Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не можу відсилати приватні повідомлення

Текст стирається, з'являється повідомлення про помилку:

" Повідомлення було залишено порожнім. "
   
приватні повідомлення, нізя посилати частіше ніж 1 година, це у всіх... ще пише помилка не прошла година )))) По англійськи...
   
приватні повідомлення, нізя посилати частіше ніж 1 година, це у всіх... ще пише помилка не прошла година )))) По англійськи...

Ні, я дуже рідко ними користуюся

   
Ні, я дуже рідко ними користуюся
На пиши мені, я провіримо. У моєму повідомлені біля кнопки ігор є відправити в приват натискаєш, воно задає всі потрібні данні і пишеш повідомлення.
   
На пиши мені, я провіримо. У моєму повідомлені біля кнопки ігор є відправити в приват натискаєш, воно задає всі потрібні данні і пишеш повідомлення.

Так вийшло

АЛЕ БЕЗ МОГО ТЕКСТУ

Там був текст qq

Останнє редагування: 4 липня 2019 10:37:23 від aleksey_at_pravda_com_ua
   
Так вийшло

АЛЕ БЕЗ МОГО ТЕКСТУ

Там був текст qq
Ти можеш стерти і там написати, що хочеш 4000 знаків. Вставити інше повідомлення скопірувавши з сторінки коли робив репост.
   
Ти можеш стерти і там написати, що хочеш 4000 знаків. Вставити інше повідомлення скопірувавши з сторінки коли робив репост.

Я написав текст qq, він пропав
   
Re: Не можу відсилати приватні повідомлення
Via

приватні повідомлення, нізя посилати частіше ніж 1 година, це у всіх... ще пише помилка не прошла година )))) По англійськи...
Тільки що виявила також це обмеження. Що за дивний прикол, чому раз на годину???
   
Тільки що виявила також це обмеження. Що за дивний прикол, чому раз на годину???
і 4000 знаків ... Офіційно, лисегорець обідвився на ПРАВДУ і послав їй повідомлення на китайському великого розміру  і багато разів тіпа після чого завис фуп, хоча він і зараз висне, у користувачів, коли реклама ФБ. Якщо користувач немає профіль ФБ невисне а якщо має то висне сторінка. Підвисання немають відношення до Лисегорця, але його поведінку розцінили як хамство і заблокували на довіку. А іншим зробили такі обмеження.

Можна було обмеження в 10 - 15 хвилин. І розмір повідомлення.
   
Не в темі міняти а в тілі повідомлення міняти виділив його і видалив ....
   
Не в темі міняти а в тілі повідомлення міняти виділив його і видалив ....

Так, все що я міняю в тілі - пропадає
   
Цитата: 1

[quote author=aleksey_at_pravda_com_ua link=topic=1048280.msg22893268#msg22893268 date=1562242988]
Так, все що я міняю в тілі - пропадає
[/quote]
Треба писати після

Або видалити оце і писати свій текст. Спробуй ще.
   
Треба писати після

Або видалити оце і писати свій текст. Спробуй ще.

Там відкривається вікно вже без цитати, пусте
Я пишу свій текст в порожньому вікні
Відправляється тільки цитата
   
Re: Не можу відсилати приватні повідомлення

тест
   
З якої причини я не можу :
а) Шукати гілки та теми на Форумі
б) правити свої дописи?

Ну, це просто цирк якийсь
Очепятку не можна виправити
   
Re: Не можу відсилати приватні повідомлення

З якої причини я не можу :
а) Шукати гілки та теми на Форумі
б) правити свої дописи?

Ну, це просто цирк якийсь
Очепятку не можна виправити
подавай заявку у відповідній гілці. не почують - малява модеру.
   
Re: Не можу відсилати приватні повідомлення

Треба писати після

Або видалити оце і писати свій текст. Спробуй ще.

Не тратьте, куме, сил. То він просто обмежений в правах, в тому числі і відправляти приватні повідомлення - читкай у правилах, чи ще десь у гілках. Йому може бути, інші урізані права вже відновили, а право відправляти приватні повідомлення - ні.
   
Не тратьте, куме, сил. То він просто обмежений в правах, в тому числі і відправляти приватні повідомлення - читкай у правилах, чи ще десь у гілках. Йому може бути, інші урізані права вже відновили, а право відправляти приватні повідомлення - ні.
Якесь дивне урізання прав, він мені присилає листи але в них тільки те що було у кюаркоді.
   
Re: Не можу відсилати приватні повідомлення

Якесь дивне урізання прав, він мені присилає листи але в них тільки те що було у кюаркоді.
То нехай прибере його взагалі - нехай пришле повідомлення лише зі своїм буквенним текстом і все.
   
То нехай прибере його взагалі - нехай пришле повідомлення лише зі своїм буквенним текстом і все.

Коли я тисну на посилання "відповісти в приват"
Відкривається вікно з порожнім тілом повідомлення, без цитати
Я пишу туди свій текст і відправляю
Приходить повідомлення без мого тексту, але з початковою цитатою
   
Re: Не можу відсилати приватні повідомлення

Коли я тисну на посилання "відповісти в приват"
Відкривається вікно з порожнім тілом повідомлення, без цитати
Я пишу туди свій текст і відправляю
Приходить повідомлення без мого тексту, але з початковою цитатою

Лови, що я отримала від тебе:



Нехай адміни розбираються, чого у тебе це все так, а не інакше. У мене до абонентів доходять всі пепешки, навіть і ті, що я випадково зняла галочьку збереження у вихідних. Перевірено.  :blush2:

А тепер через годинку спробуй трішки інакше:

Зайди у мій профіль і натисни там "написати приватне повідомлення" - просто З НУЛЯ створи нове приватне повідомлення. Сам для нього придумай назву і текст - все це повписуй у відповідні комірки і подивимося, що з цього вийде.

Бо зараз ти оце взяв мені повідомлення створив із чійогось поста у гілці, тому воно і підтягнуло текст того поста. А треба спробувати, як воно буде саме твоє відправляти.

Як на мене, тебе просто позбавлено, або не наділено правом створювати і відправляти приватні повідомлення.

Ну, або інша яка причина.

Останнє редагування: 7 липня 2019 12:50:26 від Karoffka
   
Лови, що я отримала від тебе:

Показати зображення...
Нехай адміни розбираються, чого у тебе це все так, а не інакше. У мене до абонентів доходять всі пепешки, навіть і ті, що я випадково зняла галочьку збереження у вихідних. Перевірено.  :blush2:

А тепер через годинку спробуй трішки інакше:

Зайди у мій профіль і натисни там "написати приватне повідомлення" - просто З НУЛЯ створи нове приватне повідомлення. Сам для нього придумай назву і текст - все це повписуй у відповідні комірки і подивимося, що з цього вийде.

Бо зараз ти оце взяв мені повідомлення створив із чійогось поста у гілці, тому воно і підтягнуло текст того поста. А треба спробувати, як воно буде саме твоє відправляти.

Як на мене, тебе просто позбавлено, або не наділено правом створювати і відправляти приватні повідомлення.

Ну, або інша яка причина.

Цитата: пошта
Наступні помилки виникли при спробі відправити повідомлення:

    Повідомлення було залишено порожнім.
   
Re: Не можу відсилати приватні повідомлення

моє тестове нормально пройшло?
   
моє тестове нормально пройшло?

До мене все приходить.
Від мене йде тільки заголовок і цитата
якщо я відповідаю
або нічого якщо створюю з нуля.
   
Re: Не можу відсилати приватні повідомлення

До мене все приходить.
Від мене йде тільки заголовок і цитата
якщо я відповідаю
або нічого якщо створюю з нуля.
спробуй процитувати, а потім всередині цитати щось вкласти своє. можеш мені відправити.
   
спробуй процитувати, а потім всередині цитати щось вкласти своє. можеш мені відправити.

Вікно відкривається порожнє без цитати
Якщо тисну на кнопку вставити цитату, то з'являється запит на ім'я користувача, потім OK, і нічого, нічого не з'являється
У форумі ця кнопка працює
   
Re: Не можу відсилати приватні повідомлення

Вікно відкривається порожнє без цитати
Якщо тисну на кнопку вставити цитату, то з'являється запит на ім'я користувача, потім OK, і нічого, нічого не з'являється
У форумі ця кнопка працює
ось таке прийшло.

чекай, поки адміни змилостивляться. а поки-що пиши в назві теми...
   
чекай, поки адміни змилостивляться

А хто вони?


   
Re: Не можу відсилати приватні повідомлення

А хто вони?
думаєш, я знаю?
   
Re: Не можу відсилати приватні повідомлення

Льоша, не мучся.

Сходи ось у цю тему:  https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=792150.0 Залиш там пост із проханням надати тобі можливість відправляти приватні повідомлення і натисни на нього доповідь, щоб на твоє прохання звернули увагу адміни. І жди, поки включиться ця функція.


І ще. Почисть усі свої кукіші (куки і кеші).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія