбутку

чи пан думає, що не має затрат прямих, не має накладних і т.д.?

рахувати податки у відсотка - це ідіотизм
повторюю, я сплачую податків у рік на суму більше 300 000 грн., скільки сплачуєте Ви особисто
і скільки ваша прибиральниця?

сплачує українською, плотить не має.
300 000 грн то ти порахував ПДВ, мита, акцизи, податки і пенсійні відрахування найманих. А ти скажи скільки ти платиш з чистого доходу, який ти витрачаєш на споживання?
   
Re: ФОПи мітингують.

йдемо на сайт ВР, шукаємо податковий кодекс
Я навіть посилання надам
https://zakon.rada.gov.ua/laws/main/2755-17#Text
Дивимося кількість змін за рік
Я навіть не полінився й перенумеровав
Показати зображення...
17 (сімнадцять!) правок за 2020 рік (таки да, не кожного місяця виходить, а частіше)
7 правок за 2021 рік (ой, щось недопрацьовують народні обранці! Вже ж вересень, а правок тіки сім!)

Можна подивитися раніше - там та ж сама картина

і що, при чому там синтаксис?
яка з цих правок тебе зачепила?
   
Re: ФОПи мітингують.

300 000 грн то ти порахував ПДВ, мита, акцизи, податки і пенсійні відрахування найманих. А ти скажи скільки ти платиш з чистого доходу, який ти витрачаєш на споживання?
ні, я порахував ЄСВ+ЄП все,
ПДВ не рахував, акцизи не рахував, найманих не маю вже два роки.
а от вже з доходу я і сплачую ПДВ, акцизи, страховку, витрати на ведення бізнесу, свої відпустки і лікарняні
   
Re: ФОПи мітингують.

я хочу
щоб реформатори розуміли чого вони хочуть
отримувати податки від діяльності чи від доходів і не диктували умови взаємодії контрагентів
А я хочу відповіді на питання декількома сторінками рініше, а саме: як РРО збільшить податкові надходження і виведе торгівлю із тіні? Може ти мені відповіси, бо всі зразу тікають з гілки :laugh:
Я вважаю, що ніяк.
Тому і написала варіанти, ЯК саме можна вивести більшість торгівлі в інтернеті із тіні. При чому тут реформи?
Реформа - це коли держава створює сприятлмві умови для розвитку економіки. А держава в обличчі Гетьманцова вирішила, що введенням РРО вони відразу поборються з тінню та контрабандою.
Так при чому я до Гетьманцова? ;o
   
Re: ФОПи мітингують.

ні, я порахував ЄСВ+ЄП все,
ПДВ не рахував, акцизи не рахував, найманих не маю вже два роки.
а от вже з доходу я і сплачую ПДВ, акцизи, страховку, витрати на ведення бізнесу, свої відпустки і лікарняні

 :laugh:  пісдун, ПДВ він з доходу платить  :lol:
мійльйонер фупівський
   
Re: ФОПи мітингують.

:laugh:  пісдун, ПДВ він з доходу платить  :lol:
мійльйонер фупівський
В касовий чек з магазину глянь...
   
Re: ФОПи мітингують.

А я хочу відповіді на питання декількома сторінками рініше, а саме: як РРО збільшить податкові надходження і виведе торгівлю із тіні? Може ти мені відповіси, бо всі зразу тікають з гілки :laugh:
Я вважаю, що ніяк.
Тому і написала варіанти, ЯК саме можна вивести більшість торгівлі в інтернеті із тіні. При чому тут реформи?
Реформа - це коли держава створює сприятлмві умови для розвитку економіки. А держава в обличчі Гетьманцова вирішила, що введенням РРО вони відразу поборються з тінню та контрабандою.
Так при чому я до Гетьманцова? ;o

РРО введені тим чином, що пропонується зараз - жодним чином не збільшить податкові надходження і зажене ще більший відсоток торгівлі в тінь.
необхідно відмінити всі акцизи, збори і ПДВ. Необхідно ввести податок на остаточний продаж і мати спокій
   
Re: ФОПи мітингують.

:laugh:  пісдун, ПДВ він з доходу платить  :lol:
мійльйонер фупівський

пан ідіот?

підіть в магазин, купіть буханець  хліба і вивчіть чек

я фоп на 3й групі на ЄП без ПДВ
   
Re: ФОПи мітингують.

А я хочу відповіді на питання декількома сторінками рініше, а саме: як РРО збільшить податкові надходження і виведе торгівлю із тіні? Може ти мені відповіси, бо всі зразу тікають з гілки :laugh:
Я вважаю, що ніяк.
Тому і написала варіанти, ЯК саме можна вивести більшість торгівлі в інтернеті із тіні. При чому тут реформи?
Реформа - це коли держава створює сприятлмві умови для розвитку економіки. А держава в обличчі Гетьманцова вирішила, що введенням РРО вони відразу поборються з тінню та контрабандою.
Так при чому я до Гетьманцова? ;o

і я вважаю що на збільшення принаймні суттєве розраховувати не варто
але тоді чого РРО так лякає тих хто ніби платити більше не буде?

я не підтримую реформ Гетманцева, але трясця, альтернативи нічим не кращі 
   
Re: ФОПи мітингують.

а от вже з доходу я і сплачую ПДВ, акцизи,і
Так чому інші люди мають крім цього ще платити 19.5%?
   
Re: ФОПи мітингують.

пан ідіот?

підіть в магазин, купіть буханець  хліба і вивчіть чек

я фоп на 3й групі на ЄП без ПДВ

якщо мені  його продав такий же ФОП то там воно і є  :laugh:
   
Re: ФОПи мітингують.

пан ідіот?

підіть в магазин, купіть буханець  хліба і вивчіть чек

я фоп на 3й групі на ЄП без ПДВ
Якщо 5% від обороту в торгівлі, то це мабуть нормально. Якщо ж від послуг, то в більшості випадків це дуже мало.
   
Re: ФОПи мітингують.

Так чому інші люди мають крім цього ще платити 19.5%?

не платіть, відкривайте фоп і вперед

ЄСВ щомісяця і пох ,працюєш чи хворієш, дістань і заплати
відпустки не має, лікарняних не має

свою тупість і про...би не можна списати на начальство і т.д.

а ще перестаньте рахувати податки у відсотка, давайте в абсолютиних величинах
в Україні в грн.
просто суму, бо ЄСВ більше чим Ваші 19,5%.


 
   
Re: ФОПи мітингують.

В касовий чек з магазину глянь...

вам би розібратися з тим ФОПом він платить той ПДВ чи не платить
<...> Поки кожен громадянин не буде сплачувати податки самостійно, діставати з гаманця свої гроші і перераховувати їх у бюджет, не буде в Україні громадянського суспільства і зацікавленості більшості громадян у контролі за бюджетними коштами.
Тому головний пункт:
Кожен громадянин України сплачує свої податки особисто.
Роботодавець видає на руки всю суму і не сплачує за робітника жодних обов’язкових платежів у бюджет чи будь-які фонди. Роботодавець має право, добровільно стимулювати робітника страхуванням медичним чи пенсійним.
<...>

бо концепція міняється що 10-хв

то ФОП то споживач
   
Re: ФОПи мітингують.

Якщо 5% від обороту в торгівлі, то це мабуть нормально. Якщо ж від послуг, то в більшості випадків це дуже мало.

так хто Вам заважає? відкривайте ФОП і вперед

не з торгівлі, а з інжинірингових послуг, не програмування, а саме промисловий інжиніринг
   
Re: ФОПи мітингують.

а ще перестаньте рахувати податки у відсотка,
:facepalm1:
Ти платиш 300 000. а хтось платить 300 000 000, а 3 мільярди виводить з-під оподаткування. Може його за це ще й в сраку потрібно цілувати?

Останнє редагування: 23 вересня 2021 21:10:54 від Вело
   
Re: ФОПи мітингують.

вам би розібратися з тим ФОПом він платить той ПДВ чи не платить

я сплачую ПДВ кожен раз коли купляю послугу чи товар, як громадянин України
і я не сплачую ПДВ, як ФОП бо я на 3й групі спрощена система оподаткування ЄП

так зрозуміло?
бо концепція міняється що 10-хв

то ФОП то споживач
   
Re: ФОПи мітингують.

вам би розібратися з тим ФОПом він платить той ПДВ чи не платить
бо концепція міняється що 10-хв

то ФОП то споживач
Був фопом багато років. ПДВ платить навіть пенс в магазині.
   
Re: ФОПи мітингують.

:facepalm1:

саме так
перестаньте рахувати у відсотках
бо саме від цього ідіоти пропонують прогресивну шкалу і хочуть, щоб багаті платили більше
не розуміючи, що і при плоскій шкалі багаті платять більше
все просто
робимо ставку 10% від доходу фізичної особи

той хто заробить за місяць 10 000 грн. сплатить 1000 грн. податку
той хто заробить за місяць 100 000 грн. сплатить вже 10 000 грн. податку
а той хто заробить за місяць 1 000 000 грн. сплатить вже 100 000 грн. податку

так зрозуміло?
   
Re: ФОПи мітингують.


як громадяни непрямі податки платять всі навіть ті хто працює в тіні
на біса той ФОП, краще за налік попрацював
а потім ходиш з прапором "я плачу ПДВ і акцизи"

Останнє редагування: 23 вересня 2021 21:13:53 від Читач
   
Re: ФОПи мітингують.

я сплачую ПДВ кожен раз коли купляю послугу чи товар, як громадянин України
і я не сплачую ПДВ, як ФОП бо я на 3й групі спрощена система оподаткування ЄП

я сплачую ПДВ кожен раз коли купляю послугу чи товар, як громадянин України
і я не сплачую ПДВ, як ФОП бо я на 3й групі спрощена система оподаткування ЄП
   
Re: ФОПи мітингують.

саме так
перестаньте рахувати у відсотках
бо саме від цього ідіоти пропонують прогресивну шкалу і хочуть, щоб багаті платили більше
не розуміючи, що і при плоскій шкалі багаті платять більше
все просто
робимо ставку 10% від доходу фізичної особи

той хто заробить за місяць 10 000 грн. сплатить 1000 грн. податку
той хто заробить за місяць 100 000 грн. сплатить вже 10 000 грн. податку
а той хто заробить за місяць 1 000 000 грн. сплатить вже 100 000 грн. податку

так зрозуміло?
Мені зрозуміло, що у всіх цивілізованих країнах прогресивна шкала. І є мінімум, який не оподатковується.

І людина яка отримує доход на споживання в 100 мінімальних зарплат не може платити 5% податок.
   
Re: ФОПи мітингують.

Був фопом багато років. ПДВ платить навіть пенс в магазині.

100% і навіть підприємець з тіні
ФОП не потрібен бариги теж платять податки
   
Re: ФОПи мітингують.

я сплачую ПДВ кожен раз коли купляю послугу чи товар, як громадянин України
і я не сплачую ПДВ, як ФОП бо я на 3й групі спрощена система оподаткування ЄП

так і я сплачую
але мої доходи найманого працівника оподатковують за ставкою 19,5%, а твої 5%
навіщо платити більше
   
Re: ФОПи мітингують.

100% і навіть підприємець з тіні
ФОП не потрібен бариги теж платять податки
ПДВ платять всі.
   
Re: ФОПи мітингують.

як громадяни непрямі податки платять всі навіть ті хто працює в тіні
на біса той ФОП за налік попрацював
а потім ходиш з прапором "я плачу ПДВ і акцизи"

а пан уявляє, як зробити проект на 1 500 000 грн. інвестицій чи на 12 000 000 грн. інвестицій за налік?
це не мої заробітки, це інвеситції замовника у виробництво, для якого я проектую вироби, технологічні процеси і т.д.

як замовити макетування і випробування виробу для таких проектів за налік, чи сертифікацію?
чи патентування і реєстрацію промислового зразка?



це мишоловка, на неї замовник отримав патент і за цей рік вже продав за межі України більше 1 млн. екземплярів
проект мій від початку до кінця
під цей проект було закуплено 4ри ТПА, сушки, дробилки і т.д.
облаштовано два цеха під лиття деталей, та під зборку і т.д.
щоб Ви розуміли, мій заробіток на цьому проекті - кілька тисяч євро, а загальний обсяг інвестиція пару сотень тисяч євро

я хочу подивитись, хто Вам за налік буде замовляти такі речі, без договорів іт .д.
   
Re: ФОПи мітингують.

   
Re: ФОПи мітингують.

   
Re: ФОПи мітингують.

ПДВ платять всі.

так і я про те ж - всі хто звертаються до нетіньової економіки платять непрямі податки 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія