Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема біженців

Re: Об'єднана тема біженців

Теж вважав це помилкою.
Але якось мав розмову з двома уркаганами з Донбасу, сином і папой в цепурах/адідасах, папа - баксьор,  настаящій пацан, спокійно виїхав бо понад 60, а синок то взагалі урка, зато многодєтний, усьо па закону і па понятіях. Але хто б вони не були, яким язиком вони б не матюкалися, проте сім'я втратила квартіри, магазіни, кіоски і "даже лєксус згарєл нахуй", каже.

Мають вони право на біженство? Безумовне.

Чи має БУДЬ-ЯКИЙ громадянин країни право покинути її через військові дії? Як та мене - ТАК, бляха муха.

Та тут вопросов нет. Полностью согласен.

   
Re: Об'єднана тема біженців

Щось не те як на мене. Умови директиви про тимчамовий захист однакові в усіх країнах ЄС. Коротко: ніхто нікого ніде не тримає, можна відвідувати Україну чи інші країни ЄС згідно правила 90/180, а можна і поміняти приймаючу країну.

А вот тут есть нюансы. Если живешь на свое бабло или на свои доходы и сам себе обеспечиваешь жилье, то 100%... катайся куды хошь...

Если сидишь на социале и/или в государственном жилье, то так 2 недели в год. Это правила не только для украинцев, это правила для ВСЕХ, кто получает социал.
   
Re: Об'єднана тема біженців

А вот тут есть нюансы.

Можливо, не буду сперечатись.
На соціалі не сиджу, тому не дуже в курсі ймовірних обмежень.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Щось не те як на мене. Умови директиви про тимчамовий захист однакові в усіх країнах ЄС. Коротко: ніхто нікого ніде не тримає, можна відвідувати Україну чи інші країни ЄС згідно правила 90/180, а можна і поміняти приймаючу країну.
розкажіть це Джобцентру потім.
Коли знімуть всі соцвиплати,  бо вам чкурнути заманулося до мами в село на 2 міс).
Моя знайома дуууже прискіплива жіночка.  Я собі не вірю. А ій вірю.  :)

Ну он айріш вже пояснив,  дякую йому).

Останнє редагування: 5 серпня 2022 07:51:46 від LampoGaz
   
Re: Об'єднана тема біженців

ЄВРОКОМІСІЯ: УКРАЇНКИ МАЮТЬ ПРАВО ЇЗДИТИ В УКРАЇНУ ТА ПОВЕРТАТИСЬ В ЄС
Українки, які отримали тимчасовий захист в одній з країн ЄС, мають право їздити додому в Україну та повертатись в Європу – як на короткий час, так і на довго.

Про це повідомила єврокомісар з внутрішніх справ Ілва Йоганссон, пише “Європейська правда”.

Вона підтвердила, що знає про проблему, коли українки після поїздки додому мали проблеми з поверненням до ЄС. Єврокомісарка запевнила, що в ЄС вже працюють над цим питанням.

За її словами, кожен, хто отримав захист ЄС, повинен мати право поїхати додому на короткий період, щоб відвідати батьків чи родину, чи з будь-якою іншою метою. Якщо жінки повертаються додому надовго – то для цього повинні знятись з реєстрації для тимчасового захисту. Але і тоді вони все одно мають право повернутись та зареєструватись повторно.

Тому, якщо ви скористались тимчасовим захистом в ЄС, то маєте право з будь-якої причини поїхати додому та право повернутись назад до країни ЄС, в якій ви зупинились. Навіть якщо статус тимчасового захисту був закритий.

Нагадаємо, в останній час почастішали випадки, коли українки після поїздки в Україну мали проблеми на кордоні з поверненням до країни, де отримали тимчасовий захист.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Нагадаємо, в останній час почастішали випадки, коли українки після поїздки в Україну мали проблеми на кордоні з поверненням до країни, де отримали тимчасовий захист.

Проблем особо не было... Но:

а) если получаешь пособие, то не имеешь права покидать страну на более чем 2 недели в год;

б) если имеешь предоставленное правительством жилье, то оно за тобой не сохраняется...

Естественно, если человек работает и живет с принимающей семьей, катайся куда хочешь и сколько хочешь.
   
Re: Об'єднана тема біженців

с вчерашнего дня живу в квартире с мамой. маленькая квартира на 2 комнаты, НО! без подселения. и до конца войны.
задача 1 выполнена.
город небольшой, но интересный. и живу, как и хотел - на окраине. рядом лес и озеро. почти идеал
   
Re: Об'єднана тема біженців

с вчерашнего дня живу в квартире с мамой. маленькая квартира на 2 комнаты, НО! без подселения. и до конца войны.
задача 1 выполнена.
город небольшой, но интересный. и живу, как и хотел - на окраине. рядом лес и озеро. почти идеал

Це добре.
З мамою-інвалідом зрозуміло, а у вас який статус? Є там така позиція як "доглядальник за інвалідом" з якимось соцвиплатами чи вам треба буде виходити на роботу?
   
Re: Об'єднана тема біженців

Це добре.
З мамою-інвалідом зрозуміло, а у вас який статус? Є там така позиція як "доглядальник за інвалідом" з якимось соцвиплатами чи вам треба буде виходити на роботу?

надо будет работать конечно. но, сперва выучить финский
   
Re: Об'єднана тема біженців

надо будет работать конечно

Раджу приступати якомога швидше - потім буде легше
   
Re: Об'єднана тема біженців

А Данія приймає наших громадян, цікаво?
   
Re: Об'єднана тема біженців

А Данія приймає наших громадян, цікаво?
Мічігана прийняли
   
Re: Об'єднана тема біженців

https://www.nyidanmark.dk/en-GB/Words-and-concepts/Fælles/Information-to-Ukrainian-citizens


завтра зустінусь з новими біженьцями, якщо буде нова інфа - напишу тут
   
Re: Об'єднана тема біженців

Мічігана прийняли

Він же писав що в ТРО. ;o
   
Re: Об'єднана тема біженців

Він же писав що в ТРО.
ага, ТРО Копенгагену
   
Re: Об'єднана тема біженців

передайте, будь ласка, своїм родичам і знайомим - хто зараз в Литві, або Латвії

Відпочинок на морі може бути дуже гарячим, і Томас Кондратавічюс теж це відчув.
Син Томаса, який збирав на пляжі камінці, схожі на бурштин, отримав сильні опіки.
Виявилося, що в кишені був зовсім не бурштин, а небезпечний білий фосфор.

більше інфи тут (литовська, але гугль справляється)
https://www.lrytas.lt/gamta/zeme/2022/08/11/news/prancuzijoje-siauciant-gaisrams-baiminamasi-naujo-ugnies-plitimo-24230950
   
Re: Об'єднана тема біженців

Відпочинок на морі може бути дуже гарячим, і Томас Кондратавічюс теж це відчув.
Син Томаса, який збирав на пляжі камінці, схожі на бурштин, отримав сильні опіки.
А можна його якось москалям передати? Отой "бурштин". На прикраси, чи геморой лікувати.
   
Re: Об'єднана тема біженців

А можна його якось москалям передати? Отой "бурштин". На прикраси, чи геморой лікувати.

 :gigi:
   
Re: Об'єднана тема біженців

Вчера был шикарный день... Просто хочу выразить благодарность ирландцам...

Практически всем подопечным нашли дома, сегодня их будут развозить. Большие семьи получили дома пустые, только для себя. Одна семья берет к себе наших и даже дает им машину и вписали их в свою страховку. Девочке с маленьким ребенком нашли место в Лимерике... она спросила про садик, бо хочет искать работу, жена позвонила подруге, у которой свой садик для детей, та ей сразу дала место для ребенка и... взяла к себе работать... Я, честно, просто офигеваю от ирландцев... Есть издержки, не без того... но в целом... просто чудесные люди.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Вчера был шикарный день... Просто хочу выразить благодарность ирландцам...

Практически всем подопечным нашли дома, сегодня их будут развозить. Большие семьи получили дома пустые, только для себя. Одна семья берет к себе наших и даже дает им машину и вписали их в свою страховку. Девочке с маленьким ребенком нашли место в Лимерике... она спросила про садик, бо хочет искать работу, жена позвонила подруге, у которой свой садик для детей, та ей сразу дала место для ребенка и... взяла к себе работать... Я, честно, просто офигеваю от ирландцев... Есть издержки, не без того... но в целом... просто чудесные люди.
(tu) Щоб тільки наші люди виявилися вдячними за це і не сміли підраховувати, яка ірландцям з цього вигода.
Волелюбний народ і цінує чиюсь свободу.
 Мені самій би хотілося туди потрапити, щоб побачити цих жертовних людей. На жаль, клімат не для мого здоров'я.
   
Re: Об'єднана тема біженців

(tu) Щоб тільки наші люди виявилися вдячними за це і не сміли підраховувати, яка ірландцям з цього вигода.
Волелюбний народ і цінує чиюсь свободу.
 Мені самій би хотілося туди потрапити, щоб побачити цих жертовних людей. На жаль, клімат не для мого здоров'я.

Некоторые наши даже слезу пускают от благодарности... Большинство людей нормальные... Подавляющее большинство.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Подавляющее большинство.
Чудово і дай, Боже, щоб так було до кінця. Я про почуття вдячності.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Некоторые наши даже слезу пускают от благодарности... Большинство людей нормальные... Подавляющее большинство.

Вы не удивитесь, если узнаете что именно ирландец с англичанкой взяли к себе в арендную квартиру в Женеве совершенно незнакомую им киевлянку. Она живет у них уже четыре месяца. Для швейцарцев это уникальный случай. Причем их практически не интересует размер арендной платы за комнату.

В субботу я был у них в гостях. Засиделись до полуночи. Естественно говорили об отношении разных народов к развязанной рашкой войне.
Прекрасные умные и свободолюбивые люди.
   
Re: Об'єднана тема біженців

У ірландців є чудовий звичай  вітати всіх зустрічних підняттям руки, а якщо в авто і обидві руки на кермі, то піднімають хоча б великий палець як знак вітання.
Я зараз в провінції, тут це масово і привітаються і посміхнуться практично всі.

Що помітила - я тут частіше посміхаюсь, бо неможливо набурмоситись у відповідь на посмішку. Посміхаються тут значно частіше ніж у нас і в мирні часи.
І хоч колись психолог, після загибелі дочки,  записав про мене "звично скорботне обличчя", тут я спокійніша і якось навчилась хоча б на якийсь час розслабитись, хоча читаю новини і мушу йти "релаксувати" і замість валер'янки тут тиша, спокій.

Дехто з наших іноді кажуть що ірландці ліниві, а їм відповідаю, що згадайте як ви, суперпрацелюбні облаштували свою землю і державу. Ви приїхали сюди, а не ірландці їдуть до вас на все готове. Тут, на відміну від України, не встромиш дрючок і виросте груша, тут кожен клаптик землі (не дуже родючої, до речі) століттями тяжко обробляли, доглядали. Їх кельтська язичницька богиня землі Таілтіне померла бо надірвалась витягаючи каміння з полів.
Так, ірландці спокійні, не метушаться - вони вдома і вони тут своєю працею навели лад і достаток, то навіщо дьоргатись? Так, вони можуть забезпечити своїх старих, немічних, безробітних. Так, можна працювати 3-4 дні на тиждень по 4 години і отримувати гроші, яких вистачить на скромне життя.

Мені дуже сподобались і острів і народ. І я вдячна дуже за можливість мати безпеку для онука.
Хоча додому хочемо :(  І я і малий.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Поцікавилась що то державне свято було тут 1 серпня в понеділок - а то початок збору врожаю, старе язичницьке свято.

Сама гаряча пора для землеробів. У нас.

А тут вже зернові зжали, обмолотили, солому в тюки скрутили і вивезли в сховища. І ніякого надриву, трудових подвигів і битв за урожай. Спокійно зробили все. І далі так само працюють, долають проблеми, а вони є як і у всіх, не метушаться. До речі, трошки тямлю в тих справах, то дотримуються технологій, працюють сумлінно, методично, тому мають і врожай, і молоко. Молодці!
   
Re: Об'єднана тема біженців

Поцікавилась що то державне свято було тут 1 серпня в понеділок - а то початок збору врожаю, старе язичницьке свято.

Та не... то не госпраздник был, а просто банковский выходной. Он банковский выходной с 1871 года, когда он был установлен Британским Парламентом через закон о банковских выходных от 1871 года. Но то такэ.

   
Re: Об'єднана тема біженців
Agh

Вчера был шикарный день... Просто хочу выразить благодарность ирландцам...

Практически всем подопечным нашли дома, сегодня их будут развозить. Большие семьи получили дома пустые, только для себя. Одна семья берет к себе наших и даже дает им машину и вписали их в свою страховку. Девочке с маленьким ребенком нашли место в Лимерике... она спросила про садик, бо хочет искать работу, жена позвонила подруге, у которой свой садик для детей, та ей сразу дала место для ребенка и... взяла к себе работать... Я, честно, просто офигеваю от ирландцев... Есть издержки, не без того... но в целом... просто чудесные люди.
Тебе тоже благодарность от наших беженцев!
   
Re: Об'єднана тема біженців

Тебе тоже благодарность от наших беженцев!

Та нэма за що...   :-B
   
Re: Об'єднана тема біженців
Agh

Та нэма за що...   :-B
Є!  :drinks:
   
Re: Об'єднана тема біженців

Так, можна працювати 3-4 дні на тиждень по 4 години і отримувати гроші, яких вистачить на скромне життя.
Сміявсі, звісно. Це якщо є житло власне і то велике питання .
   
Re: Об'єднана тема біженців

Сміявсі, звісно. Це якщо є житло власне і то велике питання .

То иллюзия... И заблуждение... Мне такие случаи неизвестны.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ну наконец то немцы назначили моей малой на 15 ( понедельник) термИн на получение пластика.
Ох и тугие они оказались.
Короче говоря, мы точно поняли что Немеметчина - это не та страна, где бы хотелось дальше жить.
Хотя честно говоря , до войны я от Бундеса просто фанател. Меня там все устраивало и было очень комфортно там бывать. Но вот как оказалось, бывать периодически - это одно. А прожить там пять месяцев, как малая, это совсем другое.
Она мне все время, после общения с немцами шлёт гифки , не знаю как сюда вставить , мультик был популярный….такие тууууугие….медлительные ленивцы….очень медленные, но очень доброжелательные. Но выбешивают пипец как  :laugh:
   
Re: Об'єднана тема біженців

На руках у малой уже рабочая виза бритишей. Так что привет Лондон , попробует там.
В конце августа улетает.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Кстати, Виз Эйр выбросили на рынок порядка 100 тыс БЕСПЛАТНЫХ авиа билетов для украинцев.
Малая взяла себе на октябрь до Люблина ( хоть домой попадёт).
И жене на декабрь с Варшавы до Лондона .
Нужно только ручную кладь оплатить.
Я не поверил вначале. Но нет , все типа по честному. Бесплатно. Удивительно просто.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Кстати, Виз Эйр выбросили на рынок порядка 100 тыс БЕСПЛАТНЫХ авиа билетов для украинцев.
Малая взяла себе на октябрь до Люблина ( хоть домой попадёт).
И жене на декабрь с Варшавы до Лондона .
Нужно только ручную кладь оплатить.
Я не поверил вначале. Но нет , все типа по честному. Бесплатно. Удивительно просто.

А Эйрбандби украинцам 3 кило евро кредита давало... Что тебя удивляет?

Удивительно, что некоторые тут ещё пытаются проталкивать нарративы про наживу запада на украинских беженцах...

Он седня семья добралась в дом, который ирландец им отдал, а там на столе "добро пожаловать" и ваучер на 200 евро...
   
Re: Об'єднана тема біженців

Вы не удивитесь, если узнаете что именно ирландец с англичанкой взяли к себе в арендную квартиру в Женеве совершенно незнакомую им киевлянку. Она живет у них уже четыре месяца. Для швейцарцев это уникальный случай. Причем их практически не интересует размер арендной платы за комнату.

В субботу я был у них в гостях. Засиделись до полуночи. Естественно говорили об отношении разных народов к развязанной рашкой войне.
Прекрасные умные и свободолюбивые люди.

ірландці=украінці. нмд.
я так бачу собі.
   
Re: Об'єднана тема біженців

А Эйрбандби украинцам 3 кило евро кредита давало... Что тебя удивляет?

Удивительно, что некоторые тут ещё пытаются проталкивать нарративы про наживу запада на украинских беженцах...

Он седня семья добралась в дом, который ирландец им отдал, а там на столе "добро пожаловать" и ваучер на 200 евро...
:) Да это у меня по хорошему удивление.
Просто для меня все, что бесплатно то удивительно.
   
Re: Об'єднана тема біженців

шо там ? комарі2008 ше в Ірландіі чи вже нє ?  :D
   
Re: Об'єднана тема біженців

шо там ? комарі2008 ше в Ірландіі чи вже нє ?  :D
Вже скоро місцеві скинуться на квиток є чуйка
   
Re: Об'єднана тема біженців

Вже скоро місцеві скинуться на квиток є чуйка

Харэ, ей богу... Если че есть по сути возразить, то ради бога..  А персональные атаки омерзительны.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія