Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

98% українців вірять у перемогу, 91% підтримують Зеленського – опитування

98% українців вірять у перемогу у війні з Росією, а 91% схвалюють діяльність президента Володимира Зеленського.

Джерело: опитування, проведене соціологічною групою "Рейтинг" на замовлення Центру аналітичних досліджень (CISR) Міжнародного республіканського інституту (IRI) 27-28 червня

Деталі: Згідно з оприлюдненими у четвер результатами опитування, 98% респондентів ствердно відповіли на запитання, чи вірять вони, що Україна виграє війну.

1% опитаних відповіли, що не вірять і ще 1% не визначилися з відповіддю.

У попередньому опитуванні, проведеному в квітні, у перемогу України у війні вірили 97%.

На запитання, чи підтримують вони дії президента Володимира Зеленського, 59% відповіли, що рішуче підтримують та 32% – що скоріше підтримують. Таким чином, загалом підтримують дії президента 91% опитаних. При цьому рішуче не схвалюють їх лише 2% респондентів, ще 5% – скоріше не схвалюють.

При цьому підтримка Зеленського дещо знизилася порівняно з квітнем, коли про рішуче схвалення заявили 74% опитаних та 20% відповіли, що скоріше схвалюють.

Дії Збройних сил України повністю підтримують 88% опитаних, скоріше підтримують – 10%. Таким чином, 98% українців схвалюють дії армії.

Водночас, згідно з опитуванням, в останні місяці зросла підтримка членства в НАТО. 72% українців підтримали б вступ до альянсу, якби референдум проводився зараз. Це стрибок на 13 процентних пунктів, порівняно з опитуванням, проведеним у квітні.

Нове опитування також показує, що переважна більшість українців не вірять, що поступляться територією російським загарбникам. 64% вважають, що Україна збереже всі території від своїх міжнародно визнаних кордонів у 1991 році після нинішньої війни. Ще 14% вважають, що Україна поверне собі територію, яка була під її контролем до нападу Росії 24 лютого.

На запитання "На які поступки ви особисто готові піти, щоб покласти край війні?" 40% відповіли, що ні на які. 29% вважають, що Україна може заявити про нейтральний статус та відмовитися від вступу до НАТО. 8% відповіли, що російська мова може бути визнана другою державною. 6% вважають, що Україна може визнати так звані "ДНР" і "ЛНР" незалежними державами в межах, які були окуповані до 24 лютого, а 5% готові визнати Крим частиною Росії.

Довідка: Опитування проводилося соціологічною групою "Рейтинг" на замовлення Центру аналітичних досліджень (CISR) Міжнародного республіканського інституту (IRI) 27-28 червня на всій території України, окрім окупованих територій Криму, Донецької та Луганської областей за допомогою комп'ютерних телефонних інтерв'ю (CATI) на основі випадкової вибірки номерів мобільних телефонів.

Загалом було опитано 2004 українців віком від 18 років. У вибірку не включено українців, які зараз не перебувають в Україні. Похибка вибірки не перевищує 2%. Дослідження фінансувалося Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

https://www.pravda.com.ua/news/2022/08/11/7362903/
   
 91% схвалюють діяльність президента Володимира Зеленського

9%, що залишилися, сконцентрувалися на фупі...  :-)o
   
29% вважають, що Україна може заявити про нейтральний статус та відмовитися від вступу до НАТО
тут наші медіа недопрацьовують
населенню треба пояснювати, що це все одно, що погодитись на подальшу окупацію країни
   
Якась люта фуйня. Особливо про підтримку. За що схвалювати діяльність зєлі? За пройопи? Чи за телемарафон? За відсутність забезпечення армії? Транспорт купили за свої, заправляємо солярою за свої, скоби, плівку, бензопили, бензин, оливу, цвяхи, інструмент також за свої або волонтерські. Тепловізор, нічник, ліки та індивідуальні аптечки  з рюкзаками бойових медиків - волонтерські. Літню форму та берці - не отримали. Зимове зносили. Своє , що купили раніше доношуємо. Труси з майками та шкарпетками хрін зна коли отримували. Але 91% схвалення. Мабуть в очікуванні контрнаступу всі. Скоро переможемо всіх. Здається мені, що ви всі іпанулися остаточно з цим дибілізором. Мені лопату по Новій Пошті присилали!!! Бо жопа з забезпеченням.
   
Якась люта фуйня. Особливо про підтримку. За що схвалювати діяльність зєлі? За пройопи? Чи за телемарафон? За відсутність забезпечення армії? Транспорт купили за свої, заправляємо солярою за свої, скоби, плівку, бензопили, бензин, оливу, цвяхи, інструмент також за свої або волонтерські. Тепловізор, нічник, ліки та індивідуальні аптечки  з рюкзаками бойових медиків - волонтерські. Літню форму та берці - не отримали. Зимове зносили. Своє , що купили раніше доношуємо. Труси з майками та шкарпетками хрін зна коли отримували. Але 91% схвалення. Мабуть в очікуванні контрнаступу всі. Скоро переможемо всіх. Здається мені, що ви всі іпанулися остаточно з цим дибілізором. Мені лопату по Новій Пошті присилали!!! Бо жопа з забезпеченням.
  тебе вже взяли на "карандаш" наші борці за чистоту рядів. Єресь говориш і це не наша дорога у світле майбуття. сказано 91 % значить так і є. Все решта вороже ІПСО. B-) А ще як взяти і розібрати твій нік то РСДП (б) може згадати джерело таких поглядів аж з 1902 року і розколу бунду з материнкою. B-) . МОССАД не поможе. :)
   
Якась люта фуйня. Особливо про підтримку. За що схвалювати діяльність зєлі? За пройопи? Чи за телемарафон?
за чітку впевненість що він не грає партію розписану у Кремлі
   
  тебе вже взяли на "карандаш" наші борці за чистоту рядів. Єресь говориш і це не наша дорога у світле майбуття. сказано 91 % значить так і є. Все решта вороже ІПСО. B-)

Ловлять на живця.
   
Ловлять на живця.
ось мирося вже вудкою  і підсікла.
   
За що схвалювати діяльність зєлі?

за довіру. йому довіряють. тому і схвалюють.

а відсутність забеспечення армії - дуже шкода, але нам економічно дуже важко, скрутно. а потрібно зброю закупати.
приоритет -зброя, потім усе решта.
нажаль. в державі не вистачає грошей

Останнє редагування: 11 серпня 2022 23:18:14 від эЛКа
   
за довіру. йому довіряють. тому і схвалюють.

а відсутність забеспечення армії - дуже шкода, але нам економічно дуже важко, скрутно. а потрібно зброю закупати.
приоритет -зброя, потім усе решта.
нажаль. в державі не вистачає грошей
А-я-яй.як не гарно приписувати мені чиїсь слова і зразу на них гнівно ставати на захист чи шукати винуватих на стороні. :(  B-)  та перекручувати речі. Приорітет у нормального уряду ЗАВЖДИ в першу чергу ЛЮДИ і Їх добробут а в час війни це армія.як головний ресурс перемоги. І особливо коли все іде за рахунок не тебе а платника податків на заході,по суті справи на сьогодні. тому воїн повинен не відчувати дискомфорту поперше у своїй екапіровці і обслузі їжею і питвом,бо геройство має свої межі коли того нема. І все повинно бути в КОМПЛЕКТІ (труси ,штани,іжа і чим воювати). тоді лише моральний дух у воїна на висоті,а відсутність хоч одного компоненту його знижує. Ми ж не кацапи,де солдат то  обслуга по залишковому принципу і значення його на надцятій позиції,де першою іде перемога ЗА ВСЯКУ ЦІНУ покладених життів.

Останнє редагування: 11 серпня 2022 23:22:27 від cynic
   
Розумію, що вам економічно скрутно. Це величезна трагедія. Це дуже важко. Співчуваю. Тримайтеся. Ми будемо молитися за вас. Повертайтеся живими!
   
а відсутність забеспечення армії - дуже шкода, але нам економічно дуже важко, скрутно. а потрібно зброю закупати.
приоритет -зброя, потім усе решта.
нажаль. в державі не вистачає грошей
:facepalm:
   
Розумію, що вам економічно скрутно. Це величезна трагедія. Це дуже важко. Співчуваю. Тримайтеся. Ми будемо молитися за вас. Повертайтеся живими!

від того що ви пересмикуєте стане легше?

ну, ок...
   
А-я-яй.як не гарно приписувати мені чиїсь слова і зразу на них гнівно ставати на захист чи шукати винуватих на стороні. :(  B-)
так то не я, я не знаю, як фуп так процитував
   
9%, що залишилися, сконцентрувалися на фупі..

зайди в ТВіттор..там 91% проти..я вже думала нікого за нього не залишилось..а воно бач як, Ким Чен Ин відпочиває
   
Довіряти зєлі? А я чомусь своїх побратимів згадую. Які виконали наказ. І яким гарантували безпеку. Гарантом виступила одна міжнародна організація, яка типу, як виявилося, нічого не гарантувала. І не могла гарантувати. А президент завірив, що гарантувала. Не знаю прям хто правий. Уж краще ефки...

З.І. Треба зав'язувати з писаниною. Треба трохи і поспати. Скоро підйом. А наші непогано насипають. Маю надію, що комусь буде погано. А комусь буде добре. Бо на тому напрямку нашим дуже важко.
   
зайди в ТВіттор..там 91% проти..я вже думала нікого за нього не залишилось..а воно бач як, Ким Чен Ин відпочиває
успокойтеся. всі ці опитування і рейтинги та цифри тим добрі для організаторів,що ніхто їх не первірятиме-прості як ви,бо як,а влада не буде бо завдання патріотичності виконано. Тому плюньте і слідкуйте за новинами від ГШ та місячними відтинками оцінюйте карту подій. все решта-ПУРГА пропагандисько-заробітчанська,провокація чи просто "білий шум" на просторах інфомережі.
   
за довіру. йому довіряють. тому і схвалюють.

а відсутність забеспечення армії - дуже шкода, але нам економічно дуже важко, скрутно. а потрібно зброю закупати.
приоритет -зброя, потім усе решта.
нажаль. в державі не вистачає грошей
Ну ти і мразь.
Нема слів...
Що ти ТП робити будеш з тією зброєю без солдат?
Треба заскрінити, до речі. Щоб потім пхати у наглу брехливу морду .
   
91% схвалюють діяльність президента Володимира Зеленського

9%, що залишилися, сконцентрувалися на фупі...  :-)o

А шо там мамка ? де вона ? як вона ?  :D
   
за довіру. йому довіряють. тому і схвалюють.

а відсутність забеспечення армії - дуже шкода, але нам економічно дуже важко, скрутно. а потрібно зброю закупати.
приоритет -зброя, потім усе решта.
нажаль. в державі не вистачає грошей

Абассака  :lol:
"дефолт ?? нові горизонти !!! Уііііііі" (с)
Шо там Велике крадівництво ? у розпалі ?
В Миргороді - так: ліплять третій у місті басейн. Роботи з ранку до ночі.
   
Абассака  :lol:
"дефолт ?? нові горизонти !!! Уііііііі" (с)
Шо там Велике крадівництво ? у розпалі ?
В Миргороді - так: ліплять третій у місті басейн. Роботи з ранку до ночі.

І які "партії" рулять зараз у Миргороді?
   
Ну ти і мразь.
Нема слів...
Що ти ТП робити будеш з тією зброєю без солдат?
Треба заскрінити, до речі. Щоб потім пхати у наглу брехливу морду .
ти хвора? що це за пред'яви?

ПНХ, ущербне
   
А-я-яй.як не гарно приписувати мені чиїсь слова і зразу на них гнівно ставати на захист чи шукати винуватих на стороні. :(  B-)  та перекручувати речі. Приорітет у нормального уряду ЗАВЖДИ в першу чергу ЛЮДИ і Їх добробут а в час війни це армія.як головний ресурс перемоги. І особливо коли все іде за рахунок не тебе а платника податків на заході,по суті справи на сьогодні. тому воїн повинен не відчувати дискомфорту поперше у своїй екапіровці і обслузі їжею і питвом,бо геройство має свої межі коли того нема. І все повинно бути в КОМПЛЕКТІ (труси ,штани,іжа і чим воювати). тоді лише моральний дух у воїна на висоті,а відсутність хоч одного компоненту його знижує. Ми ж не кацапи,де солдат то  обслуга по залишковому принципу і значення його на надцятій позиції,де першою іде перемога ЗА ВСЯКУ ЦІНУ покладених життів.
скажіть, ви реально вважаєте, що Зе спеціально, навмисне не хоче одягти чи снабжати ЗСУ?
чи Залужному покуй на ЗСУ?

у чому ви звинувачуєте владу?

так, в нас нестача ресурсу. що робити?
   
А-я-яй.як не гарно приписувати мені чиїсь слова і зразу на них гнівно ставати на захист чи шукати винуватих на стороні. :(  B-)  та перекручувати речі. Приорітет у нормального уряду ЗАВЖДИ в першу чергу ЛЮДИ і Їх добробут а в час війни це армія.як головний ресурс перемоги. І особливо коли все іде за рахунок не тебе а платника податків на заході,по суті справи на сьогодні. тому воїн повинен не відчувати дискомфорту поперше у своїй екапіровці і обслузі їжею і питвом,бо геройство має свої межі коли того нема. І все повинно бути в КОМПЛЕКТІ (труси ,штани,іжа і чим воювати). тоді лише моральний дух у воїна на висоті,а відсутність хоч одного компоненту його знижує. Ми ж не кацапи,де солдат то  обслуга по залишковому принципу і значення його на надцятій позиції,де першою іде перемога ЗА ВСЯКУ ЦІНУ покладених життів.
Ага. Повынно буты. В комлекти. И страна должна была быть в комплекте за тридцать лет. Да только ее растащили. И давай представим выбор - Шо солдату дать в первую очередь - трусы или артиллерию и Хаймарсы?
   
ботоферму уронили, от і здоровенькі були)
   
Ну ти і мразь.
Нема слів...
Що ти ТП робити будеш з тією зброєю без солдат?
Треба заскрінити, до речі. Щоб потім пхати у наглу брехливу морду .
За це - 1 доба бану. 1 доба. :facepalm1:
   
я от цього не розумію
за що любити зелю
ну не здався
ну молодець
 але за що його любити
 на його місці здаватися почали б хіба що відверті підкацапники
 типу бойка чи мудачука
   
В нашій Перемозі переконаний, підстав не довіряти особисто  Зеленському як Президенту України  не бачу.
Так само вважає більшість моїх знайомих.

   
 :lol:
і головне - ДЕ вони наріТ опитували?
прямо на Банковій?
   
я от цього не розумію
за що любити зелю
ну не здався
ну молодець
 але за що його любити
 на його місці здаватися почали б хіба що відверті підкацапники
 типу бойка чи мудачука

необов'язково здаватися, можна тупо злити країну тому ж мудачуку а для манюпаса бити себе в груди декламуючи прощай немитая расея  :scenic:

зеленській всіх вас міг злити вже с пару десятків разів заробивши собі мілліарди, причому не тільки від хуйла, деякі це навіть не помітили б як це вже було за минулого преза  (P)
   
можна тільки уявити чим спокушав і шантажував хуйло зеленського, від пожиттєвого  царя України до розчинити дітей в кислоті, десь такий діапазон
   
я от цього не розумію
за що любити зелю
ну не здався
ну молодець
 але за що його любити
 на його місці здаватися почали б хіба що відверті підкацапники
 типу бойка чи мудачука

до війни чи не кожний зе-фоб пророкував, що, Зе нам нав'язали щоби здати Україну хуйлу...
війна - найкраща нагода здати країну
здав?
   
до війни чи не кожний зе-фоб пророкував, що, Зе нам нав'язали щоби здати Україну хуйлу...
війна - найкраща нагода здати країну
здав?

власне, і хоч би хтось з них вибачився, ага хера, тепер до трусів чіпляються
   
власне, і хоч би хтось з них вибачився, ага хера, тепер до трусів чіпляються

щоб вибачитися потрібен розум і совість. там немає ні одного ні другого. Мразі.
   
зайди в ТВіттор..там 91% проти..я вже думала нікого за нього не залишилось..а воно бач як, Ким Чен Ин відпочиває

по твіторах не сижу. з людьми спілкуюсь. крім двох трьох упоротих маргіналів які за того кого краще не називати, бо забанять за політ срач, решта підтримують Зе. правда у багатьох є питання до нього по деяких питаннях. як і у мене до речі. але все ж підтримка у Зе зараз нормальна. потужним така і не снилась.
   
зайди в ТВіттор..там 91% проти..я вже думала нікого за нього не залишилось..а воно бач як, Ким Чен Ин відпочиває

То не Твиттор, то твиты, которые ты смотришь и тебе показывают...
   
до війни чи не кожний зе-фоб пророкував, що, Зе нам нав'язали щоби здати Україну хуйлу...
війна - найкраща нагода здати країну
здав?
тобто? Хіба південь свідомо не пройо*ано?
   
за довіру. йому довіряють. тому і схвалюють.

а відсутність забеспечення армії - дуже шкода, але нам економічно дуже важко, скрутно. а потрібно зброю закупати.
приоритет -зброя, потім усе решта.
нажаль. в державі не вистачає грошей
норм че, иди воюй, мы тебе зп будем платить, которую ты будешь тратить на закупку себе шмота, бензин для заправки служебных машин и на многое другое

семья в это время куй пососет у шарика, ведь среднюю сохраненную зп по месту работы мы тоже отменим

да, элка, явно родственники ваши не на фронте
   
до війни чи не кожний зе-фоб пророкував, що, Зе нам нав'язали щоби здати Україну хуйлу...
війна - найкраща нагода здати країну
здав?
а тут банят за критику влади, так, что ноу коментс
   
я не знаю какой ценой нам достанется эта перемога, пока я в панике

зе никогда не поддерживала и поддерживать не собираюсь
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія