Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Судять учасника операцій по ліквідації російських злочинців, полковника СБУ, Романа Червінського :-G

Юрій Бутусов:

Я їду на безпрецедентний суд о 14.30, Київ, Дегтярівська 31а, Шевченківський суд.
Голова  офісу президента Андрій Єрмак, який три роки допомагав  хуйло приховати підготовку до вторгнення під виглядом «всеосяжного перемирʼя», буде намагатись запроторити за грати полковника СБУ Романа Червінського, учасника операцій по знищенню «Гіві», «Мотороли» та інших російських злочинців. Червінському обирають запобіжний захід на період процесу, і влада хоче його запроторити за грати: вигадуючи ніби він може кудись втекти.
А куди втече Червінський?
Черівнського розшукують в РФ, він є однією з мішеней російських спецслужб за ліквідацію російських терористів. Йому крім України тікати нема куди, він в очі росіянам заглядати ніколи не збирався.
Натомість, у Росії легко приймуть колишнього помічника депутата Партії регіонів Єрмака, який зараз як голова ОП наказує посадити Червінського.
У Росії легко приймуть одного з керівників МВС часів Януковича Олега Татарова, який зараз як заступник голови ОП тисне на суддю Чайку у Шевченківському суді, щоб вона посадила полковника СБУ за грати. До речі, нещодавно саме суддям Чайка винесла рішення на користь того самого Татарова, який уникає покарання за розкрадання квартир Нацгвардії у справі НАБУ.
Червінський своєю службою довів, що він є патріотом України, і у нього є державні нагороди за справжні подвиги. Замовили Червінського з вигаданої причини, щоб помститись за його публічні свідчення у справі по спробі захоплення групи російських найманців з Вагнера у 2020-му році, яку зірвав Єрмак та офіс президента, зливши інформацію ворогу.
Тому запобіжний захід для безпеки України потрібен не щодо реального героя Червінського, а щодо тих, хто намагається допомогти росіянам і зараз, в умовах війни.
Я не хочу, щоб мені було соромно, що у таких обставинах я не виступаю на захист Романа Червінського, соромно стояти осторонь та дивитись на цю розправу.
   
Юрій Бутусов:

Тільки що подав заяву про бажання взяти на поруки полковника Романа Червінського, співробітника СБУ та ГУР, заслуженого героя війни за незалежність України.
Росіяни можуть сьогодні радіти - Роман Червінський, який був безпосередньо дотичний до ліквідації цілої низки російських командирів, в тому числі «Мотороли» та «Гіві», заводиться у наручниках до зали суду за вигаданим правопорушенням.
Соромно на таке взагалі дивитись. Це робить влада, яка три роки брехала, що війни не буде, що вони добились миру, і замість снарядів будувала мости на шляхах російського вторгення.
Але чимало людей виступають. На підтримку Романа, це дає надію, що під тиском громадської думки спроби його покарати проваляться. Це помста за публічні свідчення по Вагнергейту, нічого спільного. З правосуддям ця замовна справа не має, і це усі чудово розуміють.
Червінський нікуди не втече, він для себе усі компроміси давно відрізав, тримати його за ґратами можуть тільки на замовлення і під тиском влади, це не справедливо та ганебно для держави.

   
Не вибачаюсь за свою украхнську: 6ЛЯДЬ, ВИ ЇБАНУЛИСЯ?!
   
Ну пишуть, там русня провела свою вдалу операцію, нажаль.
 
Цитувати
За матеріалами справи, Червінський разом із іншими особами самовільно вирішили провести т.зв. "спецоперацію" – заволодіти літаком повітряно-космічних сил РФ. Російський пілот нібито погодився на пропозицію перейти на бік України. Натомість влітку 2022 року Росія обстріляла аеродром "Канатове" на Кіровоградщині.

В спецслужбі наполягають, що ця операція проводилася попри заперечення СБУ та без згоди відповідних державних органів.

"СБУ і ГУР МО відразу висловили свої зауваження до такого плану, його не погодили інші державні органи. Адже спецоперація приховувала в собі багато ризиків. Але окремі люди вирішили діяти на власний розсуд… Хочу наголосити, що ніякі хитрощі не допоможуть уникнути відповідальності. На мою думку, негідник, дії якого призвели до смерті одного українського військового і поранення ще сімнадцяти, має понести заслужене покарання", – підкреслив Голова СБУ Василь Малюк.

Внаслідок ракетного удару загинув командир військової частини та отримали поранення 17 українських захисників. Також було повністю знищено 2 бойові винищувачі Повітряних сил ЗСУ, а злітна смуга та інша техніка й будівлі зазнали значних пошкоджень.
   
Який жах! Кров закипає в жилах. Чи колись настане кінець тим мразотам?
   
Який жах! Кров закипає в жилах. Чи колись настане кінець тим мразотам?
:facepalm1:
   
пекельні борошна
на войне ка на войне, червинский судя по сливам, слишком много на себя взял и провел катастрофически неудачную операцию, стоившую многих жизней, не говоря уже о  технике
военные разберутся, не надо еще и туда бутусовым лезть
   
пекельні борошна
на войне ка на войне, червинский судя по сливам, слишком много на себя взял и провел катастрофически неудачную операцию, стоившую многих жизней, не говоря уже о  технике
военные разберутся, не надо еще и туда бутусовым лезть

тобто те ще він причетний до "вагнергейту", то співпадіння?
   
Який жах! Кров закипає в жилах. Чи колись настане кінець тим мразотам?
Пекельні борошна.
Вся кремлівська агентура возбудилась! Судять "героя", який навів ракети та знищив український військовий аеродром разом з технікою і персоналом!
   
не надо еще и туда бутусовым лезть
Зато єрмакам можна.

   
тобто те ще він причетний до "вагнергейту", то співпадіння?
Думаю  що ні. Добре, що там не вдалось провокацію проти України зробити.
   
Думаю  що ні. Добре, що там не вдалось провокацію проти України зробити.

В сенсі, добре, що тих вагнерівців не захопили?
   
Думаю  що ні. Добре, що там не вдалось провокацію проти України зробити.

Тобто те що ті ж "вагнерівці" зараз воюють проти України, це добре. Ок.
   
пекельні борошна
на войне ка на войне, червинский судя по сливам, слишком много на себя взял и провел катастрофически неудачную операцию, стоившую многих жизней, не говоря уже о  технике
военные разберутся, не надо еще и туда бутусовым лезть
Це з якого боку дивитись?
   
пекельні борошна
на войне ка на войне, червинский судя по сливам, слишком много на себя взял и провел катастрофически неудачную операцию, стоившую многих жизней, не говоря уже о  технике
военные разберутся, не надо еще и туда бутусовым лезть

Бутусов утверждает, что Червинский к этому никакого отношения не имеет, а обвинения надуманы.
   
Тобто те що ті ж "вагнерівці" зараз воюють проти України, це добре. Ок.
Свою рошенівську "логіку" залиш для свиней зі своєй ферми.
   
Саджають патріотів.

А Кошевой, Пікалов та звичайні шлюхі-ескортниці - орденоносці.
   
Свою рошенівську "логіку" залиш для свиней зі своєй ферми.

В хід пішли "залізні аргументи" , чуєш опудало, а обов'язково бути порохоботом, щоб бути проти Зе?:))
   
Бутусов утверждает, что Червинский к этому никакого отношения не имеет, а обвинения надуманы.
Ну от для цього і суд. Цікаво буде глянути на вас ригорошенів та Бутусова, якщо у СБУ виявляться докази, що він агент фсб.
   
Саджають патріотів.

А Кошевой, Пікалов та звичайні шлюхі-ескортниці - орденоносці.
А у цього калірованого рошена пікалов та кошовий головні вороги.  :facepalm: Скількі техніки, аеродромів та людей вони знищили?
   
А у цього калірованого рошена пікалов та кошовий головні вороги.  :facepalm: Скількі техніки, аеродромів та людей вони знищили?

Пікалов підписав контракт і склав присягу як боєць ЗСУ, ден він воює?

Пардон, як боєць НГУ.
   
В сенсі, добре, що тих вагнерівців не захопили?
Добре, що Україну не звинуватили, наприклад, у "використанні у бойових діях цивільног авіалайнера третьої країни".
Це дуже допомогло б кацапам відмазатись від МН17.
   
В хід пішли "залізні аргументи" , чуєш опудало, а обов'язково бути порохоботом, щоб бути проти Зе?:))

Ти переплутав. Я не твій папаша.
   
Судять "героя", який навів ракети та знищив український військовий аеродром разом з технікою і персоналом!
А за Бучу кого будем судити?
   
пекельні борошна
на войне ка на войне, червинский судя по сливам, слишком много на себя взял и провел катастрофически неудачную операцию, стоившую многих жизней, не говоря уже о  технике
военные разберутся, не надо еще и туда бутусовым лезть

А попиариться?
   
Ти переплутав. Я не твій папаша.

бгг))) і це на все ти здатний?:))
   
Бутусов утверждает, что Червинский к этому никакого отношения не имеет, а обвинения надуманы.

я бы заявления бутусова все же делил на 10
   
Саджають патріотів.
Саджають українців. Вони  в СБУ не потрібні. Там потрібні лише баканови  і наумови.
   
Є народна прикмета: якщо поруч крутиться цей лисий підарас український Пореченков, на совісті якого до багато крові українських воїнів, то не все так однозначно. Точніше однозначно... Особливо якщо згадати, хто і у чому звинувачує його роботодавця.

Запитання: з ким із вищого керівництва було погоджено операцію і чому українські гниди патріоти московського диякона так збудилися? Що відбувається у будь-якій армії світу після самовільної діяльності, яка призвела до жертв?
   
Саджають українців. Вони  в СБУ не потрібні. Там потрібні лише баканови  і наумови.

Малюк - это не украинец по-твоему?
А кто?
   
Добре, що Україну не звинуватили, наприклад, у "використанні у бойових діях цивільног авіалайнера третьої країни".
Це дуже допомогло б кацапам відмазатись від МН17.

А який тут зв'язок може бути зі збитим лайнером, в якому загинуло майже 300 людей?
   
бутусов краще знає  за  СБУ на чолі  з Малюком?
Він  краще  знає за  війсськових прокурорів?

Ви хоч  розумієте куди  носа суне ця  заангажована сука?
   
я бы заявления бутусова все же делил на 10

а я бы не делил.
   
А за Бучу кого будем судити?
Що і за бурятів збираєшся сраку рвати?
   
а я бы не делил.

ну ок
главное не множить)
   
бутусов краще знає  за  СБУ на чолі  з Малюком?
Він  краще  знає за  війсськових прокурорів?

Ви хоч  розумієте куди  носа суне ця  заангажована сука?

тобто Бутусов заангажований, а СБУ сама чесність? Після Баканова і т.і.?:))
   
а я бы не делил.
ти їх  вже  ділив,  коли бутусов  говорив про інші  сраки на табурєтках
   
Що і за бурятів збираєшся сраку рвати?

а то буряти три роки в очах хуйло мир шукали?:)
   
Хто зірвав операцію на "Канатове?". Ексклюзивне інтерв’ю розвідника Романа Червінського.
- Що насправді відбулося на аеродромі "Канатове" влітку минулого року?
- Хто готував опепацію по виманюванню російських пілотів?
- Чи знали про це СБУ та ГУР МО?
- До чого тут справа вагнерівців, Єрмак та Татаров?

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що українські військові кілька місяців вербували пілота РФ для викрадення літака. Серед них, за даними ЗМІ, був Роман Червінський. Згодом, як зазначили в СБУ, "операція" проводилася попри заперечення СБУ та без згоди відповідних державних органів. У результаті ворог отримав дані про розміщення на аеродромі "Канатове" особового складу Повітряних сил ЗСУ та українських літаків. Це дало змогу зс рф обстріляти летовище
Пізніше СБУ повідомила про підозру Червінському у справі про обстріл окупантами аеродрому "Канатове" на Кіровоградщині. Його затримали на Тернопільщині.

 Джерело: https://censor.net/ua/v3414307

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія