Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЛАРТі тридцятку???? 8-:

ЛАРТі тридцятку????  8-:

Агов!
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

мало?
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

За такі порушення якими регулярно грішить Ларта
(брудне хамство) інших юзерів банять на добу.
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

Ой... глянула на причину бану...
зрада? ;o нехай з цим розбирається її чоловік,
а критика влади можливо була в її дописах
адже вона не прихильниця зеленського
але місяць бану то забагато для такого порушення.
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

мало?
73-процентно.
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

Ну написати, що кацапські Z O V - це ініціали Зеленського, це таки дніще...
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

Ну написати, що кацапські Z O V - це ініціали Зеленського, це таки дніще...
:facepalm:
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

Ну написати, що кацапські Z O V - це ініціали Зеленського, це таки дніще...
то про відповідність букв ініціалам можна тільки на кухні обговорювати? як заборонений анекдот
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

то про відповідність букв ініціалам можна тільки на кухні обговорювати? як заборонений анекдот

Це звучить як конспірологічна херня. У будь-якому разі я не стукав, питання до модераторів. Я просто відзначив те, що кинулося в очі мені.
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

Це звучить як конспірологічна херня. У будь-якому разі я не стукав, питання до модераторів. Я просто відзначив те, що кинулося в очі мені.
:facepalm: навіть якщо так, то за це 30 діб?
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

:facepalm: навіть якщо так, то за це 30 діб?
вам має бути вигідно. Вона конкретно тупа і дискредитує вас, інтелектуалів і професорів.

ЗІ Вже рік не тиснув доповідь.
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

адже вона не прихильниця зеленського
то давайте сюди повернемо всіх неприхильників Зеленського - аеліта, арторіуса, укр. проект, раббіт і т. ін.
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

вам має бути вигідно. Вона конкретно тупа і дискредитує вас, інтелектуалів і професорів.

ЗІ Вже рік не тиснув доповідь.
:facepalm: хто тут тупий, ми чудово знаємо.
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

то давайте сюди повернемо всіх неприхильників Зеленського - аеліта, арторіуса, укр. проект, раббіт і т. ін.
Ой, бля, це ж у них бан скоро закінчується. А продовжити можна? :shuffle:
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

то давайте сюди повернемо всіх неприхильників Зеленського - аеліта, арторіуса, укр. проект, раббіт і т. ін.
:lol:  :facepalm:
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

:facepalm: хто тут тупий, ми чудово знаємо.
ми зелені всі тупі, а вона одна серед вас, інтелектуалів.
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

Ну написати, що кацапські Z O V - це ініціали Зеленського, це таки дніще...


То це ти вправно на неї настукав, "кіпя ат вазмущєнія"? :facepalm:

Пам'ятаю, як тебе поплавило від цього ще в тій гілці. Яка ж гидота...

А тепер по суті.

А що  в цьому ствердженні такого, щоб засадити людину на 30 днів? І що тут такого ганебного для самого Зеленського? Хіба тільки свідчення того, що ненависть кацапів саме до Зеленського вже залила їм очі.

До речі, так багато хто думає, що оте Z - то таки спроба недолугого кацапського стьобу саме Володимира Зеленського. Ну, по аналогії з його Ze-командою та Зе президентом.

Після всього того, що кацапські тварі зробили в Україні, я теж зовсім не відкидаю таке пояснення появи саме такої літери у кацапській назві війни.

Бо ніякого іншого пояснення, що таке насправді літера Z у назві війни проти України, не дає навіть кацапська Вікі:

 Согласно официальной позиции Министерства обороны России, символы  «Z», а также «V», «O», «X», «A» «не несут специальной нагрузки»

Дійсно, "нагрузки не несет", але з всього латинського алфавіту "чомусь" обрали саме цю літеру «Z», ага.

Ну і ще можна, правда, згадати отой знак Z  у кінофільмі про Зорро. Типа, кремлівський карлик, у якого вже давно від ненависті до України підтікає мозок, вирішив, що він - отой самий месник? Бо той фільм з Ален Делоном вийшов якраз в саме ті роки, які прийшлися на  юність та молодість хуйла.
Що цікаво, Зорро -  це дух чи привід чорної лисиці, який несе звільнення людям.

Тож цілком можливо, що хворий хуйлівський мозок об'єднав все це і висрав саме літеру Z для назви війни проти України. Тим більше, що хуйло зі своїм шаманством дуже полюбляє такі символізми та скриті алєгорії.

Ну і літери «V» та «O» теж зовсім "випадково" були взяті з усіх літер латинського алфавіту, віримо і цьому, ага.

Звичайно, все це тільки моє припущення, але і так все досить очевидно та лежить на поверхні, бо дуже багато співпадінь. І все це ніяким чином не ображає самого  Президента Зеленського, якщо що. Бо Зеленський ніяким чином не відповідає за вчинки хуйла з його дахом, який давно вже поїхав у невідомому напрямку.

Може, ти й на мене за таке настучиш, Eugnat? Як там, твій мозок вже починає кипіти від "правєдного гнєву"?


Eugnat, тобі повинно бути соромно і нормальна людина вибачилась би перед Лартою, але я не думаю, що ти настільки шляхетний, що зробиш це.

Останнє редагування: 9 червня 2023 16:27:57 від шуша
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

вам має бути вигідно. Вона конкретно тупа і дискредитує вас, інтелектуалів і професорів.

ЗІ Вже рік не тиснув доповідь.

Угу, Ларта - тупа, зате Eugnat - великий  інтелектуал?

Він мені нагадав одного недалекого хлопчика в дитячому садочку, коли той наслухався дитячих теревенів у куточку, і підбіг до Марьванни жалітися, що, бач, Дмитрик всім розказує, що дєдушка Лєнін теж какав та писяв, як звичайна людина! Але ж, Марьванна, Лєнін - це вождь?!
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

То це ти вправно на неї настукав, "кіпя ат вазмущєнія"? :facepalm:

Пам'ятаю, як тебе поплавило від цього ще в тій гілці. Яка ж гидота...

А тепер по суті.

А що  в цьому ствердженні такого, щоб засадити людину на 30 днів? І що тут такого ганебного для самого Зеленського? Хіба тільки свідчення того, що ненависть кацапів саме до Зеленського вже залила їм очі.

До речі, так багато хто думає, що оте Z - то таки спроба недолугого кацапського стьобу саме Володимира Зеленського. Ну, по аналогії з його Ze-командою та Зе президентом.

Після всього того, що кацапські тварі зробили в Україні, я теж зовсім не відкидаю таке пояснення появи саме такої літери у кацапській назві війни.

Бо ніякого іншого пояснення, що таке насправді літера Z у назві війни проти України, не дає навіть кацапська Вікі:

 Согласно официальной позиции Министерства обороны России, символы  «Z», а также «V», «O», «X», «A» «не несут специальной нагрузки»
Дійсно, "нагрузки не несет", але з всього латинського алфавіту "чомусь" обрали саме цю літеру «Z», ага.

Ну і ще можна, правда, згадати отой знак Z  у кінофільмі про Зорро. Типа, кремлівський карлик, у якого вже давно від ненависті до України підтікає мозок, вирішив, що він - отой самий месник? Бо той фільм з Ален Делоном вийшов якраз в саме ті роки, які прийшлися на  юність та молодість хуйла.
Що цікаво, Зорро -  це дух чи привід чорної лисиці, який несе звільнення людям.

Тож цілком можливо, що хворий хуйлівський мозок об'єднав все це і висрав саме літеру Z для назви війни проти України. Тим більше, що хуйло зі своїм шаманством дуже полюбляє такі символізми та скриті алєгорії.

Ну і літери «V» та «O» теж зовсім "випадково" були взяті з усіх літер латинського алфавіту, віримо і цьому, ага.

Звичайно, все це тільки моє припущення, але і так все досить очевидно та лежить на поверхні, бо дуже багато співпадінь. І все це ніяким чином не ображає самого  Президента Зеленського, якщо що. Бо Зеленський ніяким чином не відповідає за вчинки хуйла з його дахом, який давно вже поїхав у невідомому напрямку.

Може, ти й на мене за таке настучиш, Eugnat? Як там, твій мозок вже починає кипіти від "правєдного гнєву"?


Eugnat, тобі повинно бути соромно і нормальна людина вибачилась би перед Лартою, але я не думаю, що ти настільки шляхетний, що зробиш це.

Я там вище написав, що не стукав, але ж ти занадто інтелектуальна, щоб це помітити, одразу грудьми вперед на захист колежанки за сектою  :gigi:
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

Я там вище написав, що не стукав, але ж ти занадто інтелектуальна, щоб це помітити, одразу грудьми вперед на захист колежанки за сектою  :gigi:
та похер, стукав, не стукав, але бан підтримуєш. тоісь є співучасником...
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

та похер, стукав, не стукав, але бан підтримуєш. тоісь є співучасником...

30-ку не підтримую, це занадто
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

Я там вище написав, що не стукав, але ж ти занадто інтелектуальна, щоб це помітити, одразу грудьми вперед на захист колежанки за сектою  :gigi:

Не стукав, кажеш?

А чого ж так колотишся від обурення що в тій гілці, що в цій?
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

Не стукав, кажеш?

А чого ж так колотишся від обурення що в тій гілці, що в цій?

Де ти побачила обурення? Я всього лише пояснив, що ЛАРТА вперто йшла на бан невідомо з яких міркувань. Може, хотіла постраждати за Петра чи позрадойобити щодо Зеленського в умовах контрнаступу. Атмосфера нервова.

30 днів - це занадто.
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

Де ти побачила обурення? Я всього лише пояснив, що ЛАРТА вперто йшла на бан невідомо з яких міркувань. Може, хотіла постраждати за Петра чи позрадойобити щодо Зеленського в умовах контрнаступу. Атмосфера нервова.

30 днів - це занадто.
:facepalm:
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

:facepalm:
В тій фразі Ігната є зерно Істини,
Ларта дійсно ніколи не стримує себе
ні в хамстві на адресу юзерів,
ні у критиці Зеленського,
і часто в емоціях чи свідомо переходить межі,
але 30 то надто суворо за таке,
чи може то "за сукупністю"?
То краще "30 раз по разу"(ц)
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

то давайте сюди повернемо всіх неприхильників Зеленського - аеліта, арторіуса, укр. проект, раббіт і т. ін.
Ого, оце так понесло...
Якраз ці персонажі аж кип'ятком пісяли за Зе, вбачаючи в ньому прихід прокацапського реваншу. Але не зрослось, сама логіка політичного процесу заставила Зе задекларувати повернення до Армії, Мови і Віри...

А бан ЛАРТИ на місяць  це дуже погано, показує, що адміни ФУПу не проти повернутись до практики річної давності, де коли масово затискали горло політичним опонентам.
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

І що тут такого ганебного для самого Зеленського?

ти не розумієш що?
ріалі?
я б їй півроку всадила за це.

це навіть не конспирологія, а суччя образа і зрада.
коли літери латиниці, складені в кацапській імператив, які асоціюються з ворогом, з агресією, з рашизмом прив"язувати до Президента твоєї держави.

Вона це робить намєрєнно. По-скотськи. врівнюючи ці Zети і Vі з Президентом. Роблячи його дотичним до ворога, до його ідеології, майже посібником агресора.

гніда безумна.
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

30-ку не підтримую, це занадто

я підтримую. я б дала більше.
бо вона це не вперше куйню таку протискує...
от жеж гніда.
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

то про відповідність букв ініціалам можна тільки на кухні обговорювати? як заборонений анекдот
а що тут обговорювати? якщо є мозок, то немає чого взагалі це бачити.

але кому потрібно це обговорювати, прив"язувати, ототожнювати?

кому?
я знаю відповідь, і ви теж. працьовиті...

Останнє редагування: 11 червня 2023 10:23:43 від эЛКа
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

де коли масово затискали горло політичним опонентам.

а де ви побачили опонування в причині бану?
лише скотські образи і лайно, ототожнювання Президента України з ідеологією ворога-агресора.

тьху :X

п.с. хай сидить, заслужила
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

а де ви побачили опонування в причині бану?
лише скотські образи і лайно, ототожнювання Президента України з ідеологією ворога-агресора.

тьху :X

п.с. хай сидить, заслужила
ну литери не с неба взялись, шуша выше все расписала и выглядит логично

30 - много, но вряд ли уменьшат нажаль
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

ну литери не с неба взялись, шуша выше все расписала и выглядит логично

30 - много, но вряд ли уменьшат нажаль

якщо прийняти версію шуши, то ми маємо глибоку продуману іпсо ворога. аби зеленського дискредитувати.

що Ларта і робить, розповсюджуючи вороже іпсо.

невже це потрібно пояснювати? невже при таких тлумаченнях Ларти у вас не виникає відчуття несправедливості і гніву?
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

ну литери не с неба взялись, шуша выше все расписала и выглядит логично

30 - много, но вряд ли уменьшат нажаль

Їх взяли з нацистів, у них були такі літери, уже давно розбирали.
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

Їх взяли з нацистів, у них були такі літери, уже давно розбирали.

Це така ж конспірологія про нацистів, як і моя вище, якщо що. Хоча обидві мають певне право на існування.

Але підтверджень немає жодній з версій.


   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

Та простіть ви ту бабцю стареньку. Може у неї тільки й світла у віконці було, шо Петровий відфотошоплений пальтрет на стіні. Да, їй боляче, що її кумир пролетів. Да, вона біснується, і щиро вірить, що при Петрові хуйло не напав би... Дик, це специфіка вже її віку - щиро вірити у всілякого роду плітки та фантазії і рожеві мрії. Старе шо мале.. Могли б вже і скидку робити на поважний вік фупчеків, та ще й під час війни. Ну, звідки ви знаєте, яке там у неї коло спілкування наразі? Може для неї це єдине вікно у світ, а ви їй його завісили аж на цілий місяць. Собі на стільки часу завяжіть очі і отак наосліп спробуйте походити по кімнаті, якщо не маєте уяви, як воно сидіти у тижневому-місячному-піврічному бані.

Випускайте бабцю, вона не є кацапським агентом, а корисних що підпадають під ворожий вплив треба переконувати, а не затикати.
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

Не бабцю, а пані Ларту, жєнщіна Кадра....
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

Та простіть ви ту бабцю стареньку. Може у неї тільки й світла у віконці було, шо Петровий відфотошоплений пальтрет на стіні. Да, їй боляче, що її кумир пролетів. Да, вона біснується, і щиро вірить, що при Петрові хуйло не напав би... Дик, це специфіка вже її віку - щиро вірити у всілякого роду плітки та фантазії і рожеві мрії. Старе шо мале.. Могли б вже і скидку робити на поважний вік фупчеків, та ще й під час війни. Ну, звідки ви знаєте, яке там у неї коло спілкування наразі? Може для неї це єдине вікно у світ, а ви їй його завісили аж на цілий місяць. Собі на стільки часу завяжіть очі і отак наосліп спробуйте походити по кімнаті, якщо не маєте уяви, як воно сидіти у тижневому-місячному-піврічному бані.

Випускайте бабцю, вона не є кацапським агентом, а корисних що підпадають під ворожий вплив треба переконувати, а не затикати.
ну что было бы если бы кабы мы никогда не узнаем

ну вы май дарлинг тоже не девушка, а фантазия работает как у ребенка. а ларту надо из бана выпускать тут я с вами согласна
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

ну что было бы если бы кабы мы никогда не узнаем

ну вы май дарлинг тоже не девушка, а фантазия работает как у ребенка. а ларту надо из бана выпускать тут я с вами согласна
:gigi: ну, прасці.. просто, я з Лартою особо не знайома, її позитивних рис для високоповажного модераторського суду не назбирала. Того і вирішила бить на жалость до старушки (опять блятьь..). Карочь, Ларта - дама бальзаковского возраста вельми своєобразна, але це не привід тримати її у довгостроковому банові нізахуйсобаченко.
   
Re: ЛАРТі тридцятку????  8-:

:gigi: ну, прасці.. просто, я з Лартою особо не знайома, її позитивних рис для високоповажного модераторського суду не назбирала. Того і вирішила бить на жалость до старушки (опять блятьь..). Карочь, Ларта - дама бальзаковского возраста вельми своєобразна, але це не привід тримати її у довгостроковому банові нізахуйсобаченко.
Бальзаковский возраст — женщина в возрасте от 30 до 40 лет (


ще раз вношу пропозицію, зовсім не банити нікого, ну хіба на добу нетверезих
ЗІ Усі ці донбасяни в екзилі, жоржі, раббіти - вони не забанені, просто не пишуть, чекають свободи слова.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія