Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Проблема з ноутбуком - не бачить вінт

в тебе де зроблений? у мене в ірландії
   
3.4 чи 3.6, точно не пам"ятаю

2 планки по 2 гіга ддр2. бачить 3,5. для експі достатньо -
   
2 планки по 2 гіга ддр2. бачить 3,5. для експі достатньо -
3, 5 це те що бачить вінда, 32 розряди обмеження по кількості адресів...  :facepalm1: не помню чи є розширення що експі 32 розрядній дозволяє бачити більше , на сімку 32 розрядну є розширення , заплата що дозволяє бачити більше памяті.

треба назву мамки і так шукати що скільки вона тяне...
   
в тебе де зроблений? у мене в ірландії
в штатах, привезли.

фаст бут, це тільки одне
там куча прекрасних настройок, як ні в одному компі в світі.
тому бізнеси беруть тільки делл...
   
2 планки по 2 гіга ддр2. бачить 3,5. для експі достатньо -

В мене 8 гіг на пісюку, то під хп або 3.4 або 3.6 лише бачить, я точно не пам"ятаю. Лінух і сімка видять все.
   
аптайм це час з моменту натискнення на кнопку до загрузки вінди?я хз але більше ніж 19 -в мене тік заставка дел літютуд секунд 7 грузилась -  тре полазить налаштувати швидкий бут але вже сьогодні
аптайм - це зовсім інше   :)
   
в штатах, привезли.

фаст бут, це тільки одне
там куча прекрасних настройок, як ні в одному компі в світі.
тому бізнеси беруть тільки делл...

так налаштувань там до біча. але я брав цей ноут виключно тому що у нього суцільно металевий корпус. ну і так він був тоді досить потужний. як виявилось ен прогадав - 9 років і живий і корпус майже як новий
   
2 планки по 2 гіга ддр2. бачить 3,5. для експі достатньо -
якщо он борд відео - то менше.
в мене 512 мв он борд...
   
у мене теж вбудована графіка інтел гм45
   
так налаштувань там до біча. але я брав цей ноут виключно тому що у нього суцільно металевий корпус. ну і так він був тоді досить потужний. як виявилось ен прогадав - 9 років і живий і корпус майже як новий
дісплей не прогинається і ніколи не ламається.
лєпота    :)
   
у мене теж вбудована графіка інтел гм45
в мене енвідіа     X(
   
дісплей не прогинається і ніколи не ламається.
лєпота    :)

так. був колись у мене до цього теж бузінес модель тошіби сателіт на інтел центріно - так завжди неприємно було як так сильно прогиналась кришка дисплея - та ще така була лгянцев фе. зи до речі і цей тошіба саетілт все ще є. віддав батькцу - але зовнішній вигляд дуже потрьопаний
ну тут і зрунчо що клава приємно підсвічується і 5кнопочний тачпад
   
в мене енвідіа     X(

ну невідіа це не вбудована графіка а окрема. а вмене ж вбудована в чіпсет. тобто в тебе крутіша модель
   
так. був колись у мене до цього теж бузінес модель тошіби сателіт на інтел центріно - так завжди неприємно було як так сильно прогиналась кришка дисплея - та ще така була лгянцев фе. зи до речі і цей тошіба саетілт все ще є. віддав батькцу - але зовнішній вигляд дуже потрьопаний
ну тут і зрунчо що клава приємно підсвічується і 5кнопочний тачпад
вай фай кльовий - можна механічно відрубити.
такого ні в кого нема   :)
   
Вроді мамка підтримує до 8 гіг оперативи... От проц треба поковирятись в неті який максиму підтримає мамка... той розмір що ти вказав це обмеження рекспішки вона не підтримує більше 3,5-3,7 гіга.

   
вай фай кльовий - можна механічно відрубити.
такого ні в кого нема   :)
а точно . зправа біля лотка сідішки є ползунок включити вайфай. я й не знав
   
а точно . зправа біля лотка сідішки є ползунок включити вайфай. я й не знав
зберігає кучу ресурсів.
і заважає хакерам працювати на твому компі   :)
   
тут проблема - немає  вебкамери :(
   
але проблема - ноут проходить селфтест все гут крім одного . не бачить вінта - вінт сата3 хітачі - на ньому стояла і хпшка і купа софту і все було добре - два роки пролежав і перестав його бачити. вінчестер в компі бачиться а в ноуті ні в компі проходить всі тести але ноут його не бачить. інші вінчестери ноут теж не бачить - все що стосується вінта в біосі перепробував. ніфіга. а я вже замови на нього нову батарею. що за х

"Південному" мосту капець. Поширена болячка інтелових чипсетів часів кортудуо.

Можна спробувати віддати в сервіс на реболл.
   
"Південному" мосту капець. Поширена болячка інтелових чипсетів часів кортудуо.

Можна спробувати віддати в сервіс на реболл.

та все нормально з ноутом то я не додивився що вставляючись вінчестер в карман - він не входив в слоти живлення і сигналу а входив під них.

тут не має відеокамери. не передбачено виробником (
   
та все нормально з ноутом то я не додивився що вставляючись вінчестер в карман - він не входив в слоти живлення і сигналу а входив під них.

А, ну то гуд.  :drinks:

тут не має відеокамери. не передбачено виробником (

Та нащо вона тобі? В смарті ж є, і користуватися значно зручніше.
   
А, ну то гуд.  :drinks:

Та нащо вона тобі? В смарті ж є, і користуватися значно зручніше.

ну так але дивно. в ноуті і не має камери
   
ну так але дивно. в ноуті і не має камери
Бизнесовые ноуты для Европы делались без камеры - все равно её изолентой заклеивали вменяемые люди
   
вай фай кльовий - можна механічно відрубити.
такого ні в кого нема   :)

Що значить ні в кого? Навіть на ацерах є
   
Що значить ні в кого? Навіть на ацерах є

був у мене і ацер. по залізу вроді норм - але корпус рідкісне гуано. залізо ще працювало а корпус розламався(
   
був у мене і ацер. по залізу вроді норм - але корпус рідкісне гуано. залізо ще працювало а корпус розламався(

Не про корпус мова - то звичайний офісний ширпотреб.
Повзунок вайфай є навіть в них. І в асусах був. Юзер же писав що більш ні в кого немає.
   
Не про корпус мова - то звичайний офісний ширпотреб.
Повзунок вайфай є навіть в них. І в асусах був. Юзер же писав що більш ні в кого немає.

з того що стикався - найдобротніші корпуса в hp і dell з макбуками справу н емав але думаю що там все теж з корпусами добре.
   
та все нормально з ноутом то я не додивився що вставляючись вінчестер в карман - він не входив в слоти живлення і сигналу а входив під них.

тут не має відеокамери. не передбачено виробником (

А проблема з оптичним приводом - він також запрацював?
   
А я оце собі старенького ASUS U5f реанімував... Поставив SSD і на нього Linux Mint 19 (Tara)
Сцуко бавлюся вже 4й день, хоча поряд лежить НР ProBook 440 G5  :rotate:
   
Вот смотрите, с простейшим ноутбуком разобраться не можете, а в политику лезете. Вам должно быть стыдно.  :)
   
О дщерь неба,  п***а шлейфу винта наступила ИМХО.  Алі ждет тебя.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія