Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Детидищезація хвупу :-G

Детидищезація хвупу  :-G

Читаю бан лист і уху єю.

Цитата: Мудератор хвупу
тыдыщ   совісті нуль , певно кацап https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1127733.msg26783208#msg26783208   16.09.2022   16.09.2023 22:12

Рік(!) за фразу

гарно готувались до повномасштабного вторгнення  (tu)

Назвати пані Тидищ кацапом може лише кацапське хуйло на зарплаті. Усі знають що пані Тидищ не кацап, крім того, в неї були найкращі торти у Києві.

В мене питаня до адмінісрації

   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

о, ну вот снова длительные баны

прошу пересмотреть срок тыдыщ и исправить на 1 мес. (и того много - в чем она не права?)
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

приєднуюсь до попередніх ораторів
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

не розумію за що забанили на цілий рік. Фраза могла мати інший смисл, чим його зрозумів наляканий модер.
Розбаньте пані тидищ, дайте їй змогу прояснити ситуацію.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

капець
 :-G
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Ніякого розбану.
Я категорично проти.

Вже вкотре тидищ демонструвала і проводила політику ненависті.

Ненависті до української влади. Так-так, владу в Україні взагалі і усі не люблять, лають, критикують, шеймять, хейтять і буллять.
АЛЕ ЙОБТВОЮМАЦЬ не під час війни.
Бо влада під час війни - це вісь, на якіій тримається державна організація і спротив ворогу.

якого фуя ця тидищ постійно приносила сюди цю люту ненавість до президента і його оточення?
вона несвідома? вона дурепа? вона в полоні своєї впоротості?
чи, може, вона ворог? кацапська закладка?
яка має там гарні торти і натуральні сосиски?

хз... але пішла б вона під три чорти на рік з пабліку.

якась впорото хвора, зациклена на зеленському. хай лікується, якщо не кацапідло.

п.с.

і щодо цієї її фрази.
фраза настільки ганебна і ненавистницька, що я б обов'язково стукнула б на неї, але побачила, коли її вже було запроторено до бану.

Панове, а якщо б ми "готувалися як треба до війни" у свідомості тидищ, кацапи б не окупували частину теріторії? чи не почали б війну?

ця курва кладе провину за звірства не на ворога, а на зеленського.
все, що треба про неї знати.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Фраза могла мати інший смисл, чим його зрозумів наляканий модер.

жодного іншого смислу. читайте в контексті обговорення і гілці.

все чітко і в мейнстрімі тидищ.
Бан заслуженньій і справедливий.

   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Ніякого розбану.
Я категорично проти.

Вже вкотре тидищ демонструвала і проводила політику ненависті.

Ненависті до української влади. Так-так, владу в Україні взагалі і усі не люблять, лають, критикують, шеймять, хейтять і буллять.
АЛЕ ЙОБТВОЮМАЦЬ не під час війни.
Бо влада під час війни - це вісь, на якіій тримається державна організація і спротив ворогу.

якого фуя ця тидищ постійно приносила сюди цю люту ненавість до президента і його оточення?
вона несвідома? вона дурепа? вона в полоні своєї впоротості?
чи, може, вона ворог? кацапська закладка?
яка має там гарні торти і натуральні сосиски?

хз... але пішла б вона під три чорти на рік з пабліку.

якась впорото хвора, зациклена на зеленському. хай лікується, якщо не кацапідло.

п.с.

і щодо цієї її фрази.
фраза настільки ганебна і ненавистницька, що я б обов'язково стукнула б на неї, але побачила, коли її вже було запроторено до бану.

Панове, а якщо б ми "готувалися як треба до війни" у свідомості тидищ, кацапи б не окупували частину теріторії? чи не почали б війну?

ця курва кладе провину за звірства не на ворога, а на зеленського.
все, що треба про неї знати.
я вам просто напомню, что у нас война с 2014 года, дальше продолжать не буду, а то и меня на год в бан упекут или на три, хз
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

приєднуюсь до попередніх ораторів

+1
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Усі знають що пані Тидищ не кацап, крім того, в неї були найкращі торти у Києві.
Показати зображення...
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Ніякого розбану.
Я категорично проти.

Вже вкотре тидищ демонструвала і проводила політику ненависті.

Ненависті до української влади. Так-так, владу в Україні взагалі і усі не люблять, лають, критикують, шеймять, хейтять і буллять.
АЛЕ ЙОБТВОЮМАЦЬ не під час війни.
Бо влада під час війни - це вісь, на якіій тримається державна організація і спротив ворогу.

якого фуя ця тидищ постійно приносила сюди цю люту ненавість до президента і його оточення?
вона несвідома? вона дурепа? вона в полоні своєї впоротості?
чи, може, вона ворог? кацапська закладка?
яка має там гарні торти і натуральні сосиски?

хз... але пішла б вона під три чорти на рік з пабліку.

якась впорото хвора, зациклена на зеленському. хай лікується, якщо не кацапідло.

п.с.

і щодо цієї її фрази.
фраза настільки ганебна і ненавистницька, що я б обов'язково стукнула б на неї, але побачила, коли її вже було запроторено до бану.

Панове, а якщо б ми "готувалися як треба до війни" у свідомості тидищ, кацапи б не окупували частину теріторії? чи не почали б війну?

ця курва кладе провину за звірства не на ворога, а на зеленського.
все, що треба про неї знати.
це всього лиш плід твоєї уяви
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

люту ненавість до президента і його оточення?
Будь якого президента на хвупі поливали лайном і будуть поливати. А тут ще й є за що.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Будь якого президента на хвупі поливали лайном і будуть поливати. А тут ще й є за що.
що це ще значить "а тут ще й є за що"?

будь-якого президента є за що в Україні поливати.

читати вмієш - "але не під час війни", де мова йде просто про наше виживання як нації і країни.

п.с. взагалі, чим більше думаю про її появи на ФУПі, тим більше здається, що вона не просто писала, а працювала тут.

   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

читати вмієш - "але не під час війни", де мова йде просто про наше виживання як нації і країни.
Повір мені, що родина Тидищ робить НАБАГАТО більше ніж пересічний. Просто не все виносять у паблік.

І критика конструктивна ще нікому не зашкодила.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Я не маю найменшого стосунку до того бану, але в особі найкращих тортів у Києві ми маємо взірець найпаскуднішого віктімблеймінгу. Дуже шкода, що ви підтримуєте і вигороджуєте подібне тупе «самавінавата».
Ця фраза була сказана в контексті Ізюмських жертв.
Підготовка до війни це підготовка до війни. За злочини окупанта несе відповідальність сам окупант, а спроби подати його як безумовне зло, від якого треба захищатися як від стихійного лиха, це його вигороджування так чи інакше.
Ну не несе сторож дитбудинку відповідальність за вбивства, якщо він забув замкнути задній вхід і через нього вдерся маніяк. Його недбалість це максимум службова невідповідність, але точно не співучасть.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Повір мені, що родина Тидищ робить НАБАГАТО більше ніж пересічний. Просто не все виносять у паблік.

І критика конструктивна ще нікому не зашкодила.
Вибач, Фома, про індульгенції в правилах нічого немає…
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Я не маю найменшого стосунку до того бану, але в особі найкращих тортів у Києві ми маємо взірець найпаскуднішого віктімблеймінгу. Дуже шкода, що ви підтримуєте і вигороджуєте подібне тупе «самавінавата».
Ця фраза була сказана в контексті Ізюмських жертв.
Підготовка до війни це підготовка до війни. За злочини окупанта несе відповідальність сам окупант, а спроби подати його як безумовне зло, від якого треба захищатися як від стихійного лиха, це його вигороджування так чи інакше.
Ну не несе сторож дитбудинку відповідальність за вбивства, якщо він забув замкнути задній вхід і через нього вдерся маніяк. Його недбалість це максимум службова невідповідність, але точно не співучасть.

Мабуть сказала під впливом емоцій якихось, імпульсу........ До кінця війни - це занадто жорстке покарання в подібній ситуації
... навіть за цими новими суворими правилами ФУПу

Останнє редагування: 18 вересня 2022 04:38:14 від Uki_
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Хто має з нею контакт - дайте знати
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

свободу тыдыщ!!!
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Я не маю найменшого стосунку до того бану, але в особі найкращих тортів у Києві ми маємо взірець найпаскуднішого віктімблеймінгу. Дуже шкода, що ви підтримуєте і вигороджуєте подібне тупе «самавінавата».
Ця фраза була сказана в контексті Ізюмських жертв.
Підготовка до війни це підготовка до війни. За злочини окупанта несе відповідальність сам окупант, а спроби подати його як безумовне зло, від якого треба захищатися як від стихійного лиха, це його вигороджування так чи інакше.
Ну не несе сторож дитбудинку відповідальність за вбивства, якщо він забув замкнути задній вхід і через нього вдерся маніяк. Його недбалість це максимум службова невідповідність, але точно не співучасть.
Марсере, у нас табу на обговорення дій влади, але, блд, дснс півроку не може допиляти оповіщеня через Cell Broadcast. Без коментарів.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Я не маю найменшого стосунку до того бану, але в особі найкращих тортів у Києві ми маємо взірець найпаскуднішого віктімблеймінгу. Дуже шкода, що ви підтримуєте і вигороджуєте подібне тупе «самавінавата».
Ця фраза була сказана в контексті Ізюмських жертв.
Підготовка до війни це підготовка до війни. За злочини окупанта несе відповідальність сам окупант, а спроби подати його як безумовне зло, від якого треба захищатися як від стихійного лиха, це його вигороджування так чи інакше.
Ну не несе сторож дитбудинку відповідальність за вбивства, якщо він забув замкнути задній вхід і через нього вдерся маніяк. Його недбалість це максимум службова невідповідність, але точно не співучасть.

коли ти знаєш, що на тебе нападуть, перебуваєш у стані війни стільки років, але нічого не робиш, щоб підвищити свої шанси на виживання, це - преступна бездіяльність або недбалість. натягувати на цю ситуацію жертву згвалтування - це сову на глобус. і банити тидищ на рік, б***ь, на рік, за сарказм, що влада хуйово підготувалася під час війни до війни? ну це треба дійсно бути або кацапом або йобнутим. втім, я вже казав, що тут присутній йобнутий модератор, який і мене раз за разом намагався назвати кацапським ІПСО, за що я з задоволенням би розбив йому єбало. при цьому вся кацапсько-трампівська бригада як писала так і пише. так що звісно, що нормальні люди перестають писати з таким неадекватним модеруванням. 
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G


Охніхуяжсобі! То тидищ не лише Зеленського ненавидить? Решту українських президентів також? Чи є винятки?
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G
ATF

Тидищ, серж_Д.
Навіщо цілий рік?
Зменшить термін!
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Охніхуяжсобі! То тидищ не лише Зеленського ненавидить? Решту українських президентів також? Чи є винятки?
А хіба платники податків, бізнесмени, люблять десь у світі владу?
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

А хіба платники податків, бізнесмени, люблять десь у світі владу?
не повіриш, скрізь. а у нас- особливо. бо саме вони лізуть у владу
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Вибач, Фома, про індульгенції в правилах нічого немає…
А де в правилах про бан на рік? Теж нема? Отож.

Підготовка до війни це підготовка до війни.
І кварталівська шобла її просрала. Розказувала про шашлики замість того щоб казати людям щоб готували валізи, мали запас бензину і вже 22 числа усі хто живуть у сотні км від кордону повинні були проінструктовані що час валити.

І це правда, яку чомусь дуже бояться на хвупі.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

А де в правилах про бан на рік? Теж нема? Отож.

І кварталівська шобла її просрала. Розказувала про шашлики замість того щоб казати людям щоб готували валізи, мали запас бензину і вже 22 числа усі хто живуть у сотні км від кордону повинні були проінструктовані що час валити.

І це правда, яку чомусь дуже бояться на хвупі.
:( в першу чергу, система оповіщення була швидше мертвою, ніж живою.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

:( в першу чергу, система оповіщення була швидше мертвою, ніж живою.
Забаньте магістра на рік! І мене також!
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Забаньте магістра на рік! І мене також!
про початок активної фази я дізнався з гулу авіації та ракет. і аж тоді побіг на фуп, де все дізнався в деталях
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

про початок активної фази я дізнався з гулу авіації та ракет. і аж тоді побіг на фуп, де все дізнався в деталях
Коли Хуйло збирало шабаш з топ керівництва, потім у дупі затвердили дозвіл на використання армії закордоном - вже було зрозуміло що рахунок на години. Потім у диру ввели танки, закрили кордон в окупованому Криму. Яка була реакція керівництва? Отож.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Теж прошу скоротити бан Тидищ.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

А де в правилах про бан на рік? Теж нема? Отож.

І кварталівська шобла її просрала. Розказувала про шашлики замість того щоб казати людям щоб готували валізи, мали запас бензину і вже 22 числа усі хто живуть у сотні км від кордону повинні були проінструктовані що час валити.

І це правда, яку чомусь дуже бояться на хвупі.
  Все вони зробили вірно
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Той хто забанив Лєну з таким формулюванням бану - сам або ворог україни, або просто психічно хвора людина з манєчкою переслідування

Панове модератори, вам тре лікуватись. Або ж проводити ротацію. Зваженістю та безпристрасністю у банлисті давно не пахне
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

А хіба платники податків, бізнесмени, люблять десь у світі владу?

Але ж не всі постять в соцмережах аж таке лайно? Це вже на патологію схоже.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Все вони зробили вірно
Адабрямс  (tu) якихось сто тисяч мирних не встигли звалити, ну і шо, баби наражают
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

  Все вони зробили вірно
глорі, глорі, алелуйя!
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Той хто забанив Лєну з таким формулюванням бану - сам або ворог україни, або просто психічно хвора людина з манєчкою переслідування

Панове модератори, вам тре лікуватись. Або ж проводити ротацію. Зваженістю та безпристрасністю у банлисті давно не пахне

Світлана, нехай мене банять, але я цілком підтримую ці ваші слова......
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Формуліровка бану пані тыдыщ просто ганебна.
Термін - рік, теж ганебний.

Прошу зменшити термін та змінити формуліровку.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Прошу зменшити термін та змінити формуліровку
А того, хто забанив - віддати зеленому крокодилу для пестощів до нестями.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

 хто забанив тидищ на рік - кацап сраний.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія