Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Черкащани визволили заручників воєнкомату (tu)

Це був їх вибір.
Хоч і дуже обмежений.
==============

А от якби їм прислали з воєнкомату повістку, то вони б відмовились і пішли в Румунію? :lol:
   
=================

А ти все вихляєш дупою? (tu)

Дупою по клубах вихиляють мажори-спадкоємці вічнопривладних. Я рятуюся від смерті за їхні статки.
   
==============

А от якби їм прислали з воєнкомату повістку, то вони б відмовились і пішли в Румунію? :lol:

А їм і присилали - то німці, то совєти. Радити тим хлопцям-черкащанам створити місцевий аналог УПА для самооборони від незаконних облав?
   
-->escobar СТОПУДОВО!

Блін я в шоці. "Ой лииишенько, навіщо оті полювання на людей? Та хуйло нє нападьот - єслі б напал, уже танкі в Києві стояли б. Нацгвардія знімає з автобусів". Нічо не нагадує? Один-в-один рашаЗМІ.

Пам'ятайте 1918 рік.
   
Це ти переплутав країну з державою. Але то таке.
З якої радості саме служба в армії є обов`язком?
Цю тезу за всю історію всього пару разів використали людожерницкі уряди окремих країн. Решта країн були вимушені діяти подібними методами.
І все.
З тих пір кардинально змінилися способи ведення війни.
Жодна держава просто не у змозі утримати сучасну мобілізаційну армію.
Доля мобілізаційної армії - погане оснащення, безвідповідальне керівництво та окопи. Така армія більш небезпечна для тих, хто в ній служить, ніж для ворога.

Ст. 65 Конституции Украины.
По остальному - без комментариев, ты перестал быть мне интересен.
   
Ст. 65 Конституции Украины.
По остальному - без комментариев, ты перестал быть мне интересен.

То дотримуйтесь спочатку Конституції та законів, а потім чогось вимагайте.
   
А від кого Україна зараз незалежна?

Чувак, сховай свого кацапа.
Він у тебе пре з усіх дірок і цитує скабєєвих.
   
--> AllianceMaidan
Ти ото розкажи хлопцям, які ДАП тримали. Та дітям тих, хто загинув. Сцикло. (Сцяти - то нормальна реакція, а от виправдовувати її відмазками накшталт "А чого я за Петра буду життям ризикувати? А чому я маю на Донбасі воювати? От якщо б до мого міста прийшли б - я б тоді огого" і т.ін. - то просто блюзнірство і підлість).

 
   
Ст. 65 Конституции Украины.
По остальному - без комментариев, ты перестал быть мне интересен.

У 65 статті написано, що цей процес проходить у відповідності до законів.
Закони справа законників.
Те, що Мобілізаційна армія не відповідає сучасним вимогам, їм би мали підказати ще років 25 тому.
Але совки не помітили цих змін.
   
--> AllianceMaidan
Ти ото розкажи хлопцям, які ДАП тримали. Та дітям тих, хто загинув. Сцикло. (Сцяти - то нормальна реакція, а от виправдовувати її відмазками накшталт "А чого я за Петра буду життям ризикувати? А чому я маю на Донбасі воювати? От якщо б до мого міста прийшли б - я б тоді огого" і т.ін. - то просто блюзнірство і підлість).

реальность того аэропорта несколько отличается от слепленного героического образа.
   
Де в нас на фронті призовники???
А у разі загальної мобілізації звичайно.
===========

Та тут же головне що- ой, хлопчиків без досвіду і вишколу кинуть на фронт, їх там убють....
Все за схемою! (tu)
   
--> AllianceMaidan
Ти ото розкажи хлопцям, які ДАП тримали. Та дітям тих, хто загинув. Сцикло. (Сцяти - то нормальна реакція, а от виправдовувати її відмазками накшталт "А чого я за Петра буду життям ризикувати? А чому я маю на Донбасі воювати? От якщо б до мого міста прийшли б - я б тоді огого" і т.ін. - то просто блюзнірство і підлість).

Я не підлий. Я б щиро не хотів воювати за повернення колишніх виборців Януковича собі взад. Ці кармільци зі своїми істериками мені нах не впали. Тому «альтернативи Мінську немає», як казав ваш Петро.

А ДАП таки здали, поклавши купу хлопців ні за що.
   
===========

Та тут же головне що- ой, хлопчиків без досвіду і вишколу кинуть на фронт, їх там убють....
Все за схемою! (tu)

Після строкової можуть кинути.
   
Дупою по клубах вихиляють мажори-спадкоємці вічнопривладних. Я рятуюся від смерті за їхні статки.
=======================

Тобто ти втік до Латвії від призову? :gigi:
І тепер і інших намагаєшся відмазувати?

Ай молодця! (tu)
Тоді все зрозуміло!
Дяки, що пояснив!
   
У 65 статті написано, що цей процес проходить у відповідності до законів.
Закони справа законників.
Те, що Мобілізаційна армія не відповідає сучасним вимогам, їм би мали підказати ще років 25 тому.
Але совки не помітили цих змін.

А згадки про мобілізаційні облави в законах нема.
   
Після строкової можуть кинути.
==============

І? :shuffle:
   
=======================

Тобто ти втік до Латвії від призову? :gigi:
І тепер і інших намагаєшся відмазувати?

Ай молодця! (tu)
Тоді все зрозуміло!
Дяки, що пояснив!

Мільйони встигли евакуюватися з Нені за останні роки. І ця масова евакуація триває.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

От мені ще цікаво.. от ті довбойоби що про Мінськ йорнічають і заодно виступають проти військової служби.. Вони протирічча не бачать в своїх ізмишлєніях?
   
От мені ще цікаво.. от ті довбойоби що про Мінськ йорнічають і заодно виступають проти військової служби.. Вони протирічча не бачать в своїх ізмишлєніях?

А хто йорнічає?
   
От мені ще цікаво.. от ті довбойоби що про Мінськ йорнічають і заодно виступають проти військової служби.. Вони протирічча не бачать в своїх ізмишлєніях?

мрієш покласти молодих хлопців у могили.
всі проблеми, які були в України, були сприченені держслужбовцями.
Крим та диру здали сотні тисяч держслужбовців, які не виконали свій обов"язок.
і жодної відповідальності за це.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

А хто йорнічає?

Навіть якщо це не ти, то думаю кожен зрадо йоб.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

мрієш покласти молодих хлопців у могили.
всі проблеми, які були в України, були сприченені держслужбовцями.
Крим та диру здали сотні тисяч держслужбовців, які не виконали свій обов"язок.
і жодної відповідальності за це.

Тобто? держслужбовці мали виконувати функції армії? а "хлопці" домашні пироги їсти?
То нам армія не потрібна?
Відслужити рік в армії це покласти в могили???  :facepalm:
Тобто навіть служити неможна, щоб недай бог потім не мобілізували. Як всіх інших.
Хитровиєбаність.
   
Навіть якщо це не ти, то думаю кожен зрадо йоб.

То хіба необізнані. Україна не мала шансу перемогти збройно, коли Мінськ підписували. Могла або підписати, або зустрічати танки Хуйла в Києві. Так що нормальна угода на найближчі роки, хоч і не особливо виконується.
   
Тобто? держслужбовці мали виконувати функції армії? а "хлопці" домашні пироги їсти?

Ну звичайно. Це був прямий службовий обов'язок кадрових мамчурів.
   
Тобто? держслужбовці мали виконувати функції армії? а "хлопці" домашні пироги їсти?
То нам армія не потрібна?
Відслужити рік в армії це покласти в могили???  :facepalm:
Тобто навіть служити неможна, щоб недай бог потім не мобілізували. Як всіх інших.
Хитровиєбаність.

Тисячі офіцерів СБУ, МВС та ЗСУ перейшли на бік окупанта.

Для тебе ще раз повторю: Мобілізаційна армія неконкурентноздатна у сучасних умовах. Окрім як заспокоювати прихильників Петра та роздувати Штати керівництва.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Тисячі офіцерів СБУ, МВС та ЗСУ перейшли на бік окупанта.

Для тебе ще раз повторю: Мобілізаційна армія неконкурентноздатна у сучасних умовах. Окрім як заспокоювати прихильників Петра та роздувати Штати керівництва.

Слухай конкурентна чи нє будеш розказувати кацапам.
А наші юнаки мають бути навчені водити танки та стріляти з гармат.

А перейшли бо такі нийщики як ти зруйнували армію. Взяти хочаб постанову що служба має проходитись біля дому (шоб пироги жерти на вихідні)
От корінні кримчани й служили.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Тобто? держслужбовці мали виконувати функції армії? а "хлопці" домашні пироги їсти?
То нам армія не потрібна?
Відслужити рік в армії це покласти в могили???  :facepalm:
Тобто навіть служити неможна, щоб недай бог потім не мобілізували. Як всіх інших.
Хитровиєбаність.
Хитровиєбаність - це не називати війну війною на законодавчому рівні. А ще хитровиєбаність - це уводити воєнний стан не на всій території і акурат перед самими президентськими виборами, а не із самого початку агресії. А ще хитровиєбаність - це у 2017 році, тобто, на 4-му році ніким невизнаної війни збільшити до рекордних розмірів товарооборот із агресором. То у нас війна, чи торгівля? Чи бидлу - бидлову війну, а кесарям - доходи від торгівлі?
Шановні прихильники певної політсили, сидіть отам і не вякайте. Або самі ідіть і воюйте - покажіть своїм прикладом, як треба боронити солодкі сраки.
   
Слухай конкурентна чи нє будеш розказувати кацапам.
А наші юнаки мають бути навчені водити танки та стріляти з гармат.

чому не літати на літаках? кожен!
в армії нема стільки озброєння, аби вчити чогось всіх хлопців!
дрони передаються в армію і зникають після дембеля тих, кого навчали ними користуватися
та суперармія існує лише на словах неперемагавшого гетьмана

у суспільстві існує дофіга людей, психотип яких відповідає необхідному для служби
треба вміти їх заікавити
але Петро нікого, окрім любихдрузів, закавлювати не вміє,
а його виборці ще й за кпрс повоювали б
на словах
   
Чому  в Ізраїлі діти високопосадовців служать в армії і пишаються цим, а в наших керманичів це вважається майже лоховством. Ось поки цей момент не зміниться - ніякі рейди і облави нічого не змінять. Прямий обовязок держави тримати високий престиж військової служби. В нас цього й близько немає. От хтось був покараний за переслідування Колмогорова?  Ні звичайно - нормальна справа в корупціонерії засудити солдата потім відпустити і ніхто не винуватий в кінці.
   
Пам'ятайте 1918 рік.
Раскажи нам про 1918-й. Почему большевики без сопротивления взяли Украину. Почему никто  не поднялся на борьбу.
   
Раскажи нам про 1918-й. Почему большевики без сопротивления взяли Украину. Почему никто  не поднялся на борьбу.
================
Тому що працювала більшовицька пропаганда поразки у війні для своєї країни.
Велась пропаганда відносно зрадливої місцевої влади.
Ну і сама влада була, сам знаєш... :shuffle:
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Спочатку треба розібратися, що саме мало місце у Черкасах.

1. Відповідно до указу про військовий призов, у 2018 році призов на строкову службу продовжили на місяць і він триватиме не 2 місяці, а 3 - до 28 грудня. Тому призов саме на СТРОКОВУ службу осіб 20-28 років ще продовжується.

2. Відповідно до вимог чинного законодавства виклик для проходження медкомісії та призов на військову службу відбувається виключно за повісткою. Повістку вручає або поштарка рекомендований лист, або нарочний (представник комісаріату). Інші ж особи можуть виконувати послуги з вручення повісток виключно на підставі повноважень, прописаних у профільному законодавстві. Ні поліція, ні нацгвардія як така вручати повістки допризивникам не уповноважена. Як і не уповноважена затримувати безпідставно. Якщо особа має при собі документ, що посвідчує особу і при цьому ніяких повісток із військкомату офіційно не отримувала, а, отже, не перебуває в розшуку за ухилення від призову, усякі менти із нацгвардійцями ідуть лєсом у прив*язці до загрібання на медкомісію. Якщо є підстави вважати, що особа вчинила адміністративне правопорушення - складається адміністративний протокол. Якщо є орієнтировка по вчиненню злочину - особа затримується для подальшого вирішення її долі. Є таке поняття як відстрочка від призову - там свої критерії.

Що стосується МОБІЛІЗАЦІЇ. Воєнний стан уведений не на всій території, а тільки у деяких областях. При цьому у Законі, яким затверджено цей воєнний стан, зазначається, що У період дії воєнного стану, введеного зазначеним Указом Президента України, часткова мобілізація оголошується Президентом України у строки і в обсягах відповідно до загроз національній безпеці і обороні України. МОБІЛІЗАЦІЯ хоч якась із початку уведення воєнного стану президентом вже була ОГОЛОШЕНА? Ні? То які можуть бути претензії до пересічних?
   
Поки ви тут захищаєте дезертирів,
то американські танки вже в Польщі.
Вони знають, що війна буде.
Показати зображення...

вони там задля того як раз щоб війни не було
   
вони там задля того як раз щоб війни не було

Дитсадок...
   
Раскажи нам про 1918-й. Почему большевики без сопротивления взяли Украину. Почему никто  не поднялся на борьбу.

Америка Україною тоді ще не цікавилася та й сама не грала провідну роль в світі. А без підтримки Америки Україні й зараз не було б на що розраховувати.
   
Америка Україною тоді ще не цікавилася та й сама не грала провідну роль в світі. А без підтримки Америки Україні й зараз не було б на що розраховувати.

то не америка цікавиться а певні сіоністичні кола
   
то не америка цікавиться а певні сіоністичні кола

Не важливо, хто там в них вічнопривладний, головне, що інтерес є.
   
==================

Тут тобі не про те писали.
А ось про це:"А не дивно вимагати в когось віддати своє життя задурно?"

УПА отримували гроші за те, що боронили Україну від німців та совєтів??? :facepalm1:

а яка фінансова система була у УПА? чи Бандера був президентом? чи в нього була корпарація і мільярди долярів потоків?

думаю щр якби були, ніхто б за нього надурняк не воював.

але тоді всі були голі-босі
   
Може це я один бачу, що назва теми відверто антидержавна, а учасники цього збіговища упирі?
Може хтось вміє скаргу написать і видалити цей гнидник!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія