Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

бездарна заздрісна (...) без нормальної фігури повністю без бюсту у психозі робить воєнну агресію

шалена російська пуська без бюсту, та мерзотність у психозі заздрісна  мерзотка з витягнутою заздрістю мерзотною мордою робить війну українському народу. Доречі російський насруль знову очевидно намагається здриснути з хати під соусом типу на війну. І ото маємо.
   
шалена російська пуська без бюсту, та мерзотність у психозі заздрісна  мерзотка з витягнутою заздрістю мерзотною мордою робить війну українському народу. Доречі російський насруль знову очевидно намагається здриснути з хати під соусом типу на війну. І ото маємо.

Що мається на увазі без бюсту?)
   
шалена російська пуська без бюсту, та мерзотність у психозі заздрісна  мерзотка з витягнутою заздрістю мерзотною мордою робить війну українському народу. Доречі російський насруль знову очевидно намагається здриснути з хати під соусом типу на війну. І ото маємо.
Гуглом переводил с руського?)) :lol:
   
російська шалена пуська очевидно собі за допомогою свічки і дзеркальця знайшла якихось закордонних гомінідів на....  чоботи шубу, і російського насруля намагається позбутися і ото відправляє насруля вмирати.

А у ЗМІ воно випливає у якісь репліки щось ділити, навідь не читаю того, не володію контентом в ЗМІ. Про підставy агресії пишу отут. Будь-який вчений фахівець все підтвердить, просто якось не прийнято писати такі речі відверто... А я пишу відкритим текстом.

І ото зійшлося - з одного боку шалена пуська має когось іншого закордоном, переважно алгломовного середовища, намагається позбутися насруля, насруль не може в хаті і їде геть - воювати, - або вмирати, краще сказати, отже пусці він на..уй потрібний. Як насруль вважає, його гроші залишаться його дебільній дружині з о..уєнною пуською і без бюсту і дочці, то можу запевнити, що - дружині дочці і новому закордонному коханцю дружини. Чиста правда.
   
Що мається на увазі без бюсту?)


Звичайна фігура російської громадянки трапеція - бюсту немає, проте широкі стегна. Шалена російська пуська з фогурою cигарки - так би мовити російський люкс - стегна не такі широкі, бюсту тим більше нема, отже заради того, щоб не бути трапецією, нічого не їсть, постійно худала, бюсту, якого не було б навідь, якби їла, нема зовсім...  то сучасна російска громадянка молодого віку. агрсивна, постійно спостерігає за іншими націями, щоб пожерти когось. По мені відкрило МЗС РФ обсріл з градів, не знаю, чи ще напишу, зара почекаю.. написала би купу деталей...

   
доречі насруль біженець. Втікає від своєї держави у формі воєнної агресії проти України. Але власне втікає знову просто з РФ.
   
Звичайна фігура російської громадянки трапеція - бюсту немає, проте широкі стегна. Шалена російська пуська з фогурою cигарки - так би мовити російський люкс - стегна не такі широкі, бюсту тим більше нема, отже заради того, щоб не бути трапецією, нічого не їсть, постійно худала, бюсту, якого не було б навідь, якби їла, нема зовсім...  то сучасна російска громадянка молодого віку. агрсивна, постійно спостерігає за іншими націями, щоб пожерти когось. По мені відкрило МЗС РФ обсріл з градів, не знаю, чи ще напишу, зара почекаю.. написала би купу деталей...
Обстріл з градів аж у Австрії? Ото кацапи, ото серуни
   
Них..я не понятно, но очень интересно. :read:  (С)
   
Про що гілка  8-:
А насруль і пуське це хто....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія