Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Мені таке може сказати тільки людина яка була на фронті, наприклад гео, а не хуєсос, розумово відсталий який виїхав по жидівській програмі тпа оженився на чорножопій обізяні щоб погасити кредит за халупу в лісі що опалюється мазутом)
Без обід - але для мене що ти , що твої дохлі батьки - то непотріб) я розумію що ти їх провідати не можеш - бо боїшся загриміти в армію - але не будь жлобом - заплати комусь щоб хоч бурʼян на могилах по висмикувати)

Козлодоев, ты корвалолу принял? :) у тя врожденный порок сердца и легочная недостаточность. Других по санаториям в бывшем совке не возили. Путевки тебе давали бесплатные. Поэтому заработать ты ничего не можешь, сидишь в бабушкиной халупе с инвалидностью на пенсии. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Козлодоев, ты шо, с детства инвалид, в 16 лет в санаторий? :) Вот эта паварот! :)
Я з 7 років їздив в санаторій в Крим)
А ти на картоплю? - буває)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Газмяс взагалі працювати встигає?  :-)o

Тебе номенклатурный папаша-науковэць диплом нарисовал или за сало? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Нет, Козлодоев, твой бред сейчас очень трудно понять. :)
Ну ти ж виіпав мігрантку заради кредиту?) і зробив дітей жидами) мені це також трудно понять)
У вас хоч свінг паті якісь проводять? Чи тількі білки і дружина і мазут?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я з 7 років їздив в санаторій в Крим)
А ти на картоплю? - буває)

Я ж говорю - ты инвалид с детства. :) ты ограниченно годный или белый билет? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Ото не пи3ди, Козлодоев, ты инвалид с детства и живешь в бабушкиной халупе. :)
Ти все-таки зрозумів що нічого в цьому житті не добився?) буває)
Спитай у інанни - вона теж таким страждає - може порадить пігулки?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ти все-таки зрозумів що нічого в цьому житті не добився?) буває)
Спитай у інанни - вона теж таким страждає - може порадить пігулки?)

Козлодоев, ты инвалид с детства на украинской пенсии. :) Тебе вообще рот нельзя открывать, а то инфаркт случиться. :) Простирни кальсоны, выпей корвалолу и иди спать. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Соррі, але хто платить, той замовляє музику.

Як казав ваш друг хуйло (а тільки ворог буде вбивати клин між УА українцями і УА емігрантами), нравітца, нє нравітця - тєрпі, моя красавіца! :K

Ось заробиш сам потрібне бабло, купиш зброю на свої, повернеш ті ярди, які взяв у нас та наших країн (відсотки пробачаємо) і будеш жити за власний рахунок, тоді і будеш хвацько посилати.

А поки  - we own you :rotate: .

Ось так!

Мдя....і якої поваги ви після цього хочете ?
Любити домінувати ? з хлистом ?
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Козлодоев, ты инвалид с детства на украинской пенсии. :) Тебе вообще рот нельзя открывать, а то инфаркт случиться. :) Простирни кальсоны, выпей корвалолу и иди спать. :)
Ти слідкуй за дітьми та за дружиною - ти ж не жид?) халупу твою продадуть а тебе відправлять в будинок престарілих, а дружина почне несамовито ібатися  зі своїми родичами з Філіппін - така твоя доля)
   
Re: Все менше охочих повертатись

А перед ким виступати в канадській тайзі - перед білками?)

тут білочки милотні  :love:
Граються одна з одною - перескакують з сосни на сосну  :love:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ти слідкуй за дітьми та за дружиною - ти ж не жид?) халупу твою продадуть а тебе відправлять в будинок престарілих, а дружина почне несамовито ібатися  зі своїми родичами з Філіппін - така твоя доля)

Козлодоев, тебе памперсы из собеса приносят или с гуманитарки? :) Когда на фронт, мощьный старик и дедушка украинской цурыспрудэнцыи? :) Ты с проффесором-йурыстом Януковичем в одной группе учился, Козлодоев? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Справедливости ради, это правда, а не легенда. :)

Ок. І в якому році вона приїхала.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ок. І в якому році вона приїхала.

Точную дату называть не буду из соображений приватности. Начало 2000-х.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Найкраще що ви можете зробите - піти далеко накуй зі своїми корисними порадами

Дописувач правий - це не українці. Це зажрата бидлота чужа по духу!

Сидить на унітазі колупається в зубах і розказує кому виїхати, і як всім пистець.

Піди зуби почисть, блювота реднеків

По справедливості, в Києві такого добра немає? Вони ще й крадуть допомогу. Ти їх теж бидлотою називаєш в очі? Чи бадьоро усміхаєшся їм?

   
Re: Все менше охочих повертатись

Соррі, але хто платить, той замовляє музику.

Як казав ваш друг хуйло (а тільки ворог буде вбивати клин між УА українцями і УА емігрантами), нравітца, нє нравітця - тєрпі, моя красавіца! :K

Ось заробиш сам потрібне бабло, купиш зброю на свої, повернеш ті ярди, які взяв у нас та наших країн (відсотки пробачаємо) і будеш жити за власний рахунок, тоді і будеш хвацько посилати.

А поки  - we own you :rotate: .

Ось так!

Вікуся, це пігулки? Чи алкоголь? Чи пігулки запиті алкоголем?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Тут вже був один такий хвацький, казав, куди мені з моїми "копійками" піти. І я радо пішла. Але для тих, хто залишилися, це закінчилося погано. На істерики "волонтерів" про дайте грошей у відповідній темі без сліз дивитись неможливо, але це був вибір цієї спільноти і ви з цим живете  (tu) .

Але як би ти і тобі подібні тут не пижилися, це нічого не змінить для вас.

Ви знаєте чудово, що я 100 відсотків права і що Трололо 100 відсотків правий.

Ви не здатні були розібратися із своєю країною 30 років і не здатні зараз.

Ми - ваш єдиний шанс на виживання.

Без нас you are done.

Це просто факт, змирися.

Іди ще колоду вгризи чи собаці своєму копня дай під печінку.

Але твоя реальність від того не зміниться.

Ми це хто? Ти і Трюдо?
А ти не думала, що ще років 6-7 Трюдо і Канада буде там де і Україна?
Я тут десь бачив статистику, що Канада по рівню життя опустилась нижче Естонії.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Це незаконно? Кожен, хто працював в Канаді і платив у фонд по безробіттю, має на це право. І я теж двічі за свою кар"єру була без роботи і отримувала EI, і не соромлюсь цього.

Куди йдуть гроші Канади в плані допомоги Україні, розписано офіційно. Недавно кілька ярдів дали вам на бюджетників, я про це писала.

Зброю теж, хоча наша власна армія практично напіврозвалена, а працюючих на повну ставку у нас всього 16 мільйонів.

Плюс оплачуємо КУАЕТ, де 99 відсотків - ніякі не біженці, а економічні мігранти з Польщі та інших країн. Купа ухилянтів звалили до нас через Росію, до речі, по цій програмі.

Ти такі лекції африканцям і арабам теж читаєш? Чи тільки українцям?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та достатньо пігулок - головне правильно розрахувати дозу на вагу)

І не запивати алкоголем.
   
Re: Все менше охочих повертатись

"Лепрозорій", де шуші як медом намазано. Раніше вона заходила десь раз, серед ночі по українському часу, а зараз бачу її частенько із самого срання. :facepalm:

Ну це була б не шуша - найпевно, найлицемірніша істота не тільки на цьому ресурсі, а яку я взагалі коли-небудь зустрічала у своєму житті.

Всі чудово знають, що все, що я написала - правда.

Але досить про мене - про мене тут все всі давно знають.

Нехай шуша розповість, а що конкретно вона і її родина зробила для перемоги.
Скільки тисяч доларів задонувала вона для ЗСУ?

Чому її чоловік та донька не пішли добровольцями чи записалися на контракт?

Чи вона теж, як інші, очікує, що за них будуть воювати Трололо, Хорват та мегаволонтер Сергій з Кельна, поки вона їх буде поливати по форумах лайном, навіть якщо вони тут не пишуть?

А платити за їх соціал і утримувати їх будуть громадяни інших країн?

Га, шуша??

:facepalm:

Вікуся, тримай себе в руках. Ти не на комсомольських зборах.
Он глянь, чоловік і песик перелякано з під ліжка виглядають.

   
Re: Все менше охочих повертатись

Ви не зрозуміли.
Можливо, для когось трагедія, якщо не вистачає десятка тисяч Євро для покупки Ламборгіні. Але то ОСОБИСТА трагедія тієї людини. Вона може поділитися, поскаржитися на свою гірку долю лише у колі тих, кому вистачило. Але не розповідати про цю свою "трагедію" багатадітній матері з обмеженими матеріальними можливостями.
Сподіваюся, ця аналогія хоч і притягнута за вуха, але зрозуміла.
Комарік може розповідати про цю свою "трагедію" сусідці-емігрантці, але АЖ НІЯК не людям, які виснажені вже більш як дворічним стресом страху за життя своїх дітей і близьких.

У кацапів є приказка:
"У всєх проблєми. У одних щі постниє, у другіх брильянти мєлкіє".
   
Re: Все менше охочих повертатись

Якщо вона обвинувачує інших, то резонно запитати - а судді хто?

Особливо коли їй сказати на цю тему нічого.

А в наданні доказів нічого принизливого нема. Навпаки, відкритість, чесність та здатність відповідати за свої слова - характеристика зрілої людини.

Є така приказка, про свиней і бісер.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Звісно, що ні. Там просто класніший контент, тому що - ну давайте назвемо речі своїми іменами - я реально розумна і вербально харизматична і людям цікаво читати мої дописи. Навіть різним шушам  (tu).

А що там хейтери кажуть і як вони намагаються to bring me down - нерелевантно.  Я ж не звертаю увагу, як мене обматюкає умовний бомж під мостом, наприклад.

Ми на різних планетах і у різних всесвітах.

І це теж доконаний факт  :rotate:.

Все таки легалайз?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ви всі йобнулись. Борщу вам, сцуко, не вистачає... Через рік з великою ймовірністю не буде України. З дуже великою ймовірністю. Через кілька років не буде світу взагалі. Якщо усі зараз не впряжуться по максимуму. Усі. Реально впряжуться. Всі хто може. А не тільки 10% небайдужих які вже закінчуються. Інакше п***а. Всім. прихильники певної політсили, порохоботам, юлькам, противсіхам, трампістам, байденістам. Всім. Вам, вашим батькам, дітям. Наскільки б серйозну бронь ви собі не вибили і наскільки б глибокий бункер ви собі не викопали. Де б ви не жили. В Києві, Одесі, Львові, Ужгороді, Берліні, Лондоні, Дубліні чи навіть Велінгтоні. п***а. ВАМ ВСІМ. Розумним і тупим. Хитрим і не дуже. Красивим і багатим. п***а усім. Фукуяма, сцуко, був правий. Але є нюанс. Кінець історії підкрався непомітно.

 (tu)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Лайк (tu) .

Вони мали 30 років, щоб побудувати фортецю і як мінімум стати членом НАТО (маленьких балтів з 0 ресурсів взяли без проблем), але замість цього завели у керівництво відвертих зрадників (в Україні не було жодного  президента з державницьким баченням), робили бізнес з кацапами і навіть зараз роблять, під час війни (!), розпродали армію і вибрали істоту, якій російський уряд давав гроші з бюджету (!), президентом своєї країни під час війни!

А тепер, ховаючи власних чоловіків під спідницями і евакуювавши власних синів, вони закликають, щоб бульки, сергії та хорвати їхали за них воювати!

Це жеррррсть  ...

Вікуся, зараз українці платять за помилки кров'ю. Ти не боїшся, що і канадцям доведеться платити?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ха в Канаді літом стало 40 міліонів, а на цьому тижні 41. Мета 100 міліонів до кінця століття.

Скоро будуть бараки будувати, щоб усіх розселити.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вікуся, зараз українці платять за помилки кров'ю. Ти не боїшся, що і канадцям доведеться платити?

Яким чином ? Між ними і кацапвми   - океан...
   
Re: Все менше охочих повертатись

Поясню для всіх:

Це називається бути пундітом. Не "вести діалог", а реагувати на думки інших своїми коментарями.

Наприклад, політичні пундіти на своїх блогах коментують те, що сказали інші пундіти на інших блогах, у мас-медіа, у газетах, тощо.

Це абсолютно нормальний процес сучасного соціально-політичного дискурсу.

Деякі особи тут навіть не розуміють не те що цей процес, а навіть не знають значення слова "дискурс" :facepalm1: . І що в цьому процесі відповідь того, чию думку аналізують, не тільки ніким не очікується, а і взагалі не обов"язкова :facepalm: .

Я не бачу різниці між коментуванням цитати з цього ресурсу і коментуванням чийогось твіта чи поста у фейсбук.

Для мене важлива можливість ВИСЛОВИТИ ВЛАСНУ думку, а не почути відповідь умовних шуш, яка мені в принципі нецікава.

А ті люди, чия думка мені була реально цікава, тут практично не пишуть  :X .

Але ви все одно заходьте і читайте - навіть шуші  :laugh:

I do appreciate that  :shuffle:.

Це хто? Авіатор і Кадра? От поясни, Вікусю, як така високорангова сучка як ти може водитися з таким "отрєбьєм" як авіатор і Кадра?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ти звідки пишеш, воїн?)

Попустись невоїн.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Про повчати українців.

Ну це ж було вже тут, тисячу раз  :facepalm:.

Ми не повчаємо, а критикуємо конструктивно.

В цьому не тільки нема нічого поганого, а адекватні люди ще й дякують за це. Тому що конструктивна критика допомагає вдосконалитися і покращити статус кво. В країнах Заходу просунуті керівники навіть просять підлеглих конструктивно критикувати їх (називається 360-degree review).

Це раз.

А по друге, якщо брати до уваги реалії сьогодення, читайте мій пост, де я написала про лайк для трололо. Нас не було поряд з вами, коли ви 30 років розвалювали Україну. Ми не брали в цьому участі, це робили ви. І ви несете за це відповідальність на всіх рівнях.

І коли ми про це вам кажемо, це не повчання, а констатація факта. Ми просто фіксуємо це.

Це два.

І нарешті, я вже повторюю себе, але якщо не дійшло, то я скажу ще раз. Ви не є незалежною державою, бо не здатні вести війну самостійно і залежите від збройної, фінансової та політичної допомоги інших країн.

Ми - неформальні представники цих країн на цьому ресурсі з усіма витікаючими, подобається вам це чи ні. І якщо ми висловлюємо свої думки з цього приводу в рамках правил цього ресурсу, ви хоч лусніть, але ви нічого не зможете з цим зробити.

І це - ТРИ  :K .

"Ми" це хто? "Огласітє весь спісок пожалуйста".
   
Re: Все менше охочих повертатись

Задонать кадрі на протези - вона вже розвалюється по частинах) або тачку купи - з такими колесиками на підшипниках як у ветеранів)

Ти ще застав?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та то місцевий спитий вигнаний з роботи лузер. У практикуючого юриста просто нема часу на сидіння онлайн.

Я ось тут порахувала заради приколу, за менш ніж 24 години воно нагенерувало 120 дописів :facepalm:.

До того ж бвшний, з надлишковою вагою і величезними комплексами, які компенсує чорним ротом і грубими образами інших. Нажерся і вивалив:

Показати зображення...
Чувак 1976 року народженння  ;o Жжерсть!

Уявляєте, приходить 120-кілограмовий 43-річний пузотьор напівлисий на дискотеку в пошуках pussy - де 17-18- річні тусуються ... Можу уявити, як ті дівчата насміхалися і хіхікали у нього за спиною ... Sad! (C)

Показати зображення...
За моїми спостереженнями, ті, що пишуть про нібито мої "пігулки", самі на них і сидять.

Тут, безперечно, клінічний випадок :facepalm1:.

Вікуся палишся.
   
Re: Все менше охочих повертатись

тут білочки милотні  :love:
Граються одна з одною - перескакують з сосни на сосну  :love:

Це у тебе грядки з квітами немає.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Точную дату называть не буду из соображений приватности. Начало 2000-х.

Я про 2002-2003. Чи це вона була, чи ні. На канарі.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Яким чином ? Між ними і кацапвми   - океан...

Кажуть експерти, що коли лід на полюсі розтсне, то буде війна за арктичне дно, багате ресурсами.
А ще є така фігня як громадянська війна.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Козлодоев, тебе памперсы из собеса приносят или с гуманитарки? :) Когда на фронт, мощьный старик и дедушка украинской цурыспрудэнцыи? :) Ты с проффесором-йурыстом Януковичем в одной группе учился, Козлодоев? :)
Обізяна - піди банан дружині зкорми)
Ти ж спеціально в лісі живеш щоб її нікому не показувати?)
Як там твої предки - ти їх хоч закопав? Чи спалив к хєрам на заводі Азовсталь?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Це шо за дебіл тут?  medved з запасного акаунта ригає?
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Вікуся, це пігулки? Чи алкоголь? Чи пігулки запиті алкоголем?
Не заважай психічно хворий жирляйці будувати плани по захопленню всесвіту)
Щас манечка пройде і знов на три неділі високорангова поїде в санаторій)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Ти ще застав?
В фільмах бачив)
   
Re: Все менше охочих повертатись

По питаннях Кадри - до Кадри. Може, вона зробила переказ, але не дала скрін. На даний момент в мене нема підстав підозрювати її в нечесності.
Пречудово.  :lol: "може зробила переказ, скрін чомусь не дала, але при цьому підстав звинувачувати в нечесності НЕМА"  :gigi:
Особливо після паскудних стрибків Кадри у списковій гілці Нумерного, де вона зухвало звинувачувала інших у "за копійку вдавляться", але тут "підстав нема".
Інанно, ви усвідомлюєте, що це - відверта клоунада, ви справді очікуєте серйозного ставлення до вас після такого?

ПС А до Кадри вашої після того зверталися, і неодноразово. Ви досліджуєте кожне слово на ФУПі, тож не могли не бачити, як ганебно вона щоразу зливається на кожне нове звернення. Але це не заважає вам щоразу - без будь-яких попередніх запитів! - заходити на ФУП з проголошенням вже звичного гасла "Кадра - чесна, порядна совість ФУПА!"
   
Re: Все менше охочих повертатись

Гілочка перетворилася на бенефіс підстаркуватих емігрантів-невдах  :weep:

Ну і нагадую: у кого все вдалося в житті в іншій країні, не буде годинами сидіти на українському форумі та жбурляти какашками одне в одного   :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія